Nebaví mne nakupovat si oblečení. Taky to tak máte?

garfieldmail1
3. srp 2009

Holky, taky to tak máte? U syna si musím dávat až pozor, abych mu toho nenakoupila zbytečně moc, skoro všechno mu tak sluší, nemám problém kombinovat barvy, odhadnout od oka velikost atd. 🙂
Ale když chci koupit něco sobě? To mne tak nebaví, nic se mi obvykle nelíbí a když už si něco konečně vyberu, tak v kabince zjistím, že mi to vůbec nesedí, že dokonce ani jedna ze dvou pro jistotu vybraných velikostí mi nepadne..... 😖 A když už si konečně přecejen něco vyberu, tak doma zjistím, že :
1. Nemám k tomu skoro nic, s čím by se to dalo nosit
nebo 2. Skoro to samé už mám nejmíň dvakrát 🙄

Kolikrát mám pocit, že to dítě musí vypadat, že ke mně vůbec nepatří, jak mu to sekne 🙂 a já se oblíkám, jakoby mi bylo aspoň o 20 let víc 😅 A přitom nemám problém s postavou, jen se vkusem, ach jo 🙄 😀

nevesta
3. srp 2009

Tak toto poznam 😀

Vyriesila som to velmi jednoducho. Sama pre seba nenakupujem, vzdy so sebou beriem svagrinu, alebo kamosku, tie mi vyberu a ja len skusam... Vela x su to veci, ktore by som na vesiaku ani neoplula a ked to hodim na seba, pohoda, sekne mi to a beriem 😉

kili
3. srp 2009

tomu nerozumiem. to nevieš, čo máš doma za oblečenie, že keď si niečo kupuješ, tak nerozmýšľaš, k čomu to budeš nosiť? alebo 2., že také niečo už máš 2x 😕
a keď máš toľko vecí, prečo vyzeráš o 20r staršia? to si kupuješ samé vrecia?
no mne je to fakt záhada 😒

gangulienka
3. srp 2009

pripajam sa 🙂 ...hlavne ma to nebavi nakupovat pre seba,,,nic nemaju ...dnesna moda sa mi casto krat zda priserna mam pocit ze nic nie je nositelne...vsade kopa ludi....fakt na to nemam chut..aj ked idem do obchodaku s cielom nieco si kupit vacsinou nakupim pre malu a na seba sa po chvilke vykaslem 😀

kay
3. srp 2009

já to mám stejně, ikdyž ani ta postava není nejlepší 😀 ale vkus teda nemám.. nejlíp se cítím v manžestrákách a mikině.. v létě v dlouhé sukni a tričku.. 😀 když s emi něco opravdu líbí a mám pocit že mi to sedí, koupím to rovnou 2x abych to mohla nosit na střídačku 😀 třeba kalhoty takhle kupuju běžně.. dokud jsme nemělapeníze kupovalajsem si jedny rifle,které jsem vybrala s kamarádkou a pak jsem každý rok (asi po sobě) chodila do toho obchodu a kupovala ty stejné a už je ani nezkoušela..pak ten obchod zrušili a jánašla CaA.. tam občas něco vyberu..

zuzik03
3. srp 2009

tak já jsem na tom ještě hůř - mě to nebaví ani pro malou 😉 naštěstí to lidi kolem mě baví, takže jsem dala peníze kámošce, která mi ze států přivezla skvělé věci pro malou a já nikam nemusela 🙂 jinak dost dědíme a jsem ráda, že to skoro nemusím řešit, jen když je krizovka a rychle vyroste, tak to v zoufalství nějak pořeším, ale dost věcí, co jsem jí koupila, ani neměla na sobě 😝

pro sebe nakupuju, jen když musím a je to utrpení. když mi něco konečně sedne, beru to ve 3 barvách, aťzas chvíli oblečení nemusím řešit. boty kupuju na netu obvykle stejne, co se mi rozpadly, protože vím, že mi sednou, akorát mi občas baťa udělá čáru přes rozpočet a po pár letech ten vzor zruší a já musím bohužel do obchodu 😝

