Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

zvalentova
autor
12. únor 2013

@bobecek79 no jasně, vítáme Tě u nás 🙂

jarkalada
12. únor 2013

@bobecek79 ahoj, taky vítám. A koukám na tvůj fotoblog - taková jména jsme měli vybrané jako případnou druhou variantu 🙂

maruja
12. únor 2013

@bobecek79 Ahoj, taky máme Adámka 🙂

rychetkami
12. únor 2013

sněžííííí, no nic, nakrmím zvěř a jdu nastartovat EWsněhoborec😀

lenny2
12. únor 2013

@bobecek79
Ahoj, vítej 😉 Tý jo, bezva porodní váhy dětí 😉

lenny2
12. únor 2013

Holky, no do pr......, tady neni vidět na krok, já už myslela, že ten bílej hnus mizí a teďka zas tohle ☹

kinguse
12. únor 2013

@joyce2 tak nevím,jestli to je ještě aktuální,ale silnice jsou v pohodě. Samozřejmě jízda s optrností,ale žádná kalamita!
@bobecek79 vítám tě a určitě se k nám přidej!!! Načerpáč tu spoustu inspirace, triků, tipů a drbů 😀 😀 😀 ...že jo,holky!! 😅 😅 😅
@jarkalada Jaru, tak mi máme pulči, pulinky nebo pipinky 😀 A určitě nočník dávej! Je super,že ví,kdy dělá čí. A na čůrání bez plínky to nech na léto! Jako určitě je nechávej chvíli bez,ale nějak drasticky bych to ještě neřešila. U nás je problém ten kus koberce v obýváku a to pěnový puzzle v ohrádce...to by se blbě udržovalo 😝
Holky,já byla na trhání osmičky a doplnění obnažených krčků a jsem KO 😝 Hubu celou tvrdou a to mě to stálo 600,-! Jo a Jaru,ještě jsem objednaná na 26.3. na tu poslední osmičku na tu stomatochirurgii 😝 😝 😝

lenny2
12. únor 2013

@kinguse
@jarkalada
U nás řikáme pipka 😀 A pimpulínek (ani nevim kde to vzniklo 😀 )
Jsem uplně alergická, když tch. řiká "frantík", to je hrůza! 🙂 Pak bude mít nějakýho kamaráda Frantíka a já budu namydlená 🙂
Jinak už u nás zas vznikají spory kde se budou slavit narozeniny, já chci slavit u našich, páč tam můj táta naveze dorty a chce přijít i moje babička. Mm zase asi naočkovanej od tch., že je to vůči nim blbý (podotýkám, že ještě ani slovem neprojevili zájem dětem popřát), chtěla jsem kompromis, že teda v sobotu u našich, v neděli se třeba stavíme na kafe u tch., tak jsem zvědavá jak to dopadne, chjo ☹ Jinak jsem nás dneska objednala k fotografce, jdem 10/3, dřív nemá volno....

zvalentova
autor
12. únor 2013

@lenny2
@kinguse
@jarkalada taky nevím jak to vzniklo, ale my máme "julinku" a "pytlíka" 😎

lenny2
12. únor 2013

@zvalentova
Julinka je taky dobrá 😀

jarkalada
12. únor 2013

@kinguse s těma zubama na tebe budu myslet 😖 ale naštěstí jsem potom neměla nějaký extra bolesti. Jen ten první den a půl. Pak mě strašili, že to nejhorší bude od 3.dne, ale to už byla relativní "pohoda"-né bolest, i když samo furt nepříjemný.
@lenny2 bych to udělala, kde se je schopno sejít víc lidí - tzn. u vašich. Teď to ale vysvětlit tchýni,co 😖
No my máme toho piňďu a líp se mi říká pipka nebo pipinka, kačenka, ale to je zas označení zvířátek, tak aby v tom neměli bordel 😎 snad to časem vymyslím 🙂

sariky
12. únor 2013

@zvalentova ahoj Zuzi, dneska jsem v tom silenym pocasi byla se susinama na koznim, tak dr uznala, ze to maji horsi, takze pritvrzujeme a nasazujeme jiny kortikoidy. vesmes nic novyho, proste si je musim vypiplat. tak super 😎
holky - pocasi fakt des, dvakrat jsem odmetala auto, nez jsem stihla vubec vyjet. susinum nasnezilo do kocaru a Sima byl z toho celej nevrlej. ja uz chci jarooooo

zvalentova
autor
12. únor 2013

@sariky u nás zase lepší, začínám tušit vejce a větší množství mrkve.
Dneska jsem jim objednala bedynky se zeleninou, tak snad bude šmakovat.
Ptala jsem se doktorky, jestli ma cenu dělat testy na alergologii. Řekla, že jestli chci tak můžu, ale ona řadí až kolem 1,5 roku, aby to vůbec mělo nějakou vypovídací hodnotu. Takže vim, že nic nevím.

