Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

lenny2
25. čer 2012

@zvalentova
My to zase máme tak, že "šikovnější" a v předstihu je Linda, Kryštof je tak 14 dní za ní. Ale přikládala jsem to tomu, že holky to tak maj a že kluci jsou línější, ne tomu kdo je A a kdo B ( je fakt, že Linda je A, tak na tom asi třeba něco bude).
Jinak dneska je psycho den, kluk neskutečně vysírá, nechce už mi skoro třetí den moc jíst, nebo po malejch dávkách a často, furt kňourá, teprve teďka usnul a s ním i Linda, takže celý otočený to zas maj. Jestli už se fakt klubou ty klofy, nebo nevim ☹ Jsem na prášky, skoro na takový momenty nejsem zvyklá. Zítra jsem na očkování, tak se zeptám doktorky, jestli už by mohli banánovou kaši na noc do flašky.
Jinak přišly nám výsledky z druhý kontroly kyčlí (ultrazvuk) a ok, tak se mi ulevilo, měla jsem trochu černý svědomí, že jsem jim nedávala to široký balení látkových plínek, jen asi 6 týdnu. Jsem tam viděla ty děti v těch řemenech a říkala jsem si proboha jenom to ne. Takže to máme ok a jsem ráda 😉 Už jste taky byli?

zvalentova
autor
25. čer 2012

@lenny2 taky to dneska není úplně pohoda. Mladík od 4 ráno prudí. Je na něm vidět, že by spal, u kojení usíná a netahá, ale stejně neusne pořádně jen na chviličku. Věřím, že na zuby máme ještě dost času.
Další (už třetí) kyčle mám objednané až na konec července. Ale věřím, že budou v pořádku. Extra široké balení jsem nedávala, ale protože mají přes den látkové pleny a na noc k jednorázovce vlastně taky, tak si myslím že to bude v caiku. Na řemínky to snad u Kačky nevypadá, ještě toho trochu 😒

lenny2
25. čer 2012

@zvalentova
Tý jo, kolikrát se na ty podělaný kyčle chodí? My jdem vždycky na ultrazvuk a 14 dní na to na kontrolu k ortopedoj, máme za sebou už dva ultrazvuky, jednoho ortopeda a teďka jdem zas po těhlech výsledcích na ortopedii. Myslela jsem, źe už to končí a to je ještě další kolo, jo??? Já se z toho picnu ☹
Já ti mám dneska, Zuzi náladu úplně pod psa, potřebovala bych nějakou psychickou vzpruhu, mám to až skoro brečlavou, co to má bejt? 🙂

zvalentova
autor
25. čer 2012

@lenny2 nevím kolikrát, ale zatím jsme byli cca ve 3 týdnech, pak cca v 6 a červencové budou v necelých 4 měsících. ALe je fakt, že ten druhý ortoped si psal věk dle narození i plán. termínu porodu.
Náladu mám už dobu takovou průměrnou.
Krizi jsem měla v pátek. Ani ne tak kvůli dětem, ale hlavně kvůli sobě. Máme tak strašně dementní barák, že mám strach hodit s dětmi ven. Mám strach, že je jednou z kočárku vyklopím. Z obou stran paneláku schody. Mohu si vybrat prudké nebo hooodně prudké. A to je suché léto, nevím jak to budu dělat na podzim a v zimě.
Zároveň mám strach vyrazit někam MHD, aby to děti celé neprořvali. ☹

lenny2
25. čer 2012

@zvalentova
Tak to tě chápu, Zuzi, já bych s nima do busu ně lezla ani kdyby mě řezali 😀

lenny2
25. čer 2012

@zvalentova
Ještě, že jdu v pátek posedět s kolegama z práce, před tím ke kadeřnici a celý příští týden má manžel dovolenou, už, aby to bylo, trochu si odpočinu 😉 Dneska je tady dost kosa, přemýšlím jestli vůbec půjdeme ven, navíc jsem to právě dostala, takže to je asi příčinou mý nálady, odnesl to chudák Kryštof a já má teďka černý svědomí, že jsem na něj byla nepříjemná, tak ho hnedka musím jak se vzbudí pomazlit 🙂 Ach jo, občas to je fakt na mašli ☹

ostrava8
25. čer 2012

ahoj holky .. no vídím že mimi dneska všude stejně 🙂 malí mi taky od rána nespí, furt si chcou vykládat a já nemamá čas si zajít ani na wc ... 🙂 taky jsem zvažovala že vyrazíme ven, ale tady dopol. krapalo a je jen 22 stupnů, ale ještě mě chvíli budou "srát" a jdu 🙂)) venku vždy krásně spí ... jen já budu chodit jak mátoha ..

