Nebaví mne nakupovat si oblečení. Taky to tak máte?

garfieldmail1
3. srp 2009

Holky, taky to tak máte? U syna si musím dávat až pozor, abych mu toho nenakoupila zbytečně moc, skoro všechno mu tak sluší, nemám problém kombinovat barvy, odhadnout od oka velikost atd. 🙂
Ale když chci koupit něco sobě? To mne tak nebaví, nic se mi obvykle nelíbí a když už si něco konečně vyberu, tak v kabince zjistím, že mi to vůbec nesedí, že dokonce ani jedna ze dvou pro jistotu vybraných velikostí mi nepadne..... 😖 A když už si konečně přecejen něco vyberu, tak doma zjistím, že :
1. Nemám k tomu skoro nic, s čím by se to dalo nosit
nebo 2. Skoro to samé už mám nejmíň dvakrát 🙄

Kolikrát mám pocit, že to dítě musí vypadat, že ke mně vůbec nepatří, jak mu to sekne 🙂 a já se oblíkám, jakoby mi bylo aspoň o 20 let víc 😅 A přitom nemám problém s postavou, jen se vkusem, ach jo 🙄 😀

sisstin
6. srp 2009

mě by strašně bavilo dělat stylistku 🙂

benjik
6. srp 2009

ahoj,mě by třeba i nakupovat bavilo,kdyby mi to sedělo 😠 mám problém hlavně s kalhotama,jak jsem malá a avíc mám silnější stehna,tak je zázrak nějaký vůbec sehnat.a když už by mi padly,tak vapadají hrozně. 😠

suki
6. srp 2009

mě baví nakupovat 😀 cokoli, akorát na to nemám prachy 😀 Ale jako na malou to se teda taky musím držet a když mě to chytne, tak bych koupila snad i tu poslední blbost, kterou vůbec nepotřebuju, ale to není naštěstí tak často. Ale baví mě to teda , to jo. Hlavně kupovat dárky mě baví 😵

sisstin
6. srp 2009

benjik: já jsem taky malá, takže všechny kalhoty okamžitě zkrátit..pro mě je super, že se ted nosí skinny, mám na to postavu a hlavně, ty když zkrátíš, tak se tím nezkazí střih 😉

nikollette
6. srp 2009

Mna tiež bavi nakupovat vsetko aj na maleho aj na mna.. všetko okrem potravín 😝 😝
preto to najčastejšie dopadne tak že chodíme papať, von, mcdonald, či reštiky a tak 😅

benjik
6. srp 2009

sisstin: já taky dost zkracuju,ale u některých kalhot to prostě nejde.kolikrát si totiž vyhlédnu kalhoty s výšivkou nebo jiným zdobením na nohavici a pak mám prostě smůlu. ☹
Nikollette: potraviny mě taky neba.hlavně těch pěněz za ně a stejně je to hned fuč 😠

sisstin
6. srp 2009

benjik:jj, tohle je na tom blbé 😉 já mám třeba krásný bílý skinny děrovaný..ale dole byly zipy..a ty prostě musely jít pryč no 😕 kolik měříš? Já 155,5 😀

kousinka
6. srp 2009

já trpim nahlas 😀

sisstin
6. srp 2009

kousi: at žijou kozénky co 🙂 já opět letos nemám plavky 😅 😅 javascript:addEmoticon('😅','vBody')

kousinka
6. srp 2009

no to mi povídej 😀 😀 jsem v těhuláckejch 😀 dole mi plandaj nahoře se nevejdu ale je to furt lepší než to co jsem ozkoušela v krámech 😀 a že jsem toho letos fakt jako poctivě ozkoušela dost 😀

sisstin
6. srp 2009

kousi: ale juk sem: http://www.dolly.cz/plavky/ letos už to nemá cenu, ale příští rok do nich jdu 😉

kousinka
6. srp 2009

zato ála už má plavky troje 😀 😀 a stejnak se koupe hambatej 😀 v bazénu teda jo, tam je poctivě přes plavací dávám 😀 abych si je užila ...

jinak já teď přebírala svoje oblečení a spoustu bych toho měla vyhodit - neměla jsem to na sobě třeba deset let ☹ ale já to nedokážu ☹ jak to děláte ?

kousinka
6. srp 2009

kůůůůjfa dobrý 😀 ale to už abych začala šetřit 😀

sisstin
6. srp 2009

kousi: já nelpím na věcech, jakmile už to nenosím, tak to nekompromisně posílám dál 😉 horší věci někomu daruju nebo to vyhodim, ty lepší se snažim prodat 😉

sisstin
6. srp 2009

kousi: no drahý jsou jak šlak, mně se líbí ty růžové tankini..fakt jako nechci nikde ukazovat svůj striatej pupek 😒 a maj velikost 70F..na mě jak vyšitá 😀 😅 😅 😅 😅

benjik
6. srp 2009

já 163.známá co měřila stejně jak ty chodila pro kalhoty do dětskýho.

