Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

jarkalada
23. led 2013

@sariky 😀 😀
Dyš já se takhle na veřejnosti stydím 😎 Velký nechám jen v albu 😎

kinguse
23. led 2013

@jarkalada a proč je zmensujes??? Ty větší jsou lepší!!!! Koukej to dávat v plny velikosti!!!
Holky se pul hodky prospaly a uz tu zas knouraj! Na 5min je zabavily krupky a opět nemaj co dělat!

kinguse
23. led 2013

@jarkalada Jaru,mas ještě odkaz na ty kukly,co maj prcci???

jarkalada
23. led 2013

@kinguse tady ta paní. Když si klikneš na ostatní fotky inzerenta, nebo jak to tam je, má tam různý velikosti a barvy
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=59716272&tab=1
Zrovna včera jsem to posílala sousedce 😀

lenny2
23. led 2013

@jarkalada
Kombošky jsou boží 😉

kinguse
23. led 2013

@jarkalada a předpokládám,že prcci maj tu nejmenší velikost? a jakou barvu má Anet a jakou Luky?

jarkalada
23. led 2013

@kinguse jj, tu nejmenší. Anet má tu lila a Luky viagru.
Tak jsem si teď udělala vycházku a rukavice jsem si nakonec našla 🙂

maruja
23. led 2013

@jarkalada tak to je super, že máš rukavice. 😉
Já jsem dneska konečně koupila dva fusaky Emitex, oba tmavě modrý jako je kočár, tak jsem happy 🙂

maruja
23. led 2013

@jarkalada jo ty wolfácký kombinézky vypadaj suprově

ostrava8
23. led 2013

holky ahojte !!! všem posílám sílu a energii 🙂
@lenny2 Leni my toto mělí přesně před týdnem, malý z ničehonic horečky tři dny, bez ničeho, byl veselý, vše OK, pak se mi ráno osypal .. ale doktorka konstantovala že se jedná o potničky, tak prý šestá to nebyla, ale nebyla bych z toho nějak špatná, jak psala Gabka, tak to přejde ... A malá to nechytla .. tak nevím .
@jarkalada Jaruš modří sněhuláčci jsou super, a vůbec nevadí že máš i modrou pro holčičku, jsou rozkošní 🙂 Tož u vás na dědině aby se ztratily rukavice 🙂) to by už byl vrchol
@sariky JJ jsem taky za aby se daly zkoumat , zdali mají botičky nebo ponožky 🙂 Šári , kruci co poradit s tím jídlem ? já jim dneska dala hrušky a oni se mi po tom 2x brutálně posr... 🙂 tož taky úspěch. Jinak vydrž vydž malý mi toto - že se stavěl na kolínka a držel šprušlí taky dělal, a ted se to už naučil, sice čelo mají jako diskotéku, ale už se to naučil ...

ostrava8
23. led 2013

Holky UPOZORNENI - je nedostatek VIGANTOLU, rychle kupujte. Fa prý má vyprodané zásoby a než udělá nové, tak nějakou dobu nebude. Dneska mi to už potvrdili ve dvou lékárnách ....

ostrava8
23. led 2013

Jinak holky jsem totálně vytočená, včera si přišel stěžovat soused (cirka o rok starší, gay), že se pod náma nedá bydlet jsem myslela ,že jsme ho vytopili či co .. a on že pracuje z domu, že se to nedá, ty rány že si máme udělat krokový test či co za volovinu ... no holky já ho vypič..... , jako ten odcházel se slzami a prý že jsem na něj nepříjemná, že to to bude řešit jinak ... Holky já nechápu . malí jen bouchají šterkátkem, ale to je min tož dopoledne si hrajeme hodinu pak jdeme ven a odpoledne tak cca 2 hodiny, a noční klid neřešíme .. Jsem pak řvala schválne to musel slyšet že buzna jedna to nikdy nepochopí 🙂 páč děti nikdy mít nebude .. prostě jsem bylo vytočená grrrr

jarkalada
23. led 2013

@ostrava8 teda teta, jsi se pěkně vybouřila 😀 😀 Bych pod váma chtěla sousedit 😀 😀 😀 ostravačka holt, no 😀

jarkalada
23. led 2013

už aby bylo po těch volbách. Známá je tím úplně posedlá. Celej fejsbůk zahlcenej Karlem, změnila si profil. fotku s Karlem, dokonce si pleskla na kočárek takovu velkou samolepku s ním - chuďátko dítě na něj musí koukat. Do města chodí s plackou na bundě Volím Karla a i jí přinesla do práce manželovi a ten s tím chodí mezi zákazníkama. To už si myslím, že je trošku přes čáru taková mánie.. 😝

ostrava8
23. led 2013

@jarkalada jaruš dobré psycho já ted hledela na duel a fakt nemám jasno jdou mi proti srsti oba dva. a co jsem mu mela říct? holka já se ješte ovládala.. mimi to až pojedete v léte sem k nám, tak doufám dáme srazík 🙂 Jaruš prosím te, dávala jsi malým nejaké skákadla jak se zčliplazit po šprušlích???jsem koukala na net a nic moc výběr

