Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

jarkalada
25. únor 2013

@b.e.r.u.s.k.a tabulky nemáme, my jsme tu samé netabulkové 😀
Většina z nás to má v profilu nebo se člověk zeptá a ví 🙂
Psala jsem paní na to odrážedlo, jestli ho má stále zájem prodat - žádná odezva 😠
A krásně nám taje snížek, už abysme zas mohli ven bez rukavic 🙂

sariky
26. únor 2013

@jarkalada Jaru, na tu babu se vyprdni, z toho kseft nekouka 😉

maruja
26. únor 2013

@jarkalada bez rukavic a na odrážedle, koukni se jinde ta baba evidentně nemá zájem prodat 😉

sariky
26. únor 2013

@lenny2 Leny, jeste ze to uznas, ze nas zanedbavas. ale budiz ti odpusteno! 😀
ja se musim pochlubit, ze susini se v jidle taky zlepsili (jako zadna slava, furt jsou vybiravy jak kozy, ale uz je to oproti predchozimu trapeni vyrazne lepsi). ted ovsem nechcou pit, uz ani mlicko, tak jsou skoro na suchu a nevim, co s tim. hlavne Sima proste odmita vzit flasku do pusy. tak snad ho to zas prejde. ale porad musim neco resit 😠
jidlo vesele mixuji, ale nejak jsem se s tim prozatim smirila. treba se to proste casem zlomi samo. ale za uspech povazuji to, ze snedl krupku z vlastni ruky 😀 zatim teda jen jednu, ale treba si jeste nekdy da 😀
a jinak u nas zadna zmena - Sima krasne leze po ctyrech, sedi, stavi se (ale jeste nechodi a ani se o to nepokousi) a Sarinka se plazi a na ctyri to zatim nevypada i kdyz nejaky posun v jejim snazeni je videt. tak to nechavam zit vlastnim zivotem a uvidim, co bude dal 😉

b.e.r.u.s.k.a
26. únor 2013

Dobré ráno,
holky od kdy jste začali dávat dětem těstoviny a s čím?

zvalentova
autor
26. únor 2013

@lenny2 a můžeš mi říct kde?? Jako Snow Rallye? 😀

b.e.r.u.s.k.a
26. únor 2013

@sariky U nás taky malá nechtěla mlíčko,ale teď je to už lepši,zato malý teď nechce.Prostě se ve všem střídají 😀

sariky
26. únor 2013

@zvalentova snow rallye 😀
tady uz to roztalo a doufam, ze uz nenapadne 😉

zvalentova
autor
26. únor 2013

@sariky tady je to hnus, všude kvanta mokrého těžkého sněhu, cesta protažená asi tak jedna 😠

zvalentova
autor
26. únor 2013

@b.e.r.u.s.k.a ahoj Gábi, dávám bezvaječné semolinové cca od 8 měs., malé tvary dám vařit do zeleniny místo rýže nebo jáhel.

lenny2
26. únor 2013

@b.e.r.u.s.k.a
Ahoj, těstovinky už dávnou můžeš, s čímkoliv, se zeleninou, s masíčkem..... 😉

lenny2
26. únor 2013

@zvalentova
No v obchoďáku 😉

zvalentova
autor
26. únor 2013

@lenny2 zkusím zítra. Jedu na Vojtovku a potom si udělám výlet 🙂

b.e.r.u.s.k.a
26. únor 2013

@zvalentova no jáhly jsem taky ještě nezkoušela,zatím jsem jim dávala tu mojí první kaši s masíčkem a zeleninou.

b.e.r.u.s.k.a
26. únor 2013

@zvalentova taky cvičíte Vojtovku? A poctivě 😀 😉

lenny2
26. únor 2013

@sariky
Šári, zlmí se to v nich samo, v Lindě ze dne na den, papá všechno, chleba s máslem, sýry, rohlíky, sušenky, křupky, masíčko na kousíčky.....Štofa zatím jede jen na mixu, ale jí, to je hlavní 😉 Bohužel prostě jen v hladké podobě. Zkusola bych jim třeba ten banánovej Sunar, je slaďoučkej a třeba by si dali říct. Jak se mejm dětem pŕehoupl rok, je to supr v tom, že už tak neřešim co jim dám, můžou už skoro všechno 😉

lenny2
26. únor 2013

@zvalentova
Tak pak dej vědět 😉
U nás zas horor night, Štofa furt kňučel, za noc mi vypil 260tku čaje, myslim, že klofy, klubou se mu ty zadní 🙂
Jsem krááááásná zombie 😀

zvalentova
autor
26. únor 2013

@lenny2
@sariky Leni, ty umíš potěšit. Rok se blíží a věřím, že i u nás dojde k zásadnímu převratu. Dneska to mělo náznak. V noci jsem vstávala jen 3x na dudlíka spalo se až do čtvrt na sedm 🙂

sariky
26. únor 2013

@lenny2 jenze susini jsou mlsny kozy. bananovej sunar je na ne moc sladkej 😀 oni proste vyzaduji specialne vyladene chute 😀 nesmi to byt ani moc sladky, ani moc masovy, ani moc zeleninovy, ani moc nijaky.... hotova alchymie 😎

maruja
26. únor 2013

@lenny2
@zvalentova
@sariky takže se všechny těšíme na roční narozeniny 😀

zvalentova
autor
26. únor 2013

@sariky že tys studovala vysokou chemicko-technologickou? 😎

sariky
26. únor 2013

@maruja a mavnutim kouzelneho proutku budeme mit hodne, bezproblemove, spici a neekzemove deti. jupiiii

lenny2
26. únor 2013

@sariky
Tak leda naředit obyč Sunar a říznout ho banánovym 🙂 Prostě takovej řezanej Sunar 😀
Zkoušelas jim dát pít na lžičku?? Když mi Štofa nechtěl pít, pojala jsem to formou hry, blbli jsme u toho, on se řechtal, ale vypil třeba plnej hrníček čaje 😉

sariky
26. únor 2013

@zvalentova bohuzel ne ☹ moje studium je pro prakticky zivot naprosto k nicemu. asi jako kazda druha vysoka 😝 (doufam, ze jsem se nikoho z vas nedotkla 😉

lenny2
26. únor 2013

@sariky
Já vědět co mě čeká, šla bych na dětskou psychologii 😀
Momentálně mi jsou 3 světový jazyky k ničemu, bohatě si vystačim s "grrrr, brrrr, brrrrm, mňam, pápá apod." 😀

maruja
26. únor 2013

@lenny2 ale můžeš jim to říkat světově 😉 😀

lenny2
26. únor 2013

@maruja
Světově na ně ječim, to zas jo 😀

jarkalada
26. únor 2013

tak se taky pochlubím, že se včera nechal Lukin překecat a snědl plátek šunky a chtěl ještě!
Tak jsem si řekla, že už jsou snad dost velký a zkusím odstranit část ohrádky, co chrání televizi. U kytky jsem jí ještě nechala, tu by sežraly 😝 😀

jarkalada
26. únor 2013

@sariky na babu jsem se už vyprdla. Tak ono bylo za 150,- a hlavně odsud - že bych nemusela platit poštovný, proto jsem jí pořád dávala šanci, ale už na ní peču.

jarkalada
26. únor 2013

Tak jí píšu, že jsem si už sehnala jinde - a najednou se ihned ozve, že děkuje za zprávu... ? No už mám jiný, takže ok 😎
Jináč se mi teď oba vyčůrali do nočníčku, samy si na něj doběhli, tak jsem ráda 🙂