kousinka
6. srp 2009

já bych se spokojila i s 75 D nebo E z rozmařilosti 😀

já nemám komu darovat ☹ nikdo tak mrňavej v okolí neni ☹

kousinka
6. srp 2009

benjik - já chodim do dětskýho do taka 😀 😀

sisstin
6. srp 2009

benji: no kratasy z Nextu na 10let mi byly akorát 😅 😅 😅 😅

sisstin
6. srp 2009

kousi: jinak mně se děsně líbí, jak se oblíkáš 🙂

bets
6. srp 2009

tiez nerada nakupujem a nerada dlho vybera, nerada dlho beham z obchodu do obchodu.
v shopping centre mam dva obchody, kde sa mi najviac ich oblecenie, ich styl. chodim len tam, ale nie vzdy si vyberiem. inak konfekcna velkost mi sedi, len nie vzdy maju moje cislo, akokeby sa S resp. 36 rychlo predavali a castokrat uz nemaju alebo vobec nemali, neviem.
a tak rada by som si kupila vo vypredajoch nieco cenovo vyhodne, lenze posledne obdobie mam pocit, ze sa neda vybrat, ze to oblecenie su len leziaky, ktore nikto nechce alebo velke cisla. ked si nieco kupim, tak predrazenu novu kolekciu. akurat predcerom som cakala na odvoz tak som v shoppingu chodila z obchodu do obchodu a aj keby som chcela minut kopec penazi, nevedela som si vybrat. neviem, asi som nejak moc narocna, alebo co.
tiez ako bolo spominane, nemam rada vyslovene modne vystrelky, mam radsej oblecenie nadcasove, ktore ked mi pekne sedi a dobre vyzera mozem nosit viac rokov.
najstarsi kus, ktory nosim ma 9 rokov a je to sukna, ktora je teraz neskutocne v mode a stale dobre vyzera, lebo je z kvalitneho materialu a je to jedina vec, ktoru mozem nosit aj po dvoch detoch.

karotky
6. srp 2009

Tak já mám trošku jiný problém.Když už si na sebe vyrazím něco koupit,tak než dorazím do krámu,automaticky na sebe zapomenu a jdu do dětského textilu. 😀
Např. nové letní šaty jsem si koupila po 7-8.letech.Prostě mi to došlo až teď.Věčně jsme s manžou někde turistili,takže jsem nosila spíš sprtovnější oblečení a teď,když mám možnost s dítětem chodit tak max. po městě,mohla bych se ustrojit trochu jinak. 😅
No a vzhledem k mé postavě mám problém na sebe sehnat něco,abych v tom nevypadala odpudivě. 😖
Takže když už si na sebe chci něco sehnat,dá mi to hodně práce. 😝
S dětmi je to jiný.Já třeba nakupuju rok dopředu,když se mi něco líbí.Mám kluka,takže tam se s velikostí triček a kalhot moc nespletu. 😎

benjik
6. srp 2009

já bych do dětskýho chodila taky,ale ty moje nohy do těch úzkých nohavic prostě nenarvu 😅

sisstin
6. srp 2009

karot: ono to jde, ale pokud to sama neumíš, tak ti musí někdo poradit 😉 i silnější holky, nebo přímo obezní můžou vypadat pěkně 😉 blbý je, že jestli se nedostaneš nikam sama bez Adámka, tak to je na pytel..já s Tygrem taky nechodim, protože ho to nebaví a je nervní..a další věc je, že tady v Pardubicích je to bída s nouzí na oblečení 😒

karotky
6. srp 2009

Siss,............ale umím,ale spíš tady nic nesženu. ☹
V C/A jsou pěkný věci,ale bohužel né v mé velikosti.Ty,co by na mě vypadaly dobře jsou tak ve vel.S,M a já musím mít min. XL. 😀

sisstin
6. srp 2009

karot: no to je přesně to, já jedu na konci sprna do Brna nakupovat 😉 tady je to fakt o ničem 😒

karotky
6. srp 2009

Víš,.................já nejsem ani tak tlustá,jako kozatá. 😀
Takže mám problém i s podprsenkami,poněvadž mám úzký hrudník a potřebuju velký košíky.(Skoro)Každá plochopska by záviděla objem,ale ty problémy s oblečením asi těžko. 😅

sisstin
6. srp 2009

karot: no viz. výše, já mám velikost 70E-F 😉 takže plavky už nemám asi 5let, ale posílala jsem nahoře kousince link..sice jsou drahý, ale nedá se svítit 😉

iris
6. srp 2009

karot, to znám, já mám 75F 😒
a jinak mám taky 163 cm...zrovna dneska jsem vyrazila koupit kraťasy, sobě a manžovi, na manžu jsem sehnala krásný v alpine pro v akci...a na sebe? M bylo malé, L velké a nic mezi není 😀

kousinka
6. srp 2009

jsme byli na procházce 😀 ála vyladěnej, máma v teplákách a triču /sice luxusních ale teplákách /
a co mě nejvíc štve je že lítám s váhou deset kilo tam deset zpátky ☹ takže plný skříně věcí co prostě teď na mě plandaj ale je mi jasný že jakmile je dám pryč tak ztloustnu 😠

jinak u nás nakupuje manžel ☹ vrazí mě do kabinky, já nahlas špačkuju, on nosí věci a pak občas i něco odnesem - většinou pro prcka a pro něj 😀 😀 😀