Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

lenny2
18. led 2013

@jarkalada
Johny už jde na to, příprav si kapesník 😀 😀

jarkalada
18. led 2013

@lenny2 když se na ty filmy dívám, a jsou v nich samí mladí fešní klucí, tak mi dochází, že mi už dáávno není 18 😠
S tou sekretářkou a prdelí jsi mě dostala 😀 😀
My máme rádi ovocný, tvarohový apod. dortíky. Takový ty tučný máslový nejím kvůli tomu, abych nepřibrala, ale že mi fakt nechutnaj 😝

jarkalada
18. led 2013

stejně se mi vždycky líbili vysocí, černovlasý,mladý chlapi - a mám doma ouplnej opak 🤐 😎

lenny2
18. led 2013

@jarkalada
No přesně, ty máslový jsou nechutný a ta prdel po nich ještě nechutnější 🙂
Nic, jdu chrnět, děti se tam nějak převalujou, mm zas pryč, tak uvidíme co z toho bude, jestli budou vysírat, nebo to bude ok 😉 papa a dobrou 😉

kinguse
18. led 2013

@jarkalada jooo,tak vysokýho, černýho, hnědookýho...toho bych chtěla taky 😀 😀 😀 akorát asi došli,když jsem hledala 😝 Takže doma taky opak 😀 😀 😀
@jarkalada @lenny2 a máslový dorty miluju jen od mojí tety,ta je totiž má světový!!! Nedělá tak sladký a jsou hmmm mňam mňam mňam!!! Ale jinak mám taky radši ty tvarohový a nepečený! Takže na holek oslavu bude něco takovýho! Aspoň si to daj s náma 😉 Ty jooo, já už před rokem ležela v nemocnici, přesně 18.mě přijímali kvůli tlaku a 26.1. vyvolávali porod!!!...to to uteklo,to je neskutečný! 😉

jarkalada
19. led 2013

@kinguse Já jsem jednoho podobnýho na chvíli našla, jako bláznivě zamilovaná mu volám, z tý budky, tenkrát 😀 a on mi to zvedl a byl tam s jinou! to bylo slyšet- éééé :-/ Takže se o ně asi ženský rvou, no 🙂))
no ale zas Lumíra z Ulice doma nemáme 😉 😀
Dneska přijedou naši, tak mi pomůžou odpoledne s dětma. Nejhorší je pro mě to oblíkání, chytání je, mezitím mi rabujou skříňky..
A zaboha nemůžu najít jednu rukavici. Včera jsem jí měla připravinou na kopičce s jejich oblečením - a když už jsem se oblíkala, tak byla jedna fuč. Prohledala jsem snad všechno, pod gaučem, za polštářema, u židliček, v kuch.šuplíkách, prošla jsem záchody i vanu.. jí snad snědli nebo co 😠

jarkalada
19. led 2013

holky, kdyby vám tady i jen trochu vadilo mé soukromé spamování, tak mě bez výčitek upozorněte! 😉
Jelikož jsem z 99% mimo téma, tak mě stejně možná nějaký admin brzy upozorní sám 😀

eulalie
19. led 2013

Holky, prosím, nemáte ještě některá ten odkaz, co tu byl tak před měsícem, dvěma, na vodící kšíry, ale s takovým madlem?! Na netu nacházím jen samá "vodítka", toto se mi líbilo víc a nemůžu to nikde najít. Díky!!

sariky
19. led 2013

@kinguse
@jarkalada
@lenny2 to jsem se zas pobavila 😀 😀 😀
hlasim se do klubu manzelek, kt. maji doma netmavovlasyho a netmavookyho manzela 😀
Leny, ty smoulokitty dorty jsou super. ja budu chtit pro susiny taky neco poradne kycovyho, at to na tech fotkach poradne sviti 😉 akorat to asi nebude smoula ani kitty, ale spis .....vlastne ani nevim co. jenze ja mam jeste cas, my jsme az v kvetnu. taky me prijde, ze to strasne leti. si vzpominam, jak byli susini malinkati, jsem se jich pomalu bala dotknout, a ted me samou radosti nafackuji nebo drapnou nebo kousnou 😀
Jaru, klidne se tady vypovidej, ja mam aspon pocit, ze neziju jenom tema detma 😉

sariky
19. led 2013

@eulalie ten odkaz uz nemam, ale bylo to walkodile. ja jsem ho pro susiny poridila (i kdyz teda hoooodne predcasne) 🙂

sariky
19. led 2013

holky, jsem v soku. ted jsem susiny dokrmila rozmixovanyma jabkama (mixovala jsem to tycovym mixerem ve skelene misce, takove te tluste od simaxu) a kdyz jsem po Sarince dojedla posledni lzicku, tak jsem v puse nasla skleneny strep 😲
vubec nechapu, z ceho se to vzalo. jestli z te misky? ted se bojim, ze to susini snedli a nekde se jim to zapichlo v pusince nebo v krku.... grrrr
tak nevim, v cem mixovat. plastovy misky zase "pousti" plast....

