Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

sariky
7. srp 2012

@lenny2 tak to je jina... ale ty ji dvojky urco muzes jen vynachvalit 😉

lenny2
7. srp 2012

@sariky
To ano, zejména teď v období rustu zubu 😀 To je luxus 😀

kinguse
7. srp 2012

čus holky,to jsem si zas početla,zas místo žehlení!!!...já jsem fakt lenivec línej nejlínější 😖 Už pomalu nemáme co nosit,hlavně,že já sedím u PC 😀
@sariky @lenny2 no já jsem sice za holky šťastná,ale tý @lenny2 kámošce se nedivím,že to ořvala. Ono opravdu batole a dvojčata k tomu je dost šok!!! Ale jsme ženský a zvládnem i nemožné,takže i ta tvoje kámošce to zvládne,jen ten šok je asi dost velkej!!!!
Ty naše dorotky už to přestává bavit vleže v tom sporťáku,už by chtěly jen čučet ven.Dneska jsem ji prubla dát ty kukuřičný křupky,sice jsem se bále,aby se na tom nezadusily,ale naštěstí ne a celkem je to na chvíli zabavilo.Trochu nevím,jak by jedly ty tvrdý sušenky,co jsou o půlroka!
Jo holky,od zítřka jsou v Tescu v akci nějaký mimi věci (hračky,kaše,příkrmy,oblečení...atd),tak jukněte na leták,jestli máte možnost do Tesca! Já tam posílám mm pro nějaký hračky Lamaze za 181,-!!!

lenny2
7. srp 2012

@kinguse
To jako fakt Lamaze za 181,-??? Tý jo, mám Tesco cca 15km daleko, ale snad sednu do auta a vydám se tam....
Jaký přesně Lamaze, ty zvířata??
Jinak já tady mám na žehlení takovou kupu, že se mi chce z toho s odpuštěním blejt, velebnosti 😀

jarkalada
7. srp 2012

@kinguse dík za tip, na leták kouknu. Pořád se jim snažím něco v akci sehnat. A buď je to šíleně drahý, nebo se mi to zas nelíbí 😎
Křupky u nás taky už dlouho vedou. Zatím si to pěkně držej a křupaj. Vozím v kočáře, když se chystá nějaké kňourání, tak zabaví. Sušenky jsem od někoho dostala a zatím ani nenačala, přijde mi zbytečný cpát je sladkým.
Prý se ty křupky ale dost lepí na zuby, tak někdo je proto nechce, aby se nakazily.. Já jim je občas dávám a pak jim dám napít, tak si je snad spláchnou 😎

lenny2
7. srp 2012

@lenny2
Teďka jsem na ten leták mrkla a pokavaď budou děti zejtra hodný, jedu tam!!! Tý jo, ty kaše co jim kupuju na noc, ze 49,- na 36,- to je fakt slušný! A ty Lamaze to jsou přesně ty zvířata a příšery co sbíráme!

kinguse
7. srp 2012

@jarkalada @lenny2 to jsem rada,že jsem dala dobrej tip!!! Taky tam zajedu,jen se obavám,že ty hračky budou hned pryč. Mm tam bude kolem 7h,tak to snad ještě něco bude. Já tam každopádně pak pojedu taky pro nejaký ty kaše atd.
@jarkalada nám se ještě nemaj na co lepit 😀

jarkalada
7. srp 2012

@kinguse 😀
a kde je kupuješ? Já je můžu sehnat jen v lékárnách, v krámě jsem je neviděla. Ty už obsahujou buď už i sůl nebo olej. Ty co máme, jen kukuř. drť a vodu, cca 15kč. tydle - http://www.centralnilekarna.cz/dnn/productdetai...

kinguse
7. srp 2012

@jarkalada koupila jsem jen na zkoušku v DM, nějaká firma Extrudo (Týn n.Vlt), jsou BIO,jen nevím,kolik stály,já po nich čapla,nebylo tam na výběr.Až to budou holky jíst,tak je budu určitě kupovat někde ve zdravý výživě,tam mají většinou výběr těch,co jsou bez soli!

