Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

sariky
19. pro 2012

@zvalentova ja nevim, jestli to je od zubu. ted ma 2 horni a 1 spodni a je pravda, ze si furt strka ruce do pusy, ale to delala i pred tim, tak nevim, jestli ted to souvisi se zubama. a s tema alergiema taky nevim. nekdy to mliko vypije normalne a temer vzdy vecer a zrovna dneska rano takhle vyvadi. je to frustrujici - clovek to do ni pracne cpe, ona to pak vyhodi....
navic ani nedokazu vysledovat alergie dle stolice - nekdy to ma ridky, nekdy takovy jakoby tvrdy bobky a to vse treba v jeden den.

sariky
19. pro 2012

@zvalentova a Zuzi, jogurt jsem jeste nezkousela, to chci zkusit az v lednu. ja jim ted obcas rozmackam do svaciny piskot a zatim to vypada, ze po tele nic nemaji. a piskot beru jako nekolik much jednou ranou - je tam vajicko (zloutek, bilek) a lepek, tak snad dobry. ale jak rikam, nekdy maji tu stolici takovou ridsi, nekdy pevnejsi, tak nevim, jestli to maji z bananu nebo z piskotu nebo z mlicka, proste to nedokazu vysledovat.
tak doufam, ze az Kubovi das jogurt napotreti, ze to zvladne bez nasledku 😉

zvalentova
autor
19. pro 2012

@sariky piškot také bez reakce, jen ten jogurt... vůbec nevím čím ho nahradit.

sariky
19. pro 2012

@zvalentova tak to ti bohuzel neporadim, ja jsem v prikrmech amaterka ☹
btw co zkusit nejaky ty sunarky (kombinace jogurtu s necim). treba tam toho neni tolik a Kubik to bude snaset lip. ale fakt nevim

maruja
19. pro 2012

@zvalentova zkus se zeptat Katy na příkrmech. Oni snad drží BKM, tak ta asi bude vědět 😉

kinguse
19. pro 2012

ahoj holky,tak jsem dopo zajela k zubařce,aby mi spravila tu vypadlou plombu...já se těch zubařů tááák mooooc bojím 😠 No,ale přežila jsem! Holky teď na terase vydrží spát i 2-2,5h,tak jsem zvědavá,jak dlouho jim to vydrží! Teď už tu skoro 2h zdárně zlobí a řvou,jakmile jim něco zakážu. např.Lucka si myslela,že ji asi nechám pít ten rum 😀
Jinak od včera mm sháněl vánoční stromek a sehnat menší jedličku byl fakt problém! Všude měli dvoumetrový stromy a to sem teď rozhodně dávat nechci! To už bysme se tu asi nehli a myslím,že by u holek nezůstal bez povšimnutí..jsou šílený likvidátorky,takový komando 😀

zvalentova
autor
19. pro 2012

@kinguse Gábi, my o víkendu koupili jedličku do 150cm v Hornbachu. Také nechci strom vyšší jak mm, jako mají všude. 😎

sariky
19. pro 2012

@kinguse
@zvalentova mm vcera dovezl stribrny smrcek v kvetinaci, tak uvidim, jak dlouho vydrzi. a je asi "jen" metr vysokej, ale taky nam to staci 😎

kinguse
19. pro 2012

@zvalentova @sariky my chtěli taky původně v květináči,ale měli tu samý "chcípáky" nehezký 😀 A Zuzi, Hornbach tu nemáme a všude měli veliký. No nakonec sehnal za 500,-.ale ještě jsem ho neviděla. Ale myslím,že je to úplně jedno, hlavně,že je malej. Na víkend jedem ke tchánovcům,tak jsme slíbili malýmu,že ho ozdobíme asi zítra.
A taky nevím,kdy zabalím ty dárky, furt mi tu běhá nějaký dítě a těžko to udělám. A po večerech to nezvládám,protože to máme schovaný v ložnici a tam spí holky.Ale budem muset,nedá se nic dělat.
Hlavně musím zabalit ten dárek pro mm,aby to neviděl! Koupila jsem mu novou židli k PC. Máme tu takovou škaredou, starou,rozviklanou,tak snad mu to udělá aspoň radost 😀

