Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

kinguse
3. led 2013

@lenny2 tak jsem to přečetla znova a píše to tam. Takže brouk v hlavě 😀

lenny2
3. led 2013

@jarkalada
Nemám, Jaru, mám jenom tyhle, zatím se po sněhu neválej, takže špinavý je nemaj a když je peru, tak večer a do rána jsou suchý 😉 Jen na dýlku už jsou knop (a přitom jsou na 12M), tak teďka řeším co na ty nohy a nemůžu nic vymyslet ☹
Ale jinak teda fakt musím potvrdit tu funkčnost, do brutus mrazu je dám jen v bodýnku a slabejch (podotýkám fakt slabejch) punčocháčích do kombošky, fusaku a vytahuju je teplý!

lenny2
3. led 2013

@kinguse
No dyk jo.....hlavně teda tyhle jsou ještě lepší než ty moje, já mám Cosatto Ditto, tyhle You2 jsou líp vybavený (ty fusaky, opěrky hlavy - to jsem si dokupovala od Cosatta solo, protože k Dittu nejsou součástí), nový Cosatto You2 jsou okolo 9tis, někde i víc.....takže tohle je fakt supr cena, moc bych neváhala....navíc Cosatto nabízí 4 roky záruku.....nevím jak je má paní dlouho, ale třeba ještě budou v záruce 😉

jarkalada
3. led 2013

@lenny2 zrovna já ti teda nemůžu radit, co na nohy 😀 😀
A ty punčocháčky, jaks objednávala tu vel.80 - jsou vám akorát nebo větší?
Dneska bylo ale hnusně. Děti z venku mokrý, špinavý 😠

lenny2
3. led 2013

@jarkalada
Jo, ty seš vlastně ta ponožková královna, že? 😀 😀 (myšleno pochopitelně v legraci 😉 )
No, jsou malinkato delší, ale ťapky jim jsou akorát, tak aspoň vydržej.....maj teďka ty akce za 69,-
Moje děti dneska spaly u mamky na balkoně asi 2 hodiny, takže jsme ten humus venku moc nezaznamenali.....respektivě já tuplem ne, páč jsem si to seděla s kámoškama v jednom horským baru na kafíčku......a potkala jsem tam Leonu Machálkovou 🙂

jarkalada
3. led 2013

@lenny2 tak to já tady můžu potkat maximálně bábu Škopkovou nebo Maxipsa Fíka 😀 😀
Já na ty stránky, cos dávala, juknu. Třeba nějaký vyberu. Nutně potřebujou

jarkalada
3. led 2013

@lenny2 to nemůžu zpětně najít 😀 Hoď sem prosímtě ještě jednou ten odkaz 🙂

lenny2
3. led 2013

@jarkalada
Jaru, Jaru, Jaru, já zas šílim, to musím mít:
http://www.outdoorbaby.cz/zimni-capacky-elodie-...

jarkalada
3. led 2013

@lenny2 Ty jsou ale super!! Do toho bych být tebou asi šla /pokud neexistuje ještě něco lepšího/ Ještě ti nechodí, takže pevná podrážka být nemusí, nepromoknou a jsou teplý a hlavně i vyšší.

jarkalada
3. led 2013

@lenny2 a i tam píšou, že se dají ohrnout a získáš další model!! 😀 😀 😀 😀 /sranda 😎 / Za odkaz dík, jdu koukat

jarkalada
3. led 2013

@lenny2 a kde je vidíš za těch 69,- ? ty termo tam jsou za 129,. , ne?
jjooo, už to vidím

lenny2
3. led 2013

@jarkalada
No, jenže nejde mi třeba u černejch naťukat větší velikost ☹

jarkalada
3. led 2013

@lenny2 ale vlastně nevidím, nebo koukám jinam? Klikla jsem si na tu Akci - tam je maj za tu cenu - ale nepíšou přímo, že to jsou ty termo - nebo to je ono? černý tam nevidím, tak jsem asi jinde

lenny2
3. led 2013

@jarkalada
Však ne termo, v akci jsem kupovala ty klasický

jarkalada
3. led 2013

jo kdyžtak jen info-kdo používáte Huggiesky - v Kauflandu maj akci - třeba ty čtyřky, co my máme, vycházej na 2,96kč/ks. Mm tam šel hned kolem osmý a už ale měli jen pár 😖

lenny2
3. led 2013

@jarkalada
Ty capáčky chci dvoje černý a ty vogo jde mi tam jen velikost 0-6 m ☹ ☹

jarkalada
3. led 2013

@lenny2 ahá. já myslela, že ty termo. Normální máme, já právě sháním ty teplejší. Tak nic, no 🙂

jarkalada
3. led 2013

@lenny2 no teď to čtu o těch capáčkách - tak ty bych teda asi nebrala-píšou, že jsou spíše menší a pokud se nejedná o novorozence, máš vzít vel. 6-12, takže ty vám budou asi určo malý. Nebo bych jim napsala, aby ti změřili stélku - a uvidíš, aby vám vůbec byly. S tím já právě taky měla problém -takový podobný capáčky nám prostě byly všechny malý a na boty zas ještě neuměli chodit.

