Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

sariky
29. říj 2012

@ostrava8 tezko rict, jestli to je moc, to musis videt. ja uz ani nevim, kolik jsme dali za tu nasi. kazdopadne zatim je mam v ohradce, protoze Sima je prostorove narocnej, furt se prevaluje a uz ted mam co delat, abych ho uhlidala. nevim, co budu delat, az zacne lozit 😲
kazdopadne je asi dobry to nejak resit, protoze az opravdu budou lozit a ty si budes potrebovat treba odskocit na zachod, tak abys mela moznost je nekam "zavrit". ale to je muj nazor, radeji se zeptej zkusenych matek, jak to resi ony 😉

jarkalada
29. říj 2012

@ostrava8 ohrádku jsme měli někdy od zač.půlroku a sklidili jsme ji nedavno, neměla už pro nás význam 😀
Ale využívala jsem jí, když jsem něco potřebovala udělat, nebo si odběhnout na wc a tak, tak jsem je tam zavřela, jinak v ní ale byly převážně hračky a oni si tam lezli a zas vylejzali dle libosti.
Takže teď je v ohradě tv s kytkama a ze zbylého kusu jsme ohradili krb.

jarkalada
29. říj 2012

@ostrava8 to se mi zdá moc, za použitou. My teda máme tu velikou 8 dílnou, s brankou, a byla asi kolem 1600kč i s poštovným na aukru, novou.
Dno nutně nepotřebuješ. Stačí jim dát pod to to puzzle, nebo deku, nejlepší je teda nějakej kobereček-až budou lézt, aby se jim to nehrnulo. A jestli jde otevřít, aby z toho mohli samy vylejzat-tak by tam měli schod

zvalentova
autor
29. říj 2012

@sariky taky jsou znudení, mají toho milion. Zrovna včera mě to naprdlo a dneska jsem udělala čistku. Půlku hraček jsem schovala a dostanou je za pár dní. Pro ně to bude nové a na chívli třeba vydrží.

Jinak mám řetěz, plastové klíče, od Lamaze Dráčka, panenku, knížku, záhadný uzel (ten je hooodně v kurzu), látkové knížky.

sariky
29. říj 2012

@zvalentova Zuzi, to je stejne "sranda", co? hracek maji, ze nevi, co s tim a jeste se nudi.... Me se dneska podarilo Simu na chvili zabavit tim, ze jsem mu plysovou kocku povesila za ocas na ohradku a on se snazil na ni dosahnout, ale samozrejme mu to neslo 😝 Tak ho to velmi rychle prestalo bavit a pak zas vesele prudil.
btw nektere hracky jsem jim musela zabavit, protoze jsou to tezke plastove kousky a jak s tim hazou, tak se dneska Sima tak strasne prastil do hlavy (pred tim prastil me do kolena), ze pak hystericky rval. no a plysovy a hadrovy hracky jsou zas v tu ranu uplne oslintany, promoceny, no fuj....

lenny2
29. říj 2012

Holky já tu změnu ćasu nenávidím, děti to fakt nedávaj, je sedm a oni už normálně spí ☹ Musela jsem je jít v šest koupat, byly úplně nepříčetný.....no do prdele (s odpuštěním), to bude zase noc ☹ ☹

sariky
29. říj 2012

@lenny2 Leny, drzim palce, aby noc byla klidna. a susini zmenu casu taky nerespektuji 😒

jarkalada
29. říj 2012

tak nás naštěstí posun času nijak neovlivnil. Já osobně s tím problém nikdy neměla, tak doufám, že jsou v tomhle stejní 🙂
V sobotu večer jsme je holt drželi o půl hoďky dýl vzhůru, to se ani nebránili, když dělali blbiny. Do postele šli něco po půl devátý. A vstávali v 7:45h, ideál. V ten samý čas šli spát včera a dnes vstávali v osum.
Ale známé synček teď vstává o půl páté 😝

jarkalada
29. říj 2012

nevíte, co je s tou Janou z Čekáme dvojčata? Se mi něčím připomněla-tak jsem koukla, a je neaktivní.

