Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

sariky
8. led 2013

@rychetkami
@jarkalada tak to jsme na tom podobne, ja bych musela i tady v brne, kde se plati cca 10 tis na jedno dite, hooodne priplacet, takze soukroma bude snad jen v krajni nouzi. jenze jeden nikdy nevi, jak to dopadne, ze.... 😒

sariky
8. led 2013

@lenny2 Leny, ted budu asi pekna potvora, ale tu hlidaci babicku ti fakt zavidim 😝 Taky bych uvitala, kdybych se mohla aspon obcas susinu na 2 hodky "zbavit". a ke tchyni bych je nedala ani za zivy prase 😝

sariky
8. led 2013

@sariky kecam, chtela jsem napsat zlaty prase. za zivy uz vubec ne 😀

sariky
8. led 2013

@lenny2 a jsem tak blba, ze odepisuji sama sobe 😀 😀 😀

sariky
8. led 2013

@lenny2 jo a k tomu jidlu - Stofa ma teda apetit 😀 to susini zobou jak ptacci, Sarinka jeste jakztakz, ale Sima, do toho to musim tlacit, jinak by nesnedl vubec nic. v tomto zadna zmena, na sunaru chce byt fakt asi az do 18 😀
btw co u vas? uz ji kousky nebo stale mixujes? ja jim sem tam davam ty sklenicky s kouskama, Sima se obcas demonstrativne davy, ale dam mu napit a neuprosne to do nej cpu dal 😝

sariky
8. led 2013

@kinguse
@joyce2 taky nijak zvlast neutracim, ale chybi mi proste to vyletovani a dovolenkovani a tak. ted je zima, tak me to tak nemrzi, ale jeste na podzim mi to fakt chybelo a jak se otepli a bude jaro, tak mi to zas chybet bude. jasne, na vylet se da jet "za levno", ale tak nejak s tim kocarem to neni ono. do toho tlacit do susinu ty prikrmy, pak z kocaru umyvat ty naplivany a vyblinkany zbytky jidla,... to si to clovek hned rozmysli. ale holky, vidim nasi budoucnost v ruzovych barvach. vsechny budeme mit sikovny deti, kt. nebudou kocar v jakekoli podobe jiz brzy potrebovat, nase deti budou krasne a zpusobne jist a stane se zazrak a po amnestii veznu dojde i k amnestii hypotek 😀

lenny2
8. led 2013

@sariky
Šári, buď úplně v klidu, vesele dál mixuju, přece tě v tom nenechám 😀
Až půjdou k maturitě, možná to skončí 😀
Ale jinak jsou jak kyseliny, papaj teda fakt ve velkym, Štofa mi k obědu dá třeba 2 velký masový skleničky, kanec jeden 😀 Navíc si teďka ještě po večeři (což je 180tka kaše) vyžaduje ještě Sunárek do postýlky a to mu teda dělám "jen" 150tku, jinak by z něj byl pučmeloun (papá ještě v jednu ráno totiž, 180tku Sunárku 😀 )

lenny2
8. led 2013

@sariky
Jinak teda, abychom nemluvily jenom o těch dětech, půjdeš volit? A koho? Já vůbec nemám jasno, knížete za žádnou cenu ne, navzdory jeho inteligenci a pŕehledu je to prostě už senilní dědek.....trávu nehulim, takže Franze taky ne (co si budeme povídat, jeho oblíbenost mezi studenty je právě kvůli kladnému vztahu k marihuaně), no a zbytek jsou buďto ty dvě slepice, nebo bejvalý bolševici......takže já teda opravdu nevím ☹

ostrava8
8. led 2013

holky tak ještě aby toho nebylo málo, tak malý ráno 39 horečka, grrr volala jsem mudře jestli se máme stavit, tak počkáme do zítra, příznaky zatím kašle ani ničeho jiného nemáme, dala jsem nurofen, tak mu to kleslo na 37,8. tak uvidíme .(

lenny2
8. led 2013

@ostrava8
Péti, ani mi nemluv, jsme sice bez teplot, ale já pálení na průduškách a děti už tejden zelenou rýmu, takže odsáváme a odsáváme, opruz ☹ Posílám mu pusinku, aby mu bylo brzy dobře!
Dneska u nás napadlo tak 20 čísel a mrzne a teďka jsem četla, že se má zas oteplit ke konci tejdne, no já se picnu, pak nemá bejt člověk nemocnej z takovejch skoků ☹

