Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

lenny2
3. čer 2012

@amallie
Tobě budou tahat stehy??? Tak to já měla ty samovstřebávací - díkybohu!
Netušila jsem, že se to ještě dělá, stehy po císaři tahali ségře pŕed dvaceti lety, ale dneska?? Tak ať je to ok! 😉

amallie
3. čer 2012

@lenny2 to nic neni ty stehy vyndat, neni to citit
Nekde davaji tyhle, jinde tamty a nekde dokonce svorky, asi jak kterej ustav

zvalentova
autor
3. čer 2012

@amallie AHOJKY, po porodu jsem si vystačila s obyč prádlem. Pak jsem jen dokoupila kojící podprsenku z Astratexu. 😉

lenny2
3. čer 2012

@zvalentova
Já musím říct, že s tím stahovacím prádlem se cítím mnohem líp, sice jsem hubená, ale ta kůže je na tom břichu vytahaná a hlavně teda se chystám na laser, protože jsem celá potrhaná na břiše ☹

jarkalada
3. čer 2012

@lenny2 ahoj. Ohrádku jsme kupovali a plně používáme tuhle :
http://aukro.cz/nova-detska-ohradka-8-dilna-7-2...
Máme samozřejmě jen doma.Je dobrý, že je tam ta branka, nemusí se překračovat. Mám jí pořád otevřenou, jen když potřebuju, na chvíli je tam zavřu 😎
Na cestování nemáme nic. Teď jsem např. byla na chalupě a něco takového, cos objednala, by se možná hodilo. Každý tam spí zvlášť v postýlce, přes den je holt musíme hlídat. Na ven, když nemůžou třeba na vlhkou trávu, vyndáme normoš tu kovovou postýlkou a jsou v ní oba. A my si v klídku můžem dát kafčo 🙂
Nemůžu vyčíst, jak je ta tvoje vybraná ohrádka velká?

lenny2
4. čer 2012

@jarkalada
Ahoj, je 94x94x76, takže tak ňák optimální. Jen bojuji s tou nosností, má max. 15kg, což my už máme dohromady skoro 12kg, takźe to je tak jediný, proč zvažuju jestli jsem neudělala blbost, ale třeba v tom permanentně nebudou oba, budou v tom mít hračky a až budou lézt, tak to nechám na nich, kdo v tom bude chtít být. Bohužel cestovní s větší nosností jsem nikde nesehnala ☹ Co vím, tak věci od Chicca unesli víc, než je uvedeno 😉 V nejhorším jí prodám dál 😉 Ta dřevěná se mi líbí, ale právě by mi nesplnila ten spací účel 😉

maruja
4. čer 2012

Ahoj holky,
tak jsem zpátky, nějak nám blbne notebuk, tak jsem se nemohla ozvat. Máme doma Viktorku 2580g a 48cm a Adama 3110g a 48cm, všichni jsme v pořádku. Po císaři už jseem se vzpamatovala ale byl to děsnej zážitek, zlatej normální porod. A kojíííííííím 😀

zvalentova
autor
4. čer 2012

@maruja parááááda, moc gratuluji 🙂
Děti mají luxusní míry a ještě kojíš. Prostě supr.

lenny2
4. čer 2012

@maruja
Gratulace!!!! Nádherné váhy, ať jste šťastní a spokojení 😉 Vítej mezi double mámy 😉 A fotky, fotky!! 😉

lenny2
4. čer 2012

Holky, já stejnak smekám na Váma, který jste si k dvojćatum pořídili ještě jedno mimčo, nebo k jednomu mimču dvojany (i když to asi neovlivníte) 😉 Já bych tři děti fakt fyzicky ani psychicky nedala 😉
Kladu si otázku, jestli i kdybych měla jedno mimčo, jestli bych šla do dalšího.....
Jsem šťastná, že to mám z jedný vody na čisto 😀 Fakt máte můj obdiv!

jarkalada
4. čer 2012

@maruja nádherný váhy, týýbrďo 🙂 Gratuluju, hlavně zdravíčko 🙂

jarkalada
4. čer 2012

@lenny2 tak dokud nelezou, asi na to občasný přespání půjde. Ale u nás si to už nedovedu představit ani na spaní.Pro jednoho jo, pro dva ani náhodou, ale třeba budeš mít klidnější děti 😀
S těma více dětma to je určitě záhul. Na jednu stranu by se mi ještě jedno mimi líbilo, na druhou si říkám, že na tyhle dva miláčky bych neměla pak tolik času. No nechme to na přírodě 😎

sariky
4. čer 2012

@maruja gratuluji. btw krasne velky miminka. to my nemame ani ted po mesici

sariky
4. čer 2012

holky, kt. jste po cisari, jak to mate s briskem ted? ja jsem mesic po sekci a bricho mam uvolnene, visi mi jak puding (kam se natocim, tam sebou pleskne i pupek) a navic ho mam divne necitlive (kdyz se ho dotknu, tak citim tupou bolest, ne velkou, ale trochu to boli a celkove to bricho mam jaksi necitlive). vubec to nechapu a hlavne nevim, co s tim. pas nosim skoro porad, protoze doted jsem bez toho pasu nemohla uzvednout miminka. ted se snazim si ho sundavat. zatim jsem necvicila, ani nevim, jake cviky mam cvicit, v porodnici mi ni neukazali.... jak to mate vy? diky