lenny2
29. říj 2012

@jarkalada
Jaru, ty provokatérko!!! 😉

sariky
29. říj 2012

@jarkalada
@lenny2 me teda jeden mozny duvod napadl. ale je fakt hodne nekorektni 😝
...zrejme se ji vypnul CAPS LOCK tak nemuze psat na konika 😀

jarkalada
29. říj 2012

@lenny2 no, ale i tak se já budím několikrát za noc, jen tak, i když se nic neděje, nechápu a kolikrát pak nemůžu zabrat
@sariky 😀 no, ona měla termín teď někdy, tak by mě zajímalo, jak to s ní naknec dopadlo 🙂
Jinak jsem se rozhodla, že většinu dárků na Vánoce asi pořídím přes net. Už loni jsem jich tak několik pořídila a letos to vypadá snad na všechny. S dvojčatama se někam dostat do obchodu je nemožný. Nebo tedy, možný to je, ale nemožný jsou pak oni 😀 vždy jen rychle prolítnu krám a snažím se co nejdřív vypadnout, protože je to za chvíli přestává bavit a chtěj dolů.

kinguse
29. říj 2012

@jarkalada oni to samozřejmě na socialku nahlasili,ale pozapomneli jim říct,že mám dvojcata! Naštěstí mi tenkrát psali že socialky dopis,že jim z práce nedolozili nejakej papír,tak jsem to zjistovala a tím jsem přišla na to,že jim tam nahlasili jen,že mám jedno díte 😠 A to jsem jim taky posílala kopie rodných listu. Ted jsem si do práce psala zadost o čerpání dovoleny,tak jsem zvedava,jestli mi to zaplatí 😖
@lenny2 Tak u nás sem tam lepší noc,ale jinak si Terka drží svoji lajnu a řve a řve 😝 Lucka spí podstatne lip,i kdyz taky občas umi 😒 A seda si Lucka.Sice ještě dlouho nevydrží,ale jak si stoupá,tak pak jde na čtyři a sedne si a chvíli si tak hraje.Terka si sedla zatím jen jednou do toho bočního sedu,ale jinak je jen na čtyřech a couva 😀 No je s nima sranda!

kinguse
29. říj 2012

@lenny2 taky prudí podstatne dřív! Taky bych tu zmenu času odbourala.Nastesti aspon rano spaly do 8h!!!

lenny2
30. říj 2012

@jarkalada
Jaru, i tak buď vďečná za spící děti, člověk, když zloběj přes den, tak to vydrží, dá se to vyřešit odchodem ven, nebo za blbýho počasí odjezdem někam do nákupáku, tam jsou hodný, ale ty noci, jak se nevyspíš, tak celej den je pak na nic (fuf, to je, ale dlouhý souvětí 🙂 )
U nás noc celkem dobrý, vstávala jsem sice asi 5x, ale jenom na pití. Pak to zkoušel od pěti od rána, že se jde vstávat, tak jsem si ho nevšímala a asi do 5:45 nadával v postýlce, ale naštéstí potichu, tak jsem u toho klimbala 🙂
Já letos hodně dárku koupím v tom Dráčiku, jeden den si vezmu opušťák a nakoupí dětem všechno jedním vrzem 😉 Zbytek asi po netu a taky mám jet toho 24/11 do LBC na sraz se spolužákama, poprvé přes noc pryč, budu spát u spolužačky a tak potom ráno než pojedu domu, tak se cestou zastavím někde v obchoďáku a budu mít na to klid 😉 To zas budou prachy lítat 🙂

lenny2
30. říj 2012

@sariky
@jarkalada
Chacha, jen počkejte holky až Jana zavítá sem, už si nepokecáme 😀

ostrava8
30. říj 2012

@jarkalada no tak mě šokovala psala že rozměry jsou té ohrádky 1,46x 80 cm to se mi zdá ta klasická a slevnila by mi 500,- tzn. že 2500,-

maruja
30. říj 2012

@ostrava8 😕 tak to my máme po starší 1,5x1,5 asi za 700 použitou 😨 to je nějaká drahá???

