Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

kinguse
3. srp 2012

Holky ještě nadhodím téma: Golfky pro dvojčátka???
Máte něco vyhlídnutého? Nebo nějakou zkušenost? Já chci samozřejmě co nejvíc využívat sporťák,ale na nějaký výlety,cestování MHD apod.bych golfky chtěla. Mám vyhlídnutý tyhle (http://www.mimigalaxie.cz/detail.php?zbozi=4030... mi přijde rozumná.Samozřejmě neočekávám od golfek nějakou dlouhodobou výdrž,ale snad něco vydrží. A nechce se mi dávat za golfky 8tis! 😒

lenny2
3. srp 2012

@kinguse
Čauky, chtěla jsem se tě zeptat, už holky nějak posazuješ? Linda se totiž jak v kočáře tak v lehátku i v postýlce furt pŕitahuje jako, źe si chce sednout, tak nevim jestli jí mám pomáhat, nebo to nechat zase jen na ní 😉
P.S. O žehlení mi nemluv, mám tady zas takovou kupu, že mám zkaženou náladu kdykoliv kolem tý hromady projdu, z toho asi 10 manželovejch košil do práce, to je ještě větší hnus ☹

lenny2
3. srp 2012

@kinguse
Tý jo, nad golfkama jsem vůbec neuvažovala, myslela jsem, že tenhle účel mi plně nahradí sporťák......tos mi nasadila brouka do hlavy 🙂

sariky
3. srp 2012

@rychetkami gratuluji ke krasnym miminkum. o prdikach bych mohla vypravet a o urvanych miminech teprv 😝 ...ti moji susini jsou porad urvani, i kdyz je tam lehky naznak, ze uz nervou tolik kvuli prdikum, ale z nudy. a to je jeste horsi. no co uz. na prdiky jsme zkouseli lefax, infacol, espumisan a nezbiralo nic. ted je laduju kapickama baby calm. ne ze by to byl nejaky zazrak, ale ze vsech kapicek, cviceni, masazi a nevim ceho nam asi tohle trosku zabira. takze muzes zkusit 🙂
a neboj, zacatky jsou tezky, ale az najedes na nejakej system, bude to lepsi 🙂

kinguse
3. srp 2012

@lenny2 čus,neposazuju. Přitahujou se obě holky, prý je to normální,jak jsou zvědavý,ale nemám je v tom podporovat,tak to nechávám na nich. Já chci ty golfky už jen proto,že k mamce se nedostanu se sporťákem do výtahu,tak bych si tam dala ty golftky,aby mohly holky spát na balkonu. A taky pro to cestování.Ale jak říkám,upřednostňovat budu sporťák.Je pro ně samozřejmě pohodlnější,ale myslím,že i ty golfáče dost využijem.Ale nechce se mi dávat za ně nějaký velký prachy,tak mi ty za těch 3500,- přijdou celkem rozumný.A našla jsem,že je dost holek chválilo.On taky není žádnej velkej výběr! Se tu furt na to žehlení přemlouvám a to holky krásně spinkaj a já radši dřepím u PC...jdu se dokopat něco dělat!

kinguse
3. srp 2012

@sariky já mám asi tak "stejně hodný" děti jako ty 😀 😀 😀 No,my prořvaly v kuse skoro 5měsíců,pak se jakžtakž srovnaly,i když celkově jsou furt dost uřvaný.Ale teď už hooodně z nudy.A prdy nás taky potrápily kvalitně.Stejně jak píšeš,nezabíralo nic, nejvíc ten babycalm.

sariky
3. srp 2012

@ostrava8 podle staryho harmonogramu jsem krmila o pulnoci, v 6, v 9:30, ve 13, v 16:30, ve 20 (nebo o pulnoci, v 6:30. v 10, ve 13:30, v 17 a ve 20). ted jsem je vcera nakrmila kolem 21 h a nechala je spat a rano je vzbudila v 6. vydrzeli spat celou noc a ted pres den budu krmit podle staryho harmonogramu 🙂 tak doufam, ze to takhle bude fungovat i nadale a budeme v noci spat 😝 zvysila jsem jim davky, takze ted mame na jedno krmeni 160 ml. Sima to vyzungne bez problemu, ale Sarinka s tim hrozne bojuje, moc ji to nejde. s prestavkama to ale vetsinou da. Pristi utery mame jit na to ockovani, tak nas prevazi a premeri. ted jsme zacli pokaslavat, tak musim do uterka vylecit :-/
jinak jim krome nutrilonu nedavam nic jinyho (oni ani vodu ani caj nechcou) a dudlik taky nechcou. jsou to strasny individualisti 😀 takze pokud mi nevyjde plan a vzbudi se mi v noci, tak jim dam normalne najist (tu stosedesatku) a pak rano zacnu dle harmonogramu :-/ Je to asi ujety, ale chci mit nejaky system, protoze jinak bych to asi neuhlidala a hlavne i oni jsou pak rozhozeni, kdyz neji ve svuj cas. je to pro nas vsechny pohodlne 😉

