Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

kinguse
8. led 2013

ahoj holky,tak mě už z toho hnusnýho počasí popadaj deprééééése 😝 Já už chci slunce, sníh a trošičká mráz...teda spíš mrazík!!!! A nebo léto,ale vzhledem k mé buřtoidní postavě bych s tím ještě počkala 😀
A taky jsem pěkně nasr...V neděli jsme se u známých domluvili,že bysme místo jedněch lidí jeli s nima na ty lyže, ještě jsem se ptala mm,jestli teda jo,tak tam samozřejmě řekl,že jo a včera z něj vypadlo, že NE...takže jedem za do pr... Já už tááák strašně potřebuju voraz!!!! Takže Leni, úplně tě chápu. Já sice jezdím dost často k mamce,ale ta hlídá jen na dobu nezbytně nutnou pro nákup potravin,lékaře a úřady! Kdybych chtěla na kafe,tak si zas vyslechnu keců 😠
@zvalentova Zuzi,já už mám z těch golfek úplně zavařenou hlavu. Na diskuzi dvojcata.org jsem četla,že nejvíc chválí ty cosatto (ale tvrdí,že jsou malý,tak prý je brzo mění,tak nevím? Na fusak to asi nebude,což nejsou asi žádný dvojčecí golfky). Maclareny jsou úžasný,ale cena taky a pak chválí peg perego aria twin a chicco.
A ani nevím,jestli jsem vám psala,že jsem si objednala nádherný lyžařský bundy a ty šmejdi je už nemaj a furt maj na stránkách psáno,že jsou skladem,tak mě štvou! Takže jsem si vymyslela,že v sobotu sjedem do Linze,třeba něco pořídím!

kinguse
8. led 2013

co se týče prezidentů,tak fakt netuším,koho z těch super kandidátů volit?!
Holky (teda hlavně Jaru a Leni,vy už máte prcky větší)...hrajou si aspoň občas ty vaše děti sami???? Ty moje to vůbec neumí,furt mi lezou po nohách a řvou!

sariky
8. led 2013

@kinguse Gabi, to je teda fakt blby, ze nikam nejedete. to by me taky pekne nastvalo. ja se snazim vyuzivat kazde prilezistosti, kdy se muzu odreagovat od te kazdodenni rutiny i kdyz tech prilezitosti moc neni. ale furt lepsi nez nic 😉 to stejny umoznuji mm, abysme se z toho oba nezblaznili 🙂

kinguse
8. led 2013

@sariky já si nemůžu pomoct,ale když jsem měla jen Lukyho,tak jsem vůbec nepotřebovala někam bez něj chodit nebo jezdit.Byla jsem plná energie, vše bylo v pohodě. S holkama jsem vyfluslá, furt řvou nebo kňouraj, nevydrží chvilku beze mě a já už jsem úplně vyfluslá a když si "postěžuju" před mamkou nebo segrou,tak slyším akorát: máš,cos chtěla!!! 😠
Já mám teda fakt den. Doufám,že zítra se vzbudím s lepší náladou!!!! A hlavně,nechci jí kazit všem ostatním! Ale znáte to,občas člověk leze na nervy sám sobě! ☹
Potřebovala bych,aby @jarkalada Jarka hodila nějakou vtipnou scénku s jejich "života" 😀 😀 😀

@ostrava8 Peťo, snad budou prcci brzo fit!!!!

Kluci šli na hokej, holky jsem už lupla do postele, tak půjdu relaxovat!