ostrava8
30. říj 2012

@maruja no právě, něchápu to, prý není v ní ani jeden šroubek ... a je to přímo pro dvojčata .. tož nevím asi paní napíšu , že je z drahého kraje 🙂 taky mi to příjde uvalená cena ... možná je děláná na míru ? co já vím ... no juknu jinde na inzeráty, protože už to začíná být akutní s těma malýma ... grrr

ostrava8
30. říj 2012

@maruja jo tak paní tam píše , že je to polohovací ohrádka .. možná ta cena je tak vysoká proto ? ale naší mají už skoro dohromady 20 kg, tak nevím jestli je to polohování zrovna bez těch šroubků důvěryhodné .. 🙂

ostrava8
30. říj 2012

holky asi ted budu za "janu" 🙂 ale mám dotaz .. dostali jsme ty hrníčky od fisher price, ale co do nich dáváte ?? na mlíko máme aventky, a kaše a pyré jíme ze lžičky ... 🙂 díky

zvalentova
autor
30. říj 2012

@ostrava8 ahoj "Jani" 🙂
hrníčky schovej, určitě přijde jejich doba a popř. si je vezmou k babičkám

lenny2
30. říj 2012

@ostrava8
Péťo, hoď sem fotky dětí, nikdy jsem neviděla desetikilový půlroční mimina 😉 To máš teda obříky, to je dobře!
Alemasi se s nima už nadřeš, co? To je mazec 😉

jarkalada
30. říj 2012

@ostrava8 polohovací mi přijde zbytečná. Možná, že jde dát jako úplně nahoru, když jsou malinký, aby ses nad ně nemusela sklánět, ale to už nepotřebuješ. Budou se už hrabošit na zemi, nahoru bys to stejně asi už nedávala, aby ti nevypadli.
A že tam nejsou šrouby-jako že nejsou potřeba, nebo že tam chybí? 😎
A ten rozměr je spíš jen trochu větší postýlka. To je asi jen, když si fakt potřebuješ odskočit, že je tam prdneš, ale aby si tam hráli nebo tak, to si neumím představit, že se tam vejdou ještě nějaké hračky 🙂

zvalentova
autor
30. říj 2012

@lenny2
@kinguse holky, tak už jsem rezignovala. Po dnešní šílené noci jsem volala naší MUDře. Pošle mi homeopatický dotazník, pozve si nás na konzultaci. Řikala že to opravdu není normální, aby takhle vyváděl, tak dlouho. Tak uvidím jestli to pomůže, mě psychicky určitě. 😎

lenny2
30. říj 2012

@zvalentova
Zuzi a co zas bylo??? Horší než jindy? Já se picnu ☹

zvalentova
autor
30. říj 2012

@lenny2 horší to bylo jen v decibelech, takovej hysterák zas předvedl. Trval ale "jen" 1,5 hodiny. Kolem 4 ráno chtěl zas, ale to jsem nějak zvládla bez řevu. 😒

joyce2
30. říj 2012

@maruja Díky za tip s těma chůvičkama. - Ty zatím nemáme. - Ještě, že jsem se zeptala - by mě to samotnou nenapadlo...
To vajíčko tedy ještě pořídím. - Nedošlo mi dřív, že tu první autosedačku budou mít tak dlouho...

lenny2
30. říj 2012

@zvalentova
Ach jo, to je trapič ☹ No, jsem zvědavá co ti řekne doktorka! Já včera v dobrým úmyslu, že děti budou po obědě spát venku šla ven, 3 hodiny jsem šmajdala, zmrzlá na kost a oni spali 20 minut!!!! Poletoval sníh, oni vejrali, líbilo se jim to a prostě nechrápali ☹ Takže dneska kašlu na to být dobrá máma a šli spát do postýlek 🙂
Zuzi, drž se, pokud to ještě jde!!!!! ☹

stanpetr
30. říj 2012

@zvalentova fiha 😖 takovej male terorista....drz se!