Nesmyslné utrácení za oblečení pro dítě

kamilka007
29. bře 2013

Ráda bych otevřela zcela povrchní a plytkou diskuzi pro ty, kterým dělá přímo ďábelskou radost oblékat své dítě co nejlíp. Diskuzí na téma "Hezky a levně" je tu dost, já mám na mysli spíš "Krásně, ať to stojí, co to stojí".. 😀 Takže prosím vyvarujte se kritických poznámek o zbytečnosti takových investic, a vy, které hadříky a botky milujete - VÍTEJTE.
Každá fotka vypečeného úlovku vítána! 🙂

granda
18. dub 2013

@beponka ja jsme zase slyšela ze dobré, tak uvidime... snad uz to brzo prijde...

granda
18. dub 2013

tak se musim pochlubit, jela jsem do mesta na skok a stal me litra!!!! je to silene,,,, ale mam novy model!!

dandik
18. dub 2013

@granda To je kočka 😎

kathule
20. dub 2013

já se chci taky pochlubit teda 😉

granda
21. dub 2013

a jeste musim napsat. ze to triko stalo 129 a viděla jsem jej na netu nové za 149 a plus posta...

dandik
26. dub 2013

Tak já včera nechala přes 800kč v Brumlovi, už se těším na balíček a mám snad na léto - jaro vystaráno ohledně triček....asi 7ks triček NEXT...tak jsem zvědavá na kvalitu + kraťásky + značkové tepláčky...

dandik
26. dub 2013

@granda škoda, že ty děti z toho tak strašně rychle vyrostou

granda
14. kvě 2013

nový model

lucyvivien
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
amelie001
17. črc 2013

@kathule -nádherný klobouk,odkud je?

chancel18
20. črc 2013

@mamkamarketa Nejaky typ na jine znacky?

sheima
22. črc 2013

Jsem na holčičí olečky maniak..miluju růžovou....a taky mám ráda holky vyčesané se s ponečkama...teď čekám chlapečka a už teď má šatník jako superhvězda :D

granda
22. črc 2013

chtělo by to získat oblečky z Anglie, co budu mít princatko,,

rozzaarka
22. črc 2013

Koukam, ze bych mela zmenit praci🙂 jsou to krasny veci🙂

klarawerder
31. črc 2013

Ja jsem se zamilovala do jednoho cerveneho vlneneho kabatku s kozesinovym limcem od Ralph Laurenta...zkusim hodit foto...

kathule
31. črc 2013

@amelie001 děkuji 🙂 mylýmu strašně sluší, je z CA 😉

amelie001
1. srp 2013

@kathule -diky,fakt krasny.My uz mame slamak z Takka .

klarawerder
1. srp 2013

Tak už to máme na zimu předběžně vymyšlený...Bundičku a beranici už máme...takže pak akorát aktuálně dokoupíme sněhulky 🙂

pavla207
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kamilka007
autor
25. led 2015

Obnovuju diskuzi! Pred 7-mi mesici se mi narodil chlapecek, a prestoze jsem si byla NAPROSTO JISTA, ze za kluka oproti holcicce dost usetrim, JE TO JESTE DALEKO HORSI! Poteste me, ze jste taky cvoci. 🙂

gabran
9. kvě 2015

Holky já si dost ujíždím na Wolfovi, je to myslím česká značka,ale mě zaujalo, že není tak drahá! Zatím mám jen jedno dítko, takže to s těma nákladama není tak hrozné a jsem na oblečení dost pečlivá a opatrná, každý flíček hned čistím! A taky si říkám, že všechno ještě vynosí druhé dítko, jen si říkám že by bylo super, kdyby to byl zase kluk!! Hrazně ráda totiž nakupuju na dupydup a tak mají od wolfa hodně věcí... Začala jsem tam nakupovat už miminkovské věci a teď když na to vspomínám tak už bych to druhé i chtěla... 😀