Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

kinguse
6. říj 2012

@lenny2 ahooooj Leni,už jsem Terce asi 2x lupla Nurofen (dala jsem jen 1ml),ale pravdou je,že jí to zklidnilo! A představ si,že předevčírem spala Terka! celou noc,to zas dlouho nebude ☹ Samozřejmě,že další noc mi to vydatně vynahradila. Už jsme holky zas nastěhovaly do ložnice,tak jsem na to "soužití" zas zvědavá. Dneska v noci řádila Lucka víc než Terka,asi jak tam zas nebyla zvyklá či co?
A jinak jsme byly s holkama u dr,tak Lucka má 6.57kg a 69cm a Terka 6,19kg a 68cm v 8-mi měsících! Takže proti těm vašim čmeláčkům jsme takový mušky 😀 😀 😀
No a když jsme jí popisovala naše noci,řekla,že vše dělám správně a že to BOHUŽEL musím vydržet,víc mi prý neporadí 😝 Jo,jinak Leni na ty zuby jsou dobrý homeopatika chamomilla vulgaris...to můžeš opravdu i pro mimča!
Jinak my si dneska užili fajn den, byli jsme u známých na drakiádě, foukal super vítr,tak draci lítaly o 106 😉

kinguse
6. říj 2012

jo, holky, pokouším se na happyfoto vytvářet ty fotokniky, do 8.10. maj akční ceny,ale je to šílená piplačka 😝

lenny2
6. říj 2012

@kinguse
Hele, Gábi, včera jsem náhodou tady na MK narazila na téma nespavost dětí, nebo nějak podobně se to jmenovalo a docela mě mrazilo z toho, co si tam ty maminy vykládaly.....děti prý vidí duchy....není to poprvý, co jsem o tom vćera něco četla....jedna mamina tam popisovala, že holčička (asi 1,5 roku), která normálně mluví a normálně spinkala, tak začala najednou hysterčit v postýlce, nechtěla bejt sama a pořád opakovala "mami, tady bojí" a když se jí zeptali čeho, nedokázala popsat čeho se bojí. Prý se říká, že některý děti ty duchy viděj. Nejsem nijak duchovně založená, spíš skeptik, ale teda včera, když jsem tu byla sama, manžel na pivu, tak jsem tady byla fakt s odpuštěním posraná strachy 🙂
U nás to je taky tak, jednou za uherák je Kryštof v noci zlatej a pak mi to vrátí i s úrokama 😀 Doktorka taky říkala, že nic, než výdrž a pevný nervy mi neporadí ☹ Je teda fakt, že na dnešek Kryštof po tom Panadolu spal, jen asi 3x chtěl napít, ale pak hnedka spal 😉
Jinak dneska jsme byli na kaufech potřebovala jsem si akutně koupit prádlo. A teďka pozor, šok z jakýho se budu vzpamatovávat asi dlouho - z velikosti podprsenky C, jsem na Áčku, jsem plochá jak runway ☹ Pak jsem si šla pro rifle, velikost ani psát nebudu, kila jdou dolu mega rychlostí.....ale spokojená nejsem, všechno mám povadlý, ksicht úplně ztrhanej, kruhy pod očima jak obruče, břicho, to je sulc.....celkově v hadrech ok, nahatá na šavli....mám z toho depku ☹
Že jsou holky drobnější, to neřeš, můj bratránek měl na roce 7,5kg a dneska to je třicetiletej stokilovej chlap 😉

kinguse
6. říj 2012

@lenny2 tak já měla Áčka vždycky,ale teď k tomu mám pověšený Áčka 😠 A kdyby mi tím stresem a nervama šly kila dolů,tak bych asi i byla ráda,ale to mě nééé,já mám od porodu 6kg hore!!! 😠 Jsem to prostě přežrala. A hlavně,já nikdy nebyla na sladký,ale teď ho žeru na kila 😝
Já níjak nejsem špatná z toho,že jsou holky drobnější,ani bych nečekala,že budou nějaký obryně, Luky měl v roce taky 7,69kg (dneska v 6-ti letech 112cm a 16kg!!!),takže holky budou asi taky prďolky 🙂
Jdu chrnět,teď jsem se tu pachtila s tou fotoknížkou. Ještě musíme zítra udělat 2! Ale teď na to maj fakt super akci,takže to vyjde cenově líp,než přidělat fotky. A hlavně si musíme udělat pořádek ve fotkách v PC.
Tak dobrou...snad aspoň trochu dobrá bude! 😉

petrova_d
7. říj 2012

@lenny2
@kinguse Babky, nevěřím, že máte áčka. Viz odkaz:

https://www.youtube.com/watch?v=RrW5u9wW9J0
lenny2
7. říj 2012

@petrova_d
Hmmmm, zajímavé......

