Nebaví mne nakupovat si oblečení. Taky to tak máte?

garfieldmail1
3. srp 2009

Holky, taky to tak máte? U syna si musím dávat až pozor, abych mu toho nenakoupila zbytečně moc, skoro všechno mu tak sluší, nemám problém kombinovat barvy, odhadnout od oka velikost atd. 🙂
Ale když chci koupit něco sobě? To mne tak nebaví, nic se mi obvykle nelíbí a když už si něco konečně vyberu, tak v kabince zjistím, že mi to vůbec nesedí, že dokonce ani jedna ze dvou pro jistotu vybraných velikostí mi nepadne..... 😖 A když už si konečně přecejen něco vyberu, tak doma zjistím, že :
1. Nemám k tomu skoro nic, s čím by se to dalo nosit
nebo 2. Skoro to samé už mám nejmíň dvakrát 🙄

Kolikrát mám pocit, že to dítě musí vypadat, že ke mně vůbec nepatří, jak mu to sekne 🙂 a já se oblíkám, jakoby mi bylo aspoň o 20 let víc 😅 A přitom nemám problém s postavou, jen se vkusem, ach jo 🙄 😀

sisstin
6. srp 2009

já teda nesnášim zkoušení, jsem vždycky zpocená až na prdeli 😅 😅 😅

astrane
6. srp 2009

holky potřebuju nutně slušný rifle-ty jediný co mám už přestaly po 3 letech slušně vypadat...jako s psama dobrý,ale mezi lidi nic moc ☹ Siss-kam v Brně?Zase teda aby to bylo i pro nás lakomce 😀 Uvažuju nad C&A a kenvelem-je to při jednom....a ne až tak drahý...no nevím no...hlavně mě fakt nic nesedí a bokovky mít taky nemůžu...mám takovou asymetrickou postavu,takže i kalhoty musí mít dobrý střih a barvu,kde to nebude vidět....no je to boj a navíc s sebou tahám minimálně jedno dítě....manžela už jsme raději vynechala-po 5.gatích definitivně ztratil nervy 😀

sisstin
6. srp 2009

astrane: my jdeme do Vankovky a do Olympie 😉 já teda taky nenakupuju drahé značky typu Esprit, Lacoste, Replay atd, na to jako fakt nemám 😉 pro mě jsou přijatelné Zara, Promod, Mango, Orsay, New Yorker atd, prostě obchody pro střední třídu 😉 ...bych tě musela vidět, dle popisu máš postavu baj voko jako já 😉

kousinka
6. srp 2009

mno vy máte aspoň zaru a mango ☹ u nás ve velkoměstě neni ani prd ☹ luxusem je tu kenvelo ☹
ale abych nekecala jo máme tu krámy ale přijde mi že sem do budějc se vozí jen to co se jinde neprodá ☹

ostatně to že zamířim nejdřív do dětskýho už manža nenávidí 😀 tak to beru radši nejdřív přes pánský 😀 naštěstí teď už musíme šetřit, takže i internet mám na hadříky zakázanej 😀 ale dost jsme pro malýho podědili takže si nestěžuju, máme luxusní kousíčky 😵 😵 teď spíš ulítávám na hračkách ☹ a na jídle ☹ malej žere jak protrženej ...

jo ale víte čeho mám tuny ? bot a kabelek 😀 😀 ty většinou jsem i ochotná zkusit 😀 😀 a většinou mi i narozdíl od hadrů sedí 😀

sisstin
6. srp 2009

kousi: mango ani Zara tu taky není 😒 u nás je to bída, ač otevřeli Afi palace..tak tam opět maj docela kulový 😒 ..Tygrovi nakupuju jenom Next přímo z UK, tady taky nic není na děcka 😒 ..s botama mám smůlu, páč podle nových velikostí je mi někdy velká i 35 😖 asi budu chodit bosa..a nedávno jsem si koupila kabelku Hello Kitty z netu za 1300 a docela zklamání teda 😒

sylvar
6. srp 2009

astrane, mě jeansy seděj jen z nextu a gearu,jiné ne, jsem malá, mám kapinku zadek, z nextu mi padnou jak ulité, gear je mi delší, musela jsem si je nechat zkrátit, i když to nesnáším,ale paní to udělala super, že to poznat není a druhé nosím ohrnuté...

zkoušení taky nesnáším 😝

ale jinak nakupuju ráda jak malé, tak sobě, i když malé víc 😎

sisstin
6. srp 2009

sylvar: tak na sebe z Nextu už nikdy více..nosim kalhoty 34, a mám od nich asi troje..a pouze jedny mi jsou..druhé jsou totálně malé, asi tak na 30kg ženskou a druhé obří..a všechno to je 34 🙄

sylvar
6. srp 2009

mě ta 38 sedí pěkně, možná seděj víc ženskejm tvarům 😎 😀

sisstin
6. srp 2009

sylvar: tady jde spíš o to, že jedna velikost a každý kalhoty jsou naprosto jinak velký 🙄 to šijou, jak se jim chce asi 😖

astrane
6. srp 2009

já jsem teď koukala na net a rifle co se mi líbí,jsou při mých proporcích buď moc dlouhý nebo -to míň-moc krátký....ne že bych je brala bez zkoušení,ale podle toho jsem asi spíš malá a tlustá 😀
Tak jsem hodila ještě jedno foto do alba...teď mám teda asi o 5cm víc v pase,jinak to bude +-nastejno....malá su,ale tlustá? 😀 na koho to šijou proboha.... 😠

sisstin
6. srp 2009

astrane: já si musím nechat zkrátit všechno, to se nedá svítit 😉 taky hodim fotku jednoho úlovku 😉

astrane
6. srp 2009

ještěže těm dětem to většinou sedí a sluší... 😉 🙂

sisstin
6. srp 2009

astrane: a stály v Terranově po slevě 299 😝 dyt jsi taky jak tyčka 😕

astrane
6. srp 2009

já se schválně vyfotím v mém oblíbeném tričku....schválně jestli se vám holky bude taky líbit... 😀

sylvar
6. srp 2009

siss, terranova je teda pěkná hadrárna 😝 ale asi 2 trika odtam mám taky 😖

sisstin
6. srp 2009

sylvar: jj, já všechno nosím tak max. 6m, pak to vyhazuju nebo posílám dál..mě nebaví nosit nic dýl 😉 proto nenakupuju v těch drahých značkách 😉

sylvar
6. srp 2009

já třeba nechápu, co je na tom tak dobrýho, mít přes celej zadek replay nebo diesel 😎

astrane
6. srp 2009

pěkný...ale já na to nemám nohy 😀 mám skoliozu jak prase a to se projeví všude 😠
já vydržím nosit věci i 3 roky,když jsou dobrý...dýl asi ne...
jo-malej,to je frajer... 😀 😉 fakt mu to sekne

sisstin
6. srp 2009

sylvar: ty nápisy teda taky nemusim 😒 ale maj i decentní věci 😉 mně je prostě líto dát třeba za nějakej topík 2-3tis, když vím..že za pár měsíců už mě omrzí a nebudu ho nosit 😉 takže já si radši koupim nějakej za 600, co mi pak není líto dát pryč 😉

astrane
6. srp 2009

sylvar-klidně budu mít i replay na zadku,když mi to sedne a bude to stát kolem pětikila 😀 i když já teda radši taky bez nápisů...

sisstin
6. srp 2009

astrane: tak tričko je fakt vtipný... 😀 ale tohle nic pro mě, už mám přece jenom věk přes 20 😅

astrane
6. srp 2009

já už taky s dvacítkou končím 😀 od příštího roku u můžu říkat-my třicátnice.... 😀
ještě mám tyto
http://www.bastard.cz/damska-tricka/zirafa-dams...
http://www.bastard.cz/damska-tricka/kocka-a-mys...
http://www.bastard.cz/damska-tricka/veverky-dam...
mě se hrozně líbí... 😀

lyongirl
6. srp 2009

tak my sme boli včera na nákupoch, potrebovala som niečo na seba a ako sme dopadli? Pre seba nič, pre MM nič, a 4ks oblečenia pre deti..., len 4ks, lebo nikde ništ nemali 😠
A najhoršie je to, že síce som išla nakupovať hlavne pre seba, vždy som skončila v detskom oddelení 😀

nikollette
6. srp 2009

Ja zase tie drahé značky môžem 😀
hilfiger, lacoste, diesel.... aj športové napríklad adidas, nike 😉

sisstin
6. srp 2009

nikollette: já mám Adidas jenom na sport, kvalitní boty jsou třeba..jinak se sportovně vůbec neoblíkám..já jsem spíš na ty podpatky a tak 😀

ale fakt mám krizi s botama, mám strašně malou nohu 😒 a dětský boty jako fakt nechci 🙄

sirinka
6. srp 2009

ahojte...ja na seba rada nakupujem...ale malokedy kupim lebo malokedy sa mi nieco naozaj paci a castokrat to stoji tolko, kolko nie som ochotna za to vyhodit...
ale chodim aj do lacnasov aj do znackovych, vsade sa da vybrat...
ale co nemam rada, ked je velke logo na nejakom dobre viditelnom mieste ako to zvykne mat kenvelo...bleee....a zo sportovych iba tenisky...znackove teplaky ma teda fakt neberu...

nikollette
6. srp 2009

No kenvelo nemusím vobec 😝 nikdy sa mi tam nič nazapáči...
A tiež ked sa chstam nakupovat pre seba, velakrát si neviem vybrata, z dovodu ze sa mi nič nepáči...
V obchodných domoch iné bay vychádzaju s taškami, priatel na mna kuká, že nech kuknem aký výber, ze ako je mozne ze sa mi niec nepáči.. a ked idem iba tak, "pokukať" obcody, ked neplánujem, niečo kúpiť, vedy vždy kúpim, 🙂 🙂
ale ked planujem, tak sa mi nikdy nič nezapáči 😅

sisstin
6. srp 2009

nikollette: plánované obchody jsou k ničemu, to znám 😀

nikollette
6. srp 2009

Ale to je ako schválne, keď sa teším, kolko si toho nakúpim, že dojdem domov s plnými taškami pre seba, tak figu borovú... nikedy dojdem s jednou vecou, aby som len neodišla naprázdno z "velkých nákupov" a niekdy nekúpim nič.. zato nakúpi na seba priatel, halvne že on ani neplánoval nič kupovať 😀
ale pre malého vždy niečo donesiem, však o tom sme sa už bavili 😉 😅

sirinka
6. srp 2009

siss ja mam opacny problem...prilis velku nohu 😝 ale co ma se..e viac, ze mi vsetky vysoke topanky stoja v skrini bez vyuzitia...neviem v nich soferovat, tak mam smolu a ked chcem stihat malu, tak radsej beriem pohodlne... na tych vysokych pomaly aj zabudnem chodit.. 😠