Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

jarkalada
28. led 2013

@sariky myslíš děti nebo mm? 😀 😀

kinguse
28. led 2013

@ostrava8 Tak jsi mě navnadila a zkoukla jsem včerejší dil a kus dílu predeslyho...no zajimavy dokument 😉 Jen teda při pohledu na porod mě úplne vše rozbolelo 😀

kinguse
28. led 2013

@jarkalada Jaru,uz jsem na to koukala,je to dooost drahy,ale super!!! Ted maj na nejakym slev.portalu akci na pobyt a i tak to vyjde na dost. Ale určitě by to stalo za to 😉 Říkala jsem,az budu zas v práci,tak to třeba vyjde.

Mm dorazil z práce,převzal chripkovou štafetu,tak se na gauci vystridame a já jdu zas fungovat!! 😝

jarkalada
28. led 2013

@kinguse drahý to je, to jsem sem hodila jen tak, že jsem ještě takový opravdový chaloupky neviděla 🙂

sariky
28. led 2013

@jarkalada myslela jsem deti, jako ze by se ted staral nekdo o nas 😀 Ale priznavam, ze nevim podrobnosti, me se ta stranka nechce nejak nacist, takze ani ceny nevim....

maruja
28. led 2013

ahoj holky zkusím sem hodit tu fotku, snad nebude ohromná

jarkalada
28. led 2013

@sariky za chaloupku pro 4-5 lidí chtěj za den něco kolem 3tis.Je to hodně, nikam nejedu, jen mě zaujaly ty domečky 😀
By to chtělo najít pohádkovou vesničku pro ženy, né pro děti, co 😀
@maruja taky krásný spokojený dětičky 🙂

lenny2
28. led 2013

@jarkalada
Byli po sváče, tak sníh neochutnávali 😀
Sraz, jupííííííi!!!!!!!!

lenny2
28. led 2013

@maruja
Maru, jsou božíííííííí 😉

kinguse
28. led 2013

@maruja ty tvoje zlatíčka vidím snad poprvý a jsou kouzelný..jako tady všechny!!! Maj nádherný oči! a přijdou mi hodně stejný! Malej je teda buclatějčí,ale kukuš maj úplně stejný!
@jarkalada Jaru,tak takovou vesničku (myslím pro ty maminky) bych si dokázala celkem živě představit..hlavně ten personál 😀 😀 😀

maruja
28. led 2013

Viki je taková analyzátorka, než zjistila, že jí fotím, a začala se smát tak bylo po focení, tady je z dneška asi nejlepší fotka. Jsou furt v pohybu 😀
děkujeme za pochvalu 😉

maruja
28. led 2013

@kinguse jojo malej je o kilo buclatější 😀

sariky
28. led 2013

@kinguse Gabi, mam pocit, ze deti kazdy z jinyho vrhu tady mam jenom ja 😀

zvalentova
autor
28. led 2013

@sariky to je super, je to šikula. Našeho lenochoda jsem naučila zvedat se k sedačce po polštáři , dostane se nahoru a blahem haleká na celý byt. Sarinka to brzy od kouká.

joyce2
28. led 2013

@maruja Jsou krááásný. 🙂

sariky
28. led 2013

@zvalentova Zuzi, ona nema ani tak problem s tim, ze by nevedela jak na to, ale nema vubec zadnou silu v rukach a zadove a sijove svalstvo taky zrejme nefunguje jak ma, takze i kdyz chce, tak se na tech svych paratkach proste nevzepre 😒 A to se s ni snazim posilovat, ale jako s kazdym cvicenim to konci hysterakem a absolutni sabotazi 😒

zvalentova
autor
28. led 2013

@maruja Maru, jsou nádherní🙂

ostrava8
28. led 2013

@maruja Máš krásné děti, jako by všechny 🙂 ale ještě můžeš hodit i fotku tebe, taky jsi nám žádnou ještě neposlala a malí opravdu jsou na sebě děsně podobní 🙂

ostrava8
28. led 2013

@sariky šári ale tak jste pod nějakým "dohledem" né ? chodíte na neurologii ? a cvičit ? tak co ti říkají tam ? já si myslím že mají každý svý tempo, já už to díky vám taky neřeším, uvidíme jak v pátek neuro🙂

sariky
28. led 2013

@ostrava8 "chodime" na rehab (cca 1x mesicne), ale s tou rehab je to takovy vselijaky, je to takova stara pani a uz asi posledni 3 navstevy to stalo docela za prd. misto, aby se venovala susinum, tak furt prnda o blbostech, kde ji co boli atp.... Nicmene se Sarinkou cvicim ten cvik, kt. ji dala, jenze Sarinka se na ty ruce proste nechce vzeprit a rve, takze nemuze nic posilit... Jako nijak zvlast to nehrotim. spis ted je videt velkej kontrast - Sima stoji (sice se pridrzuje, ale stoji) a ona lezi a vic nezvlada 😒

