Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

sariky
13. pro 2012

@kinguse Gabi, a kdo mluvi o uklidu? co to je? ja tak maximalne zametu kocici chlupy a vic nezvladam. kdyz susini spi, tak nemuzu zapnout vysavac a kdyz jsou vzhuru, tak musim zvladnout udelat jiny veci, takze tady zijeme jak v prasecim chlivku. teda vlastne v kocicim 😀 😠

sariky
13. pro 2012

@maruja ja se taky nikam nevejdu. i v tech blbych nakupnich centrech nemuzu projet. sice tam maji treba velky dvere (vstupy), ale zas maji mezi regalama vesaky nebo nejaky krabice a podobny kramy, takze proste neprojedu v podstate nikde. je to fakt k zlosti 😠

sariky
13. pro 2012

@maruja btw a taky neprojedu skoro na zadnej urad, to uz me ani neprekvapuje. jenze ja se bez pomoci nedostanu ani k detske doktorce, to me prijde fakt na palici. takze vzdycky se mnou musi jit mm a pak je o to dyl v praci, aby to dopoledne nadpracoval 😒

maruja
13. pro 2012

@sariky tak tam já nosim autosedačky 😉

sariky
13. pro 2012

@maruja ja je oba v autosedackach neunesu. mam problem poponest v autosedacce jednoho 😒

maruja
13. pro 2012

@sariky no já je zatím unesu, ale s vypětím všech sil 🙂

sariky
13. pro 2012

zkusila jsem susinum pridat trochu caje do mlicka, ale okamzite to poznali a zase nic nevypili 😠 takze jsem opet rezignovala a dala jim mlicko. zitra zkusim ten dzus od hippu. to je teda boj 😝

lenny2
13. pro 2012

@sariky
Neřeš a udělej slabej Sunar, nebo Nutrilon, nebo co dáváte, frkni do vody jednu odměrku na třeba 60tku vody a budou si myslet, že to je mlíko a přitom to bude skoro voda 😉

sariky
13. pro 2012

@lenny2 to zkusim az po obede. ted uz byli nastvani, ze na nich delam pokusy a nechteli nic, co nebylo pravy mlicko 😀
a uz dobirame nutrilon a zkousela jsem sunar a chutnal jim, takze najedeme na sunar 🙂

jarkalada
13. pro 2012

@kinguse já to s tím botníčkem nemyslela jízlivě, jen mi je povědomej 😎
S tím čurbesem a hov...ama 😀 Dnes musím vytřít, jelikož přijedou naši. A jak děti nechávám hlavně po o běhat jen tak nahatý ... 😎 tak se prostě musí častěji vytírat 😀
Ale nááhodou, po obědě je dám na nočník a teď už poněkolikátý se Lukášek za chvilinku vyčůrá, tak nesem nočník na záchod, spláchnem, řeknem "ahoj" 😀 .. a mezitím se Anet třeba taky vyčůrá...ale samozřejmě někde jinde / v tom lepším případě.. 😀 /

eulalie
13. pro 2012

Já jsem na šlaka...děcka uřvaný dávám do kočáru, že jedeme ven a v tom si všimnu, že kočár jaksi drhne - totálně ušlé kolečko. Volám tchána, co s tím. On do 10 min. přijel, kolečko sundal a jel to domů zalepit...mezitím se mi malý vzbudil, páč jak můžu jezdit se třemi koly, že. Takže opět řev. Malou nechávám v kočárku a jdu uspat jeho do postele, což po 25 minutách vzdávám a řvu už spolu s ním. Až se malá vyspala, hodila jsem do kočáru jeho a šel jezdit on. Ještěže mám tu "chůvu", bych se sama z toho asi pos...a. Zase skláním před váma, které to všechno dáváte sami!

A btw já si chci dát rodičák na 4 roky...doufám, že ten poslední rok už si budu fakt jen užívat 😎

ostrava8
13. pro 2012

@eulalie jé, tak tak je fakt pech .. to se mi ještě nestalo, my měli akorát defekt na dovolené n kočárku a tu chvíli než nám to zalepili v cyklo jsem malé taky držela na 3 kolech a masakr, je fajn že máš takhle tchána na telefonu 🙂

lenny2
13. pro 2012

Holky, musím se pochlubit, Linda už dělá pápá a paci paci pacičky 🙂

sariky
13. pro 2012

@lenny2 ja se muzu pochlubit maximalne s tim, ze susini rvou zase o par decibelu hlasiteji 😀

zvalentova
autor
13. pro 2012

@sariky je to děs, ale pobavilas mě 😀

zvalentova
autor
13. pro 2012

ženské napadla mě taková chujovina.
Nemám s tím žádné zkušenosti, jsem trubka poctivá a všechno kupuju a tvrdě platím v Čechách. ALe nemáte některá zkušenost, popř. se hromadně domluvit, s nákupy v zahraničí?
Když vezmu např. tento shop a jaké mají ceny http://www.nase-miminko.cz/carters/
a kolik to vyjde tady http://www.carters.com/carters/carters-baby-neu...

