Nesmyslné utrácení za oblečení pro dítě

kamilka007
29. bře 2013

Ráda bych otevřela zcela povrchní a plytkou diskuzi pro ty, kterým dělá přímo ďábelskou radost oblékat své dítě co nejlíp. Diskuzí na téma "Hezky a levně" je tu dost, já mám na mysli spíš "Krásně, ať to stojí, co to stojí".. 😀 Takže prosím vyvarujte se kritických poznámek o zbytečnosti takových investic, a vy, které hadříky a botky milujete - VÍTEJTE.
Každá fotka vypečeného úlovku vítána! 🙂

dandik
30. bře 2013

@mrazulkav Ty jsou prostě fakt luxusní.
@mamkamarketa Musím říct, že já mám tedy zatím taky jen dobré zkušenosti z Nextem, je pravda, že ho poznám v obchodě (sekáči) už jen podle tvaru, materiálu a obrázků 🙂 je to úchylka. Ale máme taky rádi jiné značky - HaM, CaA a FaF (body od nich jsou fakt super). Lindex je také super, ale když ho seženu, tak je dost drahý.
Před 14dny jsem byla v Reserved a tam bych nechala celý rodičák 😎 Fakt super věci....Ještě že máme kluka, na holky toho je daleko více - např. NEXT - ty tuniky a punčošky....jen slintám 😉

lucyvivien
31. bře 2013
lucyvivien
31. bře 2013

bačkurky 🙂
capáčky, čepička, bryndáček 🙂

dandik
1. dub 2013

My budeme mít toto 🙂 Už se moc těším až dorazí

kathule
1. dub 2013

@mamkamarketa next není značka? ahaa 😀 😀 😀 😀 😀

kathule
1. dub 2013

já těžce můžu Lindex a ted tak nějak zjišťuju, že toho má malá hodně H&M a začíná být docela zajímavý F&F, připadnou mi že napodobují Next ?

zuza2008
1. dub 2013

@dandik jeee, taky jsem uvažovala o téhle bundičce a nakonec jsem objednala tuto. ještě se chci zeptat, kde to objednáváš? Já narazila na stránky Halens, když jsem hledala právě Next. Ještě mají dva týdny na dodání, tak uvidím, jestli se jim dá věřit.
Jinak přikládám ještě lacláčky s bodyčkem, to jsem teda neodolala 🙂 Jen nevím, co mají s těma opicema za úchylku 🙂

mitote
1. dub 2013

ahoj, hlasim se mezi vas 😀 potrebovala bych vic deti, abych mohla kupovat vse co nevynosime, nastesti to prte roste pomalu 😀 jinak mam nejradeji asi Next, pak Lindex, Kappahl, Benetton...a jednou za cas si vyhodim z kopejtka s poradnym balikem Carters 🙂 mozna je to povrchni, ale proste se me libi pekne oblecene deti a zvlast holcicky 😀

mitote
1. dub 2013

jo a nejvetsi uchylka jsou saticky 😅

dandik
1. dub 2013

@zuza2008 Jé, já na tu mikčo-bundičku opičkovou s ouškama také koukala, je suprová, ale vzala jsem nakonec tu celošedou. Já to mám výjimečně od známé jedné známé z Anglie, která jede na otočku do Čech a kupovala mi to přímo v krámě Next. Jinak jsem ještě nikdy nic z ciziny neobjednávala. Ale vykoupila bych jinak celé eshopy...Taky se mi líbí součásná akce Tchiba na oblečení - jsou tam dětské věci - ty trička a soupravy jsou super. Ale nechci platit poštovné, tak zkusím mrknout do jejich krámku.

luucia
1. dub 2013

Taky ráda utrácím za naše holky..obě se navíc rády strojí a z hezkého oblečení mají radost 😵