sariky
8. led 2013

@kinguse ja nevim, kazdy to asi proste proziva jinak, ja nemam s cim srovnavat, susini jsou moje prvni (a posledni 😝 ) deti, ale obcas mi to fakt leze na mozek a vyflusla se citim dost casto 😒 Susini jsou porad hodne uknourani a urvani, a odpoledne a vecer to vzdycky graduje a to uz me proste ubyvaji sily a pak uz se fakt tesim az je supnu do postylek a budu mit "klid". asi jsem hrozna matka 😎

lenny2
8. led 2013

@kinguse
Gábi, teďka poslední dva tejdny musím fakt říct, že spolu komunikujou a třeba se honěj po bytě apod., nebo jsou spolu u jedný hračky a jako si u toho povídaj a třeba maj úplný záchvaty smíchu 🙂

kinguse
8. led 2013

@sariky já už si taky říkám,že jsem "krkavčí" matka. Ale to neustálý řvaní už večer fakt nezvládám 😝 Ale stejně to musíme vydržet a zvládnout víc než si myslíme!!! Nic jinýho nám stejně nezbývá a bez těch dětí by to bylo hrozně smutný!!!

kinguse
8. led 2013

@lenny2 tak to máš super Holky se spolu maximálně tak mastí. A samozřejmě to končí řevem. Jedna ke mě přileze, druhá na ní žárlí a šťouchá do ní. A hrát si společně???...to je pro ně sci-fi!!! 😠

sariky
8. led 2013

@lenny2
@kinguse a vite, jak si hraji spolu susini? Sarinka si klidne hraje s nejakou hrackou, Sima se k ni priplazi a sebere ji to (i kdyz to treba hned zahodi), ta samozrejme rve a on pak taky. nebo jina hra - Sarinka opet v klidu s hrackou, Sima se k ni priplazi a zapre se o ni rukama a vzpira se do kleku. nejlepe se zapira o jeji hlavu. tak to jsou samozrejme hysteraky. a spousta dalsich her na podobne tema 😠

kinguse
8. led 2013

@sariky jojo,tyhle hry jsou u nás taky oblíbený! 😠

lenny2
8. led 2013

@kinguse
Jinak tě chápu, Gábi, já jsem s dětma věčně sama, manžel jezdí domu, když už je ukládám, ráno taky mizí a já kdybych nejezdila k tý mamce a nevyrazila bych si s tou kámoškou, tak bych prakticky za celej den nepromluvila s nikým jiným než s dětma ☹ Když pak manžel přijede domu, sedne si k noťasu a opět pracuje a moje celodenní zážitky s dětma typu jak dlouho odpolko spaly, co měly k obědu apod. ho po 5 minutách nebavěj a nechce být rušen ☹ Dost se kvůli tomu ňafeme, protože on nedokáže pochopit, že mám za ten celej den opravdu potřebu si povídat a bohužel se momentálně o jiné zážitky než právě o ty, co měly děti k obědu neumím podělit ☹ Když pak "vyvádim", že už mě s tou prací fakt s...., tak to uzavře argumentem "tak sis měla vzít nějakýho blba co chodí do kolbenky a neměla by ses tak jak se máš" .......
Chjo, chlapi mizerný ☹

sariky
8. led 2013

@lenny2 Leny, to jsme na tom podobne. mm chodi rano pryc a vraci se az kdyz jsou deti v postylkach a jediny moje zazitky jsou typu kolik toho snedli, kolikrat rvali a kdyz mam stesti a stihnu jit na prochazku, tak kolik visi na uredni desce parte 😠 Taky mam pocit, ze ho tim nudim, jenze ja jiny zazitky proste nemam... A taky se tesim, az si popovidame. fakt nevim, co bych delala, kdybych vas nemela 😵

lenny2
8. led 2013

@sariky
Jo, to znám, ach jo ☹
Ale teďka 8/2 si zas jedu vyrazit z kopýtka - jedu na Cirque de soleil - Michael Jackson Immortal world tour, já ho miluju, takže tohle si nemůžu nechat ujít 😉

kinguse
8. led 2013

@lenny2 @sariky což mm pomůže,když je doma a z práce chodí max. do 6h,takže to celkem jde,že aspoň pomůže s koupáním a večerní kaši,takže jste na tom podstatně hůř než já! Večer ale sedíme každej zvlášť, on nemluví, na nic se nezeptá a mě nebaví s ním furt mluvit jak u výslechu,takže si tu tak vedle sebe žijem....a to vše po 8letech!!!!....co budem dělat po 30-ti?!!! 😀 😀 😀