@lenny2 Leni my na kyčle byli jen 2x a v září jdeme na poslední kontrolu, malí to mají OK. Tak doufám ,že to bude poslední kontrola .. vždy odělám plínu, on řekné "volné", což je asi OK, a pak mu dá na každou stranu boku takový přístroj, vypadá to jak razítko asi nějaký rentgen nebo ultrazvuk a pak ještě prohmatá třísla a je to .
@zvalentova Zuzi s tím barákem tě chápu, my bydlíme taky v 13 posch. paneláku a schodů máme asi 15 , ale máme tam takový ty sjezdy, sice na kočárek pro jedno dítě, ale my tam vlezeme , ale musím dávat sakra bacha, aby mi to nesjelo ... a já už fakt tahám tak těch cirka 12 kg kočár 1 malí cca 10 kg .. minule jak jsem je tahala tak mi tak něco pdlo v břichu, páč zatínám břiční svaly (haha svaly ..spíš tu pneu) 🙂 ale cco naděláš ,že ? Já bych doma asi umřela ... musím být min. jednou denně s něma venku, ale zase to je na úkor uklízení, vaření a mého spaní ... to poslední řeším ze všeho nejvíce . Jinak s těma malýma kdo je napřed, jsem to myslela né podle toho kdo byl A nebo B, ale spíše kvůli váhy. malí byli o jedno kg, víš a proto si myslím že Tomina je prostě dříve .. i když Terka ta už začíná vykládat a on jako správný chlap, najíst se, prdnout si usmát se a spí :ú)

ostrava8
25. čer 2012

ahoj holky .. no vídím že mimi dneska všude stejně 🙂 malí mi taky od rána nespí, furt si chcou vykládat a já nemamá čas si zajít ani na wc ... 🙂 taky jsem zvažovala že vyrazíme ven, ale tady dopol. krapalo a je jen 22 stupnů, ale ještě mě chvíli budou "srát" a jdu 🙂)) venku vždy krásně spí ... jen já budu chodit jak mátoha ..

@lenny2 Leni my na kyčle byli jen 2x a v září jdeme na poslední kontrolu, malí to mají OK. Tak doufám ,že to bude poslední kontrola .. vždy odělám plínu, on řekné "volné", což je asi OK, a pak mu dá na každou stranu boku takový přístroj, vypadá to jak razítko asi nějaký rentgen nebo ultrazvuk a pak ještě prohmatá třísla a je to .
@zvalentova Zuzi s tím barákem tě chápu, my bydlíme taky v 13 posch. paneláku a schodů máme asi 15 , ale máme tam takový ty sjezdy, sice na kočárek pro jedno dítě, ale my tam vlezeme , ale musím dávat sakra bacha, aby mi to nesjelo ... a já už fakt tahám tak těch cirka 12 kg kočár 1 malí cca 10 kg .. minule jak jsem je tahala tak mi tak něco pdlo v břichu, páč zatínám břiční svaly (haha svaly ..spíš tu pneu) 🙂 ale cco naděláš ,že ? Já bych doma asi umřela ... musím být min. jednou denně s něma venku, ale zase to je na úkor uklízení, vaření a mého spaní ... to poslední řeším ze všeho nejvíce . Jinak s těma malýma kdo je napřed, jsem to myslela né podle toho kdo byl A nebo B, ale spíše kvůli váhy. malí byli o jedno kg, víš a proto si myslím že Tomina je prostě dříve .. i když Terka ta už začíná vykládat a on jako správný chlap, najíst se, prdnout si usmát se a spí :ú)

jarkalada
25. čer 2012

@ostrava8 ahoj, tak jsem se k netu dostala až teď.L. má zas 38,8C, je mrzutej, ráno vyblinkal celou flašku. Malou to za chvíli samotnou nebaví, když ho chovám, tak spustí ten její ječák a já se jen držím, zatím jsem vydržela 😎
U nás je rychlejší Lukášek-byl taky váhově těžší a taky áčko. Anetka je sice proti němu pomalejší, ale podle tzv."tabulek" přesně odpovídá korig.věku o těch cca 6 týdnů dřív.On je extra rychlej, předběhl i děti narozené v termínu, takže s ním se to nedá srovnávat.
Je do všeho hrr, neustále vymýšlí blbiny a všemu se směje. Anetka spíš nad vším víc přemýšlí a je taková prostě holčičí 🙂

jarkalada
25. čer 2012

na kyčlích jsme byli jen dvakrát a o další kontrole nám neříkali.. ?

