Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

zvalentova
autor
24. led 2013

@maruja dík za tip, zkusim to v druhém kole

maruja
24. led 2013

@ostrava8
@zvalentova co si asi myslej, že budou děti jako myšky neee???? A bude hůř, dědka klepne a gay se bude muset odstěhovat 😉 kamarádka říká souseda nejblíž na dostřel

maruja
24. led 2013

@zvalentova jen pozor potom na vanu, děsně to klouže 😉

super, že jim něco zabírá

ostrava8
24. led 2013

@lenny2 já proti růžovkám nic nemám, já je mám ráda, ale on se začal 🙂 tak proč si to nechat líbit ... Jasně, kdyby to bylo večer tak ani neceknu, ale že mu to vadí přes den ? že pracuje z domu ? a co jako ? né v tomto se asi nezměním ...

Holky HELP nemáte některá zkušenost s daní z nemovitostí ? docela v tom tápu ... grrr

zvalentova
autor
24. led 2013

@ostrava8 copak? Pokud bys nevěděla, tak napiš nebo já si občas volám na FU aby mi poradili.

sariky
24. led 2013

@zvalentova Zuzi, sklenicky mame "zakazany" od dvou kozarek. byli jsme se susinama u dvou ruznych kozarek, aby se potvrdil AE a byla zvolena spravna lecba. obe kozarky se shodly na tom, ze se jedna o AE, ale ve zpusobu lecby se trochu lisi. obe rikaji, ze mam vysledovat, po cem se jim ten AE zhorsuje (takze zacit jidlem, vyloucit sklenicky atd), obe predepsaly kortikoidy (kazda jinak silny), jedna to chce mazat par dni, druha to chce mazat mesic,... hlavne hodne promastovat pokozku. v cem se lisi jejich nazor jsou kocky v byte. jedna rika kocky pryc, druha ze kocky nevadi. kocky jsou nosici alergenu a roztocu a to susinum ten ekzem muze taky zhorsovat. bohuzel tak, jak se lisi nazor doktorek, tak se neshodneme s mm. susinum se ten AE ted zhorsil, tvare maji krvavy a i ty loziska se zvetsily i pres to, ze to promazavam jak o zivot. zrusili jsme denni koupani, koupeme obden nebo jednou za tri dny a do vody davame olej, nicmene ten na tvar stejne nepomaha, protoze oblicej jim v podstate neumyvame. ja osobne si myslim, ze ten ekzem s jidlem az tak moc nesouvisi, spis si myslim, ze to maji od zubu a vse ostatni se na to jen nabaluje. jenze ja nejsem dr, takze myslet si muzu co chci 😀 Je ted otazkou, co udelat pro to, aby se jim to nezhorsovalo....

sariky
24. led 2013

@ostrava8 Peto, jenze me Sima nepada na celo, ale pleskne sebou na zada, takze i na hlavu. je to docela des. jenze ja u neho nemuzu furt stat a zachranovat ho. se bojim, aby nemel otres mozku nebo tak neco 😒

kinguse
24. led 2013

@jarkalada Jaru,ty jsou dobrý a cena taky OK. Upřímně je úplně jedno,co tam máš, oni to dost okopou a zničí. My to máme celý roztrhaný,takže kdyby to stálo víc peněz,tak by mě to štvalo!

kinguse
24. led 2013

@sariky Šári,neboj,oni maj ty hlavičky dost tvrdý a těhlech pádů na hlavu bude víc než dost. Holky ze začátku taky fut padaly na záda a na hlavu,ale postupně se to naučily a teď už padnou jen občas! Takže neměj strach,poku nepadnou z výšky nebo na něco ostrýho,tak pád na temeno není nic strašnýho!

jo holky a co se týče běhání děti po bytě ve večerních hodinách a vlastně i celodenně,tak občas to fakt neovlinítě. Ty děti prostě řádí a pokud je nepřivážete k něčemu,tak budou běhat,dupat,skákat!!!
Jinak my měli šílenou noc!!!! Šla jsem spát kolem půl11, v 11h mě vzbudil mobilem mm,že se mu zlomil klíč v zámku,tak abych mu otevřela a pak jsem nemohla usnou.Když jsem začala zabírat,tak kolem půlnoci se vzbudila Lucka a víc jak hodinu řvala a nemohla usnout,pak se přidala Terka a v půl 4 jsem na ně tak řvala,že už nemůžu,že řvaly ještě víc 😝 Šla jsem je odsát a konečně usnuly, vzbudily se v půl7 na mlíko a pak jsme spaly až do 9h!!!...tak mi tu noc aspoň vynahradily 😉 Ty rýmu jsou fakt nechutný!!! Malej má pořád 39st,ale už mu ten prášek aspoň vydrží na dýl!