lenny2
8. srp 2012

@jarkalada
Jaru, tak jsem objednala na mimibazaru tu jídelní židličku Chicco Polly za 1900,-, ostatní co tam byly levnější, tak byly potrhaný potahy apod., tahle je prý používaná minimálně i na fotkách supr stav. Druhou mi dá kámoška, taky od Chicca.
Prý se dá sehnat náhradní potah na ty Chicco židle, ale na netu to nemůžu najít, nevíš náhodou? Páč ta od kámošky co mi dá, tak je už malinko zničená, je po víc dětech, tak kdybych koupila ten potah, byla by jak nová 😉
Čekám až se děti vzbuděj a podle jejich nálady se vydám do toho Tesca zjistit, že už maj všechno vyprodaný 😀

sariky
8. srp 2012

holky, mely vase deti po hexe horecku? my jsme mely vcera hranicni teplotu a dneska uz je z toho horecka. chudacci ☹

lenny2
8. srp 2012

@sariky
Moje déti pokaždý bez teplot, ale dej jim čípek, nebo Sirup a bude to ok 😉

kinguse
8. srp 2012

@lenny2 našla jsem jen tohle:http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28402487&tab=7 Není to originál! Mě štve,že jsem ho nekoupila.Asi před měsícem prodávala nejaka paní na MMB originál náhradní potah za 300,-...jsem ho měla vzít!

lenny2
9. srp 2012

@kinguse
No mi, ale řekni, kde ten originál potah sehnat.....musím poptat nějaký prodejny Chicco, nebo nevim....
Máš holky taky už v židličkách?
A jak v Tescu, máš něco? Já se tam nedostala, děti prudily, tak jsem s nima byla radši venku (dala jsem je na sporťáku do polosedu a byl klid, spokojenost největší) a pak, když jsem chtěla jet večer sama, tak jsem neměla hlídání ☹

sariky
9. srp 2012

@lenny2 vcera meli dvakrat cipek paralenu a dneska rano uz nastesti bez teplot, tak snad je to ok. ufufuf a za mesic druha davka hexy a k tomu prvni proti pneumokokum

dooriska
9. srp 2012

ahojky sháním se pro dvojčátka po pediatrovi v okolí Ŕíčan, Praha-východ nemáte s nekterým zkušenosti?

lenny2
9. srp 2012

@sariky
No vidíš, tak super! My už máme všechny očkování za sebou, teďka až na roce 😉
Já dost silně uvažuju, že se nechám očkovat proti neštovicím, ještě jsem je neměla a až to chytěj nedejbože děti, tak jsem jasná, ale v mým věku už to má bohužel prej dost dramatickej pruběh.....

lenny2
9. srp 2012

Dneska naše dvojčata první noc mimo domov-jedem se známejma na chatu, jsem zvědavá jak to bude probíhat 🙂

sariky
9. srp 2012

@lenny2 ja jsem nestovice mela jako decko, takze je snad znovu nedostanu. ale sestra je dostala v dospelosti (tusim loni nebo predloni) a byla vic jak mesic doma "v izolaci". takze to ocko je asi dobra vec....
a vylet se jim urco bude libit. aspon tem mym se libi vsechno, co neni doma 😝

lenny2
9. srp 2012

@sariky
Mám dobrej tip, kousátka od Aventu první fáze na prořezávání předních zubu, teďka mi je přivezla PPLka a děti z nich šílej radostí 😉

sariky
9. srp 2012

@lenny2 jooo? a kt. kousatka to jsou? btw nam ted na trimesicni kontrole dr rikala, ze to vypada, ze jim brzy porostou zuby. nevim teda, podle ceho to poznala, tak se to mozna bude hodit. akorat ti moji susini porad jeste moc nechytaji veci, tak nevim, jak budou uchopovat kousatka 🙂 (jako chytaji, ale moc jim to nejde)

rychetkami
9. srp 2012

jsem ráda, že jsem si početla něco na téma řev - u nás to jede od minulého týdne, většinou je zvládáme s manželem uklidnit, ale někdy, hlavně MArek, prostě uklidnit nejde, ať dělám co dělám, tak řve. Až se uřve k spánku a já ho u toho držím, pak mám výčitky, že zanedbávám Viki...tak jsem ráda, že je to asi normální🙂 Jinak náš mladý má alergii na bílkovinu kravského mléka - začalo to opruzeným zadečkem do krve - já měla pekelný výčitky, jaká jsem macecha, pak krev ve stolici - doktorka předepsala nutrilon pro alergiky a hned zlepšení🙂 a i toho řevu je u nás o něco míň.