lenny2
25. čer 2012

@jarkalada
Tak to mi mrzí, ať je L. zase brzy fit! A ať tovydržíš taky ty!

lenny2
25. čer 2012

Holky, rozvinu tady ještě jedno takové citlivé téma - babičky!
Mám hodnou tchýni, to nemohu říct, ale je to tchýně totálně nafixovaná na vnoučata, jak z naší strany, tak ze strany manželovo sestry. Nevím jak jí taktně naznačit, když přijde na návštěvu, že už je potřeba, aby šla domu, že už je doba koupání. Přijde třeba v pět a je tady do pul devátý, děti jsou pak jak z vajec, protoźe místo, aby se po vykoupání začaly zklidňovat, tak ona si s nima hraje, dělá blbiny a já mám pak peklo, děti nechtěj zabrat. Minule taky, volala, že přijde a já jsem jí říkala, že ale ať přijde nějak do toho koupání, že budu koupat po šestý, no a přišla ve čtvrt na šest a zase do večera. Nebo přišla, manžel někam odcházel a já za zavřenýma dveřma krmila vykoupané děti, vlezla tam a chtěla být u toho, myslela jsem, źe vykvetu ☹ Člověk nechce bejt zlej, aby to nepochopila špatně, ale já jsem na tohle takovej blbec ☹ Ani jí už s náma nechci brát na procházku, protože mě odstrkuje od kočáru a já vedle ní cupitám jak chudá příbuzná a ona si veze kočárek jako by byl její a každýmu koho potká, tak se chlubí, odkrývá deku, ukazuje děti a já tam stojím a říkám si: sakra, ale to jsou moje děti!!!!!
Pŕehánim to? Možná jo, ale hrozně mi to vadí, víceméně si hledá záminky proč k nám přijít , jako tŕeba, źe i něco upekla, nebo koupila, nebo uvařila apod.
Moje mamka tohle nedělá......

jarkalada
25. čer 2012

@lenny2 mám taky hodnou tchyni, ale naštěstí 400km daleko, Ostrava8 to tam má jistě kousek 😀
Ale má to také svá úskalí - když už přijedou, tak samozřejmě na dýl. Minule tu zůstali 8 dnů!
Jako ona je svým způsobem hodná, ale někdy až moc. Vaří, - což by mi nevadilo, ale když se vnutím aspoň jako pomoc, tak to je samé - proč ty brambory krájíš na kostičky? Dělej to na měsíčky., .. tu cibuli krájíš moc najemno, musíš víc nahrubo.. Podej, přines, kde máš, ukaž, jak se zapíná ten váš moderní sporák, ztlum mi to... 😀
Chtěla jsem 2 banány z krámu pro děti, nic víc. Přivezli 3 tašky celeru, mrkve, masa atd.. že prý to se dá do mrazáku. Mrazák narvanej, když stejně MM jezdí do krámu každej den z práce na oběd a vozí čerstvý..
Děda potřebuje polívku přesně v půl dvanáctý a kafe se sušenkou v pět.
Celej den vyřvávají v televizi seriály Katarina aj. ..
Děti večer pobekávají v postýlce, než usnou - samozřejmě k nim hned letí, že jim něco je a berou je z postýlky, že tam prý nechtějí být samy..
To není možný, že takhle brečí, kde máš med, namočíme dudlíka, se zklidní..
a táááák, no... 😀 Jako ono se to chvíli dá, já jsem trpělivý člověk, ale osm dní je na mně prostě moc 😀
Tak si spíš říkám, že by bylo lepší, kdyby právě byli někdě blíž, že by mohli zůstat tak přes noc, max. dvě, - 3 dny na návštěvu je tak /pro mně/ akorát, i když může být sebehodnější 😎

jarkalada
25. čer 2012

@lenny2 vlastně jsem teď psala, jak je to u nás a nereagovala na tebe. Nevím, jestli to přeháníš, nebo jestli přeháním já, to je vždycky hrozně subjektivní pocit. Třeba na todle, když jsem MM občas naznačila, jako že by jí taky něco mohl říct, že ode mně je to asi blbý, tak většinou spíš řekl, že mi furt něco vadí, že je to jeho máma a ať si tu je, jak dlouho chce..
Jenže jsem si ve vlastním baráku připadala jak na návštěvě, ze které nemohu odejít 😀

