Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

zvalentova
autor
19. lis 2012

co dělám špatně????????
Klokani zase v noci nespaly. Přes den milionové děti, usínají mezi 19.30 - 20.00 bez řevu, žádný stres. V pokoji příjemných 20 stupňů. Ať si jdeme lehnout v jakoukoli dobu,vždycky se do půl hodiny Kuba vzbudí a prudí. Něž ho znovu uspím je to min. hodina. V tu dobu se už začíná budit Kačka a jedu na novo. Dneska v noci to bylo asi 6x za sebou. Naše celkové spací skore je kolem 3 hodiny a to je fakt žalostně málo ☹ ☹

sariky
19. lis 2012

holky, jak bojujete s rymou u dvojcat? susini jsou tyden nachrmlani, berou od ctvrtka antibiotika plus nejaky sirup na sliznice, aby se jim tam ten hlen neudrzoval a furt maji ucpany nosy i kdyz odsavam, prokapavam kapkama, zvlhcuji sprejem.... je to fakt des, nejak se toho nemuzou zbavit, spatne dychaji..... asi jsem netrpeliva, ale ta ryma je fakt desna 😠

sariky
19. lis 2012

@zvalentova Zuzi, to je teda des. ale obavam se, ze nedelas spatne nic. muzes jen doufat, aby se Kuba umoudril stejne jako Stofa.... drzim palce a preji hodne sil!

rychetkami
19. lis 2012

@zvalentova nevím, co bys měla dělat špatně...fakt to asi odezní, drž se, kočko, to by nevydržel ani kůň, ale ženská asi jo🙂

jarkalada
19. lis 2012

@sariky já se ty věci z bazárku snažím shánět, aby byly fakt jen minim.použitý a zatím se mi vždycky podařily dobrý úlovky. Dívám se i na ostatní věci té prodávající - podle toho jde občas i vidět prostředí, kde to fotili nebo ostatní věci na prodej - tak vidím, jestli jsou ostatní ušmudlaný nebo vše aby bylo ťip ťop.
Dneska přišel ten traktůrek. Ten fakt nemá ani škrábaneček, všechno v pořádku, jezdí, hraje, troubí, svítí, tak jak má 😎
Děti mi spaly od sedmi do osmi, jak byly servaný ze včerejška 😀

sariky
19. lis 2012

@jarkalada tak to je super, to byl dobrej kup 🙂 Sima ted chodi spat strasne brzo (uz pred sedmou hodinou) a vstava v pet rano :-/

jarkalada
19. lis 2012

@sariky a dýl nevydrží? Nebo že by si dal jen dvacet místo krátkýho poodpoledního spánku a šel třeba klidně až v devět, ale aby chrupkal aspoň do sedmi? To si nedovedu představit vstávat tak brzo 😖

sariky
19. lis 2012

@jarkalada nevydrzi. ty vecery jsou u nas strasny. jak proste nejdou spat max v sedum hodin, tak se pretahnou a priserne rvou. i kdyz oni rvou vlastne kazdej vecer. zkousela jsem je "posunout", ale nejde to. no a rano se vzbudi v pet a uz nechce spat, dela bordel, mlati do postylky. kdyz si ho vezmu do postele, tak kope do me, mlati do matrace,.... proste konec. takze jsem rezignovala a vstavam. blby je, ze Saru ukladam stejne jak Simu, jenze ta spi rano dyl, takze mam celej den rozhozenej a uz to nejde sesynchronizovat. kazdej ma svoji hlavu a ja se holt musim podridit. takze celej den nedelam nic jinyho nez krmim, prebaluju, krmim, odsavam, konejsim, uspavam.... takovej kolotoc 🙂

zvalentova
autor
19. lis 2012

@sariky dám všechny prachy za synchronizaci 😎
Kaču také potřebuje víc spát a ten malý jouda jí budí.

jarkalada
19. lis 2012

@sariky tyblááho 😒 Protože naši chodívali spát i třikrát denně-ale nevím už, do kolika měsíců. Po dvou hodinkách si museli prostě zdřímnout. Takže to vycházelo odpoledne, že se vzbudili třeba i až v šest, ale po osmé už šli spát znova na noc.
Holt to máte takhle blbě. No včera jak tu byla ta známá, tak jí přes den nespí skoro vůbec, a když, taky každej jinak jen na pár minut. Odpoledne jsou samozřejmě unavený, očička červený, ale spát nepůjdou. A večer jdou taky asi už v sedm, ale řvou a řvou, jak jsou přetažený.. To je šílený.