jarkalada
19. pro 2012

@kinguse fotka krásná 😀 jak má u toho pěkně vykulený očka, žes jí načapala 😀
Jsi mohla říct, máme jednu židli k pc "navíc" ještě přivezenou-novou, nerozbalenou, chci se jí nějak elegantně zbavit a prodávat po internetu jsem se ještě neodhodlala 😎
Byli jsme dnes poprvý venku s botama. Že jsem na vás dala a pořídala jim boty na ven-hrůůůza děs! Byli jsme venku přes skoro 3/4 hodiny a za tu dobu jsme se dostali k sousedce - tj asi 15m od našeho baráku a zpět s vřískotem 😀 /nikdo nechtěl do kočáru, ale oba ťapat nebo lézt, pak jsem je musela vzít pod paži a prostě odtáhnout domu a to se jim ještě narozdíl ode mně nechtělo 😀 /
Do kočáru nechtěl ani jeden, oba ven. Anetka chtěla tlačit ty umorousaný kolečka od kočáru, Lukášek utíkal na jednu stranu, pak na druhou - jenže co s Anetkou, když běžím za ním.
A Luk. byl překvapenej, když schrastnul na zem - protože nečekal obrubník, doma ani schůdek nemáme. Jenže se samozřejmě neponaučil a ještě se prostě nedívá, kam šlape, hlavně že někam šlape.
Naštěstí byla sousedka venku se synem, tak si chvilku všichni hráli v kamení-zasvin-...ěný..zašpiněný až za ušima /teď peru 😀 / Jenže pak Anetka zbystřila kočičku-tak šup za ní ..jenže Lukášek dostal nápad se jít podívat z kopečku na traktor... no teda měla jsem toho dost 😀
Jsem si vzpomněla, jak si Šárka pořídila to vodítko - jenže si teď neumím představit, jak se to potom řeší, když jsou k tomu vodítku oba připevněný - a oba si usmyslej, že chce každej jinam - a jsou k sobě přivázaný... to musí bejt řev 😀
Dávám si kávu a tu Maruščinu buchtu 😎

sariky
19. pro 2012

@jarkalada jejda, Jaru, to je mazec. no jasne, s tim voditkem se to nevyresi, ale aspon ve meste se doufam zabrani tomu, ze by jedno ditko skocilo pod auto. asi budeme za exoty, ale radeji trochu exhibovat nez prijit o deti... 😝

jarkalada
19. pro 2012

@sariky tak to je jasný, jen jsem si v tu chvíli na to vodítko vzpomněla 🙂

maruja
19. pro 2012

@kinguse kam jsi schovala židli? 🙂 a dost dobrá fotka
@jarkalada jj kámoška mě říkala, že to bude mazec, až každej poběží jinam 😀 se těším. Jinak, až bude mrznout, tak radím nepouštět z kočáru ať nezmrzneš. Hodinu stát na místě v mrazu, je o zdraví

kinguse
19. pro 2012

@jarkalada nooo,už se nemůžu dočkat 😀 😀 😀 Bohužel si myslím,že nás to v zimě ještě taky čeká! A Léňu taky...kde ta se vůbec fláká, asi dohání nás supermatky a peče jeden druh cukroví za druhým 😀 😀 😀
Malej si poručil další dávku těch hříbečků,tak mám zas o zábavu postaráno.A ještě chci udělat vosí hnízda.MM jde ale večer pryč,tak toho asi moc neudělám.

kinguse
19. pro 2012

@maruja myslíš tu za těma dveřma 😀 😀 😀 se nám teď ke stolu nevejde,tak je v ústraní.

maruja
19. pro 2012

@kinguse myslím tu jako dárek pro manžu, nevím kam bych u nás schovala židli 😀

kinguse
19. pro 2012

@maruja jo tuhle,ta je v šatně,co jsme si přidělali v ložnici a mám přes to hozenou deku.Musím to zabalit,aby to neviděl. A hlavně tam jsou naházený všechny dárky a už tam nejde ani projít! Zas tak velká ta šatna není 😀

zvalentova
autor
20. pro 2012

dobré ráno, holky jsem v jednom kole. Kuba se ještě víc osypal, tak jsem znervózněla jestli je to jen po jogurtu.
Dneska se chystám na vánoční besídku se šéfem, tak snad budou klokani v pohodě a nechají mě odejít. 😎

