Nemůžu mít miminko

luckam.
17. led 2008

ahoj holky, není to žádné smutné téma, není to o tom, že příroda nedá a lékaři jsou bezradní. spíš bych chtěla rozjet diskuzi s maminkami, nebo i nemaminkami, které si z různých důvodů, ať už je věk, partner, bydlení, práce nemohou miminko dovolit a přitom by si ho přály 🙂 přidáte se?

makrule
28. led 2008

Ahoj,díky za odpovědi. To je fajn,že ten váš z toho vyrostl. Ono to je asi i hodně vlivem jeho kamarádů-žádný ještě dítě nemá.
Teda,já nevím, kde oni na ty názoy děti z nudy, děti=jen požírač peněz a koníčků chodí...
V létě se ho budu snažit vytáhnout na návštěvu ke kámoškám s malýma prckama,tak snad ho to aspon trochu chytne.
saralinda:a už na něm pracujete, když oba chcete?🙂
julie: no to mi povídej,ta představa,že děti až ve 30, je docela hrozná. Zvlášt,když už bych se na ně cítila i teď.

anta
1. únor 2008

Murynka - já mám termit éé termín na 29.6.2008, ale co já vím, jestli se tomu malému nebude chtít na svět dřív, ty si budeš pěkně hodovat a já budu možná rodit, samý hezký věci 😀 😀

anta
1. únor 2008

Makrule, tvůj chlapec je stále nedospělý jedinec, jestli toužíš po dítěti a on ne s tím, že lituje, že by přišel o své koníčky, to by mě teda pěkně naštval, ale jak píší holky, možná mu stačí dát jen čas. Chvíli ještě počkej, aby jsi toho nelitovala. Snad z toho vyroste. Držím ti palce 😉
Murynka, koukám, že jsi také z Kladna, napadlo mě, že v termínu od 8.2. (bohužel nevím, do kdy) má být na Dejvické, v hotelu Diplomat svatební veletrh, tak se tam jdi juknout, třeba tě to inspiruje. 😉

murynka
1. únor 2008

anta-tak to je super,budu na tebe myslet 😉 červnové dětátko,jééé to jsem vždy chtěla ho mít takhle na léto 😉
já bych rozhodně nečekala na to zda ten chlap vyroste,mě jirka požádal o ruku a ted mě přesvědčuje at vysadím HA,chce miminko a to je mu 25 je to rodinný typ což jsem ráda
do diplomatu jedem 9.2 už se těším,ale vše důležité už máme zařízené 🙂 děkuji

anta
2. únor 2008

Murynka a ostatní děvčátka 😀 mám konečně vytvořené album těhotenství, abyste taky věděly, co vás jednou čeká 😀 Na fotkách nejsem žádná extra krasavice, ale myslím, že o mě naštěstí ani tolik nejde, nejsme v seznamce, že? Ale jináč, já jsem chtěla mít dítě ve znamení býka, ale to jsem si uvědomila až když jsem byla v tom, ale to nevadí, budeme mít určitě krásné počasí a tak ho budu moci chodit venčit 😀 😀

martinamrak
15. únor 2013

Ahoj,
před dvěma lety jsem se snažila o dítě rok a půl přírodní cestou, a nic....po rozchodu můj (teď už bývalý) čekal dítě, po týdnu známosti. Dnes mám přítele, který moc chce miminko, ale nejsme schopni otěhotnět, i po dlouhých 6-ti měsících (nepočítám 6 měsíců na vyčištění po antikoncepci). Oba moc toužíme po novém přírustku a chceme zkusit cokoli, než půjdeme k doktorovi, aby nám pomohl. Pokud znáte něco, co by nám mohlo pomoci - budu moc ráda, když napíšete. Moc díy.