Nedobrovolně bezdětní nebo jít do dárcovského vajíčka?

pave_
2. kvě 2014

Ahoj, jsem muž, manželka je o 10 let starší, máme se moc rádi a dnes jsme se definitivně dozvěděli, že jsme holt už naše vajíčka opravdu propásli. Přemýšlíme, zda jít do dárcovského vajíčka nebo ne, uvidíme. Moc mě mrzí, čím moje žena teď musí procházet, jsme z toho přešlí a smutní, ale prostě se to musí odžít a nechat vyhnít.
Chtěl bych tu najít spřízněné duše, budu rád i za vnímavé chlapy, co něco podobného prožívají. Rád bych si prostě popovídal s inteligentními lidmi, kteří na tom jsou podobně.
Jinak prosím o žádné útěchy typu "pořád to může vyjít" atd, to si uvědomujeme, děkuji 🙂

P

marecekavendulka
2. kvě 2014

@pave_ nevím,co bych vám na to řekla,jen snad to,že kdyby se něco takového stalo mně (resp.mně a mému muži),do dárcovského vajíčka bychom šli..přeji vám hodně štěstí 🙂

nonnni
2. kvě 2014

@pave_ mame v rodine sestitydenni dvojcatka z darcovskych vajicek i spermii. Aby toho nebylo malo, tak se narodila svvagrove a jeji pritelkyni. Svagrova prisla o delohu ve 30. letech a pritelkyne byla jiz po prechodu, deti nikdy nemela. No a uplne v pohode dvojcatka donosila do 34+ tydne a jsou vsichni uplne v poradku a neskonale stastni. Porodila je par dni pred svymi 49. narozeninami.

Ne uplne konvencni scenar, priznavam, ale to stesti se ani neda vyjadrit slovy. Zadarilo se hned na prvni pokus IVF. Takze za me, pokud to dite chcete, tak nevahejte.

lovelylion
2. kvě 2014

Taky bych se chtěla přidat.... Dobrý den , nebo ahoj. ..... Nepíšete, kolik let je Vám i vaší paní..... Já osobně jsem 36,5 a manžel 40 let. Celý minulý rok jsme "lítali" po doktorech a procházela jsem si inseminací, IVF i KETem... celkem 9x. Musím napsat, že i já i manžel jsme zdraví relativně. Já mám sníženou funkci štítné žlázy. Musím napsat, že až poté, co jsme přešli do Reprofitu Olomouc, se začalo dít něco víc, než jen tahání z nás peněz. Teď jsme po druhém našem pokusu IVF s vlastními vajíčky i spermiemi, jsem v 7 týdnu. (3x ťukám).. V rodině máme i krásnou holčičku 3,5 roku právě z darovaného vajíčka a tahle princezna teď čeká na brášku, nebo na sestřičku. Upozorňuji, že darované vajíčko je o dost dražší, ale pokud na to máte ještě věk a finance, doporučuji. ..... Ještě přidávám, že mi pomohlo, kromě nastavení správné hladiny hormonů i cvičení podle Mojžíšové a psychika. Až když jsem se uklidnila a řekla si, že to zkusíme s osvojením, nebo adopcí, tak se povedlo. Manžel byl ale pořád přesvědčen, že se to podaří. Pokud opravdu chcete a lékaři dávají šanci, pak to zkuste. Když jsme s manželem přecházeli do Olomouce my, tak jsem dostala takovou radu.... mysli pozitivně, protože v Reprofitu otěhotní i chlapa 🙂 Dejte vědět jak pokračujete..... přeju Vám hodně štěstí.

pluba
3. kvě 2014

@pave_ Zdravím, k tématu samotnému se nemohu vyjádřit, tuto osobní zkušenost nemám. Mohu Vám nabídnout pomocí FasterEFTu zpracovat (poměrně rychle) Vaše pocity. Momentálně je poslední místo (2 hodiny skype sezení zdarma). Další info i možná doporučení na mém blogu.

tercofka
3. kvě 2014

@pave_ caute, takze ja mam take znamou ktera ma nadhernou 2 měsíční holcicku z umeleho a ja sama osobne jsem v registru jako darkyne, takze do toho urcite jdete. Neberte to tak ze by nebylo vase, maminka di ho odnosi a vychovate si ho vy, takze.. 😉 hodně stesti