sariky
3. srp 2012

@kinguse ty budes kupovat jeste golfky 😲 tak na to ja prdim. uz tak ten dabldekr s tim sportakem (mame easywalker) stal majlant, tak uz nehodlam kupovat dalsi kram do baraku. holt to cestovani budu muset vydzet tak, jak to je. si rikam, ze to stejne rychle utece a ani se nenadeju a pujdou do skoly po svych 😀

sariky
3. srp 2012

@kinguse to je des, jsou jim tri mesice a uz jsou znudeni. co budou delat pak az povyrostou? 😲 njn jak rikala jarka, mam narocny obecenstvo 😀

lenny2
3. srp 2012

@kinguse
@sariky
Taky máme EW a spíš teda nevim jestli tady u nás v horách by se golfáč ujal, uvidíme 😉

lenny2
3. srp 2012

Dneska humáč počasí, to teda nevim co s těma dětma budu celej den dělat ☹

sariky
3. srp 2012

@lenny2 no tak ty si do hor rovnou poridis sanky, ne? 🙂

kinguse
3. srp 2012

@lenny2 @sariky do hor jsou golfáče fak na prd 😀 To víš,to my měšťandy,my je využijem. Sice nemám EW,ale TFK,jsem spokojená (až na nějaký mouchy,ale to má asi každej kočár),ale vzhledem k tomu,že je nás do auta 5 a občas přidáváme šestou sedačku pro mojí mamku,tak se někdy horko těžko narvem,takže už jen kvůli místu bych potřebovala někdy menší kočár.

kinguse
3. srp 2012

@sariky jo a koně k tomu 😀 😀 😀

sariky
3. srp 2012

@kinguse nebo vetsi auto 😀
btw s tim cestovanim je to mazec. mame co delat, abysme ten kocar narvaly do auta a to nemluvim o pripadnem nakupu nebo dalsich vecech...

sariky
3. srp 2012

@kinguse staci taznou mulu nebo mezka :D

lenny2
3. srp 2012

@sariky
@kinguse
Saně pořizovat budu, nějaký obří 😀 A hnedka co to půjde taky lyže 🙂
Tak to my nemáme s EW do auta problém, rodinný auto máme veliký a já svoje auto mám Roomstera a tam EW nacpu parádně, kór teďka ten sporťák, to je pohoda, když už nemusím odcvakávat korbičky 😉
Právě, že tady jsou ty zimy dost drsný, tak to by mi ten golfáč asi uvíznul v první závěji 🙂

lenny2
3. srp 2012

Mimochodem minule jsem potkala nějakýho taťku s dvojčecím kočárem a měl ty sedačky za sebou - no to dítě vzadu bylo uplnej chudák, nalepenej na boudě toho pŕedního, nic neviděl, žádnej vzduch mu tam nešel, no to by se ty moje děti zbláznily. Ale zas jsem musela uznat, že co by do šířky byl ten pán jako normální lidi, né jak my co záběrem celej chodník 😀

rychetkami
3. srp 2012

@sariky to ráda slyším, že je šance na zlepšení - u nás je křikloun jen chlapeček, hločička zatím je hodná, ale uvidíme. Dneska je to zatím o něco lepší, teď spinkají. A jsem ráda, že v tom nelítám sama, přeju vám, ať budu porazíte 😉

kinguse
3. srp 2012

@lenny2 my máme auto taky velký, máme peugeota 807,já kočár ani neskládám,rovnou tam najíždím,ale když berem i mojí mamku,tak musíme dát 6.sedačku,což zabere dost místa,kočár musím složit a věcí už se moc nevejde!Už jsme měsíc z dovolený a ještě mm ani nesundal rakev 😀 A mě se ty dvojkočáry za sebou taky vůbec nelíbily.Taky mi přšlo,že to jedno mimčo je tam takový "ušláplý".A taky pak řešit,který na mě uvidí a který ne,to se mi nechtělo.A hlavně bysme se s ním asi nevešli na dýlku do výtahu.Sice je normálně širokej,ale o to delší.Já si na kočár nestěžuju,jen je mi holek líto,jak jsou tam našťouchaný,a to jsou dost malý proti vám všem 😀

