Naše parta čekatelek - máme dítě, ale svatba...

suki
12. pro 2007

Ahoj holky máme tu spoustu diskusí, kde jsou holky snažilky, holky co chystají svatbu, holky vdané, ale co takhle téma-máme byt, máme dítě ale ta svatba nám stále chybí? Je to zrovna i můj případ, pořád čekám na požádání, čekám, že dostanu prstýnek na narozeniny, na výročí seznámení, na vánoce, ale pořád to nějak nepřichází. Je tu taky někdo takovej? Do diskuse se může samozřejmě přidat každá z vás i vdaná, rozvedená,svobodná či zasnoubená 😀 😀 😀 No teď na vánoce na to taky čekám,ale ve skrytu duše vím,že to opět nebude ☹ tak pokud vás toto téma zaujalo, budu ráda, když se se mnou přidáte do diskuse. 😉 🙂

zanett
14. pro 2007

ahoj, ja sem asi moc nepatrim, ale zaujal me vas nazor na to, ze nechapete, jak je mozne, ze muzi klidne svoli k porizeni si ditete (coz je chapano jako vetsi zavazek), ale do svatby se nehrnou (protoze by prisli o svobodu). Vlastne s vama souhlasim, ale mela jsem moznost o tom jednou mluvit s chlapem (nikoliv mym pritelem, takze mi myslim poskytl pomerne objektivni pohled), rekl mi, ze pro chlapa (vetsinou) dite neni takovy zavazek jako svatba proto, ze pry dite muze mit s jakoukoliv zenskou (muze mit tim padem libovolny pocet deti s libovolnym poctem zen), kdezto jako zenac muze (legitimne) spat jenom s jednou (coz je prave to, co mu ubira svobodu)...nejdriv se mi to zdalo jako kec a blba vymluva, ale na druhou stranu bych se ani nedivila, kdyby tak mnozi chlapi uvazovali...takze z pohledu chlapa je dite sice zavazek na cely zivot, ale kdyz se s jeho matkou rozejde, dite vetsinou zustane s ni a on je vicemene volny (plus alimenty 😀 ), kdezto jakmile jednou padne do chomoutu s jednou, ma utrum s ostatnima zenskyma - a nedejboze by se pocase ukazalo, ze si vybral spatne... 😎 Nam zenskym se ta teorie nemusi moc libit, ale asi ma neco do sebe...bohuzel... 🤐

zuzik03
14. pro 2007

Mě se to týká trošku z jiné stránky - manžel mi (zcela neromanticky, ale on už je takový 🙂 ) navrhl svatbu po 5 letech vztahu (v první chvíli mě ta představa závazku taky pořádně vyděsila, možná jsem napůl chlap 😉 ), o rok později jsme se vzali, ale já si po svatbě nechala svoje jméno, teď spolu čekáme dítě, ale nějak nevidím jako problém, že se bude jmenovat jinak než já. Takže u nás si zas lidi můžou myslet, že manželé nejsme, ačkoliv jsme 🙂

mesulka
14. pro 2007

Tak holky já nevím, přítel si to snad přečetl či co. Včera večer mi řekl, co bych říkala na 2.8.2008. A já na to co já s tím 😀 Mateřská se na mě podepisuje, hned mi nedošlo co tím myslí. A on že bychom se mohli vzít. Tak první co jsem řekla "jasně, to už tady bylo, nedělej si ze mě srandu" a on že to jako myslí vážně. Tak jsem zůstala hledět, ale stejně si myslím, že to za pár dní vyšumí...Ale teda hleděla jsem. 🙂

paolin
14. pro 2007

mesulko, podle toho data nad svatbou hodne uvazoval. myslim, ze si to jen tak nerozmysli 😀

mesulka
14. pro 2007

kéž by 😀 😀 😀
On vlastně mě přemlouval, ať máme Terezku, z ničeho nic strašně chtěl miminko a včera mi řekl, že prostě tak přemýšlel a pak začal nad tím uvažovat víc a víc až zjistil, že chce miminko a to stejné že je i teď s tou svatbou. Že prostě nad tím tak uvažoval a uvažuje nad tím čím dál tím víc. Tak snad 😅