lenny2
3. led 2013

@jarkalada
Ale ty jsem tam taky kupovala, že těch 129,- a jsou fakt silný!
Jaru, říkám ti, jestli ty capáky nemaj větší, tak se jdu zastřelit, ráno tam jdu ihned volat, jsem zas úplně tady nepříčetná, že si jdu zakouřit 😀

jarkalada
3. led 2013

@lenny2 ti přinejhorším pošlu ty naše dvoje teplý ponožky, co už nepoužíváme, neboj 😀 😀

lenny2
3. led 2013

@jarkalada
Tak jsem hnedka klidnější 😀

jarkalada
3. led 2013

@lenny2 😀 😀
Ale na tý fotce s tím chlapečkem - ty vypadaj nějaký větší - i to dítě už vypadá snad jako chodící - tak by mohli mít i větší velikosti.
Já to jdu už zalomit, tak si dej jednu zdravotní a zas zítra ahoj 😎 🙂

lenny2
3. led 2013

@jarkalada
Jaru, našla jsem je jinde a jinýýýýý:
Pro Lindu jsem objednala tyhle:
http://www.baby-fashion.cz/detail/detske-oblece...
A pro Štofu:
http://www.baby-fashion.cz/detail/detske-oblece...
A hnedka můžu klidně spát 😉 pa a dobrou 😉

kinguse
3. led 2013

@lenny2 Leni,tak capáčky jsou úžasný!!! Jen koukám,že maj velikost "jen" 6-12měsíců???...není to malý? My teda máme ty návleky Abeko.Jako designově žádná hitparáda,ale vůbec z nohy nepadaj, jsou teplounký a dostatečně velký! Tak pak dej vědět,jak vám to je!
Já zas objednala od paní,co posílala z MMB odkaz, myslím Zuzka, ty podložky do kočárku...no to bych nebyla já,abych neodolala 😀 A můj největší problém: vybrat si z nezčetně mnoha látek jednu,ze který to ušije!!!! Holt jsem rozhodnutí nechala na mm a vybral tohle: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=54126108&tab=0 Já jsem chtěla nějakou abstraktnější,ale zas je pravda,že je to pro děti a těm se tohle bude určitě líbit 😉

sariky
4. led 2013

@lenny2
@jarkalada pekne rano holky. to jsem se tou vasi vecerni diskuzi pekne pobavila 😀 Jaru, jesteze te mame, na ci ucet bysme se bavily, ze? 😀 ponozkova kralovna 😀

sariky
4. led 2013

@kinguse Gabi, ty opily zebry jsou super, tm ma dobrej vkus 😀

maruja
4. led 2013

@lenny2 ahoj, ty golfky jsou super, asi je budu taky potřebovat 😉

ostrava8
4. led 2013

@lenny2 Leni super kára .... to musí být pohoda, taky už zvažujeme pomalu golfáče, ale až na jaro - léta 🙂 my máme ještě čas ..
@kinguse Gábi do použitých bych asi taky nešla, kdybych je neviděla na vlastní oči a nevyzkoušela, je to přece jen zátěž po těch dvou dětech a ta konstrukce musí dostat pořádně zabrat .... 🙂

jarkalada
4. led 2013

@lenny2 no, puntíkatý jsou hezčí 🙂 Ale bývala bych jim opravdu radši napsala o tu velikost. No uvidíš.
@ostrava8 My máme ty golfáče taky jakoby párkrát použítý, ale zatím mám na ty moje nákupy štěstí. Na pohled i konstrukčně netknutý 🙂
Zas tu je hnusně. Se mi s dětma vůbec takhle nechce ven, ale budem muset. Chci je vždycky trochu unavit ťapáním, aby šli odpolko dobře spát. Po tý procházce jsem ale víc urvaná já než oni 😝 🙂
Se tu zas zastaví kámoška. Tak dáme kávu a dojíme cukroví 😀