Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

sariky
7. bře 2013

@maruja tak to jo 🙂

b.e.r.u.s.k.a
7. bře 2013

Holky dnes jdeme na cvíčo,tak na nás myslete,s malým jsou to teď boje a ne cvičení,tak jsem zvědavá jak dopadneme ☹
Jináč sporťák už máme vytažený a drandíme si v něm,snad už nebude nějaká velká zima,ale stejně se mi zdá,že v něm jsou dobře zachumlaní a zvládli by to i v mínusech 🙂
Včera jsem si připadal děsně 😢 děti mrnkali a já zase byla jen u nich a nic neudělala,tak jsem se rozhodla,že se s tím něco bude muset udělat,aby vydrželi alespoň půl hodinky sami.Jen nevím co a jak jim to udělat,aby se nepřizabily 😠 Taky jsem se přinutila večer něco uklidit a musím si na to udělat nějaký rozvrh a každý den něco po večerech zvládnou,jináč budeme žít ve špíně 😝 Prostě se musím přemoci a únava neúnava,musím to udělat 🙄

zvalentova
autor
7. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a všechny činnosti dělám s dětma, protože odmítám po večerech dělat cokoliv. Jsem ráda, že stihnu uvařit večeři, něco si říct s manželem a tak žádné šůrování

b.e.r.u.s.k.a
7. bře 2013

@zvalentova takže je necháš lozit po zemi?

zvalentova
autor
7. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a a kde jinde? Ven ještě samotní jít nemůžou 😀
Ono to jinak nejde. Buď to udělám s nimi nebo vůbec.

sariky
7. bře 2013

@zvalentova pobavilo me "neco si rict s manzelem" 😀 (a nemyslim to nijak zle 😉 ) jinak ty vecery jsou u nas obdobne. akorat kolikrat se mi nechce uz ani mluvit 😝

zvalentova
autor
7. bře 2013

@sariky mě taky ne, ale sklenička vína mi pomůže 😎

sariky
7. bře 2013

@zvalentova taky chladim v lednici lahev 😎

zvalentova
autor
7. bře 2013

@sariky musíme zabojovat. Za 14 jedeme fasovat do Bílovic a ještě se tu na mě směje celý karton, tak aby se to náhodou nezkazilo 🙂

sariky
7. bře 2013

@zvalentova 😀 😀 😀 tomu rozumim. taky nerada plytvam 😀

maruja
7. bře 2013

@zvalentova holky víno taky nenechám kazit 😝 😀
@b.e.r.u.s.k.a a jasně že děláme vše s dětma. Posadím je do křesílek a luxuju vytírám. Oběd vařím a buď lezou po zemi, nebo seděj v křesílkách. Jinak je nechávám lozit všude, do ohrady jdou jen když potřebuju někam odběhnout- pošťák a tak 😉
po večerech taky odmítám pracovat

b.e.r.u.s.k.a
7. bře 2013

@zvalentova no já třeba myslela ohrádku 😅 ale ven bych je taky samotné nehnala 😉 A jaké vínko pijete,my máme rádi hooodně sladké
@maruja no židličky nemám,ale s tím lozením by to šlo,jen je stejně zase musím hlídat,protože si pořád stoupají a potom ty pády 😠

evikj33
7. bře 2013

Je holky tak o vínku si zatím nechávám jen zdát 😅 manža je solidární,už tu máme pár lahvinak co dostal k svátku a otcovství a říkal že namně počká..Prckové jsou pořád omrzlí a kroutí se Fanda už teplotu nemá,ale v noci měla zase Eliška 37,9 jsem už Ko a žádná oper na obzoru 😝 Kopa prádla na žehlení... Jinak pokud jde o to jídlo kdy se vlastně začíná s mléčnejma př.? Jo a jak jste psaly o dýni pokud mužete zasadtě v létě a dá se skladovat v chladu a temnu až doted..ještě nějakou máme co se nezavařila a je Ok.Letos chci zkusit i cuketu,jinak mrkvičku a rajčátka seju,bramborky máme od soukromníka bio-maj i kravku tak je možnost i domácího mlíčka,jogurtu a tvarohu,taky maj včelky-takže berem i medík,vajčka dodá mamka,domáciho králička máme od strejdy a i prasátko a telecí.Je to oproti městu celkem + když mužem něco vypěstit.Vubec nezávidím to shánění po čertech ..

