Nesmyslné utrácení za oblečení pro dítě

kamilka007
29. bře 2013

Ráda bych otevřela zcela povrchní a plytkou diskuzi pro ty, kterým dělá přímo ďábelskou radost oblékat své dítě co nejlíp. Diskuzí na téma "Hezky a levně" je tu dost, já mám na mysli spíš "Krásně, ať to stojí, co to stojí".. 😀 Takže prosím vyvarujte se kritických poznámek o zbytečnosti takových investic, a vy, které hadříky a botky milujete - VÍTEJTE.
Každá fotka vypečeného úlovku vítána! 🙂

granda
10. dub 2013

objednane kousky z fcb a jsou uz na ceste...

granda
10. dub 2013

a nalet na Halens Next

granda
10. dub 2013
dandik
11. dub 2013

Neviděli jste toto? Fakt super...
http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=14380...

dandik
11. dub 2013

Fakt krásné, ale spíš holčičí...škoda

bublina88
11. dub 2013

@granda ty jsou teda super 😉

kocicinka
11. dub 2013

čau děvčata, můžu se zeptat, na váš názor na oblečení značek Wolf, Kugo, ? Líbí se vám jejich oblečení? Nevíte něco o těch značkách? Mě se občas něco od nich líbí, ale přijde mi to takové podezřele levné...

dandik
11. dub 2013

No tak jsem právě projela ten odkaz výše - je to nějaký obchůdek u hvězdičky na FCB a nádherné věci. Většina pro holky, tak fakt super, ještě že máme kluka 🙂

hojda
11. dub 2013

@kocicinka Prý něco jako Vietnamská značka, taky se mi líbilo tričko a po vyprání se šev na rukávu otočil o 180 stupňů

dandik
11. dub 2013

@kocicinka Já znám jen WOLF a mají super věci, některé jsou krásné i střihově a materiálově. Nyní mají i softshellky a dle recenzí zatím dobré, nikdo si nestěžuje. KUGU neznám.

elu
11. dub 2013

@kocicinka to jsou Vietnamci ne?

elu
11. dub 2013

Já se nemůžu přiblížit k tescu , jinak tam nechal majlant 🙂 zvlášť ted ta letní kolekce na holky, okopirovanej next..nadhera

kocicinka
11. dub 2013

@elu vietnamci to nevím, spíš bych to tipovala na Poláky
My jsme vzali od Kugo softshellku, tuhle
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=367190
Tedy ne, že bychom jí potřebovali... 😀 nalákala mne mimo jiné i ta cena... a přijde mi taková tuhá, zip jde ztěžka, křivé švy...tak jestli s nima nemáte někdo zkušenost. Prodává se to snad jen přes net

elu
11. dub 2013

@kocicinka u nás to právě maji Vietnamci, hlavně kombinézy a bundy

ebsian
11. dub 2013

@white_tie Tak naživo to vypadá krásně, to chciii 😀 😀

kocicinka
11. dub 2013

@hojda takže wolf taky blbý, jo?
Pídím se teď po teplé bundě na zimu, syn je fakt zmrzlík, potřebujeme hooodně teplou. Tipuji, že by mohly být i slevy, koukala jsem v kamenných prodejnách nikde nic nemají, a líbila se mi vzhledově ta od Wolfa ( teda viděno jen na netu)

ebsian
11. dub 2013

Já se taky přidávám, oblečení překypuje a vzhledem k tomu, že moje holčička je strašně dlouhá, tak volím značku HM nejčastěj, pač nám pasuje střihem, dlouhá a úzká body atd..Také nově nakupuji jako ostatní maminky dovážené věci z Číny..Ono se tam stejně šije všechno i pod známou značkou..Miluju hlavně růžovou barvu 😵 😵 A podle toho to taky vypadá..

hojda
11. dub 2013

@kocicinka NO velkou kvalitu nečekej, já to beru jako věci na lítačku a už ani na podědění to moc nebude.

dandik
11. dub 2013

@ebsian Jak myslíš dovezené věci z Číny, máš konkrétní typ na prodejce?