kinguse
9. srp 2012

@lenny2 no,taky jsem nenašla,kde maj ty originál potahy,ale ta paní,co prodávala ten na MMB,tak psala,že původní cena byla 800,- a prodávala ho za 300,- a já blb ho nevzala,mohla jsem mít náhradní!!!! Jinak holky už do židlieček dávám asi měsíc a jsou spokojený,mám je v tom pololehu a i v tom baští,tak super.
Jinak do Tesca jel pro hračky manžel a měli celkem výběr.Já tam byla po obědě a ještě toho měli dost,tak maj dorotky 4 nový hračky...ale že by z nich byly odvařený,to zrovna ne 😠 Jim se nejvíc líbí igelitový pytlíky a tašky,po těch se šíleně sápou!
Jo a taky maj teď v akci v Hypernově Pampersky acitve baby (ty modro-zelený) za 299,-!

lenny2
10. srp 2012

@sariky
Ahojda, je to tohle kousátko a je dost velký, to ti susini vezmou do ruky 😉
http://kousatka.heureka.cz/avent-krouzek-k-pror...

lenny2
10. srp 2012

@kinguse
Já teda Pampersky používám, ale jenom Premium Care, jiný nám nevyhovujou.....
Ale občas na Mall chytím taky nějakou akci 😉

sariky
10. srp 2012

@lenny2 tak to bych mohla vyzkouset, pak dam vedet, jaky to bude mit uspech 😉
a jeste kdyz vidim diskuzi o plinkach, tak me prijde, ze vsechny ty pliny jsou na jedno brdo, protika to vsechno stejne 😒 my kupujeme tesco gaga plinky. jsou levnejsi (i kdyz nejsou v akci) nez ostatni pliny v akci

sariky
10. srp 2012

@lenny2 a jak vlastne dopadl vylet na chate? vsechno v pohode?

lenny2
11. srp 2012

@sariky
No Pampers Premium Care mi neprotekly nikdy! Huggies úplná hrůza, Pampers sleep n' play taky děs, jsou absolutně nepružný, takže u nás jenom ty Premium Care. Nikdy jsem ty levný obyč plíny nedávala kvůli kyčlím, četla jsem, že Pampersky jsou navržený tak, aby dětem dělaly dobře na ty kyčle a taky u nás dopadlo vše ok, látkovou jsem nedávala a kyčle dobrý!
Jinak chata good, Linda měla v noci jenom tak dvakrát za noc brečící anabázi jak se asi vzbudila a nevědéla kde je, tak jsem jí musela uspat v náručí, ale Štofa spal celou noc. Spala jsem s nima na letišti, tak jsem jen byla trochu nervózní, protože jsem tam neměla monitory dechu, ale ok 😉 Celkové hodnocení: od teď se nebojím už s nima někam přes noc 😉 Snad už příští léto moře moříčko 😉

stanpetr
11. srp 2012

ahojte holky, rada bych se k Vám přidala 🙂

23.7. se nám narodily jednovaječné dvojčátka Michalka a Verunka, už mají doma dvouletého brášku, a musím uznat, že si to zatím užívám...čekala jsem to horší....ale zatím to jde...vím, že určitě bude hůř....ale holky jsou zatím hodnoučké, v noci krásně spí...i Jiřík se k nim krásně chová....

sariky
11. srp 2012

@lenny2 na kycle jdeme pristi tyden, tak uvidime, jak dopadneme. a s tema plinama nevim, asi to malo utahuji nebo co, ale zatim mi protekly fakt vsechny 😒
a jinak super, ze jste to tak krasne zvladli ten pobyt mimo domaci postylky 🙂 myslim, ze pristi leto uz je more realne, ne? taky se na to tesim 😝 a jak jinak, uz ted to vsechno vidim v ruzovych brylich, jak si deticky budou placat babovicky na plazi a ja budu relaxovat 😝