Minulý týden mi přišlo tohle

luucia
1. dub 2013
dandik
1. dub 2013

@luucia jo na holky se nakupuje krásně, tuniky, punčošky, legíny...ještě že máme kluka, jinak bych zrujnovala rodinný rozpočet 🙂

luucia
1. dub 2013

@dandik no a ted si vem, že to mám 2x 😝 😀

kamilka007
autor
2. dub 2013

@dandik Já jeden čas ujížděla na laclik.cz, a na FB je bazárek (i s novými věcmi) Next Baby, tam je to taky fajn

kamilka007
autor
2. dub 2013

@luucia Jéžíííš marjá, odkud ty věcičky jsou?! Hlavně ta bílá vyšívaná tunička s mašlí, pro tu bych šla světa kraj.. 😀

dandik
2. dub 2013

@kamilka007 Jasan, na Next Baby a Nextmanii jsem zaregistrovaná 🙂 Denně tam lezu a kochám se. Laclik neznám, hned mrknu 😀

luucia
2. dub 2013
dandik
2. dub 2013

@kamilka007 Tak Laclik je něco podobného jako Brumla.cz, tak jsem také pěkně nakoupila. Tam je dobré, že se dá zboží rezervovat a počkat na další den na doplnění zboží a teprve pak věci objednat.

kamilka007
autor
3. dub 2013

Letos jsem se s výbavou botek na jaro/léto fakt krotila, ale můj muž měl při pohledu do botníku stejně výhrady.. 🙂

garfie
3. dub 2013

@kamilka007 Hele a ty nakupuješ boty takhle dopředu? Nemáš strach že jí to nebude? Přece jen, ta velikost je u bot důležitá...
Jinak teda holky, daly jste mi zabrat, tolik nových typů.......😀

kamilka007
autor
3. dub 2013

@garfie Je fakt, že když kouknu z okna, je jaro ještě dost daleko.. 🙂 U všech zavřených bot má cca 2cm rezervu, takže ty jí budou určitě až do podzimu, a u letních tak 1-1,5cm, ale ty zase na prstíčky vpředu netlačí, takže můžou být i skoro na doraz. Zatím jsem se sekla jen dvakrát, a to s anglickým číslováním, kdy jsem špatně počítala, a s jedněma kozačkama, které byly v kotníku moc úzké, takže se hrozně blbě obouvaly. Jinak samá trefa. 😎 Zatím. 🙂

kamilka007
autor
3. dub 2013

@dandik Koukala jsem, že dneska mají v Tchibu poštovné zdarma, tak tam kdyžtak nakoukni. 🙂

garfie
3. dub 2013

@kamilka007 Teda fakt je, že já taky občas kupuju dopředu 😀 takže nevím co řeším. Asi mě zaskočilo to množství 😉

dandik
3. dub 2013

@kamilka007 Já už to také projela, mám i slevové kupony za Tchibocard, ale nakonec asi nic neobjednám. Na děti se mi líbí trička, ale přijdou mi strašně úzká a dlouhá. Je ale super, že se dají vrátit do Tchibo obchodu a nic se nemusí znovu balit a posílat za peníze zpět.

blahova_andrea
3. dub 2013

@kamilka007 moc krásný botičky a unosíte určitě všechny, táta tomu nerozumí 😉 😀

zuza2008
3. dub 2013

Holky, jak tak koukám na ty různé stránky, co doporučujete, jsem čím dál raději, že čekáme chlapečka, protože za tu holčičku bych asi utratila celé výplaty 😀

zlatelevizeedna
3. dub 2013

@zuza2008 i za chlapečka se dá, neboj😀

kamilka007
autor
4. dub 2013

Ach jo, na jaro jsem celou zimu nakupovala jako blázen a když tak koukám z okna, nevypadá to, že si to malá někdy oblíkne.. 😖 Ještě tomu dávám týden a pak to začne nosit na doma. 😎

llluckaaa
4. dub 2013

@kamilka007 Taky jsem nad tím teď přemýšlela. Ještě že máme v pondělí rodinné focení a můžu tam nové šatičky a sandálky využít 😀 Jo a jinak sandálky doma už samozřejmě nosíme 🙂