Wolf má docela kvalitní zimní kombinézy, tedy určitě pro kojence jsou super, vymakané, nedá se srovnat např. s TOPOLINO. Jinak na zimní bundu se chystám na podzim buď NEVEREST nebo LINDEX, ty jsou krásně barevné a fakt kvalitní.

dandik
11. dub 2013

Jinak my máme nyní přechodovou bundu (je i na mírnou zimu) se šikmým zipem od HM a je fakt bezvadná.

kajanka1
11. dub 2013

Já osobně také patřím mezi ty, u který je utrácení za značkové oblečení pro děti naprosto nesmyslné. A když vidím minibotičky za 1500, škubu si vlasy, kdo něco takovýho dobrovolně koupí...

dandik
11. dub 2013

@kajanka1 Bohužel musím říct, že botičky jsou největší výdaj v rozpočtu naší domácnosti...takových bot a za takové ceny nemáme ani my s manželem dohromady. Také nechceme kupovat drahé boty, ale když má dítě vadu v chůzi již od prvních krůčků, že vtáčí nohu od kotníku dovnitř a opravdu mu pomáhají kvalitní kotníčkové boty a sandálky za 700Kč na doma..tak to člověk prostě musí koupit. To raději oželím nové věci a kupuji na syna oblečení použité, ale v super stavu. Má jen pár nových kousků. Nechci si jednou vyčítat, že jsem mu mohla pomoc už v ranném věku a raději jsem mu dávala obyč boty, které to jen zhoršily.

marketa137
11. dub 2013

Jo hadry to je mor 😝 😝 , když jsem byla těhotná potřetí tak jsme rovnou hlásila že když bude třetí kluk kolik ušetříme za hadry 😀 😀 . No snad už mam nakoupený zásoby do podzimu, vlastně ještě dorazí balíček od george 😀 😀 , manžel nadzvednul postel a tam pytle s hadrama, vše do růžova a prý jestli to jako mam na prodej 😀 😀 a to v blízké době ještě budu kupovat první botičky 😀 . Jo od listopadu do března jsme škudlila na plastiku, přišla mě dovolená pak byly Vánoce a v březnu jsem zjistila že plastika půjde na pojištovnu 😀 😀 , hned od doktora jsem šla jen se podívat a z Hm má Vali zásobu šatiček, kratasy a triko na léto a v nextu jsem neodolala kočičímu kompletu 😀 , ted manžel že až přijdou daně že mě je dá do rezervy no musim se krotit 😀 😀 . manžel říkal že po plastice abych si taky koupila něco jen na sebe 😀 ale tesco se kvalitou dost zvedlo a george a hm je taky fajn. Jo vlastně taky jsem nakoupila v lindexu 😀 😀 To už je nemoc tohle a na holky teda je snad všude toho tolik. Občas nakoupim i na jednom bazárku, značkové věci a jako nové, i mě něco přišlo ještě s cedulkama 😀

pinkpet
11. dub 2013

My jsme hadrama posedlí celá rodina a nejradši nakupuju v Benettonu a Calvin Klein, Ralph Lauren a Hilfiger 🙂 Naštěstí zde platí pravidlo, že cena odpovídá kvalitě a líbí se mi, že jsme všichni věrní jedné značce. Kupuju prckovi nové i nošené - mám jednu paní v USA, ta mi vždy pošle fotky oblečků a já nakupuju 🙂

dandik
12. dub 2013

Tak uvažuji na touto soupravičkou...je boží...

beponka
12. dub 2013

@kocicinka tak já měla jen jednu punčochy od wolfu a tragédie. po dvou vypráních vytahané, nepoužitelné...
@granda tak snad se bude oblečení líbit. já také mám objednané pro holky letní komplety GAP, ale co jsem slyšela od těch co už tohle zboží z číny mají tak kvalita je šílená, takže fakt jen na písek...

white_tie
14. dub 2013

@beponka: Záleží, odkud to berou. Mám obchůdek na FB a přišlo mi už asi 30 balíků a všechno je fakt moc hezký, super kvalita, i po vyprání...

kamilka007
autor
18. dub 2013

@dandik vůbec ne holčičí, na kluka bych to brala hned! 🙂

kamilka007
autor
18. dub 2013

@beponka My máme taky čerstvě pár věcí z Gap - džínky, trička, a tak, ale je to všechno úžasný, až mě to překvapilo.