Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

lenny2
4. únor 2013

@ostrava8
Péti, když byly moje děti takhle kašlavý, vypodložila jsem matraci knížkama, aby to mělo sklon. Taky namoč ručník a přehoď ho na noc přes postýlky, to nám dělali tenkrát v nemocnici jak měli ten zánět průdušek a zabíralo to! Ať jsou brzy fit, ňufánci!!!

zvalentova
autor
4. únor 2013

@lenny2 HM mi přišlo docela drahé, já teda celkově tu politiku cen dětského oblečení nechali. Jak můžou chtít za kalhoty a tričko 899,-. Za tu cenu bych to sotva koupila pro sebe a ještě to máme stereo, že?. Nemít kamošku, která mi prodává min.nošené věci pro Kubu za příjemnou cenu, nevím co bych jim dávala.

lenny2
4. únor 2013

@zvalentova
Jj, HMko ceny nic moc teda, kvalita jak co, bodýnka ok, ostatní průměr. Na holčičky suprový outfity, na kluky skoro nic ☹

jarkalada
4. únor 2013

Tak jsem dneska po velkém rozmýšlení ostříhala Anetce ofinku. Už jí vlasy lezly úplně přes oči. Sponku ani zaboha. Ihned sí strhávala a to jsem jich vyzkoušela několik, i gumiček. Na straně jí to samo nedrželo. Tak dnes po obědě jsem jí v židličce trochu vlásků zpředu ufikla. Když jí to teď dám trochu na stranu, tak vypadá celkem normálně 😀

sariky
4. únor 2013

@jarkalada to chce foto 😀

zvalentova
autor
4. únor 2013

@jarkalada ty seš super žena 🙂. Pošli foto Anet 🙂

ostrava8
4. únor 2013

holky díky za rady, oba už mají podloženo, ale malý se furt dusí, je to šílené :( bobeček, vůbec nemůže zabrat .... už se těším zase na noc, tak holky já se jdu "nadspat" tak dobrou noc :(

jarkalada
4. únor 2013

@sariky @zvalentova není ale rozhodně nad čím žasnout - neříkám, že to má lepší, ale kratší určitě 😀
Uvidím, jestli si zítra vzpomenu jí vyfotit
@ostrava8 tak ať je vám už líp. Na mě dneska něco leze, snad to brzo odleze. Tu kašlu a začínám smrkat. Do toho mm doma, jenže s dětma nemůže nic, ani pochovat nebo zvednout, jak ho teprv dnes pustili z nemocnice. Takže ještě děti od něj odháním, ty pak ječí, že je nenechám

rychetkami
4. únor 2013

@lenny2 taky jsem byla v Hku, pro holčičky paráda, ale pro kluky bída s nouzí...pro Vik tam mám vyhlídnutou modorbíou bundu s puntíky🙂

zvalentova
autor
5. únor 2013

@rychetkami
@lenny2 mě se pro kluky líbí CA, pár kousků jsem viděla v Lindexu, až bude líp, zkusim Tesco.

maruja
5. únor 2013

Ahoj holky, tak naše víla je ve školce, uff to ráno je děs
@zvalentova tak Lindex se mě moc líbí, ale ceny!!! 😠 MMB to jistí. Teď jsem koupila Adovi novou teplákovku za 300,- a 3x tepláky za 150,- všechny
v Hmku mám vybraný přechodový bundičky

sariky
5. únor 2013

@jarkalada
@ostrava8 holky, tak at jste vsichni brzy fit! drzim palce

jarkalada
5. únor 2013

tak já dnes prokašlala noc, Lukášek se probudil s průjmem, no, asi došla řada i na nás

zvalentova
autor
5. únor 2013

@maruja jj, ceny mají ukrutné. Koupím tam 1-2 věci a končím. 😖

lenny2
5. únor 2013

@zvalentova
Zuzi, Lindex hrůza hrůzoucí, koupila jsem tam dětem oblečení za hříšný prachy a po jednom vyprání (hlavně bodýnka) je vše už jen na doma ☹

