Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

jarkalada
1. bře 2013

@maruja do debaty o golfkách již nepřispívám! 😀 😀

maruja
1. bře 2013

@jarkalada já už mám a tak jsem taky mimo 😎

b.e.r.u.s.k.a
1. bře 2013

@zvalentova
@jarkalada jj a máte nějaký tip na golfky?

luciferka29
1. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a já jsem byla velmi spokojená s golfkama od chicca multiway ale to je pro jedno doufám že seženu to samé pro dvě

b.e.r.u.s.k.a
1. bře 2013

No my máme trojkombinaci,takže je tam i sporťák,ale chtěla bych spíš ty golfky,protože jsou skladnější a hlavně kvůli kolečkám

ostrava8
1. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a tak já dneska koupila cosatto golfky 🙂 na doporučení 🙂 ale to jak tady píšeš ohledně tech koleček to nechápu, vždyt kočár je má vždy lepší ...

evikj33
1. bře 2013

Maminky help jak jste u ani né 2měsíčních dětí řešili,když brečej oba najednou a jste samé doma(jsou přebalený,najedený a odříhnutý)...křesílka nepomáhaj a kočár v baráku nemám a ten na ven je nehoupací,čekám až mně dojde EW jako na smilování.Ještě se chci zeptat uspávaly jste děti na rukou nebo jste je prostě po odříhnutí položily?Hlavně vnoci se celkem střídaj jeden usne pomalu u krmení a druhej prudí cca přez hodku a další kolo zas obráceně,ale víc teda prudí hošík 😅

kaluc2
1. bře 2013

@luciferka29 My jsme klukům pořídili vodící batůžky,ale ještě je nemáme vyzkoušené,tak ještě nevím,jestli se osvědčí.

kinguse
1. bře 2013

@evikj33 ještě teď,když si na ten začátek vzpomenu,tak je mi zle 😝 Holky řvaly snad 24h v kuse!!! Nebylo možný je udyndat,prostě řvaly a řvaly,takže pokud jsou najedený, přebalený, odříhnutý a nic je netrápí,tak se jim asi prostě nelíbí ležet nebo tě chcou mít u sebe. Je to těžký,když jsi sama, ale zkus si třeba s nima lehnout na postel, opři je nějak o kojící polštář a pohupuj s nima! Těžko říct, co zabere, na naše dorotky nefungovalo snad nic 😝

kinguse
1. bře 2013

@ostrava8 takže nakonec jsi je koupila,jo?! To je dobře. Takže další "cosattka" 😀 Já jsem za ty golfky taky ráda, ale ještě jsem je ani nevytáhla. MM není schopnej sundat ten potah,abych to mohla vyprat. Respektive sundal 50%, to jsem vyprala a druhý mu nejde,tak to prostě lupnul do kouta a čeká asi,že se to odmontuje samo 😠

b.e.r.u.s.k.a
1. bře 2013

@ostrava8 no čím jsou děti těžší,tak tím častějí pícháme 😠 Tak až vyzkoušíte ty golfky,písni jak jsi spokojená 😉
@evikj33 no u nás pomohůi autosedačky,šupla jsem je tam a kolíbala,spívala,povídala..... 😀

ostrava8
1. bře 2013

@evikj33 uf tak to neporadím asi si holt musíte na sebe všichni zvyknout... ale určite vydrž vše děláš správně.. jsi jejich maminka takže sama musíš vycítit co je pro ne nej...pevné nervy.

ostrava8
1. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a tý jo a myslíš si že je to tou váhou?? 😀

ostrava8
1. bře 2013

@evikj33 evi dívej co jsem našla možná by se ti to hodilo https://www.modrykonik.cz/bazar/dvojcata-potreb...

