Naše parta čekatelek - máme dítě, ale svatba...

suki
12. pro 2007

Ahoj holky máme tu spoustu diskusí, kde jsou holky snažilky, holky co chystají svatbu, holky vdané, ale co takhle téma-máme byt, máme dítě ale ta svatba nám stále chybí? Je to zrovna i můj případ, pořád čekám na požádání, čekám, že dostanu prstýnek na narozeniny, na výročí seznámení, na vánoce, ale pořád to nějak nepřichází. Je tu taky někdo takovej? Do diskuse se může samozřejmě přidat každá z vás i vdaná, rozvedená,svobodná či zasnoubená 😀 😀 😀 No teď na vánoce na to taky čekám,ale ve skrytu duše vím,že to opět nebude ☹ tak pokud vás toto téma zaujalo, budu ráda, když se se mnou přidáte do diskuse. 😉 🙂

suki
autor
12. pro 2007

no přesně, člověk taky neví co by na to odpověděl...
luuciee83

luuciee83
12. pro 2007

mesulko, nechápu, proč všechny zajímá jen ta jediná věc... snad je důležitější, že jsme šťastní a zdraví, ne? 😉

suki
autor
12. pro 2007

luuciee83 přesně a člověk hlavně taky neví co by na to odpověděl, že jo..... 😠

tlapicka
12. pro 2007

mesulko, to je hrozny...
nepripada vam, ze se na vas kazdej diva a rika si... hele ma dite, buh vi s kym, zije na hromadce tam s tim, ale ani to nemyslej vazne, fuj to je dneska mladez...
mne pripadalo, ze si vsichni rikaj... co je s nima spatne, ze se nevemou, treba to nemaj spolu, nebo se rozesli... i se lidi tak takticky ptali, aby nahodou nerekli neco nevhodnyho... to bylo strasny... mozna to ty lidi tak nevnimali, ale sama jsem si takovej obrazek udelala... tohle je jedina vec, kterou si uzivam byt tuctova... zjednodusuje mi to zivot (nejvic psychicky...)je to takovy vysvobozeni...

souhlasite se mnou pozdne provdany maminky?

tlapicka
12. pro 2007

lucie: ze jste stastni a zdravi to bohuzel dneska nikoho nezajima. lidi babi senzace a skandaly...blesk, nova,.... tam se nic seriozniho a LIDSKYHO nedozvis.

mesulka
12. pro 2007

tlapi já si občas připadám dost divně, už se mi několikrát stalo, že se na mě blbě dívali, jenom kvůli tomu, že máme každá jiné jméno. Ale je to docela urážející.

tlapicka
12. pro 2007

suki, zpetne se ti omlouvam za muj ranni nevhodny dotaz jestli neuvazujete o svatbe... 😔

mesulka
12. pro 2007

ještě jsem chtěla napsat to co teď tlapicka. Nikoho nezajímá, že jsme šťastní a zdraví, to není v kurzu. 😉

suki
autor
12. pro 2007

luciee83 no přesně člověk taky neví co by na to odpověděl, že... 😠 😠 😠

paolin
12. pro 2007

jo, tak to taky znam. dokonce nam jeden vykladal.."to ja bych nikdy nedovolil, aby moje deti byly tak nezodpovedne a nemely svatbu, kdyz cekaji dite"....kecicky, kecicky...jedno to uzasne zodpovedne dite zrovna odeslo od rodiny 🙄
takze pro nas bylo dulezite, abysme se o mimco dobre postarali, dali mu zazemi a lasku.

luuciee83
12. pro 2007

suki, právě - co pořád odpovídat? omýlat dokola, že jsme se tak dohodli a že to tak chceme už je taky trapný... ☹

tlapicko, jo jo - lidi se občas dívají skrz prsty, ale naštěstí, já jsem taková, že si to moc neberu... (jsem blíženec, tak možná proto... 🙂) je to náš život a záleží jen na nás, jak ho prožijeme... ať už jako manželé nebo "jen" na hromádce... 😉

