Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

lenny2
11. led 2013

@jarkalada
Jenže má oči, na tohle snad ani sluch netřeba 😀
Jaru, to bylo v nějaký Chvilce pro tebe, nebo v něčem podobným, co jsem dneska našla u mamky 🙂

kinguse
11. led 2013

@jarkalada @lenny2 tak ten článek bych taky chtěla a nechala ho zarámovat,aby si ho mm hned u vstupu do bytu přečetl 😀 😀 😀 Jsem se mu teď přes 2h věnovala...ne že bysme šustili,ale hráli jsme karty. Holky, nová karetní hra Ligretto a je naprosto super. No,my jsme oba takový "hraví" 😀 😀 😀 Ale jdu spát s dobrým pocitem,že jsem něco dokázala!!!....PORAZILA JSEM HO 3:1!!! 😀 😀 😀

jarkalada
12. led 2013

@kinguse tak to můj mm se mnou nechce hrát nic. I mi jednou dokonce koupil..teď nevím, jestli je to tenisová nebo raketa na squash - abych měla taky. A nikdy jsem jí nepoužila.
Jo, ještě - doufám, že té tvé známé tu od nás nesvěřuješ, s čím se tady "chlubím" -D já jsem jinak tichá nenápadná a nechci si dělat na veřejnosti ostudu 🙂))
Tak už máme dnes taky odvoleno. Ani tak ale volební komisi nezajímaly občanky, jako děti 😎 jááák vyrosly a jááák jsou kráásný a necháš se pochovat? a ta ty taky? Můžou cukrovíčko? tak páápáá... atd 😀

sariky
12. led 2013

@lenny2 nic si nevycitej, i kdyz ja bych to prozivala asi stejne.... Tak hlavne aby byla mamka brzy v pohode!

sariky
12. led 2013

@lenny2 a jeste k tomu mixovani - ja jsem s tim taky bojovala a rozhodne nemuzu rict, ze jsem definitivne vyhrala, ale je fakt, ze banan a rozvareny jabka mi sni jen rozmackany a zvladnou i sklenickovej obed s tema malyma kouskama. ale hlavne Sima se vzdycky aspon jednou zacne zakuckavat. ale vetsi kousky u nas stale neprichazi v uvahu i kdyz uz maji susini kazdej 6 zubu a ze by neco jedli sami z ruky, tak to je u nas taky sci-fi. proste to postupne zkousej (susiny jsem zlomila na tom rozmackanym bananu) a ono to pujde, uvidis 😉

jarkalada
12. led 2013

@sariky možná je to blbost - ale kdyby si to ovoce /rohlík/ zkoušeli cucat z tý síťky na ovoce? do pusy jim kousky nepůjdou, ale třeba by si nějak zvykli na to, že maj v puse něco tuhýho - tu síťku, a přitom to můžou jakoby jist? jestli to říkám srozumitelně

jarkalada
12. led 2013

naše umělkyně - kvůli tomuhle jsem měla starost o stále klidné soužití se sousedy 😀 /pak tedy také, když se o to začli spolu rvát/
Opírala se do toho, co mohla, hlasivky taky nešetřila

sariky
12. led 2013

@jarkalada je fakt, ze jsem nad tou sitkou zatim neuvazovala, tak ale zkusit to muzu 😉 ja si teda naivne myslim, ze se to taky trosku zlepsi, az budou sedet (ze se jim uvolni ruce).... tak uvidime. zatim na to neprisli (na to jak se posadit)

kinguse
12. led 2013

@jarkalada to vypada,že z Anetky bude jednou zpěvačka 😀 A neboj, s tou znamou jsem o tobe nikdy nemluvila a ani nebudu. Vidím ji max. jednou do roka 😉 Takze klidne se dal sveruj...já mlcim jako hrob Kelisova 😀 😀 😀

Tak jsem zvedava,kdo to vyhraje????...Zeman nebo knize????? Mě picne z obou 😝

jarkalada
12. led 2013

@kinguse tady využívám anonymity internetu, doufám, takže na sebe prásknu cokoli 😀
Jinak jsme taky nevolili žádnýho z "favoritů", ani teda ženskou. No uvidíme.
Zkusila jsem dát dětem mango a opět neprotestují 🙂 Před procházkou jsem zvedla ňák blbě malou a od tý doby pořád cítím záda, uff, jsem už stařena

kinguse
12. led 2013

Jo a v Reichu jsme koupili jen rukavice pro děti, rifle pro Lukyho a stavicky v DM pro holky (vyšly levnějc)! A koupit bundu ve sleve do 200,-€ je sci-fi!!!! 😝

kinguse
12. led 2013

@jarkalada to mango jim dávas syrový nakrajeny na kousky??? To asi musi byt měkčí,co?

jarkalada
12. led 2013

@kinguse jj. Jak jsem to odkrajovala, zároveň jsem jim dávala z vidličky. Ono tu bylo ten tejden odstátý, jak jsme byli pryč. Bylo fakt měkoučký. Ale nenechala jsem je tím nacpat, aby náhodou nebyla nějaká vyrážka.
No vidíš. Já jsem si zrovna říkala, jestli jsem se neměla podívat, jak tam vychází a jaký vůbec maj, plíny nebo skleničky. Takže ceny podobný?
Jo a zalyžovali jste si vlastně vůbec?

