Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

cukrik123
2. čer 2014

@majkylove něco o sobě..... tyhle stránky jsem objevila přes beremese.cz,, kde jsem poctivě dokumentovala svoje přípravy na svatbu a světe div se, za týden budu už rok vdaná paní. Vzala jsem si po skoro 8 letech lásku ze intru. Mám moc ráda děti ale studiu peďáku mě to rychle přešlo. 😀 😀
"hodinky" se mi roztikaly ve chvíli, kdy se kolem mě začaly množit kulatá bříška kamarádek. Jsem sice ještě docela mladá, ale nechci čekat do 30. Vzhledem k tomu, že i na manžela dopadla tíha kolegů a kamarádů tatínku, rozhodli jsme se nečekat.
No když nad tím tak přemýšlím, vlastně s tím přišel on jednou u večeře, až mi zaskočilo 😀 😀 😀 😀

Dnes mi začala poslední MS řízená prášky, snad to vyjde brzy, rádi bychom jarní miminko. Jsem z toho tak nadšená, že už v práci brouzdám po kočárcích a jménech .... Blázním 😀

majkylove
autor
3. čer 2014

@cukrik123 taky jsem sem před měsícem přesedlala s beremka,ikdyž už sem i u svatebních příprav pročítala pomalu víc tadyk 😀 my se snažíme druhý měsíc a každým dnem čekám MS a podle bolestí už je fakt za rohem,tak snad se nám včem ted v tom krásným červnu zadaří 🙂

ladkaspackova
3. čer 2014

AHOJ holky muzu se přidat. SNažíme se už rok a zatím nic.

verunka11221
3. čer 2014

@xjulinkax Ahoj 🙂 No to jsme na tom stejne.Tet sestej cyklus a zatim nic.Vsichni se vyptavaj a ja pekne lzu a lzu ze deti zatim ne ze od svatby to jeste neni ani rok ze mame cas.Prvne jsme to brali v pohode ale tet uz mame nervy.Vsichni co se snazili zhruba stejne jak mi uz maj zadelano na mimco :-/

verunka11221
3. čer 2014

Rada se taky pridam.Uz se snazime 6.cyklus a zatim teda nic 😒 Ale doufam ze se vsem rychle zadari a ze si budem posilat fotecky svistiku :--)

majkylove
autor
3. čer 2014

@ladkaspackova
@verunka11221 vitejte holky,cim vic tim lip,treba nam to tak aspon bude lip ubihat ty mesice🙂.
Ja se ted nudim v praci,co vy holky,pocasi stejne stoji za prd

miavit
3. čer 2014

Ahoj holky, taky bych se ráda přidala 🙂
Včera jsem dostala MS, takže jsem 2 DC a moc doufám, že tento měsíc to výjde. Vařím si poctivě kontryhelový čajík a piju 2x denně. Tak uvidíme 🙂 Přeju všem co nejdřív // na testu. Pro mě je nejhorší vždycky to čekánííí 🙂)

verunka11221
3. čer 2014

@majkylove No ja mam zrovna dnes volno celej den takze taky kopr 🙂 @miavit Jak dlouho se snazite? Jinac jak vidim vsechny uzivate ruzne caje atd jsem premyslela ze si taky neco koupim ale jsem k tomu skepticka.Ja beru jen listovku.

cukrik123
3. čer 2014

@majkylove jak to tady pročítám mám docela problém Vám holky rozumět 😀 MS jsem ještě zvládla ale dc a jiné vychytávky ne a nechápu jak to počítáte prosím vysvětlíš mi to ?

majkylove
autor
3. čer 2014

@cukrik123 den kdy dostanes ms se pocita jako 1DC a tak pocitas abys vedela hlavne jak dlouhy(kolik dni)mas cyklus abys vedela kdy muzes zhruba ocekavat ovulaci,doufam ze je to aspon trochu srozumitelny😉

cukrik123
3. čer 2014

@majkylove Děkuju takhle to už konečně chápu. zmátlo mě že jsem si vypočítala na babywebu ovulační kalendář a tam je to zase jinak nazvané. co myslíš dá se na to spolehnout? já totiž Ms prakticky nemám standard jsou 3 dny a konec, ale dle doktorky je vše ok.

majkylove
autor
3. čer 2014

@cukrik123 no spolehnout se neda na nic,nejlepsi je merit teplotu nebo delat ovu testy 😉

michvlkova
3. čer 2014

Ahojky holky, taky se přidám 🙂 s přítelem se snažíme 2 měsíc o mimi, prášky jsem vysadila v lednu 2014, ale zatím pořád nic.. v neděli jsem si ze zvědavosti udělala TT a byl samozřejmě negativní 😒
Ještě ke všemu mi moje gynekoložka řekla, že mám nakloněnou dělohu a že je možné, že nám to nepůjde hned ať se k tomu moc neupínáme.. 😒
Držím palce všem snažilkám 🙂

miavit
3. čer 2014

@michvlkova Ahojky, taky mám nakloněnou dělohu :( ...cvič kočičí hrby 🙂

michvlkova
3. čer 2014

@miavit: Ahojky, děkuji za radu 😉 to ti doporučila gynekoložka? Mě jen řekla, ať zkusíme polohu zezadu a nebo z boku

ladkaspackova
3. čer 2014

@michvlkova taky mam nakloněnou delohu :(

cukrik123
3. čer 2014

Připadám si jak Alenka v říši divů díky @majkylove už je to srozumitelnější ale teploty a testy to bude ještě zajímavé 😀
Holky plánujete nějak víc dopředu? jaké máte představy o jménech a pohlaví miminek, co kočárky ?

ivca2408
3. čer 2014

Ahoj holky,můžu se přidat🙂
snažíme se první měsíc

miavit
3. čer 2014

@cukrik123 já plánuji dopředu 🙂)) i když bych asi neměla...jména na holčičku máme 4, ale na kluky se mi nic moc nelíbí :( a vy máte?

majkylove
autor
3. čer 2014

@cukrik123 zkusila bych ty testy na těch nic není,uvidíš že do toho rychle pronikneš 😉 a jinak já jsem hrozně plánující tip,o to je tohle ještě horší když se na to člověk jako nemá soustředit že 😀

majkylove
autor
3. čer 2014

@ivca2408 určitě,vítej 🙂

xjulinkax
3. čer 2014

@verunka11221 Ahoj 🙂, na jednu stranu jsem ráda, že v tom nejsem sama, koho se všichni pořád vyptávají a na druhou stranu mi to taky leze na nervy. Ale pořád ta varianta lhaní je lepší, než jít s pravdou ven 😉. Během dvou dnů čekám MS a pak zas na novo. Teď mám aspoň spoustu věcí na práci, ale za chvíli mi začnou prázdniny, za které jsem sice vděčná, ale budu bývat sama doma a budu se akorát tak pozorovat a víc nad vším přemýšlet ☹. Tak přeju hodně štěstí 😉

cukrik123
3. čer 2014

@miavit já jsem tabulkový typ takže máme založený sešit rozdělený do několika kategorií jako kočárky jména a tak pro holčičku mám asi 12 jmen a pro kluka jen 3 ale to nevadí já prostě budu mít holčičku 😀 😀 , taky už má porovnané vnitřní rozměry kočárků a jejich bezpečnost a kvalitu. vybranou porodnici a taky sepsaný seznam základního vybavení pro miminko a obsah tašky do porodnice. nesnáším pocit že něco není podle plánu

cukrik123
3. čer 2014

@majkylove právě jsem se vrátila z lékárny :D

miavit
3. čer 2014

@cukrik123 Téda ty jedeš ! :D Tak přeju, ať to to výjde vše podle plánu. Jaké máš vybrané jména pro chlapečka? Já už mám taky vybraný kočárek, který chci, ale zatím jsem ho neměřila 🙂))

cukrik123
3. čer 2014

@miavit 😀 😀 já říkala, že blázním 😅 Adam Filip nebo Dan hlavně ne nic "echt českého" nebo s diakritikou.

sarkad2856
3. čer 2014

@mysackovi Ahoj, upravit MS se dá čajema , pokud chceš je na to dobrý čajík 😉

majkylove
autor
3. čer 2014

@cukrik123 cos přikoupila,testíky? 😀 já taky blázním,nejradši už bych všechno měla 😀

verunka11221
3. čer 2014

@xjulinkax No ja jsem tet ve stadiu ze se mi z toho chce brecet.A nejlepsi je jak mi vsichni rikaj ze jsme mladi a zdravi ze u nas zadnej problem nebude.No a tet jako bonus v tom mam totalni bordel.Jeden den to mam druhej ne pak spinim a pak zas to mam a proste vubec nevim ☹

miavit
3. čer 2014

@cukrik123 Adama jsme chtěli taky, ale už ho máme v rodině :( ...nám se líbí Teodor a Oliver ..ale uvidíme, jestli nenajdeme (do té doby než bude mimi) ještě hezčí jméno 🙂) Jinak Adam je moc hezké jméno 😉