maruja
4. čer 2012

tak mimina spí, malá si hraje, tak mám chvilku. Dočítat nestíhám dočítat.
císař oproti porodu je hnus fialovej. Ty pocity když vyndavali děti byly hrozný, ještě že mě furt dávali léky na zvýšení tlaku jinak jim tam zkolabuju a pak to pekelně bolí až do teď, hlavně u kojení, jak se zavinuje děloha. Ale... plně kojíme Viki je skřítek, ale savec krásně mě rozkojila a Adam se pak přidal
břicho mám furt vystouplé, jako těhu ve 3 měsíci, tak nad tím pásem taky uvažuju 😕

sariky
4. čer 2012

@maruja ja jsem tady vys psala, ze resim, co s tim svym hnusnym pudingovym pupkem. jsem mesic po cisari a bricho mam jak rosol a navic porad jaksi boli a navic je jakesi "necitlive"... tak nevim, co s tim. jinak ten pas mi ze zacatku (co to kecam, az do ted 🙂) hodne pomoh. bez neho bych mali nezvedla. ale kazdej to ma jinak.... kazdopadne za me pas doporucuji

lenny2
4. čer 2012

@sariky
Ahoj, já ještě 3 měsíce po porodu, když jsem byla na ultrazvuku, protože jsem furt krvácela, tak mi doktor ukazoval, že nemám ještě vstřebané ty vnitřní stehy, tak se cvičením nepospíchat 😉

sariky
4. čer 2012

@lenny2 na kontrolu jdu az pristi tyden, tak nevim, jak to mam se stehama. taky mas bricho jak puding? me to proste visi a trepe se to jak rosol a temer vubec to nemuzu svalama ovladat.

lenny2
4. čer 2012

@sariky
No to si piš, že mám to břicho jak sulc, svalama ho teda ovládat mužu, ale já už jsem skoro 4 měsíce po porodu 😉
Navíc mám to břicho celý potrhaný, jedna strie vedle druhý ☹

sariky
4. čer 2012

@lenny2 taky mam bricho potrhany. behem tehotenstvi to nebylo videt, ale po porodu se ukazalo, ze mam bricho jak reky na mape sveta 😀 navic mam uprostred bricha porad tu hnedou caru a k tomu tu necitlivou kuzi... vypada to, jakoby mi to bricho nekdo vymenil 🙂 ...a s tema svalama - doufam, ze mi taky zacnou nejak fungovat, nechci mit ten puding do konce zivota 😒

lenny2
4. čer 2012

@sariky
No, já ty strie taky neměla vidět, až taky po porodu. Chystám se na laser, snad to trochu pomuže 😉 Tu hnědou čáru mám taky furt ☹ Holka, na plavky to letošní sezónu fakt nevidím 😀

jarkalada
4. čer 2012

mně ta čára skoro zmizela až před nedávnem

sariky
4. čer 2012

@lenny2 no ja bych to ani nestihla 😀 ...mam pocit, ze nedelam nic jinyho nez sterilizuji lahvicky, pripravuji mlicko, krmim, odbrkavam, sterilizuji lahvicky.... ale dvojcatka stoji za to 😉

lenny2
4. čer 2012

@sariky
Jj, taky jsem to tak měla, teďka už mi vydržej ty čtyři hodiny od krmení do krmení, spinkaj celou noc v kuse a celkově pohoda oproti začátku. Ale první dva měsíce jsem byla na skok z okna 😀

sariky
4. čer 2012

@lenny2 🙂 jsem rada, ze v tom nejsem sama 😎

lenny2
4. čer 2012

@sariky
Neboj, nejsme ani Krainová ani Verešová 😀 😀Q

kinguse
4. čer 2012

@maruja taky velká gratulace!!! Krásný váhy mají prcci,tak ať krásně rostou a dělaj jen samou radost 🙂

kinguse
4. čer 2012

@lenny2 @sariky se bavím 😀 ...taky jsem si to ty první dva měsíce chtěla občas hodit 😝 ...bejt po ruce babybox,tak je tam snad lupnu 😀 😀 😀 ...ale jsou to moji miláčci,tak bych je nedala! Ale ten začátek fakt mazec. Tež řvou hlavně k večeru,když si dovolím je furt nenosit a položit!..mi je ty návštěvy pěkně rozmazlily 😠
A co se týče břicha,tak jsem po normálním porodu,naštěstí strie nemám,hnědou čáru po 4měsících mám taky ještě vidět,no a pudinček si nosím taky 😀 Letos v těch plavkách budu asi dooost oslňovat 😎

sariky
4. čer 2012

@kinguse a nejlip se ten puding vyrysuje, kdyz si na plazi lehneme na bok... to nam kraaasne stece :-P

lenny2
4. čer 2012

@kinguse
Já na ně prozměnu hulákala, že je dám cikánům, bylo to opravdu něco strašnýho, noční hádky s manželem, tisíckrát jsme se v noci rozváděli, no hukot 😀 Asi jsme si tím prošla každá 😉 Ale jsou to moje lásky největší!!!