Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

kinguse
24. led 2013

@lenny2 mě taky ty tvoje děti připadají nějak velký proti tem našim! My jdem na kontr.v úterý,tak jsem zvedava na váhy a míry v roce! Já tipuju sotva 8kg a cca 75cm 😉 No spunti jsou ty naše dorotky!
Holky,ještě loni se dala ta Linola napsat od dětský na recept a vyšla podstatne levnějc!!! Ale nevím,jestli to platí i letos??? Ale zeptala bych,rozdíl byl myslím cca 100,-!!!

rychetkami
24. led 2013

@jarkalada
@ostrava8 s těmi volbami mám stejný názor, už aby bylo po nich. Nebudu volit ani jednoho, mám na to právo. V prvním kole jsem volila Dienstbiera.Přijde mi, že je teď móda volit knížete, kdo by volil Zemana, je automatcky buran a vidlák a nemyslí na budoucnost svých dětí...teď mi známá poslal mail, ve kterém bylo, že ONI teda volí KArla...jakože když ty ne, jsi póvl...to mě hodně štve. Zeman není žádný lumen,určitě frčí v těch kauzách z devadesátých let, ale ten slavný Karel taky neí svatoušek - kryje Kalouska, Drábka a spol.... takže já si prostě nevybrala a oba jsou pro mě nutné zlo.

lenny2
24. led 2013

@maruja
Maru, to jsou Kama (www.kama.cz)

lenny2
24. led 2013

@kinguse
Gábi, centimetrově nevím, ale k 10 kg budou mít (aspoň teda Štofa, ne-li víc) 😀

lenny2
24. led 2013

@kinguse
Ale teda už kupuju vel. 92 😀

sariky
24. led 2013

hlasim uspech. susini snedli k obedu kazdy necelych 50 g meho obeda (nesklenickovyho). je to teda hodne malo, ale aspon neco. nicmene co se stolovani tyce, tak jsme furt jak na zacatku. po obede je musim kompletne prevliknout (sebe pomalu taky), vsechno zapraseny, zapatlany,..... no, hlavne ze aspon neco ji 😎

sariky
24. led 2013

@kinguse Gabi, co je maly, to je mily 😉

jarkalada
24. led 2013

@lenny2 no proto jsem se divila i s těma punčocháčema, že objednáváš větší jak my 😀 Já jim teď objednala - a podle těch centimetrů, co na nich maj uvedenejch, jsem musela vzít 74-80, jelikož vel.80-což je nějakých 51cm k patičce, by bylo obrovitánský na nás.
Jdem ven, tak si vás pa zas dočtu. Koupili jsme dnes boby, tak je půjdem vyzkoušet

zvalentova
autor
24. led 2013

@lenny2 mě pošta, dědek volal, že bude kolem čtvrtéééé

lenny2
24. led 2013

@zvalentova
A cos pokaufovala? Já nějaký ponožky a tohle:
Lindě: http://www.benito.cz/teplacky-leginy/kojenecke-...[id-M.PREP.003.65E].html (Štofa už je má v šedivym a jsou super)
pak tyhle bodýnka:
http://www.benito.cz/body/dlouhy-rukav/kojeneck...[id-BKO.BD.014.35J].html
http://www.benito.cz/body/dlouhy-rukav/body-dlo...[id-BKO.BD.015.35J].html

lenny2
24. led 2013

@jarkalada
No 80 už je na nás malinkatá 🙂 Ty vogo, nemám já fakt nějaký obry??? 😀

lenny2
24. led 2013

@zvalentova
jsem dneska u mamky a jak děti usnuly, tak jsem si tady jela nakoupit do sámošky a naproti je sekáč, jsem tam vlezla a tam měli na děti hadrů, jsem tam koupila dětem mikiny, Lindě suprovou od Early days a Štofikoj od Reeboku, celkem za 120,- 😀 To jsou ceničky, panečku 🙂 Na malinkatý míma tam měli plný věšáky od Nextu, Gap, apod., ale vše do tý 74, větší ne ☹

rychetkami
24. led 2013

@lenny2 Leni, přes obříky jsem tady kápo asi já😀 ale Mára oblíká povětšinou 74ku, 80ka je ještě volná, hlavně do šířky.

ostrava8
24. led 2013

@jarkalada Járu gratuluji že už nemusíte chodit cvičit, ale aby ti ta buzera od doktorky nakonec nechyběla, my jdeme na neuro příští pátek tak jsem zvědavá
@lenny2 tož ty nám tady nasazuješ laťku ty modní ikono 🙂 Krásné vše chválím ...