lenny2
25. čer 2012

@jarkalada
Ty vole!!!!! 😀 Promiň za ten výraz, ale výstižnější citoslovce mě nenapadlo 😀 Taky to máš teda pěkný, 8 dní tohodle a já visim 🙂 Ještě, źe se pak zdekujou a máš na chvíli klid, ale já jí tu mám skoro denně ☹ ☹

lenny2
25. čer 2012

@jarkalada
Blbý je to, že už se začínám zapírat, když volá, protože vím, proč volá, źe chce přijít ☹

jarkalada
25. čer 2012

@lenny2 😀 a to jsem si nic nepřibarvovala, to si stále pamatuju jako včera 😀
oni jezdí tak jednou za pár měsíců, takže se to přežít dá.
No, jenže jak to těm babičkám ohleduplně vysvětlit, aby si to nevzaly moc k srdci a neurazily se

lenny2
25. čer 2012

@jarkalada
No právě, jak být taktní, nedělat si z manžela hromosvod, nehádat se s ním kvůli tomu a nepřijít o zbytek nervu, který člověku zbývají?? 😀
Občas si babičky musí uvědomit, źe jsou jenom babičky a źe mají respektovat jistá pravidla tak jako my respektujeme ty jejich, když jsme na návštěvě!
Minule tady zrovna byla, pochopitelně v době koupání, ví, źe nechci, aby děti nosila, źe je na to nechci navykat, obzvlášť před spaním. Linda byla v lehátku a ona u ní byla, já koupala Kryštofa, když slyším takový ty mazlící věty. Přijdu a Linda byla v lehátku, ovšem odpoutaná, takže mi bylo jasný, že využila toho, že jsem s klukem v koupelně a nemužu přijít, tak jí pochopitelně nosila a než jsem přišla, tak jí zas usadila zpátky jako, že nic. Jenže se prozradila tím, že ta Linda byla odpoutaná. Neřikala jsem nic, ale pěnila jsem, to mi věř! Pak po koupání Linduśka brečela, ale takový to teskný brečení, že chce utěšit a já řekla "ach jo" a tchýně mi říká "běž si zakouřit, já k ní jdu", tak to už jsem se neudržela a řekla jsem jí " ne, já jsem její máma a budu u ní já".........Viděla jsem, že se trochu urazila....
No občas je to fakt složitý, no ☹

zvalentova
autor
26. čer 2012

@lenny2
@jarkalada
holky zlatý, je to nekolegiální hnus, ale jsem tak ráda, že "debilní" babičky nemám jen já. Jsem veskrze splachovací typ, ale s babičkama je to zkouška nervů.
To co píše Lenka je bohužel ukázka mojí mamky. Jakmile přijde, skoro se nesmím dětí dotknout. Dělala by všechno, kdyby to šlo tak je koupe najednou a ještě u toho kojí 😀
Na společné procházky už nechodím, kočáru se drží jako klíště. No a když přijde manžel domů, těší se jak si užije děti po celém dni v práci, tak ho odstrčí se slovy "jdi se natáhnout k televizi". Takže se pohádáme hned nebo těsně potom co mamka odejde. Nepořídili jsme si děti, aby si je užívaly ony.
Je to moje mamka, takže jsem ještě relativně v klidu, ale je to s ní děs 🙂

Tchýně je jiná, ale šílená jakbysmet 😀. Neustále volá, co má nakoupit, co uvařit. Odpověď nic, že všechno už zvládáme nechce slyšet. Takže přiveze tuny potravin, které nejíme nebo díky zdrav. problémům nemůžeme. A když se zeptám kdo to jako bude jíst, s klidem odpoví - Uvaříš to Venouškovi, jako dítěti jsem mu to vařila...
Jenže tomu Venouškovi je 35, má jiné už trochu jiný jídelníček a hlavně nesnáší přežírání, které ona miluje.

S ukládáním to máme stejné. Už tuším, jaký brek mě má zvenout a co je jen takové postesknutí si. 3x jsme jim zdůraznili, že po večerním krmení se nezlobí, žádné hry... Takže specielně tchýně šišlá, děti blbnou a nechtějí spát. Jakmile kniknou, hnedka tam letí a hodinu u nich sedí. Docela se mi daří je uspávat bez dudlika. No a nechytila jsem ji, jak jim ho rve i přes odpor se slovy, že je to uklidní. 😠

