Nebaví mne nakupovat si oblečení. Taky to tak máte?

garfieldmail1
3. srp 2009

Holky, taky to tak máte? U syna si musím dávat až pozor, abych mu toho nenakoupila zbytečně moc, skoro všechno mu tak sluší, nemám problém kombinovat barvy, odhadnout od oka velikost atd. 🙂
Ale když chci koupit něco sobě? To mne tak nebaví, nic se mi obvykle nelíbí a když už si něco konečně vyberu, tak v kabince zjistím, že mi to vůbec nesedí, že dokonce ani jedna ze dvou pro jistotu vybraných velikostí mi nepadne..... 😖 A když už si konečně přecejen něco vyberu, tak doma zjistím, že :
1. Nemám k tomu skoro nic, s čím by se to dalo nosit
nebo 2. Skoro to samé už mám nejmíň dvakrát 🙄

Kolikrát mám pocit, že to dítě musí vypadat, že ke mně vůbec nepatří, jak mu to sekne 🙂 a já se oblíkám, jakoby mi bylo aspoň o 20 let víc 😅 A přitom nemám problém s postavou, jen se vkusem, ach jo 🙄 😀

nikollette
6. srp 2009

Siri ja to isté, furt si nejkaé vysoke, kúpim, lebo sa mi páčia, zadajú sa mi krásne, dám si ich 1-2x, a takisto stoja v skrini 😒
a ked bude maly chodiť, uz si ich neobujem ani 1-2x 😅 😀

mery.luu
6. srp 2009

Ahoj hholky,

přidám se k vám ☹ Mám děsnou postavu, jsem klasická hruška s širokýma bokama a stehnama, ale prsa žádné 😠 Takže tuto módu taky nesnáším - buď to jsou upnutá trička, ze kterých mi lezou všechny špeky 😝 , a nebo volné tuniky, ve kterých vypádám jak těhule 😖 . Pokud mi padne do oka nějaké tričko ve větší velikosti, tak má zase obrovský výstřih, do kterého nemám jaksi co dát 😢 Takže kolikrát prošmatlám celý Avion, vyzkouším plno hadříků a domů si přivezu maximálně ponožky 😠

Další problém je v tom, že nemám absolutně žádný vkus - neumím správně skombinovat věci a už vůbec né doplňky (proto raději žádné nenosím)......Prostě nakupování oblečení je pro mě utrpení.... ☹ ☹ ☹
Taky bych potřebovala nějakého poradce - stylístu, vizážostu a pod... 😎

garfieldmail1
autor
6. srp 2009

Kdyby se aspoň snažili ty kabinky udělat větší a bylo jim jedno, kolik kusů si člověk bere 😉 Jen v jednom obchodě, co jsem za svůj život zažila, už nevím, ale jak se jmenoval, byly kabinky obrovské, spousta věšáků a zrcadel, viděla jsem se super ze všech stran. Člověk se přecejen na sebe potřebuje podívat i trošku s odstupem a nerada vylézám ven a hledám jiné zrcadlo 😖

"Chudáci" děti, jednou se ke mně nebudou hlásit 😅 😀

Kdybych měla aspoň základ v šatníku 😒 Ale momentálně jsem na tom takhle :
- rifle - jen jedny, s dírou na pravém koleni, na levém se brzy udělá taky, snad nejsem úplně out
- plavky - 3 roky staré, kupované v III.trimestru 😕
- letní šaty - žádné
- zimní bunda - tak krásná, že ji nosí půlka Ostravy 😠
- triček asi 30 kusů - nosím možná 5
- tílka - totéž co trička
- svetry - později nikdy nechápu, co se mi na nich tak líbilo 😖
- kabelka? Na co, teď nosím tu obrovskou kabelu, kde se vejde vše potřebné pro syna přece 😀
- boty - ty mám pěkné, ale od každého typu jen jedny (jakože jedny tenisky, jedny sandály atd. a hlavně musí ke všemu pasovat 😅 )

Horší už to snad se mnou nebude.... 🙄 😀

garfieldmail1
autor
6. srp 2009

Tady někdo psal o tričkách na bastard.cz , tak jsem tam teď mrkla a super! Díky za tip, určitě si tam něco vyberu a i příteli, který bude mít brzy narozeniny 😵
A co se mi tam líbí, to je tabulka velikostí, takhle by to měli uvádět u všeho a všude 😎

astrane
7. srp 2009

taky se mě líbí,že jsou tam fotky lidí,co je mají na sobě... 🙂 je to dobrej obchod...levné poštovné,zboží doma za dva dny...kvalitní zboží-drží barvy i tvar...já to nemám ráda úplně uplý,tak si beru M-157cm a 48kg

