Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

lenny2
24. říj 2012

@sariky
Ono, Šári, ale stejnak, když už budou chodit, tak neuměli nějakou dlouhou trasu, stejnak sebou budeš kočár furt tahat ☹
Tipuju, že minimálné do těch dvou let jo.....

lenny2
24. říj 2012

@maruja
Jo, tak ten se mi líbí!!!! Ale ty barvy ☹ Já nesnáším papouškový kočárky ☹

lenny2
24. říj 2012

Ty vogo, už mi to tady od pul jedný spí!!!! Náááááádhera!! 🙂

sariky
24. říj 2012

@maruja
@lenny2 ja s tema barvama problem nemam. bych si vybrala ten vinovej a bylo by to. akorat ja to kupovat nebudu. i kdyz je mi jasny, ze se s EW jeste hodne dlouho budu tahat.

lenny2
24. říj 2012

@sariky
To já právě ty barvy dost řeším, nejradši mám černej kočárek, to si k tomu můžeš oblíknout cokoliv, takhle si pak k barevnými kočáru vezmu ružovej svetr a jsem fakt jak z papouškova 😉

maruja
24. říj 2012

@lenny2 to už se co nevidět posadí 🙂
a maj i tmavě modrý 😀 i když taky váhám ale až ujdou nějakou procházku, tak prodám EW a budou golfky 😀

sariky
24. říj 2012

@lenny2 tak to me zas tak netrapi. ja cernou nemam rada, ja miluji cervenou a fialovou 😀

lenny2
24. říj 2012

@maruja
Myslíš, že už to je náznak sedu? A jak to jako funguje? Najednou prostě seděj, jo? Nemám zkušenost, tak se ptám jak debil 🙂 Mám jim pomáhat, nebo je nechat?
Jj, modrej by byl ještě akceptovatelnej 🙂

lenny2
24. říj 2012

@sariky
Když holka, já jsem taková fiflena fintící 😀

sariky
24. říj 2012

holky, nema nekdo z vasich deti lisej? susinum se objevily kolem pusy cerveny oschly fleky a Sima to ma i na stehnech. procitala jsem ruzne diskuze, kazdymu zabira neco jinyho, nekomu nic.... resila jste to nektera? diky
ted totiz nevim, jestli to neni alergicka reakce na jablka. vcera a predevcirem jsem jim dala jablko.

joyce2
24. říj 2012

@sariky osobní zkušenost s nočníkama zatím nemám, ale jední známí měli ten zpívající a dcera se ho bála a začla chodit na nočník, až když koupili normální... tak asi záleží na dítěti, jestli ho hrající nočník naláká, nebo zaplaší...

lenny2
24. říj 2012

@joyce2
Tak v nejhorším je schovám a koupím obyč, to se nic neděje 😉 Ale naši mají rádi vśechno co hraje, bliká, svítí, tak si myslím, źe je to snad nezaplaší 😉

joyce2
24. říj 2012

@sariky
@lenny2 já jsem si vždycky říkala: "No, kdo si může koupit černej kočárek?!" Ale dneska jsem jeden černej kočárek viděla ve městě a byl teda krásně elegantní, tak soudím, že na zimu ta černá nemusí být špatná. - Já mám kočárek oranžovej a do černý se oblíkám já. 🙂 To s tím papouškem mě zatím ani nenapadlo. Ale hezký je i to, když maminka s kočárem ladí - třeba modrej kočárek a modrá bunda - viděla jsem včera a vypadalo to, jako ze žurnálu - ale já tak nechodím - jsem ráda, že na sebe něco hodím, když jdeme ven... Na to zas musí být černej kočár praktickej...

lenny2
24. říj 2012

@sariky
Šári, Linda měla lišeje na nohách a bříšku, když byla úplně malinkatá, doktorka nám na to napsala Excipial a zabral úžasně, od tý doby pokoj 😉 Ale kolem pusinky bych jí ho nemazala.
Počkej pár dní a uvidíš, pak zajdi k doktorce!

joyce2
24. říj 2012

@lenny2 Když jsou takhle založení, tak by je to opravdu mohlo spíš lákat. 🙂

lenny2
24. říj 2012

@joyce2
No právě, já černej a jedině černej!!! Hluboký korby jsme měli tmavě hnědý a necejtila jsem se 😀
Já se právě docela ráda oblíkám a mám ráda to, když ladim, to i kdyby se tady měly děti zbláznit, tak to já se teda ven voháknu 😀 😀

joyce2
24. říj 2012

Holky, mám ještě jeden blbej dotaz. - Když mi jedna kašle, mám s nima radši být vevnitř a nejezdit s ní ven, aby jí to studený vzduch nezhoršil? - Přemýšlím nad tím, jenže oni mi vevnitř nikdy dlouho nespí, prospí se na střídačku po půl hodinkách a já pak nemám žádný čas něco si udělat... A taky si říkám, že se vevnitř ani pořádně neprospí, tak jsem nejradši, když je můžu vzít ven, případně je nechat na zahradě.