kinguse
28. led 2013

@sariky Šári, tenhle problém jsem měla přesně u malýho. Byl prostě slabej a nezvládl se udržet na rukách. Tenkrát jsem to řešila,až když mu bylo 11měsíců a jen se plazil,tak nás dr poslala k neurologovi a ten doporučil vojtovku. Vojtili jsme cca do září nebo října,tak nějak! V červenci mu byl rok a to se poprvé postavil v postýlce. Sedět a lézt začal až v srpnu, za jednu ruku chodit v září a sám udělál první krůčky AŽ v půlce listopadu!!! A fakt jedinej problém byl,že byl slabej!!!! Tak se z toho nenervuj! Vím,že už to tu opakuju po x-tý a tím,že máte dvojčata,tak děti víc srovnáváte...ale nedělejte to,každý dítě je jiný a i naše děti jako dvojčata jsou každý sám za sebe INDIVIDUALITA!!!!!! 🙂 😉 🙂
MM lehnul,já funguju, i když mi není dobře,ale to znáte všechny...my holt musíme zvládnout víc než člověk 😀 😀 😀

maruja
28. led 2013

@sariky Gabi má pravdu, děti jsou úplně jiný, teď na dvojčatech je to hrozně vidět. Jinak chtěj spát, něco jinýho jíst a jinak jdou dopředu. U nás je Viki rychlejší, Adu se zatím jen houpe na kolínkách, ale třeba na břicho se přetočej jen z jedný strany a na záda jen někdy

kinguse
28. led 2013

@maruja ono asi právě dělá hodně to,že můžem porovnat,jaký to je s jedním a jaký se dvěma!!!

A holky já a myslím,že ani Maru, bysme NEMĚNILY!!! 😉 😉 😉 Dvojčata, i když znamenaj podstatně větší záhul,kterej si nikdo,kdo to nezažil nedokáže představit (ani nejbližší rodina,doma je totiž 24h nemaj!!!), jsou super věc a větší zábava než "monočlánek" 😀 😀 😀

jarkalada
28. led 2013

Holky, které používáte tu Linolu - dneska jsem je v tom poprvé vykoupala- jak pak čistíte vanu po tom mastným? 😀 osprchovala jsem to, trochu nacamrala mýdla, ale je to pořád mastný. Důkladně jsem to teda nějak nedrhla.
Zbejvá snad už jedině Jar ? 😀
A co je částečná nebo plná koupel? Ještě v příbal.letáku píšou, že se v tom má koupat za 2-3dny. Koupete mezitím jen v čisté vodě, nebo vůbec a jen opláchnete zadečky?

kinguse
28. led 2013

@jarkalada Jaru, na mastnotu jedině JAR 😀 Já holky otírám,další den koupu ve vaně, další třeba jen osprchuju nebo omyju v umyvadle a tak furt dokola. Linolu používám tak jednou týdně buď na otírání nebo do koupele. Píšou tam,že se nesmí dostat do očí a oni při koupání furt cákaj,tak jí do koupele často nedávám,spíš s ní otírám. A pak ta vana...no co ti budu povídat 😀 😀 😀 Ale je super, tu kůži maj fakt krásně vláčnou a promaštěnou.

jarkalada
28. led 2013

@kinguse to mě taky napadlo - ve vaně furt cákaj anebo cucaj hračky. To jde třeba teda jen na vlhkou žínku trochu kápnout a otřeš je tím?

jarkalada
28. led 2013

si říkám, aby to nebylo moc koncentrovaný

kinguse
28. led 2013

@jarkalada já si dám trošku linoly do plastový mísy a naředím s vodou a tím je otírám. Mám takový ty houbičky z DM (takový větší obdélníčky)

jarkalada
28. led 2013

@kinguse tak to taky tak příště udělám. Ta vana je takhle hrozná. Zítra ji pořádně umeju.
Jdu si už lehnout, mě celej den bolí hlava. Tak se tu mějte. A něco pište, ať mám dopoledne co číst 😀

kinguse
28. led 2013

@jarkalada neměj depréééése, já to na tobě poznám,že jsi v hrozný nepohodě 😢 😢 😢 Prď na chlapa, ono ho to určitě přejde. Nic o tom nevím,ale jen z tebe cítím,že jsi strašně "mimo" ☹ Tak hlavu vzhůru a dobrou noc!!!...máš tu nás a s náma je přece pr....l 😀 😀 😀