Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

zvalentova
autor
31. led 2013

@ostrava8 no právě, na hledání prsou v pase ještě nejsem připravená 😀

ostrava8
31. led 2013

@lenny2
@zvalentova jé holky ted mě tak napá, snad se vás to nějak nedotklo, jak to po sobě čtu 🙂 já o svých proporcích ani nepíšu ,je to škoda času 🙂 tak dobře já vypadám 🙂))

lenny2
31. led 2013

@ostrava8
Co blázníš? 😉 Máme to tady asi všechny podobně 😉

sariky
31. led 2013

@zvalentova Zuzko, muj pripad to neni, ja jsem vylepseny typ zehlici prkno (s vemenem a rybim okem), ale prsa v pase podle me jeste nejsou takova katastrofa 😉 horsi bude, az je budes mit u kolen 😀 😀 😀

sariky
31. led 2013

@lenny2 ty ses teda odvazna. ja jsem strasnej srab a na bolest jsem fakt precitlivela. si rikam, ze po cisari uz si nic dobrovolne rezat nenecham 😒
a k tomu prdloustvi - tak to jsme tady svym zpusobem asi vsechny, ne? 😉

jarkalada
31. led 2013

no sešly jsme se tu pěkná sebranka 😀 proto se mi tady asi tak líbí 😀

maruja
1. únor 2013

Dobré jitro, my už jsme zase hodinku vzhůru hééééč 😉

no holky všechny jsme tam nosily 2 děti tak si to jedna na druhý umíme představit. Až na malý rozdíly- velikost prsou a rybí oči- vypadáme všechny stejně přenádherně 😉

sariky
1. únor 2013

@maruja Maru, to se nechlub, my jsme v tu dobu taky byli vzhuru, jen jsem jeste nenazhavila notas 😉

sariky
1. únor 2013

zeny kucharky, poradte prosim. jak pripravujete malym cocku? normalne jsem uvarila a rozmixovala uplne do hladka, ale i tak to bylo takovy skrabavy do krku. mate nejaky figl, jak tomu zabranit? nebo vam to jedi cely? to susiny nedonutim, tem to musim mixovat.... diky

lenny2
1. únor 2013

Holky, krve byste se ve mě nedořezaly, dělám tady dětem sváču, lezou mi pod nohama a Štofa si s něčim hrál, byl hodnej, tak jsem mu nějak nevěnovala pozornost a najednou mi na něj sjel pohled a on si hrál s nožem!!!!!!! Vůbec nevim kde to vzal, jestli vypadl z myčky, nevim, každopádně jsem mu ho vyškubla a totálně jsem se orosila ☹ ☹

rychetkami
1. únor 2013

@sariky Šári, zkus červenou čočku, ta je bez těch šlupek, a uvařit jí hodně do měkka. Já ji zatím dětem nedávám, jíme ji my.
@lenny2 tývole, to je síla...mně sedneska stala taky věc - nechám chvíli Kiki na širokém gauči, zahradím ji kojícím polštářem, a otočím se ve chvíli kdy byla úplně na kraji a polštář si odsunula....no skočila jsem tam a vzala ji, takže u nás děti na gauč už jen v doprovodu, jsou to hadi plaziví🙂

sariky
1. únor 2013

@lenny2 jezisikriste! tak hlavne ze jsi zasahla vcas

sariky
1. únor 2013

@rychetkami Kamil, to byla cervena cocka. ale i tak se mi to zdalo takovy skrabavy do krku. tak nevim 😒

ostrava8
1. únor 2013

@lenny2 áááá leni hrozné ... jsou to fakt momentky .. musíme všechny dávat moc velký pozor .. uf, hlavně že se nicnestalo.
Dneska mám fofry, jdeme na jednu k neurologovi, tak vše nachystat, jídlo sebou, ach jo .. a do toho ještě malí začali pokuckávat, tak jsem volala Mudr. a řekla at jim dám stoptusin. Co nasazujete vy ?

sariky
1. únor 2013

@ostrava8 susini taky brali stouptusin

ostrava8
1. únor 2013

@sariky šári a zabral jim ? my pak ještě k tomu přidávali ambrobene, a to se mi zdálo lepší, no začnu tím stoptusinem, tak uvidíme, snad se mi to podaří utnout hned v začátku . Jinak s tou čočkou je to divné, já jim dávala taky tu červenou a necítila jsem tam žádné slupky, co by dřely v krku ... možná více povařit ? a nebo mě pak ještě napadá přes sítko přecedit víš ale to by už fakt byl luxus 🙂)))

maruja
1. únor 2013

@ostrava8 taky stoptussin, je na oba dva kašle i na suchej i na vykašlávání
@lenny2 noo, tak ještě, že jsi ho uviděla. Já se moc bojím, že je oba najednou neuhlídám. S jedním to byla brnkačka, furt jsem jí stála za prdelí, když se učila chodit. No jsem na to zvědavá

maruja
1. únor 2013

@sariky já jí úplně rozvařím- červená je hned a pak trochu mixnu
@ostrava8 ambrobene je myslím jen na vykašlávání, my pak dostali Solmucol

lenny2
1. únor 2013

@ostrava8
Péti, u nás zabírá Synecod

maruja
1. únor 2013

@lenny2 v sobotu v 18h na Prima bude o tý .......lýze tak se dívej ať víš do čeho jdeš 😉

lenny2
1. únor 2013

@maruja
Jů, dík za tip 😉

sariky
1. únor 2013

@ostrava8 Peto, tenkrat jim to tusim nezabralo a skoncili na antibiotikach.
a s tou cockou nevim, kde delam chybu. vcera jsem to do susinu natlacila, tak ted jim to zas chvili delat nebudu.

