Nedonošeňátka

alca22
8. srp 2011

Ahojky. V květnu se mi narodila holčička ve 28 tt. Myslím si, že se tu určitě najde spoustu maminek s nedonošeňátky, které se budou chtít podělit se svým trápením a radostmi. Tak šup sem. 😉

mindinka
31. srp 2011

@alca22 Jezdíme jedno, dvakrát do týdne, podle toho jak to vyjde a jak má chlap volno v práci, Zuzanku máme v Praze na Bulovce a je to od nás necelých 100 km, takže to taky nejde tam jezdit každý den a já bych si sama do Prahy netroufla, je to přes celou Prahu.

alca22
autor
31. srp 2011

Ježiš tak to máte pěkně daleko. A blíž to nejde?
Mi měli Valčá necelých 50 a to mi připadlo daleko.

mindinka
1. zář 2011

@alca22 Ahojky bohužel někam blíž jí dát nemůžou tady v okolních nemocnicích nejsou zařízený pro tak maličký děti, je to daleko, zítra za ní jedeme, moc se na ní těším.

alca22
autor
1. zář 2011

@mindinka To je škoda, alre neboj uteče to a vy s ní budete zachvíli doma. A můžeš jít pak za ní si lehnout?

mindinka
1. zář 2011

@alca22 Vůbec nevím jestli bude možné abych za ní na pár dní potom nastoupila, pokud nebudu mít mlíko, tak mně tam asi chtít nebudou, ještě uvidíme jak to všechno bude. Kolik musela vážit maločká, když vás pouštěli domu?

alca22
autor
1. zář 2011

Jak už jsem psala mi tam byly dýl kvůli tomu zánětu, taqkže jsme měli 3890g. Ale myslím že malá pokud bude mýt víc jak 2200 g a bude vše v pohodě tak ti ji pustí domů.

mindinka
1. zář 2011

@alca22 No nám řekli aby měla malá přes 2 kila. 🙂 Tak doufám, že budeme krásně přibírat a bude v pořádku, zítra jí nafotím a dám sem nové fotečky. 😉