sariky
12. únor 2013

@lenny2 Leny, tak ja mam v tomhle jasno. oslava bud u nas doma nebo u mych rodicu. vzdycky se najde nejaky duvod, proc nejet ke tchyni 😉
tak drzim palce

sariky
12. únor 2013

@zvalentova joo to rikala ta kozarka taky. ze ted se tam max ukazi zvysene markry, ale ze alergie jako takova se projevi az pozdeji. no je to zacarovanej kruh. nejhorsi je, ze ja jsem nevysledovala, z ceho se jim to zhorsuje. maji to ale furt horsi a horsi. navic v tom ma Sarinka uz i nejakou infekci. grrr takze jeste dezinfikovat hypermanganem. no des.

sariky
12. únor 2013

@bobecek79 vitej 🙂
krasny deti. btw Adelka byla taky v uzsim vyberu 🙂 a kdes rodila? bohunice nebo obilnak?

zvalentova
autor
12. únor 2013

@sariky prdelka malinká, zkoušela s ten eliminační test? A co kočka? Mě už napadaly šílenosti jako koberec, látky, deka do kočáru...

lenny2
12. únor 2013

@jarkalada
@sariky
No právě, je to naše oslava a já se věčně nebudu podřizovat, stačilo mi to na Vánoce! Naši nijak netlačili, naopak táta se ptal jestli má přivézt dorty k nám, nebo kde budem slavit, řekla jsem automaticky, že u nich, aby mohla i ta moje babička, než jí zas harcovat k nám....
Ke tch. jsem ochotná jít na kafe v neděli až se odpoledne děti vyspěj, celej den tam smrdět nehodlám. Zas bude kvůli tomu zle, ale je mi to fuk, jsou to moje děti a jejich oslava a nenechám si to zkazit 😉
Šári, je mi susinu líto s těma ekzémama, chtělo by to moře, co?

lenny2
12. únor 2013

@sariky
Šári, kočce bych sbalila fidlátka a šla by.....to fakt může bejt z ní!

sariky
12. únor 2013

@zvalentova
@lenny2 ja fakt nevim, z ceho to maji. Zuzi, eliminacni test jsem nezkousela, dneska jsem byla cely den na cestach a teprve ted jsem si udelala caj pro sebe, abych nechcipla zizni. takze jedno po druhym 😉
z dek v kocaru to byt muze, urcite tomu nepomahaji ani kombinezy, protoze to neni cista bavlna (coz je logicky, jinak by to byly kombinezy s prominutim na hovno), no proste vsechno. kocky taky urcite nepomahaji, takze jsme se s mm dohodli, ze pujdou. tak snad to pomuze. me ten ekzem fakt trapi. v noci se Sarinka skrabe (tre si tvare o prosteradlo a knoura). no des. nejde o estetickou stranku, ale o to, ze je to fakt trapi. btw min tyden na neurologii se me v cekarne nejaka holcicka ptala, co to maji dvojcata na tvarich. tak jsem ji vysvetlila, ze to je ekzem 😀
Leny, nenech si zkazit oslavu prvnich narozenin, budeme te psychicky podporovat 😉

ostrava8
12. únor 2013

@lenny2 Jé Leni vám to už tak uteklo? to je fakt šílené ... už budete mít rok : hele a kompromis, že by jste se všichni sešli u vás ? Já ještě ani nepřemýšlela, ale tím ,že už máme jen jedny rodiče, tak to asi jistí že se to bude dělat u našich .. stejně závidím lidem, co jsou narození v létě, můžou dělat akce na zahrádce venku 🙂

@sariky Jé Šári to musí být asi hodně nepříjemné vid jak se lidi ptají , u těch malých to jde pochopit, ale když se ti zeptá dospělý nebo nějak to komentuje ,to mě vždy sere ... tak at brzy vysleduješ po čem to malá má ...

