Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

jarkalada
4. lis 2012

jo a děvčata, když je dneska tak krásně, tak jsem se přemohla a umyla ta troje franc.okna. Včera na ně navečer tak krásně svítilo slunce a bylo vidět, jak jsou šíííleně zamatlaný. Odpoledne se pokusím o zbytek ostatních 😝

maruja
4. lis 2012

@jarkalada ahoj, my máme na starší normálně podsedák do auta za 200,- z Alberta, jen abys třeba nevyhodila zbytečně peníze. Ale jinak je to pěkná věc ten sedák 😉

jarkalada
4. lis 2012

@maruja jako za tu cenu bych to určitě nebrala, to tak tři za to 😎 a teď jsou na to stejně ještě malý. To jen tak výhledově

brasilka
4. lis 2012

Mohla bych vás poprosit o pomoc? Vybírám tašku na kočárek EW a nevím jakou. Můžete mi prosím někdo změřit originál tašku EW jaké má rozměry? Nikde to na netu nemůžu najít. Popř. jakou jinou tašku máte a jste spokojené? Děkuju 🙂

sofinkajulinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kaluc2
4. lis 2012

@jarkalada Ahoj,jsem z jižní Moravy okr.Hodonín.Pochopila jsem dobře,že máš dvě židličky Chicco Polly a chceš je časem prodat?V jakém stavu a za jakou cenu by jsi je prodala?a o jakou dohlednou dobu se jedná?

kaluc2
4. lis 2012

@jarkalada mohla jsi dojet i k nám,já už se na to nemůžu dívat.Dnes jsme měli hlídání,tak jsme jeli nakupovat ježíška.

jarkalada
4. lis 2012

@kaluc2 však já od těch oken taky většinou odvracela tvář, když na ně zasvítilo, abych to neviděla 😀
My máme právěže jen jednu chicco a druhou toho Patrona. Zatím jsem si to jen pro sebe myslela, že bych je vyměnila za něco jinýho, ale ještě o tom nemluvila s mm. Bych ti kdyžtak dala vědět

kaluc2
4. lis 2012

@jarkalada Já zapomněla,vždyť jsi mi to psala.Já bych ale chtěla dvě stejné,jen v jiné barvě.Jsi ale moc hodná.

jarkalada
4. lis 2012

@kaluc2 v poho 🙂 a co jste vybrali na Vánoce? Nějaké nápady by se šikly, ať mám čas zas pořádně propátrat net 😎

veronika.m
4. lis 2012

Ahoj holky,

Po dlouhe době sem nasla chvilku vám napsat 🙂

@lenny2 všechno nej nej nej k narozkam a výlet si poradne užij i za nás za všechny 🙂 pak budeš vypravet. A děkuju za ty míry na kombinezky už sem objednala. 😉

Jinak holky k tem jídelním židličkam. Když sem měla první děcko tak jsme koupili Chicco poly, zdála se mi fakt perfektní, ale pouze do té doby než děcko začne jist samo. To pak přichází neskutecnej opruz když musíte to polstrovani umyvat po kazdem jídle. Takže hned jak už ji nepotřebovala židle šla z domu. Teď už budu chytřejší, koupím novou v Ikei, teď mají novinku. http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/1020... a mají ji v akci pro členy klubu za 800,- zádný polstrovani, záhyby nic. A na stojící prostor nezabere tolik mista. To jen ze zkušenosti... Děti krmím teď v lehatku a do židle půjdou až budou sami sedět. 😉

Jinak se máme fajn, Sebastian už ma zub. Bylo to v pohode, jednu noc prudil tak sem mu další dvě dala čípek a zub byl venku, takže pohoda. Už taky super jime. Ráno kaše, oběd (maso a zelenina) po hodině jdou spinkat tak asi 60ml mlika, svacinka ovoce a před spaním mlicko. Obvykle v 19.00 už mají půlnoc a okolo 5-6 rano se vzbudí na mlicko a vstávají v 8.00. Takže fakt pohodicka. Jsem šťastná ze je mám a ze neprudi ani nic, když vás tady čtu tak je mi to až líto. Fakt si kluky užívám 😀 ale co holky, hlavně ze jsou děti zdravi i když někdy zlobí 😉 Držte se holky!!! Všechno se to musí jenom přežít!!!

sariky
5. lis 2012

@kinguse
@lenny2 taky doufam, ze se to nebude tykat nikoho z nas (resp nasich deti). me s ouskama strasili uz v porodnici a tak se toho hodne bojim...

sariky
5. lis 2012

@kaluc2
@ostrava8 my jsme koupili v.i.baby zidlicky. polohovatelna operka zad je, ale uz kdyz jsem to kupovala, tak jsem vedela, ze nejde do lehu. pokud budete kupovat novy, tak tady ty se daji v akcich sehnat i za docela rozumnej peniz (oproti chicco). ja si na ne nestezuji, cena proste odpovida kvalite. nosnost je do 23 kg, tak proto jsme je vybrali.