Jinak má ještě jednu specialitu, kterou necháme už vůbec. Jakmile dorazí a je jedno jestli je středa nebo neděle, ráno nebo večer. Odloží tašky s nákupem (spíš to vypadá, že vykradla Makro 😀), nestihne si skoro ani odložit kabát a hnedka lítá po bytě jako fúrie. Běží pro kýbl s hadrem, že nutně musí dětem vytřít, druhou rukou by umývala okna a ještě převlíkala postele.Jen u každé činnosti potřebuje naši účast, protože máme špatnou podlahu, mám si koupit jiný prostředek na lino, bude muset přinést sůvj oblíbený kýbl, vysavač je moc moderní atd... Všechno s vysvětlením, že já nemám přes den čas. Cestou jí půlka věcí upadne, druhou půlku stihne zničit.
A co umí neskutečně dokonale je svícení. V našem bytě to při jejím náletu vypadá jako na zámku. Kdyby to šlo, svítí i ve sklepě 😀

Jinak jsem ráda, že je máme. I kdyby nic jiného, je příjemné vědět, že jsou relativně blízko a v případě nouze jsou schopné brzy dorazit. Děsím se první větší nemoci. Myslím, že to teprve ukáží babičky svou pravou tvář 😀.

lenny2
26. čer 2012

@zvalentova
Opět se budu opakovat: ty vole, ty vole!!!!! 😀 To je taky dobrá husťárna 😀
S tou tvojí mamkou, no je to aspoň tvoje mamka, člově si muže dovolit říct víc, než tý tchýni, moje mamka má občas taky úlety, ale tolerovatelný a když se mi to nelíbí, normoš jim to řeknu a pochopí. Sice to pak zkouší znova, tak jí to řeknu důrazněji a dá pokoj. Ale vesměs je to taková ta tichá babička, která pomůže s čímkoliv a kdykoliv, ale pochopí, když řeknu NE 😉
Tchýně by byla nejradši, kdybychom odcestovali na měsíc na dovolenou a nechali jí děti na starost, chce mi furt vařit, když jí řeknu, že ne, že budu o víkendu vařit to a to, že jsem si už nakoupila maso, řekne mi ať si ho dám do mrazáku, takže mám mrazák narvanej masem a vším možným co mi sem ona naveze a my to nejíme. Na děti je totálně upnutá, hlavně na holku, kluk jí bych ŕekla nic moc neříká, jenom furt Linda Linda, moje princeznička, moje kočička, moje holčička a Kryštofa okomentuje: "no jo, celej tatínek", nepovídá si s ním, nic.....už jí na to kvanta lidí upozornilo a ona mi tvrdí, źe to tak není, nijak to nekomentuju, ale je mi Štofika líto, když vidím jak jenom kouká jak si babička hraje s Lindou, grrrr! Tchán minule furt na zahradě houpal kočár a já mu říkám: "nehoupejte, když spinkaj, já je to chci odnaučit to houpáni" Víš co mi řekl?? "Doma si je uč co chceš, tady si s nima budeme dělat co chceme my" Jsem polkla na prázdno, napočítala do pěti a slušně jsé řekla: " ne, tady platěj úplně stejný pravidla jako doma, to bysme sem teda museli přestat chodit" Následovalo hrobový ticho a zakecalo se to. Pochopitelně houpal dál, doma se pak kvůli tomu chytneme a manžel mi ŕekne: " taks mu to měla říct znova" 😀 Tak já se budu hádat s tchánem??? To je prostě neverending story tohleto 🙂 Minule jsem šla na kyčle radši s kámoškou, než brát tchýni sebou, nepustila by mě s dětma ani do ordinace jak jí znám 😀

jarkalada
26. čer 2012

@zvalentova 😀 ten Venoušek nemá chybu 😀 😀
Z toho by se mohli klidně natočit Bakaláři 😀
Je to někdy na hlavu, ale zas můžem být rádi, že je máme a že hlavně mají zájem, i když někdy přehnaný.
Kamarádka s dětma sice mají taky dvě babičky,ale ani jedna se nestará, nezajímá jí, jak rostou, co dělají, nepíše na narozeniny. Když jednou za rok přijedou, i když bydlí nedaleko, tak na půl hodiny, dětí si vůbec nevšímají. Prý až budou starší a rozumnější.