@sariky šári to mě mrzí s tím exémem, ale snad vás to brzy pustí a ty nebudeš muset řešit, co s číčema, já jsem taky špatná, já musela dát zase fenku pryč, je už přes rok u našich .( a to její 11 let, za to půjdu do pekla

sariky
24. led 2013

@ostrava8 Peto, to jsem klidna, v pekle se budu smazit tak jako tak 😀 😝

ostrava8
24. led 2013

Náš kamarád za oknem 🙂 myslím tého kosa a né tu láhev 🙂

zvalentova
autor
24. led 2013

@lenny2 já chci takyyyy 🙂
Vzala jsem jim mikiny, aby konečně měly něco stejného (asi fakt první věc) a každému po třičku. Ráda tam nakupuju, věci kvalitní, když je to v akci tak za good cenu a ještě to mám pokaždé s ramínkem.
Jen nevím jak to číslování, je to 80, mikina dokonce 68/80 a oba v tom plavou kraula 😀

lenny2
24. led 2013

@zvalentova
jéé, to triko na holku jsem dneska měla taky v košíku a pak jsem ho vyhodila, páč jsem si uvědomila, že takový podobný má 😉
Já to benito miluju, jen by mohli trochu častějc obměňovat....navíc mi štve, že v tý 92 už tam toho tolik nemaj ☹ Já teďka mám ty bodýnka z minula 86 a to už si myslim, že maj tak na 14 dní a konec ☹ Ti je schovám pro klokany 😉
Pani v sekáči řikala, že má přijít zboží, tak se tam stavim a kdyby měli něco klokaního, beru ti to 😉

lenny2
24. led 2013

@ostrava8
já bych víc kámošila s tou flaškou 😀

zvalentova
autor
24. led 2013

@lenny2 já vzala v prosinci 74 s klokany a to jim vydrží min. na měsíc.
Vůbec to nechápu, dlabou jak zájezd na fakturu a pořád vypadají jako když jim nedám najíst. Určitě v tom roli hraje kojení, ale že by až tak....

lenny2
24. led 2013

@zvalentova
Tak budou drobnější, to neva 😉
Ty moji už se docela velký narodili - Linda 2920g a Štofa 2740g 😀

jarkalada
24. led 2013

@lenny2 no jen ty punčocháče beru takhle menší, ale jinak bundy nebo trika s dl. rukávem maj ty 86.

jarkalada
24. led 2013
jarkalada
24. led 2013

@ostrava8 kosák vyzáble nevypadá 🙂) proč jste museli dát pryč psa?
No buzerace mi opravdu chybět nebude. Ale i tak budu děti asi víc sledovat, než kdybysme nikdy nikam nechodili, a ptát se dr., jestli je vše ok. Pro jistotu. Jenže naše dr. je tak strašně hodná stará paní, že pochybuju, že by mi řekla něco, co by se mi nemuselo líbit 😎
Věcičky tu holky máte krásné. Já jsem na podzim hlavně Anetce koupila pár trik s dlouhým rukávem. Krásný drobný růžový kytičky nebo i jednobarevný - a většinou doma stejně chodí jen v bodýčku a když jdem ven, tak na to teplejší mikča nebo svetřík a bunda, takže dost z nich neměla ani jednou na sobě 😖

zvalentova
autor
24. led 2013

Tak tohle je pro mě bio matka se vším všudy 😀 Ale ta rozhodně nebude neurotická jako já 🙂
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/aknapets/cla...

kinguse
24. led 2013

@zvalentova až jsem se začervenala 😀 😀 😀

kinguse
24. led 2013

@jarkalada dobrej bobista 😀

Holky,na mě padla asi chřipajzna. Teplotu mám teda jen zvýšenou,ale hrozná bolest na průduškách a rozjíždí se kašel...takže @jarkalada @lenny2 holky,jdu šustit!!! 😀 😀 😀 😀

maruja
24. led 2013

@kinguse tak tě to neminulo 😢 tak jdi šustit a přeper to

holky Viki leze!!!!!!! 😀

maruja
24. led 2013

@zvalentova prej se daj nosit i dvojčata 😉

jarkalada
24. led 2013

@kinguse tak nevzbuď děti 😀 Já se modlím, abysme z dneška z tý přetopený čekárny a pak z Globu, žádný bacily nepřinesli
@zvalentova článek jsem si přečetla. No, na tu opravdu s mým právě uvařeným biokuřetem / po dlouhé době / nemám 😀 😝