jarkalada
19. led 2013

@eulalie jj, jak píše Šárka http://www.walkodile.cz/ . Na Slevomatu ho měli o Vánocích za polovic.
@sariky se koukni do tý misky, jakej kousek v ní chybí 😨 😒
Já mám tyčák s takovou tou extra miskou s břitem, je to uzavřená nádoba-nevím,jak bych to jinak pojmenovala 🙂))
Samožnej ten tyčák občas používám jen do nerez hrnce třeba na omáčky, ale jinak pomazánky, nebo dřív dětem, jsem to mixovala jen v té extra nádobě.

zvalentova
autor
19. led 2013

@jarkalada je mi to jasné, řeším každou kačku. Mě vždycky naprdne ta nevyváženost. Dospělá kombinéza stojí 2000,-, dětská 1900,-....možná že i kdybych peníze tolik neřešila, jestli bych vůbec byla ochotná tolik platit. 😒

eulalie
19. led 2013

Díky!!

Grrrrrrrr...z toho střepu se mi udělalo úplně zle. My dnes oslavili 8 měsíců bílým jogurtem, prva se oba ksichtili, ale nakonec jej celý zdlábli (pravda, dala jsem jim tam na přilepšenou dětskou přesnídávku).
Holky, co dáváte na svačinky? Jsem úplně bez inspirace...tak furt točím dokola přesnídávky, občas mi snědí půlku pomačkaného banánu, ale to jim moc nejede, jak to není úplná kaše 😒

ostrava8
19. led 2013

@eulalie ahoj já dávám tky stále dokola vždy základ jablíčka pak na zahuštení vločky,jáhly kuskus, nebo banán, švestky jahody angrešt,maliny anekdy dám i jogurt. ale to mi docela blinknou, tož tak 🙂 jéa vy jste dneska narození?? my taky ale máme dnes 9 měsíců, tož vše nejlepší

ostrava8
19. led 2013

@sariky ježiš šári... taky mě oblilo horko... jak psala jaruš, změř střep!!!

ostrava8
19. led 2013

@zvalentova zuzi máš pravdu ty peníze jsou šílené ale človek by je i dal, jenomže leckdy kvalita neodpovídá ceně a to mě ser...

joyce2
19. led 2013

To je něco s těma narozeninama. - Nám je dneska přesně 7 (měsíců). 🙂

jarkalada
19. led 2013

gratuluji ke všem dnešním různoměsíčním narozeninám 🙂
@sariky - co to sklo?!
@ostrava8 Péti, kde bereš angrešt?
Jináč paní sama od sebe slevila na 250,- vč. pošty, což jsem zírala a doufám, že nepřijde prázdná krabice 😀
Posílám opět fotku, jak jsem marně hledala Anetku 😀¨
@eulalie - mně jogurt smíchanej s přesnídávkou moc nebaštěj. Samotnej bílej jo. Taky to střídám furt dokola. Jogurt, ovoce, křupky. V té době osmi měsíců jsem teda dávala pořád ještě mlíko plus něco malýho.

sariky
20. led 2013

@eulalie
@ostrava8
@jarkalada
@joyce2
strep jsem nevypatrala. z vnejsi strany misky je to sklo poskozeny, tak jestli to bylo z toho, fakt nevim. kazdopadne ted uz to v tom mixovat nebudu. je to des.
taky gratuluji k nekolikamesicninam 😀 to je teda nahoda, ze se v jeden den tak urodilo 😀
holky, a se svacinama a s jidlem taky bojuji, susini jsou hodne vybiravy a ja sama nevim, co jim mam davat. vzdycky si vzpomenu na Leny, jak rikala, ze jeste budu rada vzpominat na casy, kdy se detem vrzla lahvicka s mlikem a bylo 😝

eulalie
20. led 2013

Tak to je vtipné...my jsme 19.května...3 měsíce jsem poctivě ležela na JIP v Brně a bála se jít i na záchod, až když jsem byla 35 tt, tak mi Mudr. řekla, ať se začnu pomalu hýbat a já, jestli bych teda nemohla dostat na 3 hodiny propustku, že bych naběhla na Olympii a udělala jeden mega nákup, páč jsem neměla ani dudlík, jak jsem se bála něco kupovat dopředu. Tak že jo, tak jsem vyrazila. Nejdříve šlo moje břicho, pak dlouho nic a pak já. Lidi si mohli hlavy ukroutit, beztak si mysleli, že tam nosím celou mateřskou školku i s učitelkou 😝 Pěkně jsem nakoupila, na těhotenskou cukrovku si dala u MC cheesburger a druhý den v 6 ráno mi prdla voda. 7:44 a 7:45 byli prcci na světě...to jsem si jen tak zavzpomínala na jednu sobotu před 8 měsíci 😉