sariky
3. srp 2012

@lenny2 ten zivot na horach ti zavidim 😝 a nerikala jsi nahodou, ze jsi z krkonos? moje nejoblibenejsi hory 🙂 ....to jen tak. btw k tomu snehu. no nemysli si, kdyz v brne jednou rocne napadne 5 cm snehu, tak tu mame zaveje taky 😀

ostrava8
3. srp 2012

@kinguse taky máme TFK prosím tě, měnila jsi ty vnitřní molitany ? malý to má u hlavičky uplně proležený ... tak uvažuji že mu koupim nové , jinak jsem s tím korábem spokojená ... 🙂

Holky my taky zabareme celý chodník a ještě když jdu s kámočkou co má roční dvojky .. to je prča ...

Do auta se už taky nevlezeme, dneska jsem museli koupit tu rakev na střechu, desítka v tahu 🙂 ale co, jsou to jenom peníze přece 🙂

Holky musím vallit, páč mě chlap zabije, nic zbalenýho a ve 4 jedeme, tak na nás myslete, at dobře dojedeme a at alespon trochu vyjde počasí 🙂 a moc tu nezlobte a hlavně nezlobte děti 🙂 Ahoooooooooooooj

sariky
3. srp 2012

@kinguse do auta najizdis s kocarem? 😲 a jeste rekni, ze k tomu mas hydraulickou plosinu 😀 no, my do kufru sice kocar narveme, ale vejde se tam jen jedna korbicka, druhou musime nastouchat mezi predni a zadni sedadlo. je to fakt mazec. a jak rikam, nedovedu si predstavit cestovani na vic dni. kam dam veci, to fakt nevim 😒

sariky
3. srp 2012

@ostrava8 uzij si dovolenou!
btw my sice mame EW ale taky ty molitany v korbickach jsou prolezely. ja to resim tak, ze jim pod hlavu davam polstarek (dostali od babicky polstarek a perinku do kocarku). sice se to nema davat, ale prijde mi lepsi, kdyz spi na polstarku nez bez nej hlavou niz nez telo.

lenny2
3. srp 2012

@sariky
Jj, z Krkonoš - už zase 😉 Studovala jsem v LBC a delší dobu jsem byla přesunutá tam, pak jsem se zase vrátila sem do těch srágor (i když teda v Liberci zima taky stejnej hnus jak u nás) 🙂
Já zimu a sníh úplně nenávidím, jsem zvědavá jak to bude letos až budu děti navlíkat do kombinéz apod., když se v únoru narodily, tak se ještě oblíkáni nebránily, letošní zima bude interesantní 😀

sariky
3. srp 2012

@lenny2 nenavidis zimu a snih a byldis na horach? 😀 no ja jsem taky zvedava, jak budu navlikat do svetru, bund, kombinez a nevimceho. nam bude v prosinci 7 mesicu, takze predpokladam, ze uz to taky nepujde uplne snadno 😝

kinguse
3. srp 2012

@ostrava8 taky přeju pohodovou dovču! Molitany jsem neměnila, měly jsme je 5měsíců a řekla bych,že se neproležely! Mě na něm štve,že sice má koš velkej,ale blbě se do něj leze,zvlášť když je sporťák úplně do lehu,tak se tam téměř nedostanu. Až budou sedět bude to v pohodě.
@sariky jojo,najíždím...ale bez plošiny 😀 Ono to má velkej kufr,tak nemusím kočár skládat.Já bych snad ani jinak autem nejezdila,kdybych ho musela furt skládat 😝
@lenny2 to je fakt paradox,že člověk,kterej nesnáší zimu se zabydlí v horách 😀 😀 😀 Já hory miluju,hlavně na lyžování,ale taky miluju teplo a moře,takže od každýho něco.
Tak jsem uvařila dorotkách jídlo,něco pojedly,teď se buší v ohrádce (to je prča,už jsme je tam museli zavřit,protože se byly schopný rozkutálet po celým obejváku 😀 )

sariky
3. srp 2012

@kinguse ty jsou krasny!

sariky
3. srp 2012

paseme konicky. no dobre, Simovi musime trosku pomahat, ale na fotce to neni poznat 😝

kinguse
3. srp 2012

@sariky jééé,ty jsou boží!!!! A koukám taky každej "z jinýho vrhu" 😀 Jakej váhovej rozdíl je mezi nima?