Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

kinguse
14. led 2013

@zvalentova na to kolik si ty notáři za každej "cár" papíru berou! Tak doufám,že dostanete řádnou kompenzaci. I když ten šok se asi vykompenzovat nedá 😠

zvalentova
autor
14. led 2013

@kinguse drobných 30 tis ☹ jako "odměna" a teď jedeme všechno znovu

kinguse
14. led 2013

@jarkalada no já mám po Lukym tyhle:http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=52627759&tab=0 Ty jsou super,ale jen na vození,na jízdu z kopce to už moc nebylo, dost z nich padal. Ale jinak se mu líbily! A pak mám ještě takový podobný,ale obyčejnější (bez toho vyteplený sedáku a kšír) z Kauflandu za 250,-. Ty "Edové" se daj sehnat na MMB celkem levně! Ten odkaz jsem jen zkopírovala,ale je jich tam na výběr plno.

kinguse
14. led 2013

@zvalentova no,já si to dokážu představit, před 8-mi lety jsme vyřizovali dědický řízení po taťkovi a na to,že vlastně téměř nic nemáme, respektive nic moc se nedědilo,tak prachů jsme za to dali taky dost! Blbý je,že se to počítá z každý nemovitosti, určitý procento myslím, a hotovost na to stejně člověk nemá! Takže, i když zdědíš byt,tak nejdřív musíš zaplatit notáři a pak teprv můžeš "zbohatnout". Lepší zdědit "tučné" konto 😀 😀 😀 To by ale museli někdy přijít na to,že mi někde umřel hooooodně bohatej brácha, o kterým jsem nevěděla 😀 😀 😀 Ale to už to dost zlehčuju, je mi jasný,že pro mamku to nebylo vůbec jednoduchý, respektive není!

kinguse
14. led 2013

@jarkalada ty jo Jaru,to by bylo něco pro vás 😀 😀 😀 : http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=44900730&tab=0

jarkalada
14. led 2013

@kinguse 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 se tu tlemím, až vzbudím děti 😀 😀 😀
co to proboha hledáš na tom mmb? 😀 ale je hezké, že sis na nás vzpoměla 😀

jarkalada
14. led 2013

nechápu, když hledám vel. 86, že každej uvádí jiný cm. Tak je to logický, jinej střih, ale jedna má na délku 63cm a druhá 77cm, což je dost rozdíl. Tak furt píšu info o rozměry.

zvalentova
autor
14. led 2013

@kinguse to je masakr, málem jsme si čůrnula do textilu 😀 😀

jarkalada
14. led 2013

@zvalentova takže nad tím bagrem nebudeš uvažovat na první narozeniny? 😀

maruja
14. led 2013

@zvalentova že by sis ho postavila před barák 😉

kinguse
14. led 2013

@jarkalada to byla náhoda,já hledala,jestli někdo v ČB neprodává ohrádku na sáňky a vyjela mi nějaká paní,co prodává spoustu věci a mimo jiné ten bagr.

jarkalada
14. led 2013

@kinguse jo tak 😎 No my tu naší máme ještě po nás, ale to neva, pasuje na to taky. Vždyť nová je za min. 300+ kč.
Normálně jsem dopoledne, když spali, při tom hledání na mmb sezřala celý malý brambůrky a teď celý Miňonky! Misto toho, abych si vzala třeba pomeranč, že jo 😝

kinguse
14. led 2013

@jarkalada já právě koukám na bazarový a moc nejsou. Nová je tady v ČB za 350,- ta dřevěná, ta částečně plastová stojí 220,-,ale tu nemaj a prý už mít nebudou /byla v akci/. Tak ještě hledám na netu,za kolik se dá sehnat. Spíš nevím,aby to pak na ty sáňky sedělo. Ty máme starý po mm,když byl malej...takže už taky dost pamatujou 😀 Ale jsou super dlouhý!

kinguse
14. led 2013

@jarkalada pokud si dobře vzpomínám,tak někde jsi měla fotku a zrovna moc tlustá nejsi...spíš naopak,takže ty si to rozhodně vyčítat nemusíš...ale já si dala ten pomeranč a teď asi 20brambůrek 😀 Na sladký ani chuť nemám.

jarkalada
14. led 2013

@kinguse jsem našla akorát tudle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=61979153&tab=4
Ale už tam jsou 3 zájemci, takže už je asi pryč. Jdu budit děti! bych na ně zapomněla - jak byly uťapaný, tak by chrněly až do Večerníčku asi 😎
Tlustá nejsem, ale vše je povislé a nezpevněné a místo toho, abych s tím něco dělala, tak žeru 😀
Jó kdybych věděla, že budu přibírat na těch správných místech, ale né, já musím být fakt celá po tatínkovi 🙂)

kinguse
14. led 2013

@jarkalada no to abys ty povislý části vyplnila,aby to tak neviselo,ne? 😀 😀 😀 Já už to mám řádně vyplněný,ale celkem se s tím snažím něco dělat...min,,že tak nežeru...ty brambůrky byly fakt výjimka,od Novýho roku jsem neměla ani kousek sladkýho ani tohle slaný...až dneska a bylo toho jen maličko,tak si to vůbec nevyčítám! Ale měla bych cvičit,to se nějak nemůžu dokopat. Krom bicáků,který posiluju každodenním zvedáním holek, nedělám pro zpevnění nic. A volejbal jednou týdně mám jen pro zábavu,takže do sportu ani moc nepočítám.A dneska jsem měla jít,ale mamka nedorazí hlídat a mm samozřejmě nebere ohledy,on má totiž v pondělí taky sport a přes to vlak nejede! Takže já mám smůlu,když si nezařídím hlídání!!!

joyce2
14. led 2013

@ostrava8
Taky jsem si připadala jak krkavčí matka - někde nechat kočárek. - Ale holkám, když spí, je jedno, jestli jsem u nich. - Ćetla jsem na netu dětskej koutek - tak jsem si představila něco malýho, asi tak jak bývá v Globusu. Ale tohle byla extra místnost (taková herna pro děti), slečna tam byla u stolku evidentně pořád a jiný děti tam neměli. Platili jsme 70 Kč za hodinu, ale měli jsme tu jejich Lipno kartu, takže 2 hod jsme měli zdarma a platili jsme oba dny 140 Kč (1 hod krát 2). Fakt to tam nevypadalo, že by mi tam ty děti mohl někdo ukrást a to je asi to jediný, co se jim může stát, když spí...

rychetkami
14. led 2013

@joyce2 však je dobře, že ses protáhla na lyžích a ještě s manžele, jak píšeš, spícím mimčům je to fuk, musíme taky občas myslet i na sebe. TAky mám výčitky, když jdu zkoušet s kapelou( od nového roku jednou za týden), že nechávám doma půlroční děti, ale asi by mi doma hráblo, tohle je jediný z mého předchozího života, v čem pokračuju. A ještě mám jeden osobní dotaz, jedna tvoje dcerka je Jitka - je to nezvyklý jméno v dnešní době, a já ho mám spojený s dvěma kámoškami, které jsou krásné, nadané a inteligentní..., to jméno j po někom, nebo vás to jen tak napadlo?

sariky
15. led 2013

ahoj holky. vcera jsem byla k.o. tak jsem nezvladla ani datlovat do klavesnice. ale koukam, ze jsem o hodne prisla. bagr me taky pobavil 😀
lyzovani "zavidim" i kdyz u nas je to nerealny, protoze susini by 3 hodiny v kuse nespali ani nahodou. mam stesti, kdyz spi 30 min 😒
btw obdivuji pilne cvicitelky vojtovky. ja jdu se susinama na kontrolu zitra, tak jsem zvedava, vzhledem k tomu, ze i pres pocatecni snahu jsem se na to opet vyprdla. me ten jejich rev proste vzdycky nejak odradi. a taky na to zapominam. kdyz mam cvicit s jednim, tak mi druhy rve a to pak nevim, co driv. 😠
Zuzi, to s tim sourozencem, to je drsny. ale loni se v nasi rodine stalo taky par "zajimavosti", takze me to az tak neprekvapuje 😝
jinak tady je hromada snehu, strasna zima a jakasi tma, chce se mi strasne spat, susini pokaslavaji, tak nevim, jestli se donutim s nima jit dneska ven (vcera jsem se nedokopala prave kvuli snezeni).
a holky, otazka: jak se vam podarilo presvedcit deti, aby jedli jidlo z ruky? parkrat jsem zkousela dat susinum do ruky piskota, ale vubec nechapou, co s tim a pomalu to nechcou ani drzet. pak to parkrat olizli a ozuzlali, ale nejedli to.