lenny2
8. led 2013

@zvalentova
Zuzi, právě dorazily věci z benita a jako vźdy prostě úůůůůůžasné!!!! 😉

ostrava8
8. led 2013

@lenny2 Leni no snad to bude jen nějaká viroza ... a hnedle přejde, ještě nemáme ani ukončené to povinné očkování, máme jít příští týden, takže se nám to asi zase kvůli tomu posune mě picne :(
Jé tak to už musíš pomalu dát před kočárek lopatu aby jsi tím sněhem projela né ? u nás akorát včera brutální ledovka ...

jarkalada
8. led 2013

@lenny2 tak já s volbama vůbec nevím. Né že bych se v politice nějak moc orientovala, ale mít za prezidenta počmáranej /hnusně 😀 / obrázek se mi taky nechce. Jenže jsem teď s dětma u našich, tak ani nevim, jestli se stihnu vůbec zpět na to vrátit. Záleží, kdy se podle mm budem "moct" vrátit - až nebude hrozit, že od něj něco chytnem.
Jako včera už byl vcelku nepříjemnej, že tam hl. Luky pořád něco huláká a tak, že ho bolí hlava. 😝
Mně tady sice nic nechybí.Naši jsou přes den v práci, odpoledne pomůžou s dětma. Ale nechci je tu vykořisťovat nějak dlouho 😎 No počítám tak ještě 2 dny.
Tady pro změnu pořád prší, tak nevím, kde děti trochu vyvětrám. Budu muset s nima chodit po schodech po paneláku do 4.patra a zpět, aby se trochu unavily 😀

lenny2
8. led 2013

@jarkalada
Taky si vůbec nejsem jistá, jestli se voleb budu účastnit, hlavně mám teda obavu, že to vyhraje důchodce z Vysočiny a to snad jdu emigrovat ☹
Jaru, jen si u vašich pěkně odpočiň, ale pochopila jsem správně, že bydlej v paneláku? To musí bejt pro tebe rozdíl dost znatelnej, co? Ale jen babi s dědou pěkně zaměstnej 😉
Já tady do sebe liju jitrocelovej sirup a doufám, že jsem ty průdušky podchytila v začátku!
Jdu dát děti teďka po obědě chrnět do postýlek, venku kvanta sněhu, to opravdu nebudu 3 hodiny trajdat v závějích než se prospěj, půjdeme na hoďku až se vyspěj po sváče....
Jinak si představ, že ty capáčky ten e-shop naskladní od dodavatele až na konci příštího tejdne, pak mi je hnedka prej sendnou, tak doufám, že dorazej do Velikonoc 😀

sariky
8. led 2013

@lenny2 Leny, dik, ses fakt kamaradka 😀 dal vesele mixuj, ja budu dal prolivat hrdla sunarem 😀
co se voleb tyce, tak je to z meho pohledu fakt peklo. vypada to na dva favority (jen ne bohuzel moje) - knedlu a koralu (cti: fischer a zeman). takze do nich nejdu. pak ty dve slepice, franc,.... no za me teda knize na hrad. je sice senilni, ale jinak fakt nevim koho. a jestli se nedostane do druhyho kola, jakoze nedostane, tak pak na to asi budu prdet, protoze, jak jsem psala vys, nestojim ani o knedlu ani o koralu 😝
jinak tady snezi jak o zivot.
a aktualni miry 8mimesicnich susinu: Simonek 8,63 kg, 74 cm, Sarinka 8,11 kg, 72,5 cm. na pohled to ale vypada, ze je delsi Sarinka. holt, zdani klame 😀
jo a dr vzala Sarince krev na ty alergie, tak za 14 dni budeme vedet, jak to s ni je, tak nam holky drzte palce, aby se ty alergie neprokazaly. diky

sariky
8. led 2013

@jarkalada to jsem se zas pobavila - chodit s malyma po schodech v panelaku 😀

sariky
8. led 2013

@ostrava8 Peto, drzim palce, abyste nebyli nemocni a teplota ustoupila. tech nemoci (i te blbe rymy) se fakt desim ☹

zvalentova
autor
8. led 2013

ženský s volbama je to potíž, pocitově si nevyberu - možná tak knížete. Ovšem názorově bych měla volit Sobotku... což je mi proti srsti. jukala jsem na www.kohovolit.eu

zvalentova
autor
8. led 2013

@sariky Šári to jsou míry, paráda 🙂 Vím, že těm mým nic neschází, ale jsou pořád tak maličkatí.... Do poradny jdeme až v únoru a doufám, že překročí 70 cm.