lyongirl
3. srp 2009

pridávam sa 😉
až na to, že ja kupujem pre seba rada, len...
táto móda je fakt des a skoro nič sa mi nepáči a ak sa mi niečo páči, tak mi to buď nesadne, alebo nie je moja veľkosť, alebo v tom vyzerám otrasne, takže si skoro nikdy nič nekúpim
no a posledne mi nič nesedí, mám nejakú neforemnú postavu 😠

diddi
3. srp 2009

ja by som si aj kupila....len to jedno mi chyba - postava 😠

aksulvap
3. srp 2009

garfieldmail1 - tak to si mi napísala z duše - u mňa je to na 99 perc. to isté, to 1 perc. sú moje kilečká navyše 😝 Malému by som vedela nakúpiť do nemoty, tiež je vo všetkom na zjedenie... teraz sa chystám naspäť do roboty, tak som bola nútená si kúpiť pár vecí ☹ zadarilo sa čosi aj z výpredajov a akcií, najviac som spokojená s dioptr. okuliarmi, už zase vidím naostro 😀

schwarzovka
3. srp 2009

diddi...asi tak...ale za to malej těch hadrů má až až... 😀

diddi
3. srp 2009

ja to mam s % uplne naopak 😀

jakoubka
3. srp 2009

Kubča má hafol oblečení 🙂 a já myslím taky 🙂 moje nej je rifle,top u pasu volnější(klokaní kapsa pořád je),mám jich asi 6,stejný střih ,ale jiná barva 😀 Vždy si vyberu v New yorkeru 🙂

A Orsay je dobrej na rifle,mají dobrý střihy,to obleču i velikost 36 😀 všude jinde 40-42 😵

diddi
3. srp 2009

ja mam zas problem najst obchody,kde je velkost 46-48 😠 .....vsetko len take jak na cinanky

jakoubka
3. srp 2009

diddi-HM,tam mají ,nebo Cameui 😉

diddi
3. srp 2009

cameui je kde?....to nepoznam

kay
3. srp 2009

diddi, játo mám podobně a právě to CaA mě docela mile překvapilo 😅

jakoubka
3. srp 2009

diddi-je to francouzská moda 😉 Vidím,že jsi z Bratislavy,tak tam určitě někde bude.Nejvíc v obchodních centrech 😉

jakoubka
3. srp 2009

http://www.olympiaolomouc.cz/2005/main.asp?cati...
chtěla jsem najít nějakej katalog,ale nemůžu nic najít.

diddi
3. srp 2009

podla popisu to vyzera dobre...fakt teraz neviem,ci je v Blave tento obchod....idem pozriet nejake linky....vdaka za tip

jakoubka
3. srp 2009

Nemáš zač 😉 Dobré pořízení 😉 Sice píšou příznivé ceny,ale zas tak příznivé nejsou,ale špatné taky ne 😉

aksulvap
3. srp 2009

diddi - ja som nakúpila v CaA nohavice a vestu a v HaM tričká, topy (avion)- tiež mám túto veľkosť 😎

aksulvap
3. srp 2009

ešte som si spomenula na nový obchod v Senci - MANA - neviem, či je aj v Blave, aj tam sa dá celkom povyberať.

peppapig
3. srp 2009

Holky, co nerady nakupujete, ja vam prijdu nakoupit 😉 Kdybych mela v penezence i 100tisic nebo kartu bez limitu, utratim to klidne za jedno odpoledne. Vkus mam prej taky dobry 🙂 Ja miluju nakupovani pro vsechny, obleceni pro malou extra, vzdy se rozplyvam nad vecickama, starousek pri techto vyletech pomalu odpadava, darky taky kupuju s radosti i obleceni. Muj jediny problem je jak uz nekdo zminoval postava, ale bydlet v CR asi budu zoufala, tady v UK se da pekne nakoupit obleceni i ve velikostech nad 40 😉

renca3
4. srp 2009

tak to je pre mna utrpenie ist nakupovat na seba. aj tak vzdy sklznem do detskeho oddelenia a kupim detom.
ja chodim na nakupy s MM. on sa v tom priam vyziva.