lenny2
13. pro 2012

@zvalentova
Jo, Zuzi, to je přesně co jsem říkala, Next tady drahej obchod, v Anglii vetešárna pro chudinu za pár šlupek!

kinguse
13. pro 2012

@jarkalada to já to ani tak nebrala 😀 Jen tady u nás v baráku ho maj troji lidi,takže povědomej bude asi hodně 😀

Jsem šla s těma golfkama k mamce a přišla jsem úplně zpocená 😝 Tlačit ten krám v tý břečce je fakt děs. Zlatý TFK, s tím se jezdí úplně báječně!!!
Jdu si uvařit kafčo,dokud holky chrní, nějak mě dneska bolí hlava.

kinguse
13. pro 2012

@lenny2 šikulka!!! Holky taky už umí papá, paci,paci, tááák jsem veliká a Terka bravurně posílá pusinku a umí dělat takový to:jak se máš,tak tak tak všelijak a kroutí tou ručičkou 😀 Je to sranda,jak to ty piškoti dělaj! A z každý nový věci,co umí, má člověk hroznou radost!
Ale už by se fakt mohly odnaučit řvát a naučit se v noci spát...z toho bysme měli neeeeejvětší radost,že?!!! 😀

jarkalada
13. pro 2012

Tak máme první procházku s novejma sáňkama od předJežíška za sebou. Děti snad už spí, já jsem ztrhaná 😀
Ještě aby ne, když si s sebou přibalily spolucestující z nějaký chalupy, a ještě takovou macatou 😀
Jen musím na příště líp vymyslet, jak je tam usadím. Jsou to 125cm dlouhý sáňky, ale pochybuju, že se tam vejdou dvě ohrádky za sebou.

eulalie
13. pro 2012

@jarkalada milené 😎 Já se nakonec nechala zlomit a včera jsme objednali ty dvojčatový sáňky, tak jsem na ně zvědavá...ale tipuju, že jakmile dorazí, tak sníh u nás sleze 😝

sariky
13. pro 2012

@zvalentova pekne veci, nicmene pro me je to porad "drahe". ja oblikam susiny do "ojetin" nebo do vyprodeju a to vyjde porad levneji
a uz doslo to voditko. reps lezi na poste, protoze postacka se neobtezovala zazvonit a jen hodila listek do schranky, takze budu muset vyslat mm, aby to vyzvedl, protoze ja se na postu s kocarem nedostanu. ale pak dam vedet, jak se mi to libi 😉

sariky
13. pro 2012

@jarkalada Jaru, vidim dobre, ze Anetka jede jen v ponozkach? 🙂

jarkalada
13. pro 2012

@sariky má teplý punčochy a měla ještě přes to dvoje teplý ponožky. A byly v dece, jenže pak se vykopaly. Původně měly oba i rukavice-pak ale potkaly tu kočku a vylejzaly z toho. O víkendu musíme koupit boty na sníh 🙂

sariky
13. pro 2012

@jarkalada to nemela byt kritika. spis me to pripomnelo scenu z filmu s tebou me bavi svet - dasenka jde celou dobu v backurkach 😉

ostrava8
13. pro 2012

@jarkalada jaruš to je sranda s tou kočkou .. ty jsi fakt mamakami 🙂 a šárka má dobrý postřeh

ostrava8
13. pro 2012

posílám tu naší novou ohrádku

ostrava8
13. pro 2012

@sariky jinak šári mám nový fígl jak zabavit při přebalování ) my hrajeme berany berany buc 🙂

sariky
13. pro 2012

@ostrava8 😀 Peti, tak na to nehraju, to by mi vyskubali posledni zbytky vlasu, ja je znam 😉
a mas uhledne upravenou ohradku. to susini maji tu deku pod sebou neustale zhrnutou a celou poblinkanou. vcera jsme pod ohradku dali nove lino a tu deku asi zrusim a necham je valet jen po tom linu a trosku vic je priobliknu, aby jim nebyla zima. btw dobry napad s tema kostkama mezi spruslema 🙂

jarkalada
13. pro 2012

@sariky v pohó, taky si vždycky zvětším fotku a zkoumám 😀
Tak si do tý ohrádky pořiď to puzzle ?- budou mít trošku tlumený pády a nebude je to tak studit. Akorát se holt pod tím drží bordýlek, chce to často pod tím vyluxovat.
@ostrava8 ohrádka dobrá! Chce se mi říct - taky tam máte tolik krámů 😀 ale neber to zle 🙂 Koukám, že Terince už dost vyrostly vlásky 🙂