Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

jarkalada
29. zář 2012

@ostrava8 kdepa máme ty fotečky z Vítání? 😉 🙂

lenny2
29. zář 2012

@jarkalada
A co fota z narozek? 😉

jarkalada
29. zář 2012

@lenny2 mám v albuu, tady veřejné néé 😉

jarkalada
29. zář 2012

to jsem z toho jelen - teď pár dnů se mi zobrazovalo šíleně nových Upozornění, i na co se kdo z Přátel díval nebo komentoval-to teda bylo hrozný. Ale teď se mi zas nezobrazuje nic..

jarkalada
29. zář 2012

@lenny2 ale spíš je to Sodoma Gomora-ten omatlanej binec všude 😀

lenny2
29. zář 2012

@jarkalada
Teďka jsem je prohlídla, parádní fotečky, krásný děti, nás to čeká v únoru, letí to strašně 😉

jarkalada
29. zář 2012

@lenny2 no to máš vlastně za chvilku. Za rohem je Ježuch, pak se jen párkrát vyspíte a budeš taky 2 dny odmáčet to jejich oblečení 😀

lenny2
29. zář 2012

@jarkalada
Vyspíme??? Co to je??? 😀 😀

jarkalada
29. zář 2012

@lenny2 jéé, to bylo ode mně necitelné 😉 😀 No snad se do tý doby srovná, ne? Za pár týdnů budou čerti, tak by se měl synek zamyslet, aby tě už tolik netrápil 😎
Někde jsem tu četla, že se děti můžou budit v noci právě třeba po kaši-že je na noc moc těžká do bříška, pro některé, a to jim nevyhovuje..

lenny2
29. zář 2012

@jarkalada
Něco na tom možná je, protože jsem vypozorovala, že pokavaď má na spaní místo kaše Sunar, není to sice ideální, ale budí se míň.....dneska šel spát se Sunarem, tak uvidíme, ale velký šance tomu nedávám 🙂
Hele, já ještě čerty letos vypouštim, ještě z toho nemaj rozum a děsit je zbytečně nebudu, chudáky....
Jinak koupila jsem ty Columbie, měli je tady u nás v akci, tak byly o něco levnější než na netu, tak uvidíme. Teďka ještě chci koupit dětem thermo prádlo, v zimě budeme opravdu hodně venku, tak aby jim bylo teplo 😉

kinguse
30. zář 2012

@lenny2 tak nám se holky celkem stridaj. Dneska prozmenu řádila Lucka. Spal s ni mm,tak pry od půlnoci rvala,já ho přišla ve 3h vystřídat a rvala dal.Kojit nechtěla,houpala jsem ji v houpačce,nosila na rukách,zpívala...proste jen rvala a rvala.Ja si teda myslím,že to bude zubama,ale furt se zadnej neklube ☹ V pul5 jsem ji vnutila kozu a konečně usla,ale v 7h byla zas vzhůru,tak jsem si ji dala do postele a spaly jsme aspon do 8h. Dneska jdem na oběd k mamce,budou tam netere,tak si třeba na chvíli lehnu.
Uz mi taky nějak dochází sily 😝

lenny2
30. zář 2012

@kinguse
Chudáku, u nás opět noc, kdy jsem milionkrát vstávala, do toho se Lindě něco zdálo, tak plakala a chtěla ke mě. Naštěstí je to fakt zlatý dítě, položila jsem jí vedle sebe, přitulila se ke mě a spala až do rána......za to chlapec se zase předvedl, opět pletu nohama ☹

petrova_d
30. zář 2012

Ahoj DVOJMATKY 🙂

Ty bláho, zírám na ty vaše trable s mimčama! Moje breberky spí 21-5.15 jako Šípkové Růženky. A to je ještě ráno musím někdy i budit, aby se ráčily napapkat 🙂
Chce to je přes den unavit cvičením a hrou. Toť můj recept 😉
Tak ať se daří 😉