sariky
19. lis 2012

@jarkalada no tak to ma ta tvoje znama tak nejak podobne jak my. susini pres den nekdy spi, nekdy ne, kazdopadne kazdej jindy, takze je to docela narocny. a hlavne nechapu, proc neusnou, kdyz jsou unaveni. me prijde, ze jsou vlastne porad pretazeni a rvou, ze nemuzou usnout. pritom jim v tom spanku nikdo a nic nebrani. naopak, kdyz uz vidim, ze to na ne jde, tak se je snazim uspat, aby se nepretahli. ale castokrat ani to nepomuze a pak nasleduje hysterak. no aspon ze v noci spi 😎

maruja
19. lis 2012

Ahoj holky, tak u nás potřebujou spinkat taky každej jinak, Vi když usne tak spí i 3hodky a pak vydrží bejt dlouho vzhůru Ada zase spí tak ty dvě hoďky a po dvou hoďkách by potřeboval zase. V kočáře spjej oba, tak se snažím každý odpoledne jít na procházku aby v kočáře spali tak do 5-6 hodin a pak v 8 na kutě na noc, no Ada klasika po těch 3 hoďkách a Vi od 8 do 2 a pak do rána

Jinak hračky absolutně nevím, maj všechno po starší a je to tu jak v hračkárně, tak se mě nechce nic moc kupovat 😝 možná takovej ten panel na madlo kočárku, ale nevím jestli si s tím budou na kočáře hrát 😒

lenny2
19. lis 2012

@zvalentova
Zlato, to je strašný!!!!!! A on řve jako, že se vzteká, nebo se probudí a chce pozornost jak Śtofa??? Sakra, jestli jenom prudí, tak prostě opravdu musíš počkat až ho to přestane bavit, ale tý jo jak to člověk má vědět, co když ho něco trápí.....
Zuzi, u nás je pořád Štofa ok, vstávám jen jednou na napití čaje a okolo 4 zas procitne, na nic nečekám a dávám mu Sunar, pak spí třeba do 7......
Nechceš to zkusit taky? Místo kozy flašku UM, ať už jakýhokoliv? Třeba ten banánovej Sunar?
Holka, plně s tebou soucítim, opravdu ani nevíš jak, protože tahle bezmoc, vyčerpání, zoufalost, to jsem měla na denním pořádku......

lenny2
19. lis 2012

@maruja
Maru, jakej panel??? To mě zajímá! 😉

maruja
19. lis 2012

@lenny2 třeba takovej, ale mají i z volantem, nebo takový zvířata
http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=751610

maruja
19. lis 2012

@zvalentova hrozně moc na tebe myslím, ale nevím co poradit 😔 co by mu mohlo chybět, ach joooo

lenny2
19. lis 2012

@maruja
Ale ten je velice pěkný, zvažuju jestli ho nutně nepotřebujeme mít 😀

sariky
19. lis 2012

@maruja
@lenny2 ovseeem, ty cokly asi nutne potrebuju 😝 Aspon vim, co dam dvojcatum k vanocum ja 😉
dik za tip 🙂

lenny2
19. lis 2012

@sariky
Čokly ano, já už teda mám pro děti takovejch darů, že nevím kam to dáme 🙂 Už máme i ty saně pro dvojany, jsou úůůůůůžasné 🙂

maruja
19. lis 2012

@lenny2
@sariky tak to jsem ráda, že se vám to líbí 🙂 já do toho asi taky půjdu

maruja
19. lis 2012
sariky
19. lis 2012

@lenny2 tak pak ukaz foto z akce 😉
btw co Linda, uz je fit?

lenny2
19. lis 2012

@sariky
Linda už je zase drak 😀 Štofa má furt rýmu, ale žádný drama, ven normoš chodíme.....
Snad už budou susini taky brzo fit!!!!

jarkalada
19. lis 2012

tak traktůrek kdyžtak doporučuju dál. Ráno jsme ho zkusili a od tý doby pořád ukazovali na stůl, kde byl. Pak ječeli. Tak jsem jim ho dala na zem a pořád si s ním jezdí, vyndavaj zvířátka, tlačí ho, a stejně jim to nestačí a perou se o něj. Tož nevím, jak ho nenápadně uklidím a jestli hlavně já vydržím, abych jim ho do Vánoc opět nedala, když maj z něj takovou radost 😀

jarkalada
19. lis 2012

tak to si paní dělá pr...él ne? Teď mi píše, že bude vkládat ještě mluvícího pejska a další. To měla říct dřív, abych to měla za jedno poštovný 😎

sariky
19. lis 2012

@jarkalada blby, ale kdyz mas echo a vis, ze je spolehliva, tak budes prvni zakaznice a mas to doma 😉

jarkalada
19. lis 2012

@sariky jsem taky vych...aná, co 😀 jdem ven, jsou nějaký protivky

jarkalada
20. lis 2012

@kinguse nevíš, jestli tady v každým "běžným" obchodě mají ty botky s certifikátem? S tou žirafkou-nebo je ještě něco jinýho? Nebo musím přímo do nějakých zdrav.potřeb?
Vám už přišel pejsek? 🙂

maruja
20. lis 2012

@jarkalada dobrý botky dělá i Elefanten a Protetika a každá dobrá obuv by ti měla nabídnout ortopedické boty 😉

jarkalada
20. lis 2012

@maruja dík za tip 🙂 Já ty značky právě vůbec neznám. A je mi jasný, že každá prodavačka bude chtít hlavně prodat něco, tak abych přibližně věděla, co mám chtít 😎