betule007
12. pro 2007

Taky čekám,ale už příští rok se dočkám,myslím svatby,zásnubáku asi nikdy. 😕 🙄 😀

mesulka
12. pro 2007

já jsem mu už několikrát říkala, že nechci velkou svatbu, prostě spolu žijeme, máme dítě, takže se vlastně nic nezmění, jde jenom o ten papír a příjmení. Ale na druhou stranu se už strašně těším na ty šaty...sem asi divná, ale už mám vymyšlenou i kytici 😀

mesulka
12. pro 2007

betulko gratuluju! aspoň někdo se dočká. 🙂

mesulka
12. pro 2007

a my ještě k tomu jsme oba mladí, takže už jsem si i vyslechla, že kdo ví proč bydlím se svým bratrem...prostě jako dvojice se lidem nepozdáváme 😀

suki
autor
12. pro 2007

tlapicka vubec se neomlouvej, nic se nestalo 😉

na nás se spíš dívají jak na nějeký puberťáky co mají dítě. Ještě než jsem otěhotněla tak po nás obou chtěli v hospodě občanku, jestli je nam 18 a to nám bylo oběma 25. takže, když jsem nosila pupík, tak mě nepustili ani sednou, neb si mysleli, že jsem tak tlustá a ne těhotná, protože na těhotenství vypadám prý příliš mladě. To jsem si prosím vyslechla v autobuse a ani jim nebylo trapný, že je slyším. No ještě teď na mě lidi koukají trošku nevěřícně když jdu s kočárkem 😒 😀 😀 😀 😀 mám z toho ale spíš srandu a vůbec si to neberu, baví mě ti lidí co tak zírají a představuju si co si asi myslí 😀 😀

mesulka
12. pro 2007

mě se věčně někdo ptá, komu vozím to miminko 😀

tlapicka
12. pro 2007

mozne odpovedi:

nemame cas, nemame penize, nez pujdou deti do skoly casu dost (to pouzivali my v kombinaci s cislem 1) resime dulezitejsi veci....

suki
autor
12. pro 2007

mesulka tak to je vrchol, že si lidi myslí, že bydlíš s bratrem??Už neví co by si vymysleli 😠 😠 😠 Je pěkný, že máš vymyšlenou kytici 😉

mesulka
12. pro 2007

tlapi my když jsme řekli, že nemáme čas, tak to hned bylo: a co vy máte tak důležitějšího na práci než svatbu??? takže pořád dokola

suki
autor
12. pro 2007

tlapicka to budu taky používat 😀

mesulka
12. pro 2007

suki bydlím s bratrem, mám malé dítě kdo ví s kým...to je kombinace co?

suki
autor
12. pro 2007

mesulka prostě otravují, nemají co na práci, tak se zajímají o cizí životy. Co je komu do toho co máte na práci, že jo.

tlapicka
12. pro 2007

suki: libi se mi tvuj pristup, taky se to snazim brat sportovne.

mesulko, kolik vam je?

mesulka
12. pro 2007

mě je 22 a přítelovi 23

suki
autor
12. pro 2007

mesulka ted jsem asi natvrdlá, ale nechápu ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

suki
autor
12. pro 2007

už chápu 😀 😀 😀 😀 😀 to byla ironie, já hloupá 😀 😀

suki
autor
12. pro 2007

tlapicka děkuju, jasně člověk to tak musí brát 🙂

mesulka
12. pro 2007

suki no když si představím co si o mě asi myslí, když říkají, že bydlím se svým bratrem, vidí mě pak jezdit s kočárkem, pak přemýšlí proč vlastně s tím bratrem žiju. Prostě lidi zbytečně vymýšlí kraviny, když se jich to vůbec netýká. Jenomže nejhorší je, že to říkají i nahlas, že kdo ví s kým jsem si to ditě uhnala. To bych je rovnou vraždila.

luuciee83
12. pro 2007

jejda, to se to rozjelo - takových příspěvků, než jsem jen napsala mail... 😀

já už to fakt neřeším, ať si každý myslí, co chce - je to jeho věc... 🙂

já když jsem rodila, tak mi bylo 23 - vypadám o něco starší, takže celkem v pohodě - se žádnou negativní reakcí jsem se nesetkala... ale sama sobě přijdu teď, co mám malého mladší, tak nevím, jak to vidí ostatní, ale je fakt, že se na mě na ulici smějou 18-letí kluci 😀 😀 😀