Dana+Lucie+Monika 🙂 🙂 🙂

sariky
30. zář 2012

@lenny2 ahoj Leny, a zkouselas nejake ty homeopatika? ja vim, je to zoufalstvi, ale treba by se uklidnil a ty se konecne vyspala....

jinak u me krize - od stredy se samolecim z nejake virozy (boli me v krku, plavou me oci, mam silenou rymu, je mi blivno...) a vcera jsem si uz myslela, ze jsem zvitezila a dneska rano opet krize. takze zitra rano utikam k dr pro antibiotika a porad se bojim, aby to nechytli dvojcata. grrrr A to jsem si myslela, jak si s manzelem uzijeme prodlouzeny vikend. Holt neni kazdy den posviceni.

kinguse
30. zář 2012

@lenny2 my jsme fakt "vyfasovaly" ty největší zlobivce 😝 😝 😝 Ty nám dávaj fakt zabrat. Ještě teda Zuzky klokani,ty to taky umí předvést 😀 Já to říkám furt, dvojčata by se měli rodit extrémně hodný a spavý 😀 Aspoň,že přes den jsou dorotky zlatý,to je s nima sranda. Moc nespí,ale v noci bohužel taky ne,tak nevím,čím už je unavit! Zatím jen unavujou oni mě. Ale furt si říkám,že bude líp!
@petrova_d já chci takýýýýý Šípkový Růženky 😅
@sariky tak snad se dáš brzo do kupy.
Venku krásně a já nemám ani sílu jít s nima ven a dneska bohužel ani mm.
Všem krásnou neděli!!!

lenny2
30. zář 2012

@petrova_d
Dobrá rada, ale u nás bohužel nefunkční ☹ Věnuju se dětem, řekla bych, źe i nad rámec a i přes to noc horor....

jarkalada
30. zář 2012

no u nás noc taky nic moc. Naštěstí jen včerejší a doufám, že ještě tedy asi jen i dnešní. Napřeskáčku se budily po necelé půl hodině-maj rýmu, Anet dnes i zvýšenou teplotu, takže neustálé odsávání. Sice by spaly, ale nejde jim to.
Jináč ten stan-mašinka s tunelem má docela úspěch. Zkusmo jsem jim ten tunel dala ven na zahradu, ale tam je nezajímal-opět se "rozeběhly" ke svému oblíbenému štěrku a mulčovačce 🙂)

ostrava8
1. říj 2012

Dobré ránko maminky ... tak jak vidím, situace je stále "vážná" 🙂) Holky my byly na prodloužený víkend také u rodičů a masakr, tak jsem s mm nebyli dlouho vyřízení ... jednak komáři malí doštípaní a protivní a jednak se jim asi nelíbí v postýlkách u našich , mají je větší, takže se budili co dvě hodky a nakonec skončili odděleně každý u jednoho z nás v posteli ... paráda .. .
Chlapákovi také odsáváme nos, ale to je hysterka .. ted mu do toho začalo ještě hnisat očičko, takže dvojnásobná hitparáda ... 🙂 ale zatím bez teplot, tak snad nás to po tom týdnu už přejde ...
Dneska noc paráda, od osmi do půl šesté spinkali, tak čekám co bude přes den 🙂

Holky mám dotaz, nevíte zda-li už mají v CaA nějaké zimní kombinézky ??? mám nějaké slevové kupony tak uvažuji že tam skočím ..