@lenny2
@jarkalada hoky vaše bimboše a frantíky jůlinky atd mě fakt hodně pobavily .. hlavně Lenčka, co když pak potká nějakého Frantíka 🙂 to je dobré ... my zatím ještě nejmenujeme .. nebo pindíka a čulča 🙂

Jinak u nás oprus, malá ted 2 dny teploty, noci katastrofa a dneska byl manžel u mudry, tak má angýnu mě trefí ... ale malá snad Ok, horečky už polevily, ale furt je protivná .. snad zuby :(
U nás ale nesněží ... ale hlásí kalamitu

sariky
12. únor 2013

@zvalentova ted mi doslo, ze jsem odpovedela naprosto debilne. eliminacni test jsem jeste nezkousela. se toho nejak bojim nebo co. jestli teda mluvime o tom stejnym - ze se zacne jakoby znovu od nuly. tys to zkousela? a za jak dlouho se ukazaly vysledky? nekde jsem cetla, ze to v tele zustava i nekolik mesicu (ta reakce) a ze se to tudiz pozna az za dlouho. nedovedu si predstavit, ze bych ted susiny mesic krmila treba mrkvi (nebo necim jinym). no ale jestli to tak pujde dal, tak to asi budu muset zkusit...

sariky
12. únor 2013

@ostrava8 tak hlavne aby dvojcata zustaly fit!
tady cely den snezi, vubec se tim nedalo s kocarem jet. nadrela jsem se jak bulhar, vsechno zasnezeny, mokry, no hnus velebnosti 😠

ostrava8
12. únor 2013

@sariky šári zítra to máme u nás tady na severu 🙂 bud v klííídu 🙂

jarkalada
12. únor 2013

my se teď vrátili z venku, tak tu zobou piškoty a maj čaj. Došli jsme se podívat na traktor, a pak sledovali sněh.frézu, jak odklízí chodníky, povozila jsem je párkrát na sáňkách, Na půlhoďky procházka pěéšo stačila 😎

kinguse
12. únor 2013

@lenny2 ty jo,tak to by mě tch.snad pochopit,ne?! 😠 Oslava by měla být tam,kde jsou oslavenci!!!! Hlavne si nenechte kazit hezkou oslavu a užijte si to!!!!
@jarkalada tak mi konečně po 5h od trhání opadlo umrtvení od injekce...fuj to bylo nepříjemný 😠 Trochu to cítím,ale jde to. Hned jak jsem přišla,tak jsem zobla brufen,tak snad to bude OK.Ale jsem jak praštěná palicí. Ještě,že mi ty krčky taky opíchla! Se mě ptala,jestli to chci bez injekce...to bych jí asi z toho křesla utekla 😝
Já jsem asi šílená,ale doufám,že ještě ten sníh připadne a budem moc vytáhnout ty sáňky a boby. Ještě jsme to moc nevyužili. Hlavně na sáňky máme dvě ohrádky,ale ani jedna k nim přidělat nejde 😀

bobecek79
12. únor 2013

@sariky v Bohunicích a už bych tam víc nešla,byl to děs......A Ty??? Pokud v Bohunicích,jaké máš zkušenosti,dobrý nebo hnus???

sariky
12. únor 2013

@bobecek79 ja na obilnaku a mam taky katastroficke zazitky. ale treti dite uz fakt nechci, takze porodnice uz nastesti resit nemusim 😉

sariky
12. únor 2013

@kinguse Gabi, ty ses hrdinka. delali ti takovy zubni harakiri a ty vysedavas na konikovi. ja jsem strasna cita, bolest strasne prozivam a kdyz mi skubali osmicku, tak jsem jim tam malem omdlela 😀
a s tema ohradkama jsi me fakt pobavila 😀 😀 😀

jarkalada
12. únor 2013

@kinguse já bych bez injekce taky nemohla! Jsem zhýčkaná od těch usa zubařů, že mi jí automaticky píchli i u běžnýho vrtání. Nám v lékárně, v tý v Ternu, poradili nějakej Saridon - že je to prý na tuhle bolest od zubů snad nejlepší.
No my koukali taky v obchodě na ohrádky, ale měli tam jen nějaký takový hrozně úzký.