Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

jarkalada
27. únor 2013

u nás je teda silnější holka, kluk je zas rychlejší 😀

kinguse
27. únor 2013

jo holky a dneska jsem dorotkám konečně uvařila tu červenou čočku a moc jim to šmakovalo. Čočku jsem uvařila zvlášť a zvlášť jsem na cibulce orestovala kuř.maso, mrkev, petržel a bílou ředkev, přidala trošku petrželky,libečku a majoránky,podusila,pak smíchala s čočkou a moooc si pochutnaly!!!

kinguse
27. únor 2013

@jarkalada neboj,už to vezmu přímo k vám a nebudu vymýšlet kraviny!!! A u vás holt budeš vysvětlovat obrácené,nooo! 😀

joyce2
27. únor 2013

@jarkalada Poslali nás do arpidy. - Máme docela fajn rehabilitačku, ale stejně bych byla radši, kdybysme tam už chodit nemuseli...

stanpetr
27. únor 2013

@jarkalada jo Michalka se nam "rozkecava" mama, baba, ham..uz ji jde....u Jirika jsem se mamy dockala az snad jako posledni osloveni v rodine :(

silvie_z
27. únor 2013

@b.e.r.u.s.k.a hmm, Zaoralovou mám z ruky, hlavně mi tam nejede žádný přímý spoj, tak to se mi zrovna nechce ☹ ještě zapátrám, ale díky
vojtovku mám cvičit už jen s jednou, ale je hrozně silná, tak se pereme a nic z toho není, tak jsem se na to v poslední době vykašlala. ještě to musím vysvětlit rehabce, že přes tenhle cvik fakt cesta nepovede. ale hlavně nemám motivaci, myslím, že je celkem ok, i když trochu pozadu za ségrou. podle neuroložky je v širší vývojové normě. kdybychom už na rhb nechodili, myslím, že by nikdo nic neřešil.

veronika.m
27. únor 2013

Ahoj holky, jen v rychlosti pozdravit a spát 🙂 zítra jdu na tu operaci tak na me myslete. Pa pa pak preferuji 🙂 a když to uzamknete tak hodím i foto 🙂

maruja
28. únor 2013

Dobré ráno, včera jsme byli celý den pryč a pak večer koupání a uspávání všech tří draků, ale už jsem vás dočetla 😉

naše si kecaj ve TWINSštině zatím ani náznak češtiny 🙂

nám taky všude říkali, že bačkůrky "placatý" a až začnou pořádně chodit, že musej cejtit podlahu a pořádně rozprostřít celou ťapku
Vika teď leze po vejškách na křesílka. Mě málem porazilo, byla jsem si jen pro pití v kuchyni a vrátim se a ona na křesílku, jednu nohu ve vzduchu a klátila s ní jako že pohoda mami nepanikař 😀

alex001
28. únor 2013

Ahoj holky tak dneska 6hodin spánku paráda 😀 !!!! Dala jsem drakům večer rýžovou kaši s meruňkovou přesnídavkou a já se konečně trochu vyspala 🙂. Koupím tuny rýžové kaše 😀 😀 😀 😀
Přeji vám všem krásný den 😉

zvalentova
autor
28. únor 2013

ženský jsem v jednom kole. Rehabilitace, práce do práce, děti... ale mám nové fotky, tak až to půjde tak se pochlubím 🙂

joyce2
28. únor 2013

@alex001 To je bezva. 🙂
Také přeju všem dobré ráno.

alex001
28. únor 2013

@b.e.r.u.s.k.a To jste šikulky, že jste měli za 6 týdnů pokoj, to je super 😉 .
Myslím, že Sebík to bude mít tak na 3 měsíce, ale Filípek tak 6 až 9 měsíců bude to přes léto blbé, ale co se dá dělat.

maruja
28. únor 2013

@zvalentova těšíme se na foto 🙂 já na práci zatím dlabu ještě přes léto a pak se pomalu asi zapojím 😉

rychetkami
28. únor 2013

@jarkalada no mám tu s brankou, ale já jsem někdy taková velká voda a všechno chci mít hned a na co bych dělala tři kroky navíc...teď už zásadně lezu brankou.