Pěknou neděli!

jarkalada
20. led 2013

@eulalie tak aspoň že ten den předtím stál za to! A ty následující pak vlastně taky 😀

zvalentova
autor
20. led 2013

@eulalie u nás pořád to samé. Banán s něčím (většinou rýž.kaší). Teď jsem vypustila i jablko, a můžu říct že se ekzém zlepšil. Bohužel to hodně omezilo výběr, protože všechny přesnídávky obsahují jablka ☹

Dopoledne ovoce, odpoledne dřív jogurt, nyní mléko.

Nákup se vydařil, měla jsem něco podobného. Úprk do kšeftu, zdecimovat kreditku a tradá zase do postele 🙂

ostrava8
20. led 2013

@jarkalada jaruš úžasná fotka , ti malí jsou fakt kouzelní 🙂 Jinak angřešt mám zamražený s malinama, ostružinama, švestkama ze zahrady, máme obří zahradu a plno ovoce, ale jen trupka jsem toho zamrazila málo, tak to mají vždy jen tak na chut 🙂 Co kombinézky, objednané ?

ostrava8
20. led 2013

@eulalie tož krásný den jsi měla před porodem .. já to měla podobně, jsem dva dny před tím jela do práce odevzdat mateřskou, pak do IKEA pro poslední věci a pak ještě na nákup a na druhý den mi už bylo ouzko a v noci se narodili 🙂 a jsem za to ráda, takhle jsem rodila v nemocnici kde mi taky prdla voda , tak jsem se vždy bála že mi prdne voda doma, když budu sama 🙂

ostrava8
20. led 2013

@sariky šári tož budu držet palec, at jsou malí v pohodě. .. to je fakt šílené, na co si musíme dávat bacha ... já jsem zase na toho našeho krasavce k leci zlá, páč mám všude ten bordel ze semínek, nosí se to na nohách všude .. grrr

jarkalada
20. led 2013

@ostrava8 jj, včera jsem poslala peníze. Tak pak dám vědět, co dorazilo 😀
Vidíš, mám ještě v mrazáku pár jahůdek a borůvek 🙂
Jo, a na jaro se chystáme do Karviný, vezmem určitě cestou ostravackou Ikeu, tak ti pak zamávám 😀
Včera jsem tu měla na chvíli na odpoledne naše. Je opravdu znát každá ruka, která mi s nima při oblíkaní pomůže. Jsem z nich vždycky úplně vyštavená, než vůbec ještě otevřem dveře.
Jdem obědvat

rychetkami
20. led 2013

@lenny2 máslovej dort a prdel mě pobavila...já mám teď prdel jak po máslovým dortu, ale minulý týden jsem skončila s kojením a můžu víc zeleniny a mléčné výrobky, tak snad začnu jíst líp a budu mít prdel jak mladá asistentka😀
@sariky to je záhada, sakra..ale taky by mě to vylekalo.
@jarkalada jen pokračuj v detailech, myslím, že tady všeobecně probíhá líčení intimností...ale nikdy to nezašlo ěnkam za hranici, aspo%ň ne u mě.

Jinak holky u nás děs, všichni máme kašel a rýmu, jak jsem psala, minulý víkend se u nás stavoval Štěpánů kamarád a nějak se neobtěžoval sdělit, že chrchlá a frká první ligu...a my blbci ho nevyhodili, protože jsme měkký...a teď to máme, děti jsou fakt chudáci, lux( pro moraváky vysavač - Šári😀) jede snad co hodinu, v noci nemůžu spát, jak háďata chrčí a fňukají...no děs.

sariky
20. led 2013

@ostrava8 Peto, ja ti rozumim. me taky ujizdeji nervy 😒

sariky
20. led 2013

@rychetkami Kamil, to je des. tak at jste vsichni brzo fit. ty rymy u mimin jsou fakt priserny. taky se toho vzdycky desim.
btw a kvuli me nemusis prekladat do moravstiny 😀 ja obcas rozumim i cesky 😉