Jinak přikládám foto z vítání ...

zvalentova
autor
1. říj 2012

@petrova_d ahojky, děkujeme za radu. Bohužel nefunguje ani u nás. Za celý den jsme s manželem totálně odkecaní, už se nebavíme skoro ani mezi sebou. Mozek si můžeme vyvrknout, abychom děti něčím zaměstnali, leč marně.
Pokud se usmyslí, že nebudou spát tak prostě nespí. V lepší případě jen kňučí, jinak řvou jak na lesy. ☹
P.S. chci také spavé dětiiiiiii

zvalentova
autor
1. říj 2012

@ostrava8 úžasné foto, také se už se těším, máme to za týden 🙂

ostrava8
1. říj 2012

@zvalentova JJ zuzi díky, nejprve jsem tam šla jenom na popud manžela, ale opravdu to bylo moc hezké, skoro jsem brečela, malí byli vzorní, a dostali krásné dárečky ... už se těším na vaše foto (jen ta příprava je šílená 🙂 když máš být někde na čas 🙂.
Jinak jsem se sekla a dala jsem za fotky 900 kč, byla tam jedna profesionální fotografka, tak uvidíme jaké budou foto .. 🙂 zítra i pro ně jdu ...

jarkalada
1. říj 2012

Právě jsme přišli z roční kontroly-Anet 74 cm, 8860g, Luk. 76 cm, 8890g.
Je tu hnusne, zima, mrholí. Tchýně s tch. odjedou zítra, má se prý i vyjasnit 🤐 😀

rychetkami
1. říj 2012

@lenny2 Leni, to je síla, moc na tebe myslím...my máme přes den rodeo s MArkem, on přes den absolutně nespí, dnes udělal výjimku. A logicky je protivnej jak osina...naštěstí v noci je ok, to by bylo jak u vás...moc tě obdivuju.
Když je manžel tak chytrej, dej mu ho někdy, až dojde z práce a zavři dvoje dveře...já vím, zas kecám dobrý rady a nejsem tam, ale tady jde o zdraví..ale stejně tě obdivuju, jseš hodně silná. mně by asi už vezli do špitálu nebo do Bohnic. Jinak taky máme holčinu o dost pohodovější, ale už se začala ozvývat, když ji šidíme o pozornost. A dobrý rady, že se máš dětem věnovat, aby spaly, neposlouchej...je to blbost...je to o nátuře toho dítěte, všechny tady víme, že i když máme dvojčata, tak jsou každý jiný a řístup k nim máme stejný, že 😎
@zvalentova paráda, my máme fleecové emitexy a kam se hrabou...

rychetkami
1. říj 2012

@ostrava8 krásná fotka, krásný děcka🙂 a dík za inspiraci, co obléct klučinovi, moc to Tomíkovi sluší, tedy i Terezce.

ostrava8
1. říj 2012

@rychetkami jj díky, já říkala že při těch našich mírách by v dupačkách vypadal trapně asi jako borat v plavkách 🙂) užíjte si to, fakt to stojí za to ...

@jarkalada Jaruš, máš krásné miminka koukala jsem na fotky, tchýni jsi zvádla? to jsi dobrá a bez hádky ... 🙂 tý jo, tak malý už má v 5 měsíchc 70 cm :( kam mi porostou 🙂

rychetkami
1. říj 2012

@ostrava8 taky máme obříky, hlavně Mára...v necelých 3 měsících má 6700g a 65 cm, Vikinka jen 60 cm a 5200g

zvalentova
autor
1. říj 2012

@rychetkami tý bláho, to vypadá jako když nedám těm svejm najíst. v necelých 6 měs. mají 6,5 kg 😅

petrova_d
1. říj 2012

@zvalentova Tak to mne mrzí, snad to období co nejrychleji překonáte. Já mám spavé děti možná i proto, že se narodily předčasně. Možná by také řádily, kdyby přišly na svět až v 9.měsíci těhu. Kdo ví... A možná brzy řádit začnou.
Každopádně přeju pevné nervy...

petrova_d
1. říj 2012

@rychetkami Rada, která se nehodí na Tvé děti, není špatná. Je jen rozdílná... 😉

petrova_d
1. říj 2012

@ostrava8 Petři, pěkně vám rostou 😉 Hej, a že jsou na Tebe dost podobní? 😎