b.e.r.u.s.k.a
1. bře 2013

@ostrava8 no nevím,ale dřív jsme tak napíchali

evikj33
1. bře 2013

Maminky dík jen si někdy připadám jako macech co nezvládá své děti 😝 tak jsem ráda že to nemám jen já.Navíc jsem ted na začátku trochu odsunula nejstaršího,a moc mně to mrzí,snad se brzo srovnáme jak se začnou trochu hejbat a lépe prdět..do září to musíme dát,nejstarší pujde do 1tř.tak bude taky potřebovat maminku trochu prosebe. 🙂

evikj33
1. bře 2013

@ostrava8 Jo už jsem na to koukala,ale nějak si to neumím představit i s dětma uvnitř,navíc je to do 6kg dítka a ty naši se nějak cpou už maj 4500g a 4350g 😕 našla jsem 1klokanku co jsem měla u malého tak druhé buch už vzala na ruce,nějak...někdy je mám nasobě oba v zavinkách,ale už mně z toho pomalu spodem propadávaj..

jarkalada
1. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a v kočáru to maj nejpohodlnější. S golfkama na trochu nerovným terénu jedeš jak na tankodromu 😎
Asi jezdíš jinejma cestama jak dřív 😎

b.e.r.u.s.k.a
1. bře 2013

@jarkalada jj já vím,však ten golfáč chci jen na výlety....Ale zatím je nechám v kočárku,co to půjde 🙂 Jen se informuji dopředu

alex001
2. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a Ahoj je to rýžová krupička instant od Nestlé označení stupeň1 😉

alex001
2. bře 2013

@evikj33 Když mi řavli oba najednou vrazila jsem dudlíky a pak u jednoho stála hladila po vláskách a říkala šššššš a nebo zpívala ukolébavku většinou pak rychle usnul a přesunula jsem se k druhému kterého jsem nejprve musela pochovat a pak stejný postup jako u prvního 😉 vydrž ono se to časem zlepší 🙂

alex001
2. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a A taky jim do toho přidám pár lžiček ovocného HIPPU a miska vylízaná 😀

b.e.r.u.s.k.a
2. bře 2013

@alex001 tak tu jim taky míchám s přesnídávkou nebo masíčkem.
Holky a neděláte některá tu klasickou krupičku,potřebovala bych poradit kolik toho do kolika vody namočit. 🙂

evikj33
2. bře 2013

@alexa001 No to hlazení a dudel moc nepusobí právě,malej je schopen dostat takovej hysterák že se pak ještě nějakou dobu zajiká,malá je trochu lepší pořve a třeba usne a dudel nechce skoro vubec. @b.e.r.u.s.k.a Tak já tu normoš krupici vařila malému,ale poprvé mně ji dělala mamka a bylo to kolem roku,ale je na ní návod jak dělat ve vodě do láhve(přez dudel)nebo pak do mléka. Našla jsem na obalu pro děti od 8do 12měsícu :200g kaše připravíme namočením 1zarovnané polévkoé lžíce krupičky do 200ml pitné vody na 15min.Za stálého míchání na mírném ohni povaříme 10min v 50ml vody rozmícháme 26g Sunaru-tuto směs přimícháme do uvařené krupičky a dále mužeme přidat až 2velké kostky cukru a 1/2 - 1.lžičku másla a za stálého míchání necháme přejít varem.Vždy podávat čerstvou,nikdy neohřívat.Od 1roku klasika s mlékem na 1l mléka 8zarovnaných polevkových lžic(100g)krupičky,2-4lžíce cukru+ špetku soli,promíchat a za stálého míchání povařit 5min.

b.e.r.u.s.k.a
2. bře 2013

@evikj33 děkuji 🙂

alex001
2. bře 2013

Holky hlásím že u nás je týden změn. V pátek na rehabilitaci se Sebík předvedl - normálně se začal plazit bylo to poprvé a on to ukáže nejprve sestřičce a pak až rodiče potvorka 😀 . No a Filípek tento týden začal s ga ga následovala ma ma a poté ba ba paráda jak jsou každý úplně jiný. Sebík zatím moc nepovídá a Filípek zase nechce lézt. Dvojčata, ale každý je jiný je to paráda je vidět jak dělají pokroky je to až neuvěřitelné 😉

evikj33
2. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a Není zač,ráda pomužu když něco vím 🙂 ,ale s dvojkama budu otravovat asi hlavně já vás 😅 @alex001 Tak to je super že se Kluci snaží a dělaj pokrok,než se nadějete budou zdrhat a nejlépe každej jiným směrem 🙂

b.e.r.u.s.k.a
2. bře 2013

@alex001 tak to máte super,naši zas nic nechcou ukázat rehabce ☹