Nepravidelný cyklus, miminko pořád nepřichází

viktoriecom
20. kvě 2012

Ahoj děvčátka, chtěla bych si tady najít kamarádku, která má stejný problém jako já, snaží se o miminko a to pořád nepříchází ☹ Moc si přeju miminko a ikdyž jsem to teď z důvodu toho, že jsme prováděli rekonstrukci baráčku vypustila sem uplně bezradná a smutná ... snažíme se už 10. měsíc a stále nic, já vim, že je to relativně krátká doba ale prostě už to nezvládám...

slundo
21. kvě 2012

Ahoj 🙂 zkoušela jsi už nějaký rady na pravidelný cyklus? Hodně účinný je v tomto kontryhel, osvědčily se i ženské bylinné kapky od Dr. Grešíka, užívání vitamínů ( kyselina listová, vit C, vit E ) , partner může užívat zinek a selen.... jak sama píšeš, nesnažíte se zas tak dlouho a pokud jste teď předělávali baráček, tak to určitě obnášelo spoustu starostí a to taky hodně ovlivňuje jestli se zadaří nebo ne. Takže být tebou nevěším hlavu 🙂 Moc držím pěstičky, snad se vám brzy zadaří ;)

jop
21. kvě 2012

@viktoriecom ahoj, já radím užívat listovku plus Gynex plus cvičit cviky podle Mojžíšové. No a hlavně se pokusit na to nemyslet 😉

jerryna
21. kvě 2012

Ahoj, nevím co u tebe znamená nepravidelný cyklus. Já ho měla vždycky k 50ti dnům. A ať jsem pila kontryhel, různé jiné bylinky od léčitelů, tak nic nezabíralo. Pomohly mi na to až lázně a hlavně díky tomu, že jsem prohřála tělo! Je to rok a srovnal se mi alespoň jeden vaječník. Druhý zlobí pořád. Od té doby se snažím chodit do sauny, dávám si koupele se slatinou a díky tomu se udržuji "v chodu". To že miminko po 4 letech pořád nikde, to už je jiná. A jinak stres ti dokáže rozházet cyklus naprosto neuvěřitelně. Držím palečky, ať něco zabere. Co píšou holky výš, to prý opravdu často pomáhá. 😉

viktoriecom
autor
21. kvě 2012

@jerryna Děkuju za odpověď, nepravidelný znamená jednou je to po 24 dnech a pak zase čekám třeba 50 dní.. teď sem to nedostala vubec tak sem si šla pro vyvolávačku, tak sem jí před týdnem dostala a dr. mě řikala že do tydne ms dorazí a nedorazila.. tak já nevim... a holky neslyšeli jste o femigardu?

jerryna
21. kvě 2012

@viktoriecom Koukám stejný průběh jako já. U mě se jedná o "loudající" se ovulaci. Zkoušeli jsme to srovnat s Clostilbegytem, ten pomohl, ale k otěhotnění nee. Zřejmě je u mě zakopaný pes i jinde. Po vyvolávačce prý až 14 dní čekání. Já už na ně nechodím, dělaly se mnou "psí kusy". Děsné střídání nálad až deprese. Fuj, už nikdy. Femigard jsem zkoušela taky a švagrová taky. Jí pomohl docela i na pleť.

viktoriecom
autor
21. kvě 2012

@jerryna jasně!!! já po tý vyvolávačce pořád se mě chcee brečet. hnus jako . já už to taky asi nechci... a tobě ten femigard taky pomohl? nebo ne?? ja nevim jestli si to mam objednat... jestli to ma cenu... fakt uz sem zoufala.. ja vubec nevim, jestli probiha ovulace.. ja tomu nerozumim, na gynde sem furt, protoze do toho mam furt nakej hnusnej zanet... ach jo ☹

jerryna
21. kvě 2012

Tak ono můžeš mít problémy s cyklem i díky zánětu. Mně femigard nepomohl. Vážně až ty lázně. Na sobě už mám vypozorovaný, že ovulaci mám vážně zhruba 14 dní před menstruací. Poznám to, protože mě pak začnou bolet prsa. A dělá ti na gyndě ultrazvuk?

ebsian
21. kvě 2012

@viktoriecom Nemáš hypofunkci štítné žlázy? U mě to nadělalo pěknou paseku + obezita. Boj několik let o nějak normální mensky. Byl to děs. Otěhotněla jsem sice zrovna v měsíci, kdy ovulace byla asi 28 dní po ms, ale tam to zas hodně podpořila dieta u mě.

ebsian
21. kvě 2012

Jo a mě nepomohly ani vyvolávačky, ani gynex, ani další babské rady..Prostě nic, jen úprava letroxu na problémy se šž. Navíc jsem trpěla a trpím na cysty a už jsem kvůli tomu byla i na operaci..Je to celkem hnus s těma menskama..

viktoriecom
autor
21. kvě 2012

@ebsian jo to já mám taky cysty... hele a jak to poznám???? taky nejsem zrovna twigi tak to abych se začala bát.. já nevim , je to divný , vysadila sem prášky loni v červenci a od tý doby takhle na prd.... tak nevim jestli by to mohlo s tímhle souviset...

ebsian
22. kvě 2012

@viktoriecom Jak poznáš problémy se šž? Právě tím nepravidelným cyklem ms, pomalým spalováním a tudíž přibíráš a jen těžko si držíš váhu. Potom taky suchou pletí, která dřív suchá nebyla. Řekla bych u dr, že máš na to podezření a měl by tě poslat na krev. Pokud nedostaneš hormon šž, tak by se ten stav nikdy nezlepšil a otěhotnět je těžký, neli nemožný..

natalie77
22. kvě 2012

@viktoriecom Zkusila bych navštívit CAR, aby Ti udělali hormonální profil. Také jak rostou folikuly, zda dochází k ovulaci....10 měsíců není dlouhá doba, ale pokud máš nějaký problém, je lepší to konzultovat, někdy stačí málo...Držím pěsti.

@ebsian mám sníženou funkci štítné žlázy, jsem hubená a nepřibírala jsem, jen mi byla více zima a měla jsem suchou pokožku a nepravidelný cyklus. Ale to zjistili právě při tom hormonální profilu.... 😉 .

ebsian
22. kvě 2012

@natalie77 Ono ta hubenost a nepřibírání většinou bývá spíš zvýšená funkce..Pak také špatný spánek, spíše nejde spát..Obojí je špatný..

natalie77
22. kvě 2012

@ebsian no to je právě to, že já mám sníženou fuknci a jsem hubená..takže říct, že je člověk silný a tloustne při snížené funkci ŠZ není pravidlo... 😉 pleť mám také ok a chlupy jako chlap nemám 🙂. Nejde koukat jen na to, co je psáno na internetu 😉 .

viktoriecom
autor
22. kvě 2012

já vám nevim děvčátka dneska je to osmí den po agulitinu,.. tak nevim... buď ať to přijde nebo ať už to nechodí ..... dneska je to 50 DC... tak nevim

ebsian
22. kvě 2012

@natalie77 Jo tak chlupy mi teď rostou jak opici a neptejte se, kde všude se holím před návštěvou poradny 😀 😀 😀

Jo a chlupatá už jsem byla i dřív, ale je to horší a horší, chmýří kam se podívám. 😅

ebsian
22. kvě 2012

@natalie77 Nekoukám na to, co je psáno na netu, ale na to, co mám při té diagnóze já sama.

ebsian
22. kvě 2012

A co se týká spánku, já při snížené funkci bývala stále unavená..Cítím se teď líp při těhotenství, už mi zvedla dávky letroxu, tak je to snad OK. Výsledky se dozvím za týden. 🙂

marion14
22. kvě 2012

Viktoriecom: Ahojky, četla jsem tvý příspěvky a jako bys mi mluvila z duše - mám úplně stejný problémy, taky nepravidelá MS, a to 21 až 66 dní, agolutiny a nic nepomáhá, vysadila jsem taky loni, v červnu poslední platíčko. Dneska jsem 30.DC a nic nenasvědčuje tomu, že by se ms měla dostavit. Tentokrát jsem celkem poctivě prvních 14 dní cyklu pila kontryhelovej čaj, tak uvidíme, jestli zabere... Ten hormonální profil, o kterým psala Natalie77, bych taky ráda absolvovala, jen nevím, jestli to jde udělat na požádání, nebo až po určitý době - máte někdo zkušenosti?

marion14
30. srp 2012

@viktoriecom Ahoj! Tak něco novýho? U mě pomohla návštěva CARu, kde se zjistily všechny příčiny toho, proč nemůžu otěhotnět - anovulační cykly, syndrom polycystických ovarií a zvýšený protilátky proti štítný žláze - první návštěva proběhla v půlce června a už mám za sebou odběr vajíček.🙂 Takže taky vřele doporučuju někam si zajít, než se zbytečně trápit a čekat...

viktoriecom
autor
30. srp 2012

@marion14 Ahojky, my sme už taky byly... manžta OK, já mám prý nizkou sliznici, a jen jeden folikul sem ted mela... a místo toho aby rost jak má tech 2 mm za den nebo jak to je roste pomalu .-( a uz mam za sebou profukovani, to je OK, tak nevim.. ted beru metformin a nevim no.. mam se dostavit v polovine dalsiho cyklu ale to asi tezko pac uz zase meškam 9 den .-( nevim jestli jít do care na injekci nebo ke svoji mudr. 😒

marion14
30. srp 2012

@viktoriecom Ahoj! Tak to je super, že už se vám to nějak pohlo... No osobně bych to řešila už jenom v CARu - oni ti mají pomoct k miminku a správný načasování cyklu k tomu přece patří, ne?😉 A kam chodíš?

viktoriecom
autor
31. srp 2012

To jo ale už mám 10.den spožďo,co mám dělat ? Chodim k apo a ty ?