Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

zvalentova
autor
23. únor 2013

@sariky Šári, s PegPerego to je podstatně snazší, je opravdu lehoučký. Jenže je to celé z plastu. Proto jsem nakonec vybrala Cosatto, protože ostatní mají jen dvě madla místo tří. Uhádala jsem dobrou cenu, jinak bych určitě kupovala nový.

sariky
23. únor 2013

@joyce2
@zvalentova
@lenny2 to me mrzi. doufam, holky, ze to bylo vyjimecne a ze budou vsichni zase vzorne spat!
u nas noc jakztakz, zato vcera vecer to byla lahudka. holt, vzdycky je to neco za neco....

sariky
23. únor 2013

@zvalentova to je super. taky bych je brala. ale nevim nevim, jak to u nas dopadne. mm si ted koupil blesk k fotaku a s tim jsem nepocitala. navic se nam rozbilo zapinani u jidelni zidlicky a i presto, ze jsme je kupovali fungl novy, tak nemuzeme najit zarucni list, takze mame smulu a nejspis to uz ani neprodame. grrrrrr to byl teda kauf 😠
jooo a vcera dosel balicek nahradnich dilu k EW - duse, pneumatika a dalsi veci. tak ted muzu vesele pichat 😀

sariky
23. únor 2013

@kinguse Gabi, myslim, ze ty vyhonky nejsou jedovaty. jedovaty jsou az ty nakliceny hlizy jako takovy.

jarkalada
23. únor 2013

@sariky 😀 😀 😀

sariky
23. únor 2013

@veronika.m Veru, tak to umi tvoje dvojcata to stejny co moje 🙂

kinguse
23. únor 2013

Ahoj holky,tak to mě můžete závidět 😉 My jsme u tchyne a holky spí s nima v ložnici,tak ja spala témeř nerušeně...az na to,že mi do ucha chápal Luky 😀 a meli tu Šílený horko na což nejsem vůbec zvykla. Ale i tak holky spaly pry témeř bez probuzení.
Chtěli jsme ject s malým lyžovat,ale furt chmeli,tak by to asi stalo za prd 😖 Tak ho vezmem na chvíli na boby, holky dam spát na balkon. Užijte si pohodovou sobotu.

jarkalada
23. únor 2013

A my byli včera u známých a odnesli jsme si jima už nepoužívaný tento kočárek pro panenky.
Nejdřív v něm jezdil obr medvěd. Pak přišly na to, že v tom jde jezdit a od rána je o něj bitka. Jezdí vcelku rychle, naštěstí už umí vybírat zatáčky 😀

sariky
23. únor 2013

@jarkalada to je super 😀

kinguse
23. únor 2013

@jarkalada tak to je mazec 😀
@sariky no ja myslela,že ty bily výhonky jsou taky jedovatý?...tos mě teda uklidnila. Každopádně žijou,tak asi nic nesnedly 😀

ostrava8
23. únor 2013

@jarkalada jaru malá je tak krásná panenka . 🙂 to jsou éra , máš suprový děti :

Jinak k těm našim mírám .. víte co mě štve nejvíce ? hlášky typu no jo, to dělá to UM .. grrr ale to, že můj otec má ke dvoum metrům, už nikdo nevidí .. Záda nemám problém .. netrpěla jsem na to ani v těhu, tak dobrý 🙂
@zvalentova Zuzi můžu se zeptat za kolik jsi ty golfky sehnala ? já mám stejný problém se schody víš máme tady do paneláku asi 10 schodů takže proto budu čekat jak se ti s tím nespojeným madlem jezdí ..
@sariky šári tak co už pícháš ?? 🙂 to mě pobavilo ....

ostrava8
23. únor 2013

holky ještě jeden poznatek, ptala jsem se mudry, co dělat že se děti budí . tak mi fakt doporučila bez ohledu na naše míry a váhy dávat na noc tu kaši, páč prý může být možné, že se malí budí z toho důvodu ,že mají málo kalorické jídlo .. tak jsme včera dali svačina mlíko a pak banán na půl, a cirka za dvě hodky po koupání měl každý tu kaši a dneska spali možná s jedním vstáváním do 6.30 hodi. kráása, ale dnešek může být uplně jiný

sariky
23. únor 2013

@ostrava8 Peto, u susinu ani kase nezabira. proste kazdy dite je jiny a nekoho ani kase nezalepi na celou noc 😀

jarkalada
23. únor 2013

@ostrava8 nebo někdo dává místo kaše třeba hustou polívku. Že to zas má víc živin jak ta kaše. Ale nemůžu posoudit, mně naštěstí spí dobře i jen s mlíkem.
Odpovím taky k těm golfkám, i když taky nemůžu posoudit a porovnat 😀 Nemám spojenou rukojeť, musím řídit vždy oběma rukama, občas to jde na pár vteřin na hladkým povrchu jen jednou. Ale mám jen dvě rukojeti.
Jo a s těma poznámkama k vaší velikosti a UM - neteř byla od narození kojená a proti nám teda pěkně baculatá kulička. Takže to určitě souvislost nemá. Jen lidi musí dělat chytrý 😠
Tady furt sněží. Potřebovala bych do města nebo někam koupit něco mm k narozkám. Netuším ale co a vůbec se mi nikam nechce, tak jdu projíždět net 😎

lenny2
23. únor 2013

@ostrava8
Péťo, dovolím si nesouhlasit, o žrádle to fakt neni - aspoň v našem případě 🙂

sariky
23. únor 2013

@lenny2 Leny, ty to umis tak poeticky shrnout 😀

ostrava8
23. únor 2013

@lenny2 Leni já tomu taky nevěřím, já jen tlumočím co mi řekla naše mudra .. 🙂 prostě jsou spáči a nespáči , ale jednou se to prostě kurna musí zlepšit , v zájmu nás všech 🙂
Holky u nás dneska ládovská zima .. krása, ale na jízdu "tankem" to není, byla jsem ted nakoupit a chodníky totálně zasypané, neodrhnuté a furt sype )

maruja
23. únor 2013

@zvalentova super golfky 😉 ty 😉 Cosatto mají tak pěkný barvy 🙂
@jarkalada tak to je jiné Really kuchyň- obývák 😀

já jsem dneska taky nějaká umrtvená a Vitori že prej dneska nepůjde spát 😝

lenny2
23. únor 2013

@ostrava8
Naše Mudra to shrnula asi následovně "jsou děti co nežerou, jsou děti co nechrápou, obojí kombinace je na laso, buďte ráda, že Kryštof jenom nespí" 😀
Neboj Péťo, zlepší se to, kromě občasných výkyvů viz. dnešní horor night už spí Štofa vcelku pěkně 😉

lenny2
23. únor 2013

@jarkalada
Jaru, to jsou šídla ty tvoji 😉 A nějak teď vyrostli, že?

jarkalada
23. únor 2013

@lenny2 to mi ani nepřijde, asi sem nedávám často fotky 🙂 Tak oproti Gabčiným Dorotkám jsme větší, ale např. včera jsme byli u známých s o 3m starším klukem a to zas byly vedle něj jak tintítka 🙂 i když rychlejší 😀

jarkalada
23. únor 2013

jo a byla jsem se schválně podívat v Rakousích na ceny pro děti. Tak plínky, i jejich nějaký "levný", vycházely na minim.7,5kč/ks, skleničky přes 40kč... Tak jsme zas rychle odjeli 😒

rychetkami
23. únor 2013

holky help...tch na palubě, leze mi do háčkování, děti prej furt jedí( měly v půl druhý odpo mlíko, v pět zeleninu a osm poloviční porci kaše a mlíko) a překrmuju je...vraždáááááááááááááá!

jarkalada
23. únor 2013

@rychetkami to neviděla naše děti - ty se vždycky po snídani dojí mým chlebem, mm jogurtem, následuje jejich ovoce jako svačina. Po obědě mi sní půlku mýho obědu a projí se takto do jejich svačiny. A následně po jejich večeri snědly ještě krajíc chleba a půlku jablka, ještě v postýlkách to zapíjí čajem 😀
Máš tchyni nějak blízko? 🙂)

rychetkami
23. únor 2013

@jarkalada nene, sto kiláků a moc k nám nejezdí, ani nejeví moc zájem, ale dnes jede.

jarkalada
23. únor 2013

@rychetkami když už jede, tak si to tedy řádně vychutná 😕

ostrava8
24. únor 2013

@jarkalada
@rychetkami jé a zase ty tchýně a jejich moudra 🙂 Pevné nervy . Holky mi ted malí taky nějak moc jí ... malý si dá k jídlu i 300 mlíka ... co se to děje ??? 🙂

maruja
24. únor 2013

Dobré ráno holky, tak noc zase jakmá být 😖 malá byla 2 hodiny vzhůru a v 5 už zase stáa v postýlce. Mlaďoch spal pěkně.
@rychetkami to je zajímaví jak to všichni vědí líp, než mamky néé? Když by nejedli tak budou řeči, že jim nedáš najíst 😉

zvalentova
autor
24. únor 2013

@rychetkami to ti půjčím naše žíraviny. Každé 3 hod.mega porce jídla nebo mlíka, v mezidobí křupky, ukusují ovoce a pořád by něco futrovaly.

b.e.r.u.s.k.a
24. únor 2013

Ahoj holky,
můžu se k vám přidat?Mám 9 měsíční dvojčátka a sem tam bych potřebovala radu nebo jen tak vyslechnout jaké jsou s dvojčátky radosti či starosti. 😉