ostrava8
15. led 2013

@joyce2 jasně tak to je super, 🙂 to bych asi dala i já ... jak říkám, hlavně že jsis odpočinula ..

jarkalada
15. led 2013

@sariky piškotek ja asi moc tvrdej. Zkus něco měkčího, aby hned věděli, že to nějak chutná.
Tady jsem našla fotku, to jim bylo asi 7měsíců - si to samy vybalili a když jsem přišla s druhou taškou s nákupem - se mezitím obsloužili - a nenechali si to vzít, brali to hodně vážně 😀
U té fotky mám poznámku, že to je doba, kdy se poprvé rozhodli zavést lepek 😀
Takže u nás do jídla rozhodně nutit nemusíme 🙂)

lenny2
15. led 2013

Sáňkaři 😉

lenny2
15. led 2013

Ta posl. fotka se mi tam omylem uložila víckrát ☹

jarkalada
15. led 2013

@lenny2 kombinézky vážně krásně naducaný, fakt musí být asi teplounký, v nich jsou jak v peřině 🙂
Takže se sáňky u vás taky líbí? 🙂

lenny2
15. led 2013

@jarkalada
Sáňky jsou teďka hóóódně oblíbené, Jaru 😉

kacikaci
15. led 2013

ahoj maminky, omlouvám se, že Vám sem lezu, ale potřebovala bych radu, sháníme kočárek pro dvojčátka (čekáme je v červenci), ale máme problém v tom, že bydlíme v paneláku, kde je výtah, jehož šířka dveří je pouhých 70 cm, takže se asi budeme muset rozloučit s kočárkem, kde jsou děti usazené vedle sebe a budeme muset pořídit ten za sebou. Máte ho některá, můžete mi nějaký doporučit?? předem díky!

sariky
15. led 2013

@kacikaci my mame EW DUO, ten je vedle sebe, ale vzpominam si, ze kdyz jsem si zkousela jezdit s tim kocarem za sebou, tak jsem s nim nemohla ani zatocit, natoz ho uzvednout, aby clovek najel na obrubnik. bez si ho nekam vyzkouset, abys pak nezjistila, ze s nim muzes jezdit jen po rovine....

kacikaci
15. led 2013

@sariky určitě si je chci omrknout v obchodě, zatím sbírám informace a zkušenosti, já jsem tohle právě už slyšela od více lidí, proto jsem chtěla ten vedle sebe, ale nedokážu si představit, že bych ho nechávala někde v kočárkárně, a do výtahu tahala dvě korbičky a ještě dvouletý dítko, popřípadě nákup, apod..a až budou dvojčátka ve sporťáku, ale nebudou ještě chodit, tak je dám do výtahu jak..., no je to prostě oříšek, tak se snažíme vymyslet něco kloudnýho

maruja
15. led 2013

@kacikaci a do dýlky se vám ten za sebou do výtahu vejde?? Ty jsou zase dost dlouhý 😒 a jak píše @sariky taky jsme ho zavrhli. Do výtahu nesu vzdy s autosedačkama, ale to teda není na každodení ježdění. Je to prekérka ty výtahy, ale i tak bych koupila vedle sebe a do bytu brala jen korby. Blokla bych něčím výtah a všechno naskládala tam (děti i nákup )a nahoře zase ven 😉

maruja
15. led 2013

@lenny2 téééda a maj krásný polstrování 😎 to bych jela taky