veronika.m
26. čer 2012

Ahoj holky,
s babička jste mě fakt pobavily teda. Tak když už jste u toho napíšu Vám naší situaci. Jedna s manželovo strany bydlí cca 500metrů od nás. O děti absolutní nezájem, spíš jako naoko se zeptá když telefonuje. Někdy se staví po práci, tak jednou za dva týdny (dělá u manžela, ale nemusí, chce) to je v 18.30 udělám jí kafe, vykouří 20 cigaret na zahradě a odchází. Tudíž fakt pecka. Když chci aby přišli oba s dědou tak je musím pozvat na oběd takže ještě celej den lítám jako magor okolo nich to dělám jednou do měsíce víc nezvládám. A stejně je to k ničemu. A babička z mojí strany taky hrůza. Myslím moje máma. Mámě je 54 ale energie má jako nějaká 40. Podruhé se vdala a začala konečně žít. Cestuje, pracuje a užívá si. Je pravda že bydlí 80km od nás, ale jezdí do Prahy tak 3x do měsíce. Jenomže vždy jí je přednější nakupování, divadlo atd. Takže u nás se většinou zastaví okolo půl 10 když už jsou obchoďáky zavřený. Takže ta děti vidí jen když už spí. Vyfotí si je aby se mohla chlubit a tím to končí. Ještě se vždycky kvůli tomu pohádáme a odjíždí nasraná.
Tak to je moje hlídání a tak... Nemít manžela tak už nejdu nikdy nikam. A že by jsme šli spolu třeba do kina to už nehrozí minimálně na 15 let ☹

lenny2
26. čer 2012

@veronika.m
@jarkalada
Žádnej extrém není dobrej, na tohle říkám pro jistotu taky "ty vole" 😀
Já teda hlídání taky nepraktikuju, ačkoliv babičky stojej frontu, děti jsou ještě malý a myslím, že na dávání je k babkám mají ještě dost dost času 😉 Teďka to mojí mamku asi i trochu přešlo, páč jsme tam byli v neděli a děti tam měly doslova atomovej záchvat řevu. Tak jsem se jí zeptala, jestli je ještě chce hlídat a odpověděla mi: "no jo, máš recht, jsou ještě malý" 😀 Myslím, že jí to odradilo na na dostatečně dlouho 😀
Tchýně si troufá i když byla podobných výstupu svědkem už několikrát, ale jelikoź se staví do role jejich náhradní matky, tak to nepřizná, že by se z toho posrala 😀 Takže zatím jedinej komu je svěřim je manžel, ale ten není věčně doma 😉 Na kino a podobný události taky mužů na dlouho zapomenout, to se neboj 😉

lenny2
26. čer 2012

Holky, odbíhám od tématu babky a přecházím na jiné 😉 V pondělí si jdu nechat zavést Mirenu, máte některá zkušenost, mám se bát? 😉

sylviett
26. čer 2012

@lenny2 Ahoj můžeš mi prosím písnout kde se dají sehnat ty lahvičky s připraveným Nutrilonem? Už jsem se po nich pídila dřív, ale nikde jsem nenašla. Díky moc

lenny2
27. čer 2012

@sylviett
Ahojda, normálně jsem šla do lékárny a tam mi je objednali 😉

lenny2
27. čer 2012

Holky, včera poprvé k večeři banánová kaše ve flašce a sklidila úspěch mega veliký 😉

sariky
27. čer 2012

@lenny2 bananovou kasi bych si dala i ja 😀 ....mam uchylku na bananovou prichut (puding, mliko....) 😉

jarkalada
27. čer 2012

@lenny2 my kaši dáváme jen zřídka. Noc mi prospí, tak i Dr.říkala, že je kaše zbytečná, že jsou akorát a přibírat po ní nemusej, když jim stačí mlíko. Tak jsem jí jen občas udělala třeba ke sváče, že jsem jim tím trochu zahustila ovoce.
A hlavně jsem jim jí dávala z misky lžičkou - a když jsem jim to zkusila naservírovat ke snídani nebo k večeři, tak už byly unavený a akorát máchaly rukama a kaše byla všude jinde než v žaludku. Tak na ně prdím a maj mlíko 😀 Je fakt, že z flašky jsem jim jí nenabízela

lenny2
27. čer 2012

@jarkalada
Já jim to zkoušela poprvý, protože mi teďka zloběj s jídlem, noci mi sice taky prospí, ale přes den s tím Sunarem fakt vysiraj ☹ Teďka asi 3 dny si ani jednou nevypijou tu svojí dávku a za chvíli pruděj, že maj hlad. Kaši z flašky mi sjeli do poslední kapičky 🙂 Radila jsem se o tom včera s doktorkou 😉 Koupila jsem tu od Nestle jak už jemhotová v těch krabičkách a jen ohřeješ a přeliješ do flašky. Tak jim to teďka budu dávat k večeři 😉