lenny2
24. led 2013

@jarkalada
Jaru, tak capáčky v praxi 😉

lenny2
24. led 2013
sariky
24. led 2013

@lenny2 Leny, deti jsou krasny 🙂 nevim, jestli se mi to jen zda, ale pripadaji mi strasne "velky". je videt, ze jsou dobre ziveny 🙂
btw my mame novinku - Simonek dneska po svacine odmitl pit mliko. nechtel tu savicku vubec do pusy. susini me neustale necim prekvapuji (nebo spis sokuji) 😝

jarkalada
24. led 2013

@lenny2 no ty jsou krásný! Jak děti, tak capáčky! 🙂 Je super na ven, že jsou i pěkně vyšší 🙂
Jinak děvčata- vrátili jsme se z kontroly z vojtovky a - jsme VYŘAZENI z evidence!!!!! 😵 😵 😵 huráá 😵
musím jít vyndat nákup z auta, jen jsem se o to chtěla s vámi hned podělit a napíšu více později 🙂

zvalentova
autor
24. led 2013

Tak jsem provedla zatěžkávací zkoušku. Oběd jsem rozmačkala vidličkou, snad to klokani snědí. kuba má už 4 klofy tak ať se snaží.

sariky
24. led 2013

@jarkalada tak to je super, gratuluji!

sariky
24. led 2013

@zvalentova Zuzi, preji hodne stesti. susini maji sice kazdej 6 zubu, ale stale je odmitaji pouzivat...

zvalentova
autor
24. led 2013

právě jsem se zbavila dětí 🙂
Zapnula jsem pračku, nechala svítit v koupelně a už tam sedí 10 minut a tupě zírají jak se to pere... asi budeme prát často 😀

jarkalada
24. led 2013

@zvalentova aby je ta pračka nějak nezhypnotizovala 😀
Na vojtovce jsme čekali skoro 3/4h, než nás vezmou, děi už nervozní, už nevěděly, co by v čekárně vyvedly.
Mm při příchodu do ordinace -Gábi- byla tam přímo Kolářka -z vtípku pronesl, že už tam skoro proseděl důlek.. 😕 se to paní doktorky dotklo, i když hned řekl, že to myslel v žertu.. Tak jsme si vyslechli, jak toho maj hodně, když je ten sníh a chřipky a že holt musíme počka, že se nedá nic dělat, že co teprv chudáci oni, jak to maj zvládat. atd....
No, ale děti ok. Sice stále trochu povolená bříška, ale kýla žádná není. Choďí ok. Anetka, jak získává větší stabilitu, tak už nechodí tak obkročmo, časem bude chodit už s nohama u sebe /snad teda doufám! 😀 / .
Lukin - u toho jsem se dost bála, nemá ještě pořádně vyvinutou klenbu na chodidlech, ale to se prý časem samo srovná.
Ufff. Takže nás vyřazují z evidence a máme se ohlásit, pokud by se nám, nebo dětské dr. něco nezdálo.
S těma dětma v paneláku mi to připomíná - u nás jsme měli nad náma ve 3.patře taky dvojčata, kluky. A nedávno náš taťka prohlásil, že si dřív mysleli, jak strašně musí zlobit - ale když vidí ty naše, tak že to vlastně byli opravdu jen dvojčata 😀

lenny2
24. led 2013

@sariky
Šári, díky 😉 No já nevim jestli jsou oproti jinejm dětem velký, nemám možnost srovnání 😉
Ty ještě po sváče nabízíš mlíko? A neni to důvod toho proč ti sabotují ty obědy? Nejsou ještě napapkaný od sváči? Já už dávno ve vašem věku dětem po sváče mlíko nedávala, jen ovoce s něčim a pak až oběd....
Ale to jen tipuju, moji kdybych jim dala ještě po sváče Sunar, tak by mi obědvali ve tři..... 😉

jarkalada
24. led 2013

@maruja @zvalentova - jak se přesně jmenujou ty olejové přípravky, co používáte do vany? Bych to taky zkusila koupit.

jarkalada
24. led 2013

@lenny2 no na to že budou mít rok, mi přijdou takový asi akorát 🙂 Naši jsou sice asi drobnější, ale vy jste takňák normální, si myslím 😎
jé a už vidím, proč má Lindi puntíkatý capáčky - vidím v dáli máminu puntíkatou bundu 🙂))

lenny2
24. led 2013

@jarkalada
No jasně, jsme holky sladěný 😀

lenny2
24. led 2013

@zvalentova
Zuzi, už k nám zas letí pplka z benita 😀

maruja
24. led 2013

@lenny2 capáčky jsou krásný a děti taky 😉 a jsou dost vysoký to je dobrý, škoda, že už budou naši příští rok chodit 😝

maruja
24. led 2013

@jarkalada Zuzka má Oilatum a já Linola

kinguse
24. led 2013

@jarkalada Jaru,tak to OOOBR gratulace!!! Uniknout ze sparu Kolarky se musi náležitě oslavit!!!!!!

kinguse
24. led 2013

@lenny2 Leni, capacky i děti nemaj chybu!!!!

kinguse
24. led 2013

@jarkalada úplne živě ji vidím 😀

maruja
24. led 2013

@jarkalada gratulace, že už nemusíte cvičit 🙂

maruja
24. led 2013

@lenny2 Leni ty čepice jsou taky moc pěkný, co je to zač???