paolin
14. pro 2007

no tak supr! proste pro nej musela prijit ta prava chvile! asi bych si s nim u vinka popovidala. ze i pro tebe je to zavazne rozhodnuti a jestli nad tim mas tedy vazne uvazovat. 🙂

lucianka
14. pro 2007

Mesulko, tak to je super. 😀
Já manželovi nejdřív taky nevěřila, protože jsme se stále bavili o svatbě, ale tak nějak nezávazně a vždy si říkali - příští rok se vezmeme... potom se vezmeme... až uděláme tohle, tak se vezmeme... a pořád to bylo jen o tom mluvení.
No a když mi řekl, že se teda vezmeme, tak jsem se ho ještě 3 dny potom ptala, jestli to myslí vážně a že to řeknu mojí ségře. A když jí to řeknu, tak už si mě bude muset vzít. 😀 tak prý, ať jí to klidně řeknu, že to myslí vážně. 🙂

tlapicka
14. pro 2007

mesulko, to je skvely!!! velika gratulace.... zkus zavest hovor trosicku detalneji napriklad kde by to mohlo byt a dalsi radoby nezavazne detaily, ktere ho donuti nad tim opravdu premyslet. nedoporucuju se vrhat do debaty typu: kdy, kolik tam bude lidi a podobne... to by mohlo byt stresujici a neprijemny. prijde mi, ze na cely svatbe je nejhorsi seznam hostu a sestaveni menu... takze to bych zatim nechala drimat... 😕 😵 😵 😵

tlapicka
14. pro 2007

jo a mesulko, to aby to nevysumelo je tvoje prace!!!nenechavej to zbytecne na nem, nebo se nevdas 😔

mesulka
14. pro 2007

Ježíš holky já se normálně začínám těšit! Ale doufám, že jak to rychle přišlo, tak že to tak rychle i neodejde. Pořád myslím na to, že už to tady bylo několikrát a nakonec z toho stejně sešlo. Je pravda, že už jsme měli vybraný termín loni, ale to vycházelo že bych byla v 8.měsíci a to jsem nechtěla, tak jsme to odložili na neurčito. Já nevím, snad to tentokrát vyjde! To bylo tak pěkné, když mi řekl, že vlastně si ani nedovede představit, že bychom se nevzali, že mě prostě bere už jako svou ženu, že si mě chce vzít.

mesulka
14. pro 2007

tlapi, to je mi jasné, známe chlapy 😀

suki
autor
14. pro 2007

mesulko moc gratuluju moc moc moc, je to moc krásné 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mesulka
14. pro 2007

mooooooooooc děkuju 😉
Že by i na chlapy začala působit vánoční atmosféra 😀

paolin
14. pro 2007

mesulko, tak udelej pekny vecer s romantikou a pobavte se o tom navazno. preci jen - v tomhle by chlap nemel moc zertovat, ale oni se nekdy boji...

mesulka
14. pro 2007

Právě že vím, jaký on je. On se stydí před ostatníma, nikdy mě nedal ani pusu na přivítanou před rodinou. Jeho noční můra je to, že stojí před oltářem a všichni hledí jen na něho a čekají co udělá. Jsem mu stejně říkala, že budou všichni slzet dojetím, takže na něho nikdo hledět nebude 😀

suki
autor
14. pro 2007

mesulka můj si taky neumí představit ten oltář a jak tam stojí, sranda je, že já si ho taky neumím představit jak tam stojí 😀 😀 😀 😀

musko
14. pro 2007

suki, mesul, sa pozrite, ako sa tam potil ten moj - posledné 2 fotky v albe, máme aj také, kde sa chudák potí via, ale nemám ich stiahnuté v PC - no, ale prežil to 😀

suki
autor
14. pro 2007

musko 😀 😀 😀 😀 😀 😀

beranek
14. pro 2007

Ahoj, taky nejsem vdaná a vůbec mi to neschází, vážně 😉
Máme skvělý vztah a jestli jsme manželé nebo ne, na tom vůbec nesejde. A taky mi nevadí, že mám z dcerou jiné příjmení...
Ale u nás je problém jiný, oba se chceme vzít, ale nikdo to nechce zařizovat, prostě nás to netlačí, máme oba rádi svobodu.