lenny2
5. únor 2013

Holky, v pátek jedu do Práglu na toho Jacksona, hurááááá 🙂

lenny2
5. únor 2013

@rychetkami
Asi vim jakou, Kami, taky jsem na ní koukala 😉

lenny2
5. únor 2013

@zvalentova
Zuzi, to je ta Lindi sukně, no neni skvělá? 😉

maruja
5. únor 2013

holky a kluci nemocný, ať vás to brzo pustí 😉
@lenny2 sukně je moc pěkná, ta by se líbila naší Sofi. Teď je sukýnková, dřív sukně nechtěla, ale teď zase nic jinýho a nedá si vymluvit, že venku mrzne 😠

jarkalada
5. únor 2013

@lenny2 suknička je parádní! 🙂
Anet teda sukýnky v létě nenosila, i když jsem nějaký půjčený měla. Jak jen lezla, tak by si ošoupala kolínka.
Ale na tohle léto doufám, že bude už moct nosit nějakou tu parádu 🙂

zvalentova
autor
5. únor 2013

Holky, tak jsem ještě do rána klikala na netu, koukala na MMB i tady co krásného bych dětem pořídila....
Teď jsem vybalila tu "trochu" věcí co mám od kámošky....
Můžu si založit mateřskou školku. Jen bodyček vel. 80 mám 18, stejně tak pyžámka, kalhot pro každého na každý den... Asi tak do příštích vánoc nic shánět nemusím 😀 😀

rychetkami
5. únor 2013

@zvalentova tak to je dobrá kámoška🙂 pokud to je pěkný, co si víc přát...já jsem ale taková nákupčí, mě docela baví to vybírat, mám štěstí, že mě manžel krotí, takže skončíme na rozumnm kompromisu.
@lenny2 tak ta je úžasná...Kikče tu puntíkatou budndu fakt asi pořídím, moc se mi líbila, spoustu toho máme z druhý ruky, tak proč si neudělat radost. Já vím, malý to bude egal, ale třeba se bude časem sama sobě líbit na fotkách🙂 a moji tchyni klepne😀

zvalentova
autor
5. únor 2013

@rychetkami je to v pohodě, něco luxusní, nemohl to mít víc jak 2x na sobě, něco horší, ale nezničené. Dává to za příznivou cenu, ještě tím podělím druhé dítko a tak jsem ráda.
Je to příjemné, že nejsem tlačená nutností nákupu a vezmu co mě cvrkne do nosu 🙂

rychetkami
5. únor 2013

@zvalentova to je fajn, zas mi přišly na mysl danajský dary mojí tchyně a švagrové.

zvalentova
autor
5. únor 2013

@rychetkami to ani nekomentuju... máme tuny punčocháčů, co jim budou akorát tak někdy v srpnu... no nekoupila ona ty stejné v Lidlu a hned 4x 😎

rychetkami
5. únor 2013

@zvalentova to mi něco připomíná, my máme ty echtovní bavlňáky, co jsme nosili kdysi my, krásně zpuchřelá guma v pase jako bonus😀

zvalentova
autor
5. únor 2013

@rychetkami jo no jo, seš vybavená... skoro bych řekla že můžeš jít s dětma na retro party 😀
Taky máme takové úlety... To naše máma zas koupila pletené čepice vzor rok 1970. 😀

sariky
5. únor 2013

@rychetkami
@zvalentova to jsem se zas pobavila 😀 susini nastesti od tchyne zadne obleceni nedostavaji, takze to nemusim nijak resit. ja jsem od ni k narozeninam dostala slusivou salu lemovanou umelym koziskem, kt. mimochodem vypada jak chlupy z jejiho kocoura 😀 zrejme vas neprekvapi, ze jsem ji jeste nemela na sobe a ani to v tomto zivote neplanuji 😝

zvalentova
autor
5. únor 2013

Holky,možná by nebylo od věci vzít si tyto super kousky a někam vyrazit, třeba na bál 😀

rychetkami
5. únor 2013

@sariky řvu smíchy...btw.kocourek je ještě naživu?🙂