Holky já mám tak šílenou mykozu, svědí to, že bych si jí snad rozervala 😝 😝 😝 2.den mažu nějakou mastičkou,ale zatím je to jen horší! Asi budu muset vyrazit k dr pro ATB nebo nějaký globule 😠 Zítra ještě nasadím probiotika. To je fakt hnus tyhle mykozy. Jsem na to nikdy moc netrpěla a od těhotenství to mám každou chvíli 😠
@lenny2 jinak Leni, jen tiše závidím. Sice jsem Jacksona až tak nemusela, ale tohle může být super zážitek!!!! Tak si to pořádně užij. Já doufám,že v tu sobotu pojedem do toho Rakouska,tak aspoň půl dne si odfrknu!

leeela
8. led 2013

Ahoj holky, 'vetřu' se opět mezi Vás 🙂 Pravidelne Vás docitam, ale nemám čas se zapojit - i kdyz snad to bude uz jen lepší ... Martínek uz ma 6(!) zoubku a Nikolka 2 ... Ale byl to boj... 😝
A taky bych potřebovala poradit ... Z čeho Vaši drobci pijí?

rychetkami
8. led 2013

ad hlídání...já mám obrovský štěstí, že mm je programátor a pracuje z domova. Práce mu chodí nárazově, když je jí hodně, tak se zavře do ložnice a pracuje, ale soustu času ušetří tím, že nedojíždí, a když je práce málo, je to pohoda. Dokonce každé pondělí můžu chodit zkoušet s kapelou, oba je zvládne, jsem pryč cca3 až 4 hodiny, na ukládání jsem doma. S mojí mamkou jsme plánovaly, jak si bude malých užívat, ale má teď zdravotní problémy s imunitou, takže je ve špitále skoro měsíc a plány jsou v háji☹

lenny2
8. led 2013

@kinguse
No, asi to máme stejně, taky si tady tak vedle sebe žijeme, já pro děti, on pro práci, víkendy jsou občas psycho, padne na mě ta samota z celýho tejdne, vyčerpání, izolace a pak se mi to nakupí a já mu vyčítám i nos mezi očima, on samozřejmě taky nešetří výčitkama a blbejma kecama typu: "prosím tě, z čeho seš unavená, dyť ti furt hlídá máma", no a to jsem úplně vytočená, protože místo, aby mi řekl "to je fajn, že si aspoň odfrkeš", tak to použije proti mě ☹ A tahle atmoška se pak táhne celym víkendem a já místo, abych měla dobrej pocit z hezky strávenýho víkendu s rodinou, tak jsem otrávená, ubulená a náladu pod psa ☹ Navíc teďka zase tch. prudí s návštěvama, vyžaduje, abychom tam furt chodili, je to na celej den, mě to tam nebaví, s odpuštěním tomu řikám "projebaná sobota", teďka má zas v sobotu narozeniny, vysírá s
obědem, tak jsem jí vzkázala, že jí přijdem popřát až odpoledne až se děti vyspěj, že tam na oběd nebudeme a on zase
vzkázala, že si tedy bezpodmínečně musíme pro ten oběd teda přijet, tak jsem mm řekla, že ani náhodou, že prostě budu
vařit já doma svoje jídlo a tečka, tak je zas lehkej oheň na střeše, chudák mamka, aby se jí to asi nedotklo, grrrrrrrr 🙂 Jo, život není peříčko 🙂
S těma mykózama nemám zkušenost, měla jsem to asi jednou z bazénu a pamatuju, že to byl hnus, léčila jsem to nějakejma výplachama si pamatuju......
Jinak Michael to byl a je můj miláček, prostě pan zpěvák, co písnička, to hitovka, prostě fakt moje krevní skupina a navíc to Cirque de soleil, to bude zážitek 😉

lenny2
8. led 2013

@rychetkami
Jaj, to je nepříjemný, tak ať máš maminu brzy fit, Kami!!!!