kinguse
23. led 2013

@ostrava8 Peto, to až začnou malí lítat,tak to ho asi trefí úplně...si asi nedovede představit,co děti umí...a ještě ve dvojím provedení 😀 Ale dobře jsi udělala, taky bych si to nenechala líbit!!! My máme naštěstí v baráku super partu a nikoho by nenapadlo si stěžovat,že děti dupou či řvou...a že se umí rozject,když se sejdou u nás nebo u kámošky,co bydlí pod náma všichni 😀 😀 😀
@jarkalada Jaru,tak my máme doma politické rozbroje 😀 😀 😀 Malej tu hájí Miloše, že prej "KaLel" se mu nelíbí a že když mu ho nezvolíme my,tak to tam hodí sám. A nechápe,že může volit až v 18-ti...to prej bude za milion let 😀 😀 😀 A nejlepší je,že z okna vidíme na úžasnej bilboard "KaLla" a to ho prej pěkně štve...no v 6-ti letech má jasno 😀 😀 😀
Jsem mu mesela teď večer udělat radikální zchlazení organizmu..dala jsem mu vlažnou sprchu, Nurofen mu vůbec nezabral a Paralen jsem dávala předtím a ono mu to nevydrží ani těch 6h a leze mu to furt přes 39st! No ale sprška zabrala,tak jsem ráda! Teď jsme přečetli celý Čtyřlístek, jdu vyčistit zuby a chrnět. Jsem zvědavá,jak budou spát dorotky!Dneska to celkem ušlo.Ale Lucce se víc rozjela ta rýma,tak uvidíme.Dobrouuuuu

kinguse
23. led 2013

@ostrava8 já jsem na tom stejně, jdou mi proti srsti oba a nevím,co bude menší zlo! Si snad hodím korunou 😅

jarkalada
23. led 2013

@ostrava8 @kinguse - přesně, nevím, který z těch dvou je menší zlo.
Péti - no viděla bych vás ráda, všechny 😎 tyjo, já už bych asi měla jít taky spát, co 😀
Ale k hopsadlům - žádná nemáme. Sice by se dětem určitě líbilo takové to skákadlo mezi dveře - ale to by se nám zničily futra, takže to u nás padlo. Ale určo by v tom rádi řádili.

jarkalada
23. led 2013

jo- nemáte už nějaký takový to chránidlo do auta - aby děti neokopaly zadní část přední sedačky? Nevím, jak se to má správně jmenovat. A taky, jak už maj boty, tak aby si neušpinily sedačku. Někdo jim sundavá do auta boty, ale na to já nějak nejsem. Mi stačí, když si je za jízdy na saních sundavaj samy, nebo i v autě

kinguse
23. led 2013

@jarkalada Jaru, já jsem tenkrát koupila v akci v Penny marketu nějaký ten dětský kapsář,tak tam měl to! Mívaj to i v Lidlu. Cenově to je různý, já ho koupila za 99,-,ale většinou je tak kolem 200,- i dráž! Maj i černý v Tescu. A stejně to rozkopal a teď už to je celý roztrhaný.Ale sedačky zezadu špinavý nejsou! Zkus si zadat do vyhledávače: dětský organizér do auta, nebo dětský kapsář do auta! Nebo třeba tady: http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php

jarkalada
23. led 2013

@kinguse jj, už jsem našla třeba tohle http://www.uskritka.eu/skritek/eshop/20-1-CESTO...
nebo ten kapsář http://www.uskritka.eu/skritek/eshop/20-1-CESTO...
Tak něco pokoukám. Ale už to tu taky pomalu zabalím a odebéřu se do postele

jarkalada
23. led 2013
maruja
24. led 2013

Dobré ráno, tak my už zase vstáváme se skřivanem. Jen já a Adam, holky ještě spinkaj.
ten kapsář je dobrá věc, líbí se mě ten poslední příspěvek od @jarkalada 🙂 u nás teď bude aktuální výběr autosedačky, chceme isofix, tak to bude asi maxi cosi, romer nebo Be safe

ostrava8
24. led 2013

@jarkalada járuš tam jich je, ted si nevybereš

ostrava8
24. led 2013

@maruja jsme na tom stejně ..malá bantovala taky v šest malý je spáč toho jsem musela budit aby to pak neměli posunutý až moc .)

zvalentova
autor
24. led 2013

@sariky Šári vydrž, určitě brzy pochopí kolik to matku stálo energie a budou baštit. Klidně jim do toho dej trochu UM, ať mají známé chutě.
A skleničky vám zrušila dětská nebo tvoje rozhodnutí?
Jinak jsem na radu Lenky koupila Oilatum do koupele a super, pokožku nemají tak suchou.

lenny2
24. led 2013

@zvalentova
Jé, to jsem ráda, že Oilatum zabralo, Zuzi 😉

maruja
24. led 2013

@zvalentova my od narození používali Linolu olej do koupele, ten je super mastnej, teď máme Oilatum, ten jsme dostali. Linola mě líp voní a je mastnější 😉

zvalentova
autor
24. led 2013

@ostrava8 tak to seš na tom podobně. Pod námi bydlí starej komouš a jakmile si děti začnou hrát, hnedka buší do zdi. Mm už jednou napadl a já jsem doma uzamčena, kdyby chtěl přijít i na mě. Jsem z toho na nervy, dětem dávám jen plyšáky, abych mu nedala příčinu.

lenny2
24. led 2013

@ostrava8
Jaj, Péťo, ty řádíš 🙂 Se úplně bojím napsat, že já taky byla na sousedy, maj cca 2,5 roku starou holku a ta ještě v deset večer lítá po bytě tak, že se nám otřásá nábytek, tak jsem je taky upozornila, že chápu, že je to dítě, ale že tady mám taky malé děti, které už v tuhle hodinu spinkaj 😉 Naštěstí žádnej konflikt, ale dupali dál 😀
A nebuď zlá na teploušky 😉