Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

zvalentova
autor
11. bře 2013

@alex001 chutná je slabé slobo, sežerou to jako prd 😎

zvalentova
autor
11. bře 2013

@kaluc2 přesně tak, co Dr. to jiný názor. Já jsem blázen, všechno fakt hlídám kvůli ekzému. Pokud to tvým dětem nic nedělá, klidně jim to dávej.

alex001
11. bře 2013

@zvalentova takže zeleninu orestuješ a co pak? Orestuješ a pak ještě vaříš nebo jen propasíruješ sítem?

zvalentova
autor
11. bře 2013

@alex001 uvařím, přidám rýži, bulgur, pohanku... prostě něco. Dám do misek a dlabou.
Zeleninu mám strouhanou na hrubém struhadle. Pokud něco vařím na páře, tak mačkám vidličkou. Většinou brambory, protože ty to i zahustí.

jarkalada
11. bře 2013

@kaluc2 no ale já jim běžně od mala dělám třeba ovesné vločky plus nějaké ovoce, zamíchám - jako dopol. svačinu a nikdy žádnej problém, krásně to vždy snědí.... ?

maruja
11. bře 2013

@zvalentova na to jsem ještě nenajela, restovat budu později 😉

maruja
11. bře 2013

@jarkalada jak píše Jarka, dopo ovoce +ovesná kaše, odpo jim do toho zamíchám ještě jogurt 🙂

maruja
11. bře 2013
b.e.r.u.s.k.a
11. bře 2013

@kaluc2 ty jo tak to já dělám taky špatně,dávám jim do přesnídávky kašičku ☹ Chudinky a proto mi po ní tak brkají ☹ takže dávat jen samotné přesnídávky?A čočku jsem taky koupila na vyzkoušení.
Jináč jsem včera zkoušela dávat jogurtík s banánem a měli jste vidět ty ksichtíky 😨 malého to až nadavovalo ☹
@zvalentova takže nejdřív to orestuješ a pak vaříš??? A co je to ten bulgur?A kolik tam nechat vody,aby to nebylo suché?

sariky
11. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a a mnozstvi vody se vetsinou uvadi primo na obale 😉 dava se tak prst nad

sariky
11. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a sorry, melo byt napsany palec nad

b.e.r.u.s.k.a
11. bře 2013

@sariky děkuji 😵

zvalentova
autor
11. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a přesně tak, vařím jako pro dospělé, žádná věda. A vody dávám víc, aby to vypadalo jako zeleninová polévka snněčím uvnitř.

evikj33
11. bře 2013

Hezký večer maminky mužu se zeptat odkdy máte u prcku nějakej režim a jak je uspáváte po jídle.. 😕 Naši zatím usli vždy při krmeni,pak v polospanku odříhnout a šup do pelíšku,ale ted už to není,navíc malá mně vnoci stávkuje po 1krmení usne po druhém(cca okolo 2-3) se jí nechce a chce se chovat,jak jí dám do postýlky tak řve jak tur a i když ji dám k sobě tak řve..Učily jste je na nějakou hudbu,nebo tak něco po položení necháváte trochu pořvat nebo máte nějakej fígl?Mám stažený déšt někde jsem četla že to uklidnuj,ale zatím nic moc odezva přeřve vše 😒 usínáček taky nepomáhá.

kaluc2
11. bře 2013

@zvalentova kdyby měli ekzemy,tak si to určitě hlídám víc jako ty.To jsi mi ještě připomněla,že jsem byla ve Zdravíčku koupit pohanku.Majitelka mi řekla v žádném případě,že moc zahřívá,že je jangová.A co se týče bulguru,kuskusu začít až po roku skrz lepek.Néé,že bych jim nedávala třeba sušenky nebo krupicovou kaši s lepkem,ale s tímhle čekám.Fakt z té stravy mám hlavu jako balon.Co člověk,to jiný názor.Nejlepší jsou ženské,které to vůbec neřeší.