jarkalada
8. led 2013

@kinguse chápu to dobře, že jsem vám tu dobrá akorát tak pro prdel, jo? 😀
Tu nemůžu moc datlovat - naši maj strašně hlučnou klávesnici a děti tu spí snad ani né metr ode mě, takže historky musí počkat 😎
@lenny2 s těma mm to je snad všude stejný. Občas si mu taky postěžuju, že se nedostanu nikam mezi lidi - kór tady na vsi. Kámoška taky už pracuje, takže celej den sama s dětma. On přijde v půl osmý. Pomůže teda nakrmit. Já je uložím, jdu se umejt, uklidit, umejt nádobí, najím se - v tý době už je zalezlej u sebe na pc. Když se zeptám, co v práci, na nějaký drby, nebo co šéf a tak /dělali jsme spolu, takže všechny ty lidi znám/, tak nic, normálně, co by mělo být. Výjimečně se s něčím vytasí, ale nijak to nerozebírá. Řekne fakta ve dvou větách a tím to končí.
Taky si pak připadám, jak kdybych ho vyslýchala, ale jinak sám nic neřekne.
Tudle jsem se mu snažila nějak vysvětlit, že bych potřebovala trochu komunikovat se světem, jestli vůbec chápe, že tu s nikým krom dětí nepromluvím atd atd, každá to známe.. Tak jeho oblíbené, že se naštve a přijde s tím, že jsem chtěla děti, tak jsem s tím musela počítat. Pak, že můžu jít do práce, když jsem chudinka, on může hlídat - což ví, že je blbost, když vydělává víc jak já. Jo a potom, že si stejně furt píšu s holkama na netu. Jenže to ví taky od jedný chvíle, kdy jsem si mu postěžovala, že jsem pořád sama a "musím" si psát jen s váma 😝 😎 /samozřejmě, že si tu s váma píšu ráda a opravdu se do toho nenutím 😉 😀 /
@kinguse ono je to asi hnusný se tady k tomu přiznat, my jsme spolu už /asi, týjo, ani nevím 😕 😀 / přes 10 let. Ale ze začátku jsem pociťovala takovou tu ohromnou lásku, úplně jsem tomu byla oddaná, svíralo mě, když jsme se chvíli neviděli /tyjo, teď si Anetka ze spaní prdla 😀 /. Chtěla jsem tu svatbu a všechno kolem. ..
Ale teď když mám to všechno kolem /děti, dům/.. tak to nějak vymizelo.. A říkám se, že jsem spokojená s těma dětma a víc snad ani nepotřebuju..

jarkalada
8. led 2013

@leeela naši pijou pořád ze 150ml plastový flašky, se savičkou. Občas jim dám takovej ten netekoucí hrneček, jenže jak s ním mávaj, tak stejně teče a lijou to pak všude, takže ten jen výjimečně

sariky
9. led 2013

@kinguse Gabi, na mykozy dobre zabira jenamazol. tusim, ze by mel byt volne prodejny v lekarne. je to antimykoticka mast, kt. se zavadi do pochvy. ja tady s tim mam bohuzel zkusenosti ☹

sariky
9. led 2013

@lenny2
@jarkalada taky se hlasim do klubu manzelek, kt. vyslichaji svoje manzely. taky si vzdycky pripadam blbe a nejblbeji, kdyz on jde do hospody nebo se nekam bavit, tak to pak taham rozumy... jenze vsak to znate - nas zivot se v podstate odehrava mezi ctyrma stenama a dvojcaty a ta samota cloveku fakt leze na mozek. me se to taky pak nakupi a popuzuji me sebemensi kraviny 😠

Leny, super, ze pojedes na majkla 😉 ja se priznam, ze ho teda nemusim, ale ted bych z ty izolace jela snad i na evu s vaskem 😀 😀 😀

sariky
9. led 2013

@leeela susini piji od narozeni ze stejnych lahvicek. zkousela jsem takovy ty ucici hrnicky, ale to vubec neslo a vzhledem k tomu, ze odmitaji pit cokoli jinyho nez sunar, tak uz se ani nesnazim a furt valim ve starych kolejich....

