Nesmyslné utrácení za oblečení pro dítě

kamilka007
29. bře 2013

Ráda bych otevřela zcela povrchní a plytkou diskuzi pro ty, kterým dělá přímo ďábelskou radost oblékat své dítě co nejlíp. Diskuzí na téma "Hezky a levně" je tu dost, já mám na mysli spíš "Krásně, ať to stojí, co to stojí".. 😀 Takže prosím vyvarujte se kritických poznámek o zbytečnosti takových investic, a vy, které hadříky a botky milujete - VÍTEJTE.
Každá fotka vypečeného úlovku vítána! 🙂

llluckaaa
29. bře 2013

Já se raději krotím, takže nemám co přispívat, ale budu sem chodit ze zvědavosti načuhovat a lajkovat 😉

lucyvivien
29. bře 2013

Tak ja som sa už mnohokrat presvedčila, že nie vždy cena odpovedá kvalite - takže nakupujem a preferujem vybrané značky, ktorým doverujem 🙂

kamilka007
autor
29. bře 2013

@lucyvivien To je fakt. Já např. miluju dětský Next, ale často se mi stalo, že když jsem objednala přímo přes nextdirect.com, přišly mi nedokonalé věci - tu dírka, tu odřená špička boty, apod., přestože ceny tam mají právě kvůli vývozu vyšší než ty obvyklé. Po třetím zklamání už objednávám jen přes mamči, co dováží z UK a zatím bez chybky. 🙂

lrg
29. bře 2013

Hehe, já jsem tím byla úplně posedlá tak dva měsíce před porodem, obzvlášť, když jsem objevila zdejší bazar. Strašně mě bavilo lovit hezké kousky za pár kaček, nejradši bych to za ty peníze skoupila všechno 🙂 Každý den jsem přemýšlela, co a kdy jí obléknu no a narodila semi tak maličká holčička, že ji absolutně nic není a už tři týdne ve všem vypadá jak v pytli, takže si parádění zatím moc neužívám 🙂

kamilka007
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kamilka007
autor
29. bře 2013

@lrg To je druhá věc: ona se nemusí jen utratit horentní suma za pár super značkových věcí. Já někdy propadnu mánii a brouzdám po akcích a bazárcích, kde objevuju levné a strašně výhodné věci, které malá NUTNĚ potřebuje, takže nakonec utratím zase horentní sumu a ve skříni se nám sejde 13 jarních kabátků a bundiček.. 😨 🙂

llluckaaa
29. bře 2013

@kamilka007 Tak tohle mám já podobně. Teď mám objednané dvoje letní šaty a jednu krásnou teplákovku, které vůbec nepotřebujeme 😀 Jednotlivě to nestojí moc, ale celkově se to pěkně nasčítá a doma to není kam dát a kam nosit 😅

llluckaaa
29. bře 2013

My máme na léto nachystané tyto. Byla to láska na první pohled 😀

kamilka007
autor
29. bře 2013

@llluckaaa Růžovky, tomu rozumím.. 🙂 Přesně tak, vždycky přesvědčím sama sebe, že tohle ještě chybí k úplnosti šatníku. Mimochodem nedávno se nám ve skříni sešly dva na chlup stejné bílé letní svetříky ("no úplně stejné nejsou Mirku, vždyť to vidíš, knoflíky mají trochu jinou barvu"..) 😉

llluckaaa
29. bře 2013

@kamilka007 Tak to se mi stalo už taky 😀 Synovi jsem koupila dvoje velmi podobné manšestráky ve stejné velikosti v Takku 😀
No jasně, druhé dítě je holčička, tak prostě MUSÍ chodit v růžových botách 😀 Sice bych jí mohla dát ještě boty po synovi (jak to dělá plno mých kamarádek), ale 1. boty se mají kupovat nové 2. potřebuje přece taky nějaké boty na písek 3. nemůže mít k růžovým šatičkám béžovo-modré sandále, ne?

marecek4
29. bře 2013

no děvčata,já se právě začínám velice brzdit v nákupech a tak jsem včera byla koupit tu čepičku,pro kterou jsem se nevracela už na podzim-taková pěkná bavlněná na jaro s opičkou 🙂-no měla jsme lepší ( lehčí ) volbu,protože na podzim byl samozřejmě větší výběr v barvách a teď už jen dvě,ale i tak je doma 🙂,ráno mi do práce došla vyhraná vestička-už ji máme odzkoušenou v menší velikosti a je super,tak proč ji nemít i dál?triček máme na léto cca 40 parádních,lítací nepočítám-no tak musíme udělt výřad a něco odvézt na burzu,ale přece když jsem objevila tričko k mikince tak ho do sady koupím ne? a když máme proužkaté trička tak proč nemít i kraťásky ve stejných barvičkách na střídačku?no a teď kam s tím???taklže s prostorových důvodů sama na sebe v duchu kříčím-už dost,kam to nacpeš!!!takže holky,kdyby byly skříně nafukovací,to by se nakupovalo,tak teď mě pro změnu budou muset strpět ti velcí,že jim budu alespoň nabízet to či ono-vždyť bude jaro a taky potřebují nějakou parádu no neeeeeeeeeeeeeeee 😀

llluckaaa
29. bře 2013

Mně se líbí ještě třeba toto (v růžové), ale samozřejmě to vůbec nepotřebujem. Jsem v pokušení 😅

mamkamarketa
29. bře 2013

Ja nevim, ted se na me strhne asi vlna kritiky, ale dost nechapu proc je tolik propagovan next? Za me to kvalitni neni originalni uz vubec ne.
Vzdyt je tolik lepsich znacek.

bublina88
29. bře 2013

@llluckaaa můžeš mi prosím napsat odkud jsou ty sandálky? Díky 🙂

llluckaaa
29. bře 2013

@bublina88 Máš to v IP, abych tu nedělala reklamu 😉

bublina88
29. bře 2013

@llluckaaa jj díky 🙂

hojda
29. bře 2013

@mamkamarketa Já zase nějak nechápu, co lidi vidí na teplákách Nike a Adidas 😉

kathule
29. bře 2013

jee já už se lekla co to vzniklo za radikální skupinku.. pak jsem dočetla zbytek názvu a ulevilo se mi 😀

dandik
29. bře 2013

je konecne holky poradna diskuze. Koukam,ze nejsem sama,kdo snida u pc a cte inzeraty.

baraz
29. bře 2013

Miminko na ceste a ja teto uchylce propadla naplno 😉 mala uz ted ma jen svou satnu a ma ji plnou 😉 zatim teda krasnychbazarkovych veci ale uz vyhlizim i nove 😀

dandik
30. bře 2013

Holky, kde projíždíte nákupy? Máte nějaké tipy na super bazárky? Snad nebude reklama, kdy napíši vlastní zkušenost
MMB, Fcb, MK, bazos, aukro...to je asi taková klasika, ale třeba chodíte i jinam, radši bych české weby. Díky za rady... 🙂

yildiz
30. bře 2013

no, ja jsem taky maniak na nakupovani kor na male deticky 😀 - takze mam rada, kdyz ty prckove jsou obleceny ve znackovem 🙂

lenya79
30. bře 2013

ahoj, hlásím se mezi hadrářky 😀 nám taky praskají skříně ve švech, nejhorší je, když se dozvím, že jsou někde slevy 🙂 - H&M, Lindex, Zara, Next a už to lítá, nedá se odolat. Pak doma kroutím hlavou, že mám 10 mikin stejné velikosti apod. neb si samozřejmě nepamatuju co všechno už máme doma - v obchodě mě postihne nějaké zvláštní zatmění mozku a žiju v domnění, že nemáme doma vůbec nic a je nutné pořídit Samovi komplet novou garderóbu 😀 Něco málo kupuju i na bazárku, většinou tady na MK nebo MMB, někdy se dá natrefit na značkové kousky za bezva cenu. Můj nejlepší úlovek zatím naprosto luxusní džínečky Next za 19 Kč 😀

lenya79
30. bře 2013

No nekupte je za ty prachy! 😀

vendullka
30. bře 2013

@mamkamarketa KAždý uznává jiné značky a každému se líbí něco jiného, takže asi tak🙂

ratatooy
30. bře 2013

I LOVE NEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mrazulkav
30. bře 2013

Já se snažím moc nenakupovat, ale ujíždím na doma vyráběném - snažím se šít, háčkovat, malovat na textil a tak.... aspoň budeme mít origály, které nikdo jiný nemá! 😎
Něco takového jsem třeba šila kamarádce

mamkamarketa
30. bře 2013

@vendullka tak jasny. Pro me next znacka neni, ale chapu, ze pro nekoho to je.

llluckaaa
30. bře 2013

@mamkamarketa Já třeba z Nextu miluje riflové lacláče. Už mi jich rukama prošlo několik a jsou super. Ne že bych šla přímo po Nextu, ale když jsem nějaké pěkné hledala, tak jsem našla a zjistila, že to je právě Next 😅

mataharyy
30. bře 2013

@mrazulkav to je moc pěkné a rozhodně originální 😵