jarkalada
12. led 2013

@kinguse viděla jsi výsledky? už tě piclo? 😀 to je síla teda, bohužel se to dalo čekat

kinguse
12. led 2013

@jarkalada my nebyli lyžovat,jen po kramech! Plínky levnější nebyly,skleničky nevím,kaše stejny,ale levnějc vyšly ty stavicky...cca o 5,- az 10,-. Jdu zalehnout,rozjíždí se mi migrena a je mi blbe 😝

zvalentova
autor
12. led 2013

@sariky Šári, jsem tu až teď. Nejdřív jsem mazala Excipialem, ale vůbec mu to nepomohlo. Nakonec po poradě s MUDrou dostává kapičky Fenistil, na alergické reakce. Mažu A-dermou - mast se zinkem. Jdu koupat, ale klidně piš nebo zavolej. 😉

jarkalada
12. led 2013

@zvalentova jak mažu Lukáška každej den tou Indulonou, tak už je dobrej, jen na lokti ma maličký drsný místo. Tak nevím, co to bylo. Ale ať už se to nevrací 😎

zvalentova
autor
12. led 2013

@jarkalada Kubovi to pomohlo jen v začátku, jakmile jsem ho "podpořila" (ale bohužel nevím čím), tak mu místa zčervenala a začla mokvat. Čím červenější, tím svědivější. Je to hrozné. Jakmile se rozčílí nebo zpotí je to horší, v noci by se rozškrábal. Od včerejška ho nekojím, až se to zahojí, tak začnu pomalu zjišťovat co mu nesedí.

jarkalada
12. led 2013

@zvalentova to je hrozný, hlavně mu nemůžeš říct, aby to neškrábal 😢
je tady jedna uživatelka, která mi psala, že může zjistit, z čeho ten atopák může být. Chtěla teda za to nějakou stovku, ale až potom, kdy její rada zabere. Musela bych se zpětně podívat, kdo to byl. Nakonec jsem ale začla tím mazáním a pak už jsem se jí neozvala, když není třeba

jarkalada
12. led 2013

@zvalentova už jsem to našla, kdyžtak to byla uživatelka kam.zyk - kdyby ti něco i třeba z jejích článků pomohlo. I když už toho asi máš ohledně ekzému nastudováno dost, co 😒

zvalentova
autor
12. led 2013

@jarkalada tu neznám, hodně jsem toho načetla od luthein nebo jak se to píše, tohle si schovám děkuju 🙂

maruja
13. led 2013

@jarkalada tak to je povedená fotka, umělkyně mladá 🙂

sariky
13. led 2013

@kinguse jejda, Gabi, taky trpis na migreny? ☹ Tak snad uz je ti dobre!

sariky
13. led 2013

@zvalentova
@jarkalada Sarince se to vubec nelepsi, at to mazeme cim to mazeme. ma v podstate pres celou holen jeden velkej strup a pak to ma i na lytkach. uz si ani nepamatuji, kdy se ji to objevilo poprve a z ceho ☹ kdyz to naposled videla dr, tak rikala, ze to mame mazat tema kortikoidama, ale ja porad doufam, ze to vylecime necim jinym. ale jako krajni reseni to je 😒 Zatim nemame kompletni vysledky alergie na lepek, ale z prvnich vysledku se ukazalo, ze ma malo zeleza a soli nebo co. takze bude brat aktiferrin a ta sul se pri resit nemusi. ale jaterni a ledvinovy testy dopadly dobre. tak uvidime.

ostrava8
13. led 2013

@zvalentova zuzi nekoukali jste i na tuto sedačku ? http://www.zbozi.cz/vyrobek/zopa-design-carrera...

zvalentova
autor
13. led 2013

@ostrava8 nekoukali, vybírala jsem z velké trojky - Maxi-Cosi, Römer, Cybex.

zvalentova
autor
13. led 2013

@sariky Šári, za posledních 14 dní jsem toho na téma alergie a atop.ekzém načetla tuny. U takhle malých dětí je to z 90% z jídla, občas z pracích prostředků, občas z materiálů na oblečení. Kubu jsem z toho důvodu přestala kojit, zjistit co jsem snědla (stačí i stopové množství) je těžké.
Včera kráva jsem musela dát dětem skleničku, protože se u tchýně nestihlo uvařit a Hamánek (nebo Hami) od 5měs. obsahuje rajčatový protlak. Hned po vejcíh a mléce největší alergen... Takže Kuba se do hodiny začal drbat jako blázen a musela dát hned Fenistil.
Dohodla jsem s MUDrou, že zatím to zkusíme lehčí formou bez kortikoidů, těch by se těžko zbavoval. Jen vyhojení po vyloučení alergenu může trvat 2-3 měsíce. ☹ O testech jsem zatím nepřemýšlela.

maruja
13. led 2013

@sariky
@zvalentova holky moc vám přeju a hlavně susínům a klokanům ať se to zlepší, je to na palici zjistit, co jim vlastně vadí

maruja
13. led 2013

@ostrava8 tu máme pro tu starší a spokojenost, do auta bez isofixu super. Teď už máme fix, tak budem vybírat z isofixových