Nebaví mne nakupovat si oblečení. Taky to tak máte?

garfieldmail1
3. srp 2009

Holky, taky to tak máte? U syna si musím dávat až pozor, abych mu toho nenakoupila zbytečně moc, skoro všechno mu tak sluší, nemám problém kombinovat barvy, odhadnout od oka velikost atd. 🙂
Ale když chci koupit něco sobě? To mne tak nebaví, nic se mi obvykle nelíbí a když už si něco konečně vyberu, tak v kabince zjistím, že mi to vůbec nesedí, že dokonce ani jedna ze dvou pro jistotu vybraných velikostí mi nepadne..... 😖 A když už si konečně přecejen něco vyberu, tak doma zjistím, že :
1. Nemám k tomu skoro nic, s čím by se to dalo nosit
nebo 2. Skoro to samé už mám nejmíň dvakrát 🙄

Kolikrát mám pocit, že to dítě musí vypadat, že ke mně vůbec nepatří, jak mu to sekne 🙂 a já se oblíkám, jakoby mi bylo aspoň o 20 let víc 😅 A přitom nemám problém s postavou, jen se vkusem, ach jo 🙄 😀

beruska2x
7. srp 2009

😀 😀 😀 😀 😀

nikollette
7. srp 2009

Siss 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
teraz som sa pobavila...
ja som prirodzená blondína, biela pokožka, svetlo hnede obocie, (zvyraznujem si ho) vlasy si farbím,oči mám hnedozelene, a použivam samooplaovcie mlieko, ked sa mi chce... inak som ako ty.. priatel mi vzdy hovorí, ze aka som biela 🙂
ale ten tvoj koment ma potešil, aspon na foto vyzerám tmavá 😀 😀 😀

jakoubka
7. srp 2009

já se přidám k siss a berusce,já taky nejdu ven nenamalovaná,teda s košem a se psem jo,to je na 5 minut.Ale jinak nee,musím mít aspoň pudr a řasenku,ale nejraději mám i to ostatní 🙂

Líčidel mám fakt hafo a kupuji furt další a další a to mě baví.Mám paletku CS s 88 odstínama stínů,a co myslíte,koupila jsem další stíny?Jo,jasně ,že jo 😀

sisstin
7. srp 2009

jakoubka: at žije Pure luxe manie 😅 😅 😅 😅 😅

sisstin
7. srp 2009

nikoll: tak to čučim, vypadá to fakt přirozeně 🙂

beruska2x
7. srp 2009

tak to je mezi nam jedinej rozdil ja jsem hafo veci rozdala a vyhazela anic nekupuju 😀 mam veelikou paletu, rasenky, make...a konec.. mela jsem v tom docela chaos uz tak jsem to pri stehovani rozsekla a je klid 😉

jakoubka
7. srp 2009

siss-já od Pure luxe,nic nemám ☹ Jaksik se tam nemůžu vyznat v těch odstínech a v tom značení?
A bude se teď někdy dávat objednávka?Teď budu mít času haba kuk do neděle bez malýho,tak bych na to pořádně mrkla 🙂

sisstin
7. srp 2009

jakoubka: no tos právě prošvihla 😒

nikollette
7. srp 2009

Siss dakujeeeeem.. tmave vlasy mam len tak cca 4mesiace 😉

jakoubka
7. srp 2009

a jééé ☹ tak příště budu pozornější 🙂

nik-taky bych nepoznala,že nejsi přírodní tmavovláska 😉

Já byla na blond taky a odbarvovala jsem si obočí 😒 no,bylo rezavé 😀

nikollette
7. srp 2009

Jakoubka vdaka 😉 🙂
Vsak na jednej foto v albume s amly ako je preinke mam este svetle vlasy 🙂

astrane
7. srp 2009

tak jsem se dokopala a objednala si z neckermanna z výprodeje-sukni a svetr....po nějakým tričku či tunice mrknu ve městě....nic jinýho mě nezaujalo...a synovi do školy větrovku-Staníček už má dvě-každou v jiné barvě,mají super střih,tak ju bude mít i ten starší 😀

sirinka
9. srp 2009

takze vcera sme boli na nakupoch a moje ulovky...sandale pre mna, tenisky pre klarku a letny kompletik pre magdalenku...jedine mm obisiel na prazdno, dostal aspon burger kinga 😀

sirinka
9. srp 2009

a mimochodom...20. augusta je v parndorfe otvorene do 23:00 a maju 80% zlavy...takze hor sa na nakupy 😵 😀

lyongirl
10. srp 2009

no v parndorfe mali minulý týžden veľké h...o, takže ani tie 80% zľavy ma nenalákajú... 😀

sirinka
10. srp 2009

lyongirl hm, a tento vikend sa dalo v pohode vybrat 😉 asi zalezi aj od vkusu

nikollette
10. srp 2009

Sirinka to vážne 80% zlavy??????????????????????????????
To akože v každom obchode, či vo vybraných?????? Na vybraný tovar alebo ako... 😅

sirinka
10. srp 2009

niki predpokladam, ze uplne navsetko to nebude...
http://www.designeroutletparndorf.at/offers/lat...

nikollette
10. srp 2009

po nemecky neviem ani makké F 😀
neznášam ten jazyk, ble... 😅

sirinka
10. srp 2009

niki no kedze je blizko rakusko, nie je od veci ovladat aspon zakladne slova... 😉 sa tam potom lahsie nakupuje 😀 pisu ze tie zlavy by mali byt na tovar, ktory je teraz zlacneny o 30 az 70%...a zaroven by tam mali byt rozne dalsie akcie....

nikollette
10. srp 2009

Ja som sa ten jazyk ucila už v skole, potom na zaklde do 5tej triedy a nebavidela som ten jazyk 😝
chodila som tam nasilu..
potom ked som si vybrala, anglinu, už to bolo lepsšie...
tu vyuzijem v celom svete po maly, kým nemčinu len tu naookolí...
ale o ot nejde ten jazyk mi bol staršne nesympatický...

no mozno tam skočíme kuk 😀

nikollette
10. srp 2009

chcela som napísať už v skolke, farby, čisla, celonov rodiny,...a potom na základke 😉

nikollette
10. srp 2009

A zase základy ako pozdravy, clenov rodiny, prosím, dakujem, zvierata, farby, dobrý den, dovidenia, a take zalady zas ovládam.. to sa na mna nalepilo este spred 10rokov, aj ked som sa tomu bránila 😀

dagina
18. zář 2012

Já bych i ráda nakupovala, ale fakt není co. Všechno výstřih až kamsi v předu i vzadu 😠 .

xlucia
28. zář 2012

@dagina presne. vystrih ako balkon a k tomu minisuknu 😲 😀 . no u mna to nehrozi, ja som staromodna 😎