sariky
1. únor 2013

holky, skripou vase deti zubama? Simonek na to dneska prisel a cely den s tema zubama o sebe skripe a me z toho beha mraz po zadech. je to strasne neprijemnej (skoro nesnesitelnej) zvuk. pomooooc

kinguse
1. únor 2013

@sariky Šári,holky ještě nemaj čím skřípat 😀 Ale Luky škřípe šíleně!!..to už je "příjemnější" chrápání 😝 Ptala jsem se na zubním a u prvních zubů se s tím nedá nic dělat. U druhých prý existují nějaký "chrániče" 😀 😀 😀
@lenny2 jooo,holka to je hned. Holt nemáme oči všude!!!! Ještě že se nic nestalo! Já tady furt trnu,aby mi něco nepojedly nebo něco malýho nedaly do pusy, Luky tu má samý malý "součástky",tak to furt hlídám.Proto je v bytě bez dozoru nepouštím nikam jinam a jsme jen v obýváku a všude jinde je zavřeno! Blbý jak už došáhnou všude na stůl, linku,sporák...no musí se to zabezpečit. Už jsou zas chvíli v klidu,tak je jdu zkontrolovat,ale vidím,že půlka kuchyń.linky je vykramovaná ven 😝 ...hlavně,že je chvíli klid 😀 Ale ten mixér jsem jí teda v puse nenechala 😀

A už mě ale ty naše dorotky štvou, vůbec nechtěj přes den spát a to už ani v kočárku!! Ten jejich spánek je max 45min a to říkám max.!!! To už se fakt nedá nic stihnout. Takže jsem za šíleného řevu upekla korpus na dort, uvařila holkám oběd, Lukymu těstoviny s mořskýma plodama (já je nesnáším a hrozně to tu smrdí 😝 ,ale co bych pro něj neudělala,hlavně,když jí!!!! On je furt jak z dachau..v 6,5letech má sotva 17kg!!!!), sobě jsem udělala těstoviny s tuňákem. Ještě musím odpo ten dort dodělat. Chci na to napatlat něco z tvarohu. No,uvidíme,co mi z toho vznikne 😀 Zítra máme konečně tu jejich oslavu, dorazí segra s rodinou a mamka.
Holky,taky máte přes den doma takovej bordel???? Tady je to,jak když tu bouchne bomba! 😝

maruja
1. únor 2013

@kinguse joooooooooooooo bordel v bytě, šťastné dítě 😉 ale mě z toho klepne. Hlavně když je doma Sofi, každióu chvilku dělá něco jinýho.Ať už je léto a může venku přelejvat a vařit 😉

kinguse
1. únor 2013

@maruja já snesu hodně,ale tohle je nad moje síly 😀 😀 😀 Jenže jsem zjistila,že fakt nemá cenu to uklízet dřív,než jdou spát,protože to dělám furt dokola a je vyloženě baví to tahat ven.Když je to venku,tak je to nebaví. Ale je sranda,jak jsou čím dál víc vůči sobě kontaktní 😀 😀 😀 Bohužel buď ve smyslu,že společně výmýšlí kraviny nebo se perou. no je to fakt sranda ty dvojčata!

sariky
1. únor 2013

@kinguse Gabi, susini pres den taky nechcou vubec spat. jeste rano pred svacinou je donutim, aby si zdrzimli, ale Sarinka spi tak 20-30 min a pak se probudi a pak s nima jdu pred obedem ven, to si zdrimnou a odpoledne uz nechcou spat vubec. a uz i na te prochazce to neni zadnej zazrak. kolikrat neusnou vubec ☹

maruja
1. únor 2013

@kinguse nestraš jo 😀 nech mě ještě chvilku ve sladké nevědomosti 😉

kinguse
1. únor 2013

Hoooolky,tak jsem dopekla, dopatlala 😝 😝 😝 No ještě uvidíme,jak to bude zitra poživatelný! V podstatě je tam téměř vše,co můžou holky. Krom teda tý čokoládky, ze který jsou ty písmenka 😉

ostrava8
1. únor 2013

ahojte baby tak na neurologii super, prý už nemusíme ,ale pokud nebudou chodit do toho 13 měsíce tak máme přijít, jsou naprosto v pořádku ,tak alespon dobrá zpráva .)

@kinguse Gábi nádherný dort ... originální 🙂 to holky budou určo juchat, tak at se vám ta zítrejší oslava vydaří 🙂
@sariky jé šári, tak to je škoda, naší spí dobře .. po každém jídle tak tu hodku si dáchnou, ale zase ty noci jsou o ničem. Jinak malému už razí dva vrchní zuby takže skřípe taky, je to šílené 🙂 malá zatím bezzubá 🙂
@lenny2
@maruja holky díky za tip .. zatím dávám ten stoptusin tak uvidíme jaká bude noc :(