zvalentova
autor
20. pro 2012

@lenny2 Leni, bodýčka s klokany jsou supr, už jsem je vyprala, vzala jsem tam i bundu pro Kačku a je nádhernááá 🙂

sariky
20. pro 2012

holky, tak nocni buzeni a pruzeni uz dorazilo i k nam ☹ susini se v noci budi, knouraji, placou. nejdriv zacal Sima (pred nekolika dny) a ted uz i Sarinka 😒

lenny2
20. pro 2012

Moje milé přítelkyně, jelikož jsem teďka dost mimo domov, protože mamka má dovolenou a já tím pádem tráví s dětma celý dny u ní, nemám skoro čas sem chodit.....zítra tam vezu děti a jedem s mm zařizovat ještě nějaké dárky, udělat nákup apod. (už ať jsou ty Vánoce za náma!) 😉
Tak bych Vám všem chtěla touto cestou popřát nádherné Vánoce, pohodové a příjemně prožité svátky, spoustu splněných přání, usměvavé děti u stromečku (a věřím, že to je pro nás pro všechny ten dárek ze všech nejkrásnější!!) a v roce 2013 jen a jen ZDRAVÍ celé rodině, štěstí nad hlavou a žádné starosti a abyste se měli rádi 😉
Také bych chtěla poděkovat za všechny ty měsíce, kdy jste mi poskytovaly duševní oporu, když už člověk vyčerpáním nemohl, za všechny rady, odkazy, za slova útěchy i za všechnu srandu, které tady taky nebylo málo a která mě vždycky povzbudila 😉 Tak doufám, že náš "spolek" bude tak úžasný i v následujícím roce a už se teďka těším na vaše zážitky a fotky od stromečku 😉 Mám vás ráda, kočky a přeji Veselé Vánoce, s láskou vaše Lenka 😉

lenny2
20. pro 2012

@zvalentova
Supr, já jsem s punčochama taky spokojená, jsou fakt teplounký 😉

verysa
20. pro 2012

ahoj holky...můžu se přidat mezi vás?

lenny2
20. pro 2012

@verysa
Ahoj, no jasně, vítej! Krásný kluci jak buci 😉

sariky
20. pro 2012

@lenny2 Leny, zamackla jsem slzu a dekuji za krasne prani a za mila slova a nejen tobe, ale i vam vsem ostatnim, holky, chci poprat krasne vanoce a do 2013 nekonecne hodne zdravi a stesti 😉
a i ja vam vsem chci podekovat za podporu, mam vas vsechny rada 😉

ostrava8
20. pro 2012

@sariky Šári tak to je fakt snad jak epidemie, ta nespavost, my dneska docela dobrý, včera začla bantovat až kolem 4 hodiny a dneska jsem jen asi 4x vstávala a dávala dudlík ,že bychom už byli s nespavostí na ústupu ??? Zkusila jsem upravit spánkový režim jak mi radila doktroka a možná to bylo v tom .. já je už před koupáním nedávala spát, ale ted je dám i na dvacet minut třeba a možná to fakt bylo tím 🙂 Ale i tak zlatíčko, pevné nervy ... asi si fakt tím musíme projít všechny

zvalentova
autor
20. pro 2012

@lenny2 Leni, normálně něco se stalo. Kuba spí skoro celou noc, max. zakňourá, pohladím a spí dál...
Ovšem Kačule už týden neumí usnout a furt se budí 😠

ostrava8
20. pro 2012

Mé drahé přítelkyně ! Všem bychom vám chtěli popřát ty nejkrásnější Vánoce , plné poprvé dětských úsměvů, žvatlání a jiskřiček v očičkách při rozbalování dárečků. Jsem moc vděčná za MK a především za vás, které mi jak už psala Lenny poskytujete "druhou rodinu ". Mám vás všechny moc ráda . Krásné svátky !!!

lenny2
20. pro 2012

@zvalentova
U nás se to srovnali dokonale, Kryštof spí s jedním probuzením na Sunar celou noc až do 7 do rána!!! Linda no problem, takže já jsem teďka asi ta nejvyspalejší matka na zeměkouli 😀 Už jsem tomu nevěřila a ono samo 😀

ostrava8
20. pro 2012

@verysa Ahoj, vítám tě myslím si že u nás v diskuzi jsi první co má dva klučíky 🙂 gratuluji 🙂