lenny2
7. říj 2012

@petrova_d
Asi tu babu navštívim, koukám, že jsem včera vyhodila hříšný peníze za podprdu z okna 🙂
Ale teda ta slečna v Intimissimi si se mnou taky dost vyhrála, mám pocit, že podprda mi sedí jak ulitá, když zvednu ruce, nikam mi neleze a ani soused by se mi dozadu nevešel 😀 Je teda fakt, že ona říkala, že každý číslování je jiný....

sariky
7. říj 2012

ahoj holky, jak to tak ctu, tak zadna zmena k lepsimu, coz je teda fakt na provaz. drzim vam pesti, at se mimina uklidni a vy se konecne vyspite!
v patek jsem byla se susinama na ockovani, tak jeste v sobotu meli teplotu a hlavne Sima byl neuveritelne protivnej a urvanej, no ale co uz... a hlasim nase miry: Sara ma 6,5 kg a 66,5 cm a Sima ma 6,8 kg a 65,5 cm a to v 5. mesici 🙂
a co se tyce postavy, tak ja kdyz se vysvliknu, tak mam ze sebe taky depku - prsa mam tak maly, ze ani ocislovat nejdou a ten pupek mi tak nechutne visi, ze je mi pri kazdym pohledu na nej na bliti 😠 a to nemluvim o tom, ze ho mam vetsi nez prsa, takze vypadam fakt skvele 😠
preji dobrou noc, snad se vsichni vyspime dle nasich predstav 😉

jarkalada
7. říj 2012

zase hezké téma 😀
Také se přidávám k méněprsatým, ode mně by se to možná dalo počítat, nejdřív já, pak nula, pak ty ostatní 😝 😀
Jinak jsem celkově taky až moc hubená, chtělo by to nějak pravidelně jíst a občas se přemoct a začít něco pro to dělat, bych potřebovala nějak k tomu nakopnout 😖

joyce2
8. říj 2012

@lenny2 otázka, co děti vlastně vidí, mi taky připadá zajímavá. Tak nějak jsem si myslela, že toho třeba vidí víc než mi. Třeba i nějaké další bytosti, nebo jiné skutečnosti. Ale neviděla bych to tak strašidelně - nějak mě do teď nenapadlo, že by to, co vidí, mělo být nějak děsivé. Možná vidí duchy, ale možná vidí taky anděli (ale obojí asi vypadá ve skutečnosti jinak, než jak si je představujeme) - kdo ví, co vlastně vidí...

joyce2
8. říj 2012

K tomu, jak vypadám. - Taky nejsem spokojená. - Od porodu mám zhruba 5 kilo na hoře. - Vždycky mi chutnalo sladký, ale dřív jsem se držela, dneska mlsání omlouvám tím, že potřebuju doplnit energii. Svaly na břiše mám ještě rozestoupený, po porodu, na zadku se mi usazujou ty sladkosti, tak že nic moc ani v oblečení. Jenom na prsa si nestěžuju - kojím, tak je mám větší, než ty moje áčka, ale vidím to tak, že až přestanu kojit, budou to zas áčka, navíc jak píšete, pěkně povislý... Na to břicho se tu a tam snažím cvičit - na rehab. mi doporučili cviky na ty rozestoup. břiš. svaly - jenomže cvičím jenom když mám náhodou chvilku čas a chuť, tak že tak jednou za čtrnáct dní - ale není to špatný i kvůli zádům - jak se pořád hrbím u kojení, dostávají záda zabrat.

ostrava8
8. říj 2012

Dobré ránko všem ... holky s tou postavou jste mě pobaviliy ... všechny tady píšete jak zle vypadáte a pak pošlete náhodou fotku a samé modelky a kóoooče 🙂 já někde slyšela, že tělo se dává dokupy po porodu až rok, takže máme ještě čas 🙂 ale pak nevím na co se vymlouvat .. já se snažím chodit 1x týdně na pillates, ale je to fakt málo .... postavu už neřeším, možná to bude lepší, ale ty zááááda .. tipuji že malý už bude mít hrubo přes 9 kg ... a malá k těch 9ti kg,musím zvážit ...
Já zase bojuji s těma příkrmama , o víkendu jsem tu měla kámošku a ta se divila, že malým ještě nedávám přesnídávky, já jsem pak rozhozená a na pochybách .... já jim už 14 dní dávám k obědu zele. příkrm ob den a ted chci najet každý den ty dvě zelenin dokupy a příští týden dám třeba dýni .. ale co ty přesnídávky ?