kaluc2
11. bře 2013

@alex001 no jo,ale nejhorší je,že jsem si myslela,že to dělám dobře.A když čtu,co jste mi odepsali,tak pojedu v zaběhnutých kolejích,vždyť to děláme každá skoro stejně.

kaluc2
11. bře 2013

@jarkalada u nás je to stejně,dokonce bych řekla,že to mají tuhle kombinaci nejoblíbenější.

maruja
11. bře 2013

@kaluc2 to jako myslela lepek až od roku- ta je pěkně blbá, ten se má dávat co nejdřív. My jedem tyhle kaše od 6m

kaluc2
11. bře 2013

@maruja no právě,vždyť ty poslední studie říkají,že to postupně zavádět od ukonč.4.měsíce.Jinak jsme byli na tom veletrhu a zdá se mi,že zrovna ty jsi psala,že se rozhoduješ mezi autosedačkou Romer nebo Storchenmuhle.My jsme tam nakonec pořídili tu druhou,dali nám 5% slevu na dvojčata a letní bambusové povlaky v hodnotě 1200kč,na internetu vychází ještě dráž.Potkávali jsme se tam s jednou rodinou,co taky pro dvojč.sháněli autosedačky a měli tam i ty chlapečky a zkoušeli je do Cybexu s pultíkem.Chuďátko malé,byl z toho úplně vyjevený a vůbec se mu tam nelíbilo,jak tam byl stísněný.Jen takové malé poznatky z veletrhu.

maruja
11. bře 2013

@kaluc2 tak to je super, že jste pořídili 😉 my půjdeme asi do Romeru nakonec

b.e.r.u.s.k.a
11. bře 2013

@kaluc2 a co golfky?Koupili jste nějaké?

kaluc2
12. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a jedna velká katastrofa.Byly tam vystavené jedny jediné od Patronu a ty se mi vůbec nelíbily.Spoléhala jsem na Cybex nebo Peg Perego,ale ta firma to postavila jen na autosedačkách,kočáry tam měli snad je 5ks.Ale ani jiní vystavovatelé.Golfek tam bylo dost,ale jen pro jedno dítě a já jsem chtěla vidět tu konstrukci u dvojčatových a vyzkoušet si s nima jezdit.Všichni mi dávali webové stránky,ale to už jsem měla dávno projíté.

maruja
12. bře 2013

@kaluc2 to je teda v pytli, mono golfky máš na každým rohu, jenže kde vyzkoušet twin?? To jsem myslela, že tam bude víc věcí 😒

maruja
12. bře 2013

@kaluc2 ty Cybex nevím, ale my máme Peg Perego a další mají Cossato a jsou spokojený. Já s Perkama plánuju normálně jezdit na procházky, tak jsem chtěla něco pevnějšího a to ta spojená rukojeť udělá 😉

kaluc2
12. bře 2013

@maruja Právě,já se taky k nim víc přikláním,Cybex už je zbytečně drahý.Minulý týden jsem propásla dobrý kup,málo ježděné,super stav za 3 tis.Jsou u nich polohovací opěrka na nožičky?

maruja
12. bře 2013

@kaluc2 není, ale to u žádných myslím. Ale to neva, z vlastní zkušenosti v golfkách už se moc nespí. Chodili jsme ven až po odpoledním spaní a už se jen chodilo 😉 starší v nich spala minimálně

kaluc2
12. bře 2013

@maruja Mně se zdá,že u Cosatto to je.Mně už kluci spí jen v kočáru,doma až večer.Ale za měsíc to může být úplně jinak,že?díky za info

jarkalada
12. bře 2013

@maruja v kosatkách a i v tom našem haucku polohování nožek je 😎
Já to teda zatím docela používám. Ale kdyby to tam nebylo, tak se asi taky nic moc neděje

maruja
12. bře 2013

@kaluc2 máš pravdu kosatky to mají 😉