joyce2
24. říj 2012

@lenny2 Tak to chválím a obdivuju. 🙂 Já se do města taky snažím jít nějak tak, abych se nemusela stydět potkat někoho známýho, ale už to nestíhám tak řešit - dřív jsem se rozhodovala, co si vezmu, dneska fakt, co popadnu v tom jdu... Ale úplně si říkám, že bych na ten vzhled měla víc dbát...

sariky
24. říj 2012

@lenny2 no jasne, s dr to zkonzultuji. nekde jsem cetla, ze zabira konopna mast. jednu mam doma, tak to vyzkousim. treba to bude mit i uklidnujici vedlejsi efekt 😉

sariky
24. říj 2012

@joyce2 pokud nema teplotu, tak bych ven klidne sla. fakt zalezi na tom, proc kasle. ja jsem u susinu pricinu nevysledovala, tak se nijak neomezujeme....

stanpetr
24. říj 2012

@sariky u Jirika mi zabralo toto :
http://www.lekarna.cz/balmandol-olej-1x225ml-ro... do vany na koupani
http://www.lekarna.cz/excipial-u-lipolotio-1x20... na natirani

olejicek obcas pouzivam i u holek....aby se jim poradne promastila pokozka

joyce2
24. říj 2012

@sariky díky moc za radu. Já s nima teda zatím ven chodím a fakt bych s nima dost nerada byla jenom vevnitř. Horečku nemají, teda aspoň se mi nezdá - neměřila jsem je, ale nezdálo se mi, že by ji měly.

jarkalada
24. říj 2012

jsem byla na krátký procházce a jste toho zas napsaly! 😀
@lenny2 jj, tohle je podle obrázku z rhb tzv. šikmý sed 🙂 (to mám naštudovaný 😀 )
postupně tu ručičku, o kterou se opíraj, budu dávat blíž a blíž k tělu-jak napřimovat, a jednoho dne jí nebudou potřebovat vůbec, budou sedět samy s rovnejma zádíčkama. To ňákou dobu ještě potrvá.

jarkalada
24. říj 2012

na ty peg perego aria twin jsem taky koukala, má je známá. Jsou asi úplně nejlehčí co existujou-asi 9kg jen. Ale zas trošku míň skladný kvůli tý spojený rukojeti.
Na barvu tedy já moc nekoukám. Máme červený, za tisíc káčé a vyjetý byly 4x. Nepoškozený, neušmudlaný, kolečka jak nový, neojetý, vše funguje.. Vždy číhám, číhám a pak se mi většinou povede takhle koupit.
Jako kočár budu pořád používat kolem baráku, nebo na nějakou tůru. Ale do obchodu, nebo na rychlý přemístění někam, jsou ideální. Plánuju, až budou příští rok ťapat, že třeba bysme za babi zajeli vlakem, a s tím by to taky už šlo.

jarkalada
24. říj 2012

@sariky to je stejně divný, že každej dr a rhb to má jinak. My jsme prostě od začátku doteď, měli cvičit s oběma. A je jedno, jestli se mezitím už srovnali, nebo by bylo třeba pořád kvůli něčemu. Aby se prostě celou dobu stimulovali tak, aby následujíci pokrok dělali správně.
Tak na jednu stranu to je dobrý u tebe, že jako už seš ráda, že s jedním nemusíš..a za nějakej měsíc pak opět ale znovu, to je fakt jak u blbejch 😎
Tak ale hlavně, že tu hlavičku má v pořádku

sariky
24. říj 2012

@jarkalada me to taky prijde divny. a nejvic me vadi, ze neurolozka tvrdi, ze Simon je ted spravenej a ze je opozdena Sara a pritom pred 14 dny fyzioterapeutka rikala pravej opak. no a detske dr se zdaji oba v pohode. tak si vyber....

jarkalada
24. říj 2012

@sariky bych teda nejradši věřila tý praktický dr 🙂
Jinak jsem dnes zkusila udělat jako další přílohu poprvý kuskus. A nezaznamenala jsem žádný odpor. Akorát jsem si to udělala se zeleninou a sýrem i pro sebe - a budu muset pířště koupit asi větší krabici, jestli dělaj 😀

maruja
24. říj 2012

@lenny2 jojo jak jsou na boku a začnou se zvedat na ručičce tak je to za chvilku tam 😉
já jsem taky pro černou nebo modrou na kočáru, abych mohla případně do barvy já 😀
@joyce2 já bych ven šla, jen možná dát pak pláštěnku a kdyby řvala aby se nenalokala studenýho vzduchu

sariky
24. říj 2012

@jarkalada teda ty mas sikovny jedliky 🙂
ja jsem dneska nedala zadnej prikrm, protoze jsem pul dne stravila po doktorech a kdyz jsem odpoledne prijela, tak uz meli hlad a to bych se zeleninou neuspela.... takze az zitra. ono se nic nestane, beztak z toho maji radost 😉

maruja
24. říj 2012

@sariky já bych teda asi cvičila s obouma ale nijak to nepřeháněla, my např nechodíme nikam, jen doma spíš cvičíme na míči a moc nás to baví, takoví to kutálení na zádech a na břiše.