lenny2
8. říj 2012

@joyce2
Tak to já mám od porodu dole 24kg, takže si asi umíš představit jak vypadám - jako šarpej 😀

lenny2
8. říj 2012

Holky, let´s celebrate, dnes mám poslední den mateřský, od zítra ofiko rodičák a krásných sedm litru, krááááása 😀

lenny2
8. říj 2012

@ostrava8
Péti, vykašli se na takový rady, každá mamča si to dělá podle sebe a podle toho jak zná svoje děti. Já jak už jsem psala jsem např. začala na přesnídávkách, tzn. začala jsem vynechávat dopolední Sunar a vyměnila jsem ho za banán, jablíčko, jablíčko s mrkví, meruňky, broskve apod., pak jsem začala postupně k obědovýmu Sunaru přidávat zeleniny až se mi děti rozjedly (teďka už maj každej 1,5 tý malý skleničky, jedna už každýmu bohuźel nestačí). Teďka už maj mlíko jen 2x denně, ráno cca tu 180tku banánovýhi Sunaru, dopolko maj přesnídávku (snědí mi už každej jednu tu celou velkou), pak maj oběd maso se zeleninou, brambory, těstoviny, rejži apod., pak jak se po obědovym spánku vzbuděj, cca v těch 14:30 (když bůh dá 😀 ) chtěj Sunar, to si daj taky cca tu 180tku, pak jdem ven a okolo pátý maj buďto ještě ovoce třeba s piškotem, nebo teďka dphodně dávám jogurt, takovej ten pro ty malinký mimina, je to od Nestlé, maj malinový, banánový,
hruškový, tak jim to střídám...krásně je to zasytí. No a pak maj po koupání na noc kaši.....Někdy, když Kryštofmv noci hodně prudí, vrznu mu Sunar, takže občas v noci taky mlaskne tu 180tku......
Vykašlala jsem se na rady a dělala jsem to podle toho, jak jsem vycejtila jak to dětem vyhovuje 😉

zvalentova
autor
8. říj 2012

@petrova_d @lenny2 Konarovská "kozám" fakt rozumí, prádlo má neskutečně krásné... jen je to jiný rozpočet. Jsem asi blázen, ale 2500,- za soupravu prostě nedám ☹

Leni i ty moje krásky jsou měkké, povadlé... kde jsou doby velikosti 75D 😀

sariky
8. říj 2012

@zvalentova
@lenny2
@joyce2
@jarkalada
@ostrava8 no holky, ja vam to reknu asi tak - moje prsa jsou tak mala, ze uz nenosim ani podprsenku. vypadam jak hladovy africky dite (vyzably s nafouklym briskem) 😒

lenny2
8. říj 2012

@zvalentova
Hele, Zuzi, já bych šla snad i do silikonu......děti už neplánuju a jestli to takhle půjde dál, začnu nad tím silně uvažovat.....
2500,- za soupravu je mega dost, ale jestli to zvedne sebevědomí a manžel zafinancuje, proč ne 😀

maruja
8. říj 2012

Ahoj holky, já asi nemůžu jablka, havrani maji pak asi průjem 😖 nevím po čem jiným by to bylo
jinak na spodní prádlo nejsem náročná a 2500 bych nedala, ani manža. Na bundu nebo boty jo 😉

jarkalada
8. říj 2012

teda holky, bych nás chtěla potkat někde na pláži 😀

lenny2
8. říj 2012

@maruja
Na prádlo taky náročná nejsem, ale při pohledu do zrcadla budu asi muset začít bejt 😀

lenny2
8. říj 2012

@jarkalada
Myslíš Jaru sjezd šarpeju? 😀 😀

sariky
8. říj 2012

@lenny2
@jarkalada sjezd sarpeju na Troskach 😀

kinguse
8. říj 2012

@lenny2 tak já bych přijela za buldoky... bohužel pod tou povadlou kůži je dost tuku 😀

zvalentova
autor
8. říj 2012

@kinguse
@sariky
@lenny2
@jarkalada já si připadám spíš jako Homer Simpson z jednoho dílu. Dr. Dlaha mu šťouchne do břicha a počítá jak dlouho trvá než se třes zastaví. Čeká, čeká a stále čeká 😀

ostrava8
8. říj 2012

babizny s váma je ale prča 🙂 já nevím, ale myslíte si že to nové prádlo za těch tisíc by ještě na chlapa zafungovalo ??? 🙂

petrova_d
8. říj 2012

Vytahane kozy, povisle bricho, urvana mimina... Jste tu ale pekna banda 🙂

petrova_d
8. říj 2012

@ostrava8 Na ciziho urcite 🙂

jarkalada
8. říj 2012

@petrova_d neříkej, že tys zůstala jako dřív 😎

jarkalada
8. říj 2012

i když teda já dřív taky žádná sláva, tak ono je to prašť jako uhoď 😀