garfieldmail1-jsem na tom podobně 😀 mě teda chybí boty někde mezi sportovníma sandálama a kotníkovýma Goretexkama 😀 sandály k sukni nevedu,boty ke gatím taky ne...mám jedny univerzální-krásný,ale ne ke sportovnějším věcem...
bunda-goretex-drahá,ale vidět už to na ní není-oblíbená 🙂
zimní bunda-propálená na rukávu-děti si opíkali špekáčky
trička-cca 10ks s krátkým-nositelná polovina
rifle-jedny v posledním tažení a jedny trochu volnější-dobrý na zimu na punčocháče 🙂
kalhoty-maskáčovaný-troje v dobrém stavu i mě sedí-na lítačku super-kus za 70kč
trika s dlouhým rukávem-asi jako s krátkým
tílka 3-nosím jedno ručně malované 🙂
kabelky nevedu
svetry nosím aktuálně dva a začínají být otahaný,jinak flísky-opět na lítačku dobrý,do města blbý...

blbý je,že já za oblečení-třeba tuniku 600 nedám,i kdyby se mi líbila-přs 400 nejdu,i kdyby to bylo sebehezčí,protože pak už je to podle mě předražený...ale snažím se vejít tak do dvou set😀 a když objevím a líbí se mi,tak mi to nesedí,nebo to má blbý barvy nebo je mi nepříjemnej materiál-mám ráda přírodní a 100% poly... nechci...a teď babo raď 😀

marorlinko
7. srp 2009

malemu aj ja rada nakupujem, dakedy to ani neoblecie nestihne. so sebou tie znemam problem, najradsej chodim sam anakupovat be zmaleho, necham ho z muzom,lebo to by som uz vobec nic nekupila takto. paci s asportovo elegantna moda, casto kombinujem farby podl atoho,co ma maly na sebe,aby sm eladili, j eto tiez zabava,stava sa to aj mne,ze sa mi to paci v kabinke a ke dpridem domov, uz nie,tak to tam stoji len. chod s niekym na nakupy bez syna, dakedy j esranda, dakedy je dobr epocut aj kritiku.

sisstin
7. srp 2009

astrane: tak to ti nezbývá nic než sekáče, outlety a aukce- i tam se dá najít kvalitní nebo značkové zboží, protože s takovýmhle rozpočtem, který jsi ochotná dát, seženeš něco jen velmi těžko 😉

astrane
7. srp 2009

no já občas něco vyberu ve výprodejích-to jsou pak už ceny i pro mě přijatelné 😀 a něco mám třeba z neckermanna,když jsou slevy-třeba fakt pěknej svetr...ale ty rifle....to se objednat nedá a s dítětem je to za trest...a hlídání u nás nehrozí a vyrážet v 6 večer do Brna na nákupy,to mě může....to už se mi nechce...Pojedu příští týden i dětma...no to jsem zvědavá co koupím-dítě potřebuje ještě něco do školy,tak snad i pro mě se něco najde 😉 🙂

sisstin
7. srp 2009

astrane: tak s Tygrem si to představit neumim, já ho vůbec netahám po nákupech, páč ho to nebaví 😝 objednávání kalhot je blbý, já si párkrát objednala z Nextu..a jak jsem tady psala, u nich je jedna velikost a k tomu máš každý kalhoty jinak velký..tak už nikdy více 😠

astrane
7. srp 2009

to víš -někde šetřit musím,když chceme stavět a nezadlužit se až po uši....

sisstin
7. srp 2009

astrane: jasný, já to chápu 😉 já zas radši nebudu žrát, ale nějaký ty hadříky bejt musej 😉 ale taky to nepřeháním nějak strašně 😉

nikollette
7. srp 2009

Takže za sveter 3000sk,
alebo za tríčko 2000sk, by ste asi nedalo, však 😅

sisstin
7. srp 2009

nikollete: to bych teda nedala, ještě tak za opravdu super džíny, který jsou nadčasový, jsem schopná ty 2-3tis. dát 😉 , ale jinak ne...stejně to dost obměnuju, takže já se spíš snažim nakoupit víc věcí za mín peněz, kterých se pak za chvíli zbavuju 😉

beruska2x
7. srp 2009

astrane... no vidis a ja 7 let makala jak blazen nez jsem sla na materskou, takze i kdyby chtel malej helikopteru a ja na ni mela, tak mu ji s klidnym svedomim koupim, prottoze jsem si na ni vydelala....

