Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

karlos12
2. zář 2014

@bublinka74 že by ?

majkylove
autor
2. zář 2014

@karlos12 myslím že vitamíny nemůžou ničemu uškodit,kor při těch směnách si myslím že je potřeba je nějak dodávat,ale tak taky uvidíš co ti řekne dr.určitě dám vědět,trošku doufám že se aspoň začne něco dít 🙂

kimdes
2. zář 2014

no, tak snažíme se už cca 2měsíce, ale nemůžu říct, že by to bylo nějak velké snažení, zatím jsme na sebe s manželem neměli moc času...a dneska to mám dostat, zatím nic...dělala jsem si test a je negativní ☹ měla jsem takový pocit, že už by to mohlo být, bylo mi dost špatně, i párkrát od žaludku....červen je lepší než květen....

bublinka74
2. zář 2014

@karlos12 ti nevím vůbec

karlos12
2. zář 2014

@majkylove já také trochu spoléhám na dr.,snad se to pohne.Uvidíme.Vitamíny mi také nevadí,už to bereme dlouho a nic.Třeba to chce změnu.Ale inofolic mám chvilku,tak budu pokračovat.Jsem zvědavá na nazor lékařů,jestli bude mít každý lékař jiný a jak moc 🙂

karlos12
2. zář 2014

@bublinka74 a spolehej se na své tělo,když si takhle hraje,že ? 😉

bublinka74
2. zář 2014

@karlos12 tj noo já už se nevyznám v ničem 😀

rytmus22
2. zář 2014

@bublinka74 me nechtej nastvat ze si tehu a ja nic 😀 ☹

bublinka74
3. zář 2014

@rytmus22 kdo kdy kde 😀 o ničem nevím 😲

rytmus22
3. zář 2014

@bublinka74 no kdsyz podle tvejch priznaku to tak vypada 😀

bublinka74
3. zář 2014

@rytmus22 tj ale minule mi řekl,že to někdy dělá i cysta ....tak mi řekni a a jako to mám poznat jak teď 😲

rytmus22
3. zář 2014

@bublinka74 udelej si test ¨😀

bublinka74
3. zář 2014

@rytmus22 takže možná někdy přijde měsíc kdy místo jednych příznaků,budou ty samé ale bude to znamenat těhu,ale to je nářez 😀 😀

bublinka74
3. zář 2014

@rytmus22 noo hele kočko,měla jsem to 12.8 vyčkám jestli ms přijde,ikdyž vlastně nevím kdy ale třeba dojde do toho 12. když né pak testnu

rytmus22
3. zář 2014

@bublinka74 udelej si test ¨😀

@bublinka74 ja to mela 13teho 😀 ale vim ze ta mrcha mi prijde😀 ☹ kolik mas deticek?a pohlavi?

bublinka74
3. zář 2014

@rytmus22 já si taky myslím,že přijde ,ale ikdyž mi našli cystu na jednom vaječníku a druhý je v poho,tak nějaká šance je přeci 😔 ....já syny jenom syny 4 😀

rytmus22
3. zář 2014

@bublinka74 4 deti uz mas jo? tyyyjoo tak to by me kleplo a holcicka se nedari vid? ja pocitam taky s dalsim synem

bublinka74
3. zář 2014

@rytmus22 nekleplo 😀 já už je mám velký víš,byli všichni s prvním mužem,po 16 letech bum bác,život se ototčil o 360st. a nenaděláš nic ..byl to záhul pár let sama ,ale nyní mám přítele dva roky,úžasného ...tak se bojuje o něco lépe ....vždycky jsem chtěla holku,ale nyní by mi to bylo jedno fakt ...hlavně aby se povedlo a bylo zdravé ,přítel dítě nemá ...nooo

rytmus22
3. zář 2014

@bublinka74 noo tak hlavne ze uz si stastna a kolik je detem?

bublinka74
3. zář 2014

@rytmus22 tak počkej 😀 21,19,16 a 11 😀 uf ...dva už s námi nejsou,mají své přítelkyně ,ale rády chodí za maminkou na dobrůtky 😀

bublinka74
3. zář 2014

@rytmus22 tělo do 30 je opravdu jiné víš,poznávám to kolem té 40 už je vše jiné 😕 ,ale tak se uvidí 🙂

rytmus22
3. zář 2014

@bublinka74 tyyjo tak aspon uz mas velke a vedi ze bude treba dalsi?😀 🙂 kolik ze ti je?

bublinka74
3. zář 2014

@rytmus22 jj vědí ..oni jsou skvělí víš,prošli jsme si nelehkým obdobím hodně,když jsem se rozvedla nejmenšímu byli dva roky necelé,za půl roku na to mi málem zemřel ....jen díky jednomu z lékařů co nepoznal slepák a naordinoval angínu atd...bojoval o život ..bylo to náročné moc ...ale ikdyž má dvě velké ošklivé operace za sebou,vybojoval to ...je to lev ,má doživotní následky ,ale ..pořád si říkám je tu ..je tu s námi,jsou na tom hůže,ale jedna nepozornost lékaře a zůstane ti navždy děcko s problémy ...mně bylo nyní 40 😀 uf fuj vlastně 20 😀

rytmus22
3. zář 2014

@bublinka74 jeziis tak to je hrozne to nevim jestli bych zvladla ,noo i v takovem veku to pujde 🙂 kamaradky mamce je 40 a narodil se ji chlapecek a kamaradce holcicka takze jsou to vlastne co ty miminka? strejda teta? 😀

bublinka74
3. zář 2014

@rytmus22 ti ani nevím ježíš to je bordel 😀 ,já vím uvidíme ..jen už je to jinak než dříve noo ,tělo to dává najevo 😀 zvládla by jsi to ..taky jsem to zvládla ,problémy s bývalým,do toho lítat 3 měsíce do nemocnice a doma další 3 děti ...fakt to byla síla ...a to jsem měla fakt muže,který byl v poho,hodný 15 let jsme se nehádali,nic a pak najednou a šup ...a bylo po všem ....kdyby to člověk někdy tušil,ani bych tolik dětí nechtěla,ikdyž jsem vždy chtěla velkou rodinu a nikdy bych kluky nedala,jsou moje všechno,ale někdy když těm mužům hrábne(někdy i ženám ) ..kde je ta zodpovědnost ?? Ále už je to za námi .... 😉

rytmus22
3. zář 2014

@bublinka74 me muj bejvalej odkopl ,kdyz sem byla ve druhem mesici..takze sem taky mela co delat vydelat si na veskorou vybavu atd..ale furt me ten prcek v brisku drzel nad vodou taky to nebylo lehke

bublinka74
3. zář 2014

@rytmus22 ježíš to joo ...jsou to někdy osudy viď,ale říkám že ono něco zlé je pro něco dobré ... 😉

bublinka74
3. zář 2014

@rytmus22 a jak je Tobě,jak se cítíš 😉

rytmus22
3. zář 2014

@bublinka74 joo takovej je bohuzel zivot ☹

rytmus22
3. zář 2014

@bublinka74 noo ted sem si nandala jidlo a jen sem to cejtila tak se mi zvedl zaludek ,ale jinak prima 😀 🙂