sariky
7. bře 2013

@evikj33 tak ten sortiment maso, ovoce, zelenina muzu jen tise zavidet 😝
jinak preji brzke uzdraveni. ty nemoci jsou fakt des 😒
btw a proc si nemuzes dat sklenku vina? ja jsem si obcas dala i v tehu, na tlak se to muze 😉

maruja
7. bře 2013

@evikj33
@sariky nejen na tlak i na nervy, kojím, ale sklenku si dám. Nakojím, dám si skleničku 😉

sariky
7. bře 2013

@maruja ja proti alkoholizmu nic nemam 😀

maruja
7. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a , tak místo křesílek je dej do autosedačky 😉 budou kukat co děláš a budou v klidu 🙂 u nás vede luxování

a víno nejraději trpké, modrý portugal, rulandu, egri bikavér 😉

zvalentova
autor
7. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a ohrádku vůbec nevlastníme, když je nouze nejvyšší, tak je dám do postýlky.
Víno u nás zásadně mladé a suché 🙂

maruja
7. bře 2013

@zvalentova souhlasím 🙂

joyce2
7. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a Jéé, my jdeme dneska taky na vojtovku. - Holky to tam vždycky prořvou. - Já jenom doufám, že nepřijde a to, že v podst. necvičíme. - Včera jsem s oběma zacvičila, abych si to oživila na dnešek 😀 , ale jinak doufám, že už to nepotřebujou. - Vládám naděje do příští návštěvy neurologa. 😎 (A to bude příští týden.)
Tak držíme palce, aˇˇt cvíčo přežijete bez úhony...

sariky
7. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a
@zvalentova
@maruja ja jsem barbar. nemam oblibenou znacku, nekdy mam chut na bily, nekdy na cerveny a protoze je kazdej rocnik trosku jinej, tak si vzdycky vychutnavam prave ten original, ktery piji 😀
ale rozhodne nemam rada "tlamolepy" 😝

joyce2
7. bře 2013

@maruja
@zvalentova
Obdivuju vás, jak pracujete při dětech vzhůru. Já většinou, když jsou vzhůru, tak se více méně věnuju jim (a dělám jim jídlo) a uklízím, když spí. Ale není to moc únosný, už se taky po vašem vzoru snažím nosit je v lehátku (máme jedno) a v autosedačce do kuchyně a asp. to nádobí si umeju. Stejně až nebudou tak spát přes den, budu to muset dělat u nich... To jinak nepůjde.

zvalentova
autor
7. bře 2013

@sariky já mám několik oblíbených vinařů a tak je výběr dostatečně zajištěn 🙂
Právě na konci března jedeme na akci Ze sklepa do sklepa prověřit loňskou úrodu.

maruja
7. bře 2013

@zvalentova tak to si užijte 🙂

evikj33
7. bře 2013

@sariky @maruja Nemám odvahu jak jsem Ko a vínko už jsem déle nepila tak by asi i ta 1sklenka semnou zamávala,mám občas motáka s unavy a dávám jen asi 2kafe denně 😝 Jinak s manžou máme rádi v zimě červené-spíš suché a v létě suché bílé občas nám vozí kámoška co žije v Itálii ale ted to bude slabé čeká chlapečka v dubnu tak budem na suchu až do září než přijedou 😀 vozí i super olivky a oliv.olej a její manža dělal v přístavu u ryb.lodí tak i nakládané rybičky(Bio)ale firma padla takže už nebudou 😒 Jinak vínka moc nemáme,nemáme naněj totiž vhodnej sklad.prostor a navíc nám dloho žádná zásoba nevydržela(před těhu) 😀 @zvalentova Neměla bys nějakej tip co maj web a dá se objednat ?

zvalentova
autor
7. bře 2013

@evikj33 jaký tip na web?

maruja
7. bře 2013

@evikj33 my kupujem hlavně v maďarsku, když jedem za rodinou. Právě okolí Egru je super 🙂
@zvalentova

sariky
7. bře 2013

@zvalentova spravne Zuzi, kontrola musi byt 😉

sariky
7. bře 2013

@evikj33 svagr bere vino od placka http://www.vinoplacek.cz/
uz jsem taky mnohokrat popijela a muzu doporucit 😉

zvalentova
autor
7. bře 2013

@sariky
@evikj33
@maruja u nás jedou Velké Bílovice. Takže Laďa Tetur, Tomáš Tetur, Sedlákovi, oba Mádlovi, a asi milion Osičků 😀