nikollette
7. srp 2009

Mne je tiez luto velakrat... ale odkedy mam priatela, tak on ma namotal... 😀
On má mániu 😀

nikollette
7. srp 2009

Ja som tiež nikky nerobila 😕 😅
a priatel ani nechce aby som robila, ani po materskej 😅

astrane
7. srp 2009

za superrifle,kdyby to měl být jedinaj dárek pod stromečkem,tak bych ty 2 tisíce třeba taky dala,ale to bych si v nich musela připadat jako královna 😀 tisícovku dám i normálně,páč levnější třeba nesežnu tak co mám dělat...někdy se mé představy s realitou taky neshodnou...no ale snažím se 😀 😉
siss-žrát musíme-my prožerem peněz...! 😝

sisstin
7. srp 2009

nikollete: tak to já se teda do práce těšim, i když není nějak super výdělečná..to tě bude bavit furt sedět doma?No asi jo...ale nezapomen, že stačí, aby tvůj chlap ztratil práci..a všechno může být jinak..z fotek vypadá teda dost mladě...bacha, abyste neusnuli na vavřínech 😉

astrane
7. srp 2009

já dám ještě jedno mimčo,snad u toho něco dostuduju a pak možná ještě budu muset být chvíli doma,protože nejsou lidi,co by vyzvedli dítě za včas ze školky,ale třeba se zadaří a najdu něco časově vyhovujícího...no ale celej život být doma ani omylem-už teď se těším až budu moct přispět na rodinu i finančně a budu jinde a dělat něco jinýho-cokoliv.... 😀
jinak mě se zdá,že měsíčně utratíme dost...ale jak říkám-hlavně za jídlo-máme se rádi 😀

sisstin
7. srp 2009

astrane: hele, já to naprosto chápu..někomu je moda šumák, co jsi psala, tak vy hodně chodíte do lesa, do přírody..tak je jasný, že na nějakou Guess kabelku se můžeš vyprdět 😉 ..prostě každej má jiný zájmy, a jiný hodnoty...jen mi vadí taková ta paušalizace, že třeba když já nosím blond vlasy, gelový nehty a baví mě kosmetika a celkově všechno o lifestylu..tak jsem automaticky vypatlaná barbína 😝

astrane
7. srp 2009

no myslím,že srnky by to moc neocenily 😀 A mým psům je to taky fuk...navíc mám chlapa,co rád vidí,jak ženská vypadá doopravdy a sebelíp upravená baba ho nenadchne,pokud je na ní vidět,že se nehýbe a není aktivní

mě zase tyhle věci fakt neberou-mám ráda,když je to praktické a funkční...a pohodlné.No jako hastroš ale vypadat nechci 😀

sisstin
7. srp 2009

astrane: no MP je to asi taky fuk, on si ani nevšime, když jsem nalíčená nebo nejsem 😅 😅 😅 ale kvůli němu to fakt nedělám 😅 😅 😅 😅

beruska2x
7. srp 2009

ja rikam ze se maluju (neni to kazdy den ale kdyz jdeme do mesta, nekam, na navstevu...) abych nedelala ostudu malymu 😀 😀 😀 😀 ale kdyz mi manza rekne ze mi to slusi tak mam radost 😉

sisstin
7. srp 2009

já jsem na líčidlech závislá..miluju se v tom přehrabovat 😝 ale líčím se jen, když jdu z bytu..což je teda skoro každej den...ale aspon jeden den v týdnu nechávám plet odpočinou 🙂

beruska2x
7. srp 2009

no ja dokud jsem byla v praci tak kazdy den, abych nedesila lidi 😀 ale hodne jsem to omezila, taky casove je to jine a hooodne veci jsem vyhazela.. ale rada se pekne namaluju..

sisstin
7. srp 2009

beru: já nevyleze bez líčidel ven asi od 13let 😕 to je moje noční můra 😝

beruska2x
7. srp 2009

ja pred barak na piskoviste jooo ale jinak taky moc ne 😀 to je o zvyk.. nemaluju se moc, ale ten pocit ...

nikollette
7. srp 2009

Vidíš Siss, každy je na niečom závislý... 😉
ty si potom ako moja kamsoka, bez ličidiel, aby nebola nalicena, nesla od nas domov, ked u nas raz spala, a to byvala hned v druhom vchode 😕 najprv sa musela namalovat, nie aby ju niekde na chodbe nahodou stretol.. to zas mne pripada trosku nenormálne 😅 vsak nie si strasidlo, ale normálna baba, predsa! Aj bez líčidiel 😉

beruska2x
7. srp 2009

niki to neni o vzhledu.. nebo jen trochu ale o tom ze si prijdes jako naha.. jako kdyby ty jsi sla bez sukne jen v tangach 😀

sisstin
7. srp 2009

nikoll: tak třeba ty jsi tmavý typ..tmavé vlasy, oči a vypadáš, že máš i olivovou nebo zlatavou pokožku 😉 to je pak v pohodě 😉 ..jenže já jsem vyloženě světlý typ s blondy vlasy, modrejma očima..světlou pletí a hlavně s mega světlým obočím, takže nenalíčená vypadám, jak kdybych strčila hlavu do pásové brusky 😅 😅 😅