sanies
14. pro 2007

Ahojky,mesulce moooc gratuluji!!!!Byla jsem na tom podobně...celá rodina stále stejný dotaz..kdy už konečně???My-(tedy já ne)stále nějaké výmluvičky,až jsem si začla myslet,že to vždy byly sliby-chyby a když už jsem to ani neočekávala(tak strašně moc 😉 )Tak jednou k večeru přišel tatínek s Janíčkem na rukou a že prý jim dvěma kazím partu,tak jestli se už konečně nechci jmenovat jako oni....no moc romantiky taky nepobrali,ale pro mně to bylo to nej 🙂 .A do 2 měsícu byla svatba,tak už jsme od 3.11. jedna parta!

paolin
14. pro 2007

sanies 😀
holky, a co takhle obrad v prirode, v parku nebo proste neco mene formalniho? to by ty chlapaky nenadchlo?

suki
autor
14. pro 2007

beranek my méme taky super vztah, vůbec si nestěžuju, ale ten den bych si prostě chtěla moc prožít 😅

paolin no já si neumím s tím mým představit svatbu ani v přírodě 😀 😀 😀 😀

sanies mě to přijde náhodou móóc romantický 😉 😉

sanies
14. pro 2007

Musím říct,že den to byl krásný,jen to pravé jsem si začala užívat,až mi Janíčka odvezli do hajan,pořád jsem měla starosti,aby byl napapný,kdy má být,aby spinkal,kdy má...atd... i když jsem o něj měla supr postaráno,ale nějak mi to nedalo.Celý ten nádherný den bych si užila lépe,kdyby jsme to nepřeskočili a mimi bylo až po svatbě.Jinak musím říct,že já po svazku taky nijak moc netoužila,ale, tak nějak jsem nechtěla být za svobodnou maminu a hlavně jsem si stejně v koutku duše přála být jednou za princeznu.I když musím upřímně říct,že po listopadu se vůbec nic nezměilo..je to pořád stejná pohádka 🙂

suki
autor
14. pro 2007

sanies 😀 😉 🙂 😵

mesulka
16. pro 2007

Sanies moc děkuju 😉
Paolin tomu mému se právě nelíbí, že by musel jít někam na radnici a bylo by to strašně slavnostní a říkal, že když už svatba, tak aspoň ať to teda stojí za to, tak jsme se domluvili předběžně, že by to mohlo být na zámku v Miloticích. Kdyby jsme bydleli v rodinném baráku, tak asi neváháme a svatba by byla na zahradě, prostě jenom rodina, pak by byla velká žranice a bylo by 😀

suki
autor
17. pro 2007

mesulka a už máte termín? Dostala jsi prstýnek? 😉

agentka
17. pro 2007

Ahoj holky,hlásím se k vám do klubu.Máme tří měsíčního kloučka,jsme spolu 5 let,ale svatba se nekonná.
Nejhorší je to u rodičů co?Naši se s tím nechtějí smířit,ale budou muset 😀

suki
autor
17. pro 2007

agentka a plánujete svatbu nebo jsi taky čekatelka? 😀

tlapicka
17. pro 2007

ahoj holky, zase k vam nakukuju!
sanies, gratuluju ke svatbe! preju at je vse stale tak fajn, jako doposud! nema nekde na netu fotky k nakouknuti? horim zvedavosti.
my se s manzou shodly, ze v pristim zivote bychom se brali taky zase az s miminkem, bylo to skvely... vubec mi to neprislo, ze by tam nejak "prekazela..."
mesulko, neco noveho? jsem moc zvedava, jestli uz mate nejaky plany. (my se brali na malickym zamecku a byl to moc fajn!)

suki
autor
17. pro 2007

tlapicka na to se taky těším, že na svatbě (až bude 😀 )bude i malá 😉