jarkalada
8. led 2013

@lenny2 jj, v paneláku. No ono je to fuk, jestli v paneláku nebo doma, když se stejně nedá ven. Akorát je to tu samozřejmě menší a víc mi vadí, když tu řvou,. Nebo dneska, než jsem dopřebalila Anet, tak se Lukymu líbilo mlátit něčím o topení... 😕 😀
A je teda znát, i když je tu na stupně asi víc, než u nás - že tu nehřeje ta podlaha. Tu musím chodit v bačkorách 😎

zvalentova
autor
8. led 2013

Nevím jak vy, ale hlasuji pro omezení přístupu Lenky do diskuse a na net vůbec. Díky ní, nemám šanci ušetřit ani korunu 😀
Nejen že koukám na oblečení, ale už dva dny ležím v golfáčích 😀 😎

Koukám i na tyhle http://www.babyline.cz/kocarky/kocarek-pro-dvoj...
http://www.malvik.cz/Kocarky/kocarky-pro-dvojca...
http://www.spuntik.cz/patron-atlas-duplex-golfk...
http://www.spuntik.cz/cybex-twinyx-golfky-pro-d...
http://www.spuntik.cz/jane-nanug-twin-golfky-pr...

Je jich docela dost, budu se muset nějak zajet podívat a vyzkoušet.

lenny2
8. led 2013

@zvalentova
Najdu si jiný kamarádky, no 😀 😀

zvalentova
autor
8. led 2013

@lenny2 ty seš naše vrchní nákupčí 😵

lenny2
8. led 2013

@zvalentova
Manžel mě tituluje oslovením moje DRAHÁ 😀 😀

ostrava8
8. led 2013

@sariky šári to jsi šikovná že v tom hnusu jsi vůbec vyjela ven 🙂 u nás od rána hnusně fouká a sněží takový ten typ sněhu jak říkáme : do ksichtu 🙂) takže jsem dneska doma, alespon jsem vytřela a trochu poklidila ... 🙂 malí dneska měli čočku, tak jsem zvědavá .) Míry máte hezké ... a tu alergii určitě vás mine, neboj 🙂 budu držet palec... Jinak malý zase 39 :( tak zase nurofen, kruci

ostrava8
8. led 2013

@lenny2 Leni nené Zuzka se plete, ty nám usnadnuješ práci , když dáváš ty tipy na různé věci 🙂 díky bohu za tebe .)))

lenny2
8. led 2013

@ostrava8
To víš, Péťo, já furt někde něco lovim a jak narazím na něco čupr, hnedka vám to sem musím hodit 😉

lenny2
8. led 2013

@zvalentova
Zuzi, pražský maminy si chválej nejvíc Maclaren:
http://www.ondalek.cz/produkt/maclaren-twin-tec...
Ale ta cena je strašná ☹ Třeba by se našlo něco na bazárku......

sariky
8. led 2013

@zvalentova po pravde, byla jsem prekvapena, ze se tak vytahli, protoze za posledni dobu jsme s tim jidlem fakt bojovali. ale asi (urcite) to je tim UM (nejdriv nutrilon, ted sunar). a jak si tady furt "stezuji", tak se ho susini nechcou vzdat, vyzaduji ho 5x denne i kdyz je "nasiskuju" necim jinym a stale cokoli jineho odmitaji pit. ale ja uz jsem rezignovala 😉 btw jak se tak posloucham, tak se mnou mavaj docela brzo 😀

rychetkami
8. led 2013

@lenny2 pod popis prezidentských kandidátů bych se podepsala...taky si nějak nemůžu vybrat. Sice vím, že nemáš ráda Cimrmana, ale tady je na místě citace"debil, blbeček, debil, blbeček, jen támhle vzadu je výjimka, zde sedí dva blbečci vedle sebe".