sariky
9. led 2013

@rychetkami Kamil, taky drzim palce, aby se mamka brzy uzdravila!

sariky
9. led 2013

@kinguse http://www.lekarna.cz/jenamazol-2-20gm-aplik-po...
je to volne prodejny a me to zabira, takze doporucuji. snad to zabere i tobe.

zvalentova
autor
9. led 2013

@kinguse
@jarkalada @rychetkami
@lenny2
@sariky u nás je několik hlavních "hraček". Nejlepší je ta co má sourozenec, takže boj a řev je hned od rána. Společně si hrajeme pouze s živou hračkou jménem matka. Jsou schopni se po mě celý den plazit, šplhat, přelejzat nohy apod. Po hodině hraní jsem zralá na lázně 😎 Zkouším si s nimi stavět kostky, barevné kroužky... ale ještě jsou malí a jen ťukají hračkami o sebe. Kuba hrozně rád mlátí s věcmi o podlahu, moc ho to baví. Jenže okamžitě jak začne tak debil pod námi začne mlátit do zdi nebo do topení, že ho to ruší... Takže psycho. Mít prachy, tak se hned stěhujeme.

Přidávám se do klubu osamocených. Od rána co vypustím mm do práce až do večerního mlíka jsem tu sama. Jediné spojení se světem je telefon a internet. Proto mě operátor tak miluje a prosedím všechen trochu volný čas u compu. Neumím si představit jak bych to zvládala, nemít vás. Mm je fajn a opora (jinak bych ho nevzala, že), ale nejraději je doma nebo doma. Nikam se nejezdí, nákupy objednáváme po netu.... Pro mě společenského člověka je to psycho. nemám tady žádnou maminu se kterou bych vyrazila na procházku, do obchoďáku... jen sídliště a nic víc ☹
Děti jsou úžasné, neměnila bych ani na minutu. 🙂

zvalentova
autor
9. led 2013

@leeela u nás to pitím také není slavné. Kačka má lahev s oušky od Nuku ale i tak za den nevypije víc jak 100ml. Kubovi jsem zkusila Avent, Nuk, MAM a stejně nic. Když už má obr žízeň, napije se z klasické lahve s dudlíkem.

lenny2
9. led 2013

@jarkalada
@sariky
@zvalentova
Tý jo, ty chlapi jsou fakt divný lidi 😀 Je to všude tristně stejný, ale moc mě to neutěšuje, protože já bych si hrozně přála, aby to bylo aspoň malinkato jako dřív.....samotný mě nebaví takhle přežívat, cejtim jak se jeden druhýmu oddalujeme a já si to takhle nepředstavovala ☹ Kdekdo si může říct, že si nemám na co stěžovat, mám vśechno na co si ukážu, po materiální stránce mi nic nechybí, manžel taky pomáhá, to zas říct nemůžu, ale holky občas bych možná brala, kdyby radši chodil do tý kolbenky a byl víc s náma......

ostrava8
9. led 2013

@sariky šáti tak s těma hrama jsi to vystihla .. ale u nás je to naopak, malá má tendence lotiž po malém, pást na něm koníky a nejlepší je, když má třeba malý na zadečku na štramplíkách nějaký obrázek, tak mu to furt cucá ... ted jsem se tak nasmáli s mm, tomáš ležel na břichu a četl si a terezka na něj zezadu pásla koníky, no vypadalo to jako milostná poloha, masakr .) Jinak komunikace mezi nima ted přestala, ještě před týdnem, si spolu vykládali, přes postýlku na sebe dělali kravinky a ted se ignorují .. asi období 🙂

ostrava8
9. led 2013

@lenny2
@zvalentova
@sariky no holky chlapi jsou jiný živočišný druh, 🙂 U nás to je o kapku lepší, manžel mi chodí nejpozději v 17 hod a začíná mu druhá směna, takže se o ně pak staráme spolu ... ale někdy mám pocit, že taky už potřebuje vypnout ... já třeba nechápu jak někddo při dětech ještě dělá třeba VŠ ? jsem asi taky neschopná matka