sariky
5. lis 2012

@lenny2 Leny, prosim te, ty krmis kterym sunarem? porad dvojkou? a kterym druhem? diky

lenny2
5. lis 2012

@sariky
Šári, já už dávám jen ten banánovej, od ukonč. 6 měsíce, oni už maj totiž mlíko jen k snídani a pak odpolko, po obědovym spánku, je supr, vyzkoušej ho 😉

lenny2
5. lis 2012

@veronika.m
Díky za přání a nemáš zač za míry, budeš s kombinézama spokojená 😉 Jaký barvy jsi vybrala?

sariky
5. lis 2012

@lenny2 bananovej urcite vyzkousim, ale vzhledem k tomu, ze se susini mlicka zatim nechcou vzdat, tak asi najedu na "normalni" sunar, aby nebyli prebananovani 🙂

zvalentova
autor
5. lis 2012

Krásné ráno všem,
tak nějak nevím co klokanům vařit. Kačka se osypala po ovesných vločkách. Kuba včera po kapustě. Vrrrr 😎

lenny2
5. lis 2012

@sariky
Jo, dávej banánovej třeba k snídani a ke sváče odpolko, mezitím to prokládej normálním Sunarem, já to taky tak dělala 😉
Jinak Štofa už si stoupá 🙂

sariky
5. lis 2012

@lenny2 tak to nevim, jestli ti mam gratulovat nebo s tebou soucitit 😀 😉
a ted vazne - to je teda sikulka! za chvili budou chodit a nebudes potrebovat ani kocar 😉

lenny2
5. lis 2012

@sariky
No, nejhorší je, že si stoupá že země, nikoliv za pomocí toho, že by se něčeho chytal, takže jak mu to ještě nejde, má docela drsný pády, protože já u něj nemůžu ustavičně stát a dávat na něj pozor....je to mazec 🙂
Linda je línější, je pro ní pohodlnější se plazit jako rak pozadu, teprve to je asi 14 dní co péruje na kolínkách, takže u ní to čekám malinko dýl. Včera jsme byli po 4 dnech venku, museli jsme bejt doma kvůli tomu uchu, to už se nedalo vydržet.....
Z ucha mu furt teče, ale je bez teplot, uź si za ucho nechytá, dneska jsem volala doktorce a infekci nemá, takže na atb to díkybohu není 😉 Tak vytíráme heřmánkem a snad se mu to zahojí 😉

lenny2
5. lis 2012

@zvalentova
Zuzi, už jste masíčkovali?

zvalentova
autor
5. lis 2012

@lenny2 ještě nemám odvahu, jsou to alergičtí joudové

lenny2
5. lis 2012

@zvalentova
Myslíš, že i na maso?? Třeba kuřecí s bramburkem a mrkví?

zvalentova
autor
5. lis 2012

@lenny2 napoprvé měl reakci na brambor, ale zkusím to. Nejen že nevím co vařit velkému, ale už ani těm dětem ☹

maruja
5. lis 2012

@veronika.m ahoj a díky za odkaz na ty židle, jsem uvažovala nad tou starou Ikeackou, ale odrazovaly mě ty nohy

sariky
5. lis 2012

@lenny2 tak to je super, ze uz je to ousko skoro dobry!
ja ani nevim, jak se co ma spravne delat (jako ze se ma stoupat s pomoci opirani o neco....). ale ty pady zni desive, toho se taky bojim. me staci uz ted, kdyz se Sima pretaci z briska na zada, tak sebou pleskne a kolikrat tou hlavou docela narazi a pak rve. a jak rikas, nejde u nej byt kazdou sekundu. nechci nic privolavat, ale myslim, ze nas ceka jeste spousta padu a place 😒

zvalentova
autor
5. lis 2012

@sariky
@lenny2 u nás je řev na denním pořádku. Kuba ječí když se někam/na něco nemůže dostat a díky své lenosti se nedoplazí. Kačka se sice krásně naučila boční sed, ale nemá ještě tolik síly, aby se v něm udržela a tak jsou pády ještě z větší výšky a řev šílený 😒

jarkalada
5. lis 2012

to je zas dneska hnusně 😖
Pády jsme měli taky ošklivý. Většinou když stáli, tak padali hlavou dozadu na plovoučku, i když všude kolem bylo třeba to puzzle nebo koberec.
Jsem jeden čas uvažovala i o tý helmičce. Někdo tvrdí, že je nanic, že pak si dítě tolik nedává pozor, když ví, že ho ochrání. Tu bych ale příp. pořídila jen na ty začátky. Vždyť to byla vždycky rána jak pr..ase.
Nakonec to ale vcelku brzy vypilovali a teď naopak občas spadnou ze sedačky, když na ní jančej, což je tedy jiná věc 😎
@lenny2 to je šikovnej, že se takhle zvedá nahoru. Luk. se musel donedávna něčeho přidržovat, Anet si taky stoupá v prostoru-na neuro říkala, že to jen tak někdo neumí 😀 To se máš tedy na co těšit 🙂

lenny2
5. lis 2012

@zvalentova
Nebo jdi do špenátu 😉