garfieldmail1
autor
6. srp 2009

Holky, tak to byl úplný balzám si vás číst, že v tom nejsem sama 😅 Kdo ten problém nemá, tak to asi ani nepochopí 😔
Kolikrát vidím na druhých ženských něco super a říkám si, to by se mi taky líbilo, ale jak se znám, kdyby mi to v obchodě spadlo na hlavu, tak si to stejně nevyberu 😒
Dříve jsem chodila na sebe nakupovat s přítelem, on taky kolikrát přinesl na vyzkoušení něco, čeho bych si ani nevšimla a bylo to super. Teď na to není čas a navíc chodit s malým... Do obchodu se dostanu i sama bez syna, ale zase chybí ten poradce a případný nosič jiných velikostí 😵
A kdysi to bylo ještě horší, když jsem chodila do práce, musela jsem nosit kostýmky atd. To jsem si ještě dokázala kupodivu nakoupit, ale pak jsem neměla už čas nakupovat si oblečení pro volný čas ☹

garfieldmail1
autor
6. srp 2009

A vůbec nejraději mám oblečení, které nevyjde z módy ani za 5 let, což je dneska těžké najít 😖

maruschka
6. srp 2009

toto poznám...baby majú plné skrine, manžel má skriňu zaplnenú na prasknutie a ja mám poloprázne poličky...

obyčajne si pre seba veci kupujem zbrknuto, narýchlo, približnú veľkosť hodím do košíka a doma si nadávam do sprostých, prečo som si to aspoň nevyskúšala..

Na nákupy chodíme väčšinou s deckami a vôbec nekúpime ani polovicu toho, čo sme potrebovali. Môj vkus sa obmedzuje na skutočne iba ´pár modelov, čo som ochotná nosiť-také ako tielka, mini kraťase, minisukne, volánikové, krikľavé, veľmi obtiahnuté a krátke topy-to nekúpim nikdy, lebo by som v tom vyzerala ako teliatko..A zohnať také vhodné oblečenie aj na von aj do školy je absolútne umenie..Pretože väčšinou naháňam decká po obchodoch-aj s manželom. Cez týždeň nemám šancu nakupovať a v sobotu je väčšinou iný program.

Ale dnes som sa rozhodla, že zo skrine povyhadzujem naozaj všetko, čo som už rok nemala oblečené a musím si začať kupovať na seba.. 😖

janeyzelvicka
6. srp 2009

Jojo, taky mám stejný problém. Dnešní móda je pro mě tak nějak mimo, když vidím ty rozevláté hábity, to bych si na sebe teda neoblíkla nikdy 😀 poslední dobou jsem nakoupila oblečení jen v rock pointu, sportovní styl a je to, nic reprezentativního nepotřebuju 😀
Moji mamce skříně praskají ve švech, taťka ji věčně přesvědčuje, ať dá aspoň čast věcí, co už nenosí, někam na charitu. Já teď nějaké věci vyřadila a mám depky, protože zas budu muset asi jít nakupovat 😀 😀

astrane
6. srp 2009

já si kupuju trička na bastard.cz...myslím,že hned tak z mdy nevyjdiu a vypadají dobře a jsou kvalitní....ještě chci s hadem a s ovečkou🙂
S riflama je to boj-mám sice velikost b36,ale stejně mi to nesedí-bývá mi to dlouhé a nemůžu se do nich narvat přes prdel..a to mám88 přes boky....om číslo větší jsou mi zpravidla velký...navíc mě nejvíc sluší rovné nebo do zvonu....dnešní mda se mi nelíbí,mě se líbí 70.léta....kdyby to šlo beru všechno přes internet,ať tam nemusím chodit 🙂
s botama to jde-rieker to jistí 😀

astrane
6. srp 2009

teda psát a komunikovat s dítětem mi koukám moc nejde 😔

sisstin
6. srp 2009

jé holky, já miluju nakupování na Tygra i na mě 😅 😅 😅 klidně nakoupím i za vás 😅 😅 😅