joyce2
28. únor 2013

Holky viděla jsem včera pěknou hračku - teda pro vás, co už vám děti ťapou je pasé. - Je to taková zelená želvička, co má hrát a lézt před dětma a motivovat je tak k lezení. Když pak už dítě leze a sedí, tak jsou v ní otvory na zastrkování různých tvarů. - Nekoupila jsem ji a říkala jsem si, že si to promyslím. - Že je to v podst. jenom na chvíli, než se dítě naučí lézt a jestli má cenu to kupovat... Ale čím víc nad ní přemýšlím, tím víc mám pocit, že ta želvička je nezbytná nutnost. 🙂 (Mám s těma hračkama dobrý zkušenosti. - Máme od známých půjčenou berušku od Lamaze - dítě v tom leží, a může se odstrkovat kolem dokola a hrát si s dečkou pod tím - je to super - párkrát jsme na to holky dali a už se umí otočit kolem vlastní osy i bez berušky - nějak se na tom naučily ty ruce používat.

alex001
28. únor 2013

@joyce2 Máš nějaký odkaz to by mě taky zajímalo 🙂

jarkalada
28. únor 2013

@joyce2 myslím, že stejnou motivační službu udělá, když před dítě dáš mobil nebo kábl od pc 😀 😀

joyce2
28. únor 2013
maruja
28. únor 2013

@joyce2 já dávám Adama na nedofouklej balón a hračky má kolem sebe a na lezení ho motivuju posouváním né hraček, ale ovládačem, lžičkama. Hračky nefungujou, jsou nezajímavý 🙂
jasně tyhle hračky jsou super, ale ty ceny a je to fakt jen na chvilku 😉

joyce2
28. únor 2013

@alex001 Tady je odkaz na tu naši točící "berušku" http://www.lamaze-hracky-pro-nejmensi.cz/32-oto...

joyce2
28. únor 2013

@jarkalada Je fakt, že kábl je hodně motivující 😀 A pak taky vlhčený ubrousky - po těch taky hodně jdou. 😀

@maruja Tak lžičky a ovladač zní celkem bezpečně, asi to vyzkouším. 😀

Chtěla bych, aby se hodně zlepšily a neurolog nás pak zbavil toho cvičení. 😀
Ale jinak už se hýbou docela dost. - Točí se ze zad na bříško a docela se už i popoplazí. Ale lezení zatím ne. - Zadeček zvedají, ale lézt jim ještě nejde.

maruja
28. únor 2013

@joyce2 zkus ten balón, Adam se dost zlepšil na ručičkách 😉

zvalentova
autor
28. únor 2013

holky, zavřít to nejde, tak dělám celou novou diskusi.
Co všechno bychom rády do záhlaví?
Mám jméno, lokalitu, případnou přezdívku na děti...
Piště návrhy co všechno tam chceme dát 🙂

zvalentova
autor
28. únor 2013

Holky moje milované, prosím všechny stávající i nové o přesun semka:
https://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-disk...

evikj33
28. únor 2013

@zvalentova Je maminky a bude sem ještě nakukovat?já koukám hlavně na vaše rady ohledně jídla a kočárku atd..naši jsou ještě maloši,tak tady moc nejsem-nějak nestíhám,ale to asi znáte 🙂

zvalentova
autor
28. únor 2013

@evikj33 Evi, tak tě mohu přidat, pokud bude zájem.

lenny2
28. únor 2013

@zvalentova
Zuzi, nejde mi tam vlézt

maruja
28. únor 2013

@lenny2 a už vím proč, Zuzka tě napsala s velkým L

zvalentova
autor
28. únor 2013

@lenny2 to bude asi tím, že automaticky tě píšu jako velkou Lenny 😉

rychetkami
28. únor 2013

@joyce2 Jíťo, to může být supr věc...teda pro normální děti, obávám se , že ti naši čerti by to zdemolovali...k lezení motivovat nepotřebují, jsou rychlí jak čerti....