• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nebaví mne nakupovat si oblečení. Taky to tak máte?

28. září 2012 
7. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siss :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
teraz som sa pobavila...
ja som prirodzená blondína, biela pokožka, svetlo hnede obocie, (zvyraznujem si ho) vlasy si farbím,oči mám hnedozelene, a použivam samooplaovcie mlieko, ked sa mi chce... inak som ako ty.. priatel mi vzdy hovorí, ze aka som biela :slight_smile:
ale ten tvoj koment ma potešil, aspon na foto vyzerám tmavá :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se přidám k siss a berusce,já taky nejdu ven nenamalovaná,teda s košem a se psem jo,to je na 5 minut.Ale jinak nee,musím mít aspoň pudr a řasenku,ale nejraději mám i to ostatní :slight_smile:

Líčidel mám fakt hafo a kupuji furt další a další a to mě baví.Mám paletku CS s 88 odstínama stínů,a co myslíte,koupila jsem další stíny?Jo,jasně ,že jo :grinning:
7. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakoubka: at žije Pure luxe manie :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. srp 2009 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikoll: tak to čučim, vypadá to fakt přirozeně :slight_smile:
7. srp 2009 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je mezi nam jedinej rozdil ja jsem hafo veci rozdala a vyhazela anic nekupuju :grinning: mam veelikou paletu, rasenky, make...a konec.. mela jsem v tom docela chaos uz tak jsem to pri stehovani rozsekla a je klid :wink:
7. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss-já od Pure luxe,nic nemám :frowning2: Jaksik se tam nemůžu vyznat v těch odstínech a v tom značení?
A bude se teď někdy dávat objednávka?Teď budu mít času haba kuk do neděle bez malýho,tak bych na to pořádně mrkla :slight_smile:
7. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakoubka: no tos právě prošvihla :unamused:
7. srp 2009 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siss dakujeeeeem.. tmave vlasy mam len tak cca 4mesiace :wink:
7. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jééé :frowning2: tak příště budu pozornější :slight_smile:

nik-taky bych nepoznala,že nejsi přírodní tmavovláska :wink:

Já byla na blond taky a odbarvovala jsem si obočí :unamused: no,bylo rezavé :grinning:
7. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jakoubka vdaka :wink: :slight_smile:
Vsak na jednej foto v albume s amly ako je preinke mam este svetle vlasy :slight_smile:
7. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se dokopala a objednala si z neckermanna z výprodeje-sukni a svetr....po nějakým tričku či tunice mrknu ve městě....nic jinýho mě nezaujalo...a synovi do školy větrovku-Staníček už má dvě-každou v jiné barvě,mají super střih,tak ju bude mít i ten starší :grinning:
7. srp 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze vcera sme boli na nakupoch a moje ulovky...sandale pre mna, tenisky pre klarku a letny kompletik pre magdalenku...jedine mm obisiel na prazdno, dostal aspon burger kinga :grinning:
9. srp 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mimochodom...20. augusta je v parndorfe otvorene do 23:00 a maju 80% zlavy...takze hor sa na nakupy :dizzy_face: :grinning:
9. srp 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no v parndorfe mali minulý týžden veľké h...o, takže ani tie 80% zľavy ma nenalákajú... :grinning:
10. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lyongirl hm, a tento vikend sa dalo v pohode vybrat :wink: asi zalezi aj od vkusu
10. srp 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sirinka to vážne 80% zlavy??????????????????????????????
To akože v každom obchode, či vo vybraných?????? Na vybraný tovar alebo ako... :sweat_smile:
10. srp 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
niki predpokladam, ze uplne navsetko to nebude...
http://www.designeroutletparndorf.at/offers/latenightshopping.php
10. srp 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
po nemecky neviem ani makké F :grinning:
neznášam ten jazyk, ble... :sweat_smile:
10. srp 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
niki no kedze je blizko rakusko, nie je od veci ovladat aspon zakladne slova... :wink: sa tam potom lahsie nakupuje :grinning: pisu ze tie zlavy by mali byt na tovar, ktory je teraz zlacneny o 30 az 70%...a zaroven by tam mali byt rozne dalsie akcie....
10. srp 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som sa ten jazyk ucila už v skole, potom na zaklde do 5tej triedy a nebavidela som ten jazyk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
chodila som tam nasilu..
potom ked som si vybrala, anglinu, už to bolo lepsšie...
tu vyuzijem v celom svete po maly, kým nemčinu len tu naookolí...
ale o ot nejde ten jazyk mi bol staršne nesympatický...

no mozno tam skočíme kuk :grinning:
10. srp 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
chcela som napísať už v skolke, farby, čisla, celonov rodiny,...a potom na základke :wink:
10. srp 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
A zase základy ako pozdravy, clenov rodiny, prosím, dakujem, zvierata, farby, dobrý den, dovidenia, a take zalady zas ovládam.. to sa na mna nalepilo este spred 10rokov, aj ked som sa tomu bránila :grinning:
10. srp 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych i ráda nakupovala, ale fakt není co. Všechno výstřih až kamsi v předu i vzadu :angry: .
18. zář 2012 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagina presne. vystrih ako balkon a k tomu minisuknu :astonished: :grinning: . no u mna to nehrozi, ja som staromodna :sunglasses:
28. zář 2012 v 10:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek