Nesmyslné utrácení za oblečení pro dítě

kamilka007
29. bře 2013

Ráda bych otevřela zcela povrchní a plytkou diskuzi pro ty, kterým dělá přímo ďábelskou radost oblékat své dítě co nejlíp. Diskuzí na téma "Hezky a levně" je tu dost, já mám na mysli spíš "Krásně, ať to stojí, co to stojí".. 😀 Takže prosím vyvarujte se kritických poznámek o zbytečnosti takových investic, a vy, které hadříky a botky milujete - VÍTEJTE.
Každá fotka vypečeného úlovku vítána! 🙂

kamilka007
autor
4. dub 2013

@llluckaaa Já je vždycky jenom vyzkouším, ale hned ji úzkostlivě odchytávám, aby si je lezením po zemi nebo blbnutím se psem nezničila. No nic, tak to bude nejdražší domácí obuv, co jsme kdy měli.. 🙂

llluckaaa
4. dub 2013

@kamilka007 Tak to v našem případě taky. Ale co, venku na tom budou sandálky hůř. Už ji vidím, jak v nich řádí na plastové motorce a nebo je manžel nabalí na hlídání k babičce a ona se mi tam nestřežená vyválí v asfaltu 😝

dandik
4. dub 2013

@kamilka007
@llluckaaa Syn musí sandálky nosit i na doma z důvodu vtáčení nožky, takže my drahou domácí obuv máme 😒 Ale pomáhá mu to...samozřejmě jsou jen Santé,...žádné fešné, ono na kluky moc pěkné sandálky neseženeme

garfie
4. dub 2013

A mě o víkendu doveze kamarádka balík z HM, co jsem si nechala poslat k ní do Anglie, heč! 🙂

llluckaaa
4. dub 2013

@dandik To máš pravdu, na kluky se pěkné oblečení shání hůř a boty tuplem 😒

llluckaaa
4. dub 2013

@garfie A copak tam máte? Mně dorazil minulý týden balíček z HM a měla jsem tam trička a šatičky s Marií 😵

garfie
4. dub 2013

@llluckaaa Už si vlastně ani nepamatuju 😀 bude to takové milé překvapení.....ale na malou taky nějaký šatičky, jinak ale spíš věci na chlapečka, mám pocit, že to se tady nakupuje nějak hůř....

llluckaaa
4. dub 2013

@garfie Kamarádku v Anglii ti závidím, taky bych nějakou takovou potřebovala 😀 Ty moje nákupy přes internet z Anglie lezou docela do peněz 😅

llluckaaa
4. dub 2013

Tyhle jsem koupila já, ale jsou moc velké ☹

mircisek
4. dub 2013

Holky, vás já bych některou potřebovala doma. Já u těch nákupů trpím jako zvíře. 😀 😀 😀 😀 A to už teď nakupuju na tři. 😝

kamilka007
autor
4. dub 2013

Já právě nakupuju průběžně, takže se mi pak sejde spousta věcí podobných, protože kdo si to má čtyři měsíce pamatovat. 🙂 Bojím se před sezónou udělat jen jeden velký nákup, protože CO KDYŽ ZA MĚSÍC BUDE NOVÁ KOLEKCE A JÁ UŽ BUDU MÍT VYČERPÁNO?!! 😀 Takže to dělám postupně a přečerpáno mám už tak od ledna.. 😅

garfie
4. dub 2013

@llluckaaa Jo, ty jsou boží....kamarádka je super, ale bohužel lítá (se dvěma dětma), takže je taky dost omezená kilama...hadry posílá v balíku, takže jí za to něco dám, ale pořád je to pro mě výhodné.
Ale taky tam mám sestřenici a ta jezdí autem, tak ji asi před prázdninama zaúkoluju 😀

garfie
4. dub 2013

@mircisek Klidně nás zaúkoluj 😀 😀

llluckaaa
4. dub 2013

A toto mi dorazilo dnes 🙂

lenka5731
5. dub 2013

@mircisek taky tak. Jsem šťastná, že mám prakticky všechno pro druhý po prvním dítěti a nemusím nic kupovat. 😀 A je mi šumák, že má třeba 5 let starou kolekci 🙂))

zlatelevizeedna
5. dub 2013

@lenka5731 to je výhoda/nevýhoda prvomatek😀. Já nesnáším lítání po obchodech (i když teď už bych nějaké dala😉), tak díkybohu za ten web.

baraz
5. dub 2013

@kamilka007 mohla bych poprosit jak najdu na fb ten bazarek s next baby? 😉

zuza2008
6. dub 2013

@baraz je to skupina, takže zadáš vyhledat Next Baby a pak dáš přidat do skupiny. Pak ti to potvrdí nějaký správce, takže záleží, kdy bude online, ale netrvá to dlouho 🙂

baraz
6. dub 2013

@zuza2008 děkuji 🙂 já FB moc neholduji, ale next se mi líbí 🙂 tak to zkusím 🙂

zuza2008
6. dub 2013

@baraz ale pozor je to návykové 🙂

baraz
6. dub 2013

@zuza2008 jo to věřím 🙂 už ted toho mám mraky 🙂 🙂

benjik
6. dub 2013

Ahoj holky,přidávám se k závisláčkám 😀 Dětem nakupuji jak bazárkové,tak nové věci.Hlavně dceři se nakupuje jedna radost 😀 Na oblečení pro syna jsem dost náročná,takže něco sehnat je problém.Nepreferuji jednu značku,máme od všeho něco.Ulítávám na disney motivech.Většinou nakoupím oblečení o číslo dvě větší,takže jim oblečení vydrží dlouho.Zrovna včera mi přišel balík z Brumly za 1700,-,chytla jsem výprodej,je to obří krabice.Naivně jsem si myslela,že do podzimu už nic neobjednám.Jo to bych nesměla sjíždět net,už ted mám vybrané další věcičky.Ještěže má dcera v létě narozky a syn svátek,že je hned argument k nákupu 😀

cacenka_d
6. dub 2013

@llluckaaa Porad lepsi vetsi ne? Na leto budou super

llluckaaa
6. dub 2013

@cacenka_d Jasně, ale je mi líto, že je neobleče už teď 😉

cacenka_d
6. dub 2013

@llluckaaa Tak to je jasny a co pod to dat tricjo s dlouhym rukavkem nepomohlo y to nebo jsou o tak moc vetsi

llluckaaa
6. dub 2013

@cacenka_d Jsou právě takové masivní a delší, že to nevypadá teď moc dobře ☹ Už jsem to vyřešila jinak... přenechám je teď kamarádce a pak si je od ní odkoupím 🙂

kamilka007
autor
8. dub 2013

@baraz Hmm, mě tam přidávala švagrová, ale myslím že stačí najít si to ve fb vyhledávání a nechat se adminem těch stránek přidat. Teda myslím. Kdyby to nešlo napiš a já se švagřice zeptám. 🙂

dandik
10. dub 2013

@baraz NEXT BABY na FCB - toto by měl být odkaz na skupinu, dá se jen přidat a až to správce potvrdí, skočí to dolů jako odkaz na skupinu... http://www.facebook.com/#!/groups/203467839709913/
JInak nám dorazila už mikinka s opičkou od NEXTU a je boží... 😎

white_tie
10. dub 2013

Ahoj holky, tak se přidávám k vám. Taky moc ráda nakupuju, teď mě štve, že syn vůbec neroste, tak nemám proč kupovat nový hadříky. 🙄 Zato dcerka jo, tak jí začínám pomalu rozšiřovat výbavičku. Dřív jsem nakupovala hlavně Next, popř. něco tady, ale od února objednávám ze zahraničí - USA, Anglie a Čína. Musím se hooodně krotit, abych tam nenechala celou mateřskou. : )
Přidávám foto nejnovějšího kousku, co dorazil dnes. : )

granda
10. dub 2013

tak se k vam musim pridat.. uchlylku jsem chytla tak pred 14 dny a uz me stala 4000,- objednala jsem na fcb, dojela na Halens - vyprodej Nextu, mame toho hodne,,, ale je to velke, tak ji to bude tak rok,,, jeste potrebujeme boticky..
ja mam vyhodu, ze mala je velka a uz nosi 80 v 4 mes..tak ji vsechno slusi a je v tom fesanda.

značky zadne nepreferujeme, ale manzel je sportovec a tak nam doma vladnou sportovni znacky. a mam zkusenost, ze to vydrzi a je tvarove stale... ale rada i tescu koupim triko a tedka maji celou kolekci s Minie,,,, atak se tesim na slevy a vyrazime a mam vyhodu